خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 52
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها همش فکر میکنم وقت نمیشه تو این مدت خودمو به این درصدا برسونم هرجوری برنامه میریزم نمیشه وقت کم میاد؟دیگه دارم دیوونه میشم

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _saeed_ نمایش پست ها
      راستش نه زیاد نمیدونم چرا تودرس خوندن تنبل شدم ؟از بهمن به اینور تقریبا هیچی نخوندم ؟به ارادم اصلا ایمان ندارم بخصوص که همه میگن باید تو این مدت ساعت مطالعه بالا داشته باشم؟
      ساعت مطالعه بالا الان طبیعیه
      اگه ب خودت ایمان داری بخون برای زیر 3000
      اگه ب خودت ایمان داری از الان شروع کن
      همین الان
      ببین خوندن کنکور ریاضیو تجربی ک فرق نمیکنه
      پاشو بخون
      مثه ی مرد
      من ک نمیشناسمت بت ایمان دارم
      پاشو مرد
      ببین اصن ناامید نشو
      چرا 5000؟من میدونم اگ تلاشتو بکنی زیر 3000 میشی
      ولی خداییش ساعت مطالعتو ببر بالای 12 ساعت
      ایشالااااااا همههههههههههههه موفق شن

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام خدمت تمام بچه های انجمن من تازه تو اومدم به جمعتون امیدوارم بهم کمک کنیم
      مییخواستم ببینم باتلاش تو50روز اینده چه رتبه ای دست یافتنیه؟ خودم هدفم زیر5000اهزاره منطقه2هست.اگه زیر6000هزارم بشم راضیم

البته بگم من صفر صفر نیستم وتوهر درس اینارو کارکردم

ریاضی:تو مباحثی مثل امارواحتمال ومشتق ومثلثات وماتریس وحد ومعادله درجه2 پایم قویه یعی یاپارسال برا کنکور خوندمشون یا امسال اوایل سال منظورم قبلاسفنده.

زیست:پارسال تو کنکور22%زدمش وامسال اوایل سال فصلای5و6و7و8 دوم(به جزگیاهی)وفصل1و2و3و4سوم فصل1و2و3و4و5پیشوخوندم ولی خب همش یادم رفته والبته یه فصلای دیگه مثل فصل6و7و10و11پیشو هم به چشمم اشنان چون پارسال برا کنکورخونده بودمشون

شیمی:اوایل سال کل دومو خوندم با دوفصل اول پیش والبته الکتزوشیمی هم پارسال خونده بودم برا کنکور

فیزیک:اوایل امسال فصل حرکت وهماهنگ ساده وپارسالم برا کنکورفصلای 5و6و7 پیشو خونده بودم

ادبیات:هیچی فقط معنی بعضی شعرها یادمه
      دینی:سال دومو اوایل سال خوندم پیشم چند وقت پیش خوندم ولی سومو برا کنکور پارسال خونده بودم پارسال تو کنکور54%زدم
      زبان:صفرصفرم ولی نهاییم.18.5شده بود
      عربی:تقریبا صفرم فقط یه سری تکنیکای ترجمه رو بلدم پارسال تو کنکور20 درصد زدم با ترجمه
      به نظرتون میتونم همچین رتبه ای بیارم ؟واگه میشه باید چجوری مطالعه کنم تو50روزاینده ودرصدهردرسم چقدرباشه تا این رتبه رو بیارم ؟

.jpg

The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه سوال دیگه برای تست تو هر مبحث هردرس چه تعداد تست وچه تستایی مناسبه باتوجه به این زمان؟

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یعنی برای هردرس تو این زمان چه کتابی توصیه میکنید که بتونم رو اون مطالبی که میخوام بخونم به تسلط بالایی برسم؟تا حتما تستاشو تو کنکور بزنم

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      وضع درسیت نسبت به من قابل توجه هست ولی منو ببین -_-
      دارم میخونم -_-
      البته روزی 3ساعت
      درسته کمه ولی کمه :/
      تو بخون، با توجه به درصدای پارسالت، قبولیت دور از ذهن نیس ..

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      یه سوال دیگه برای تست تو هر مبحث هردرس چه تعداد تست وچه تستایی مناسبه باتوجه به این زمان؟
      تو تست اولویتت با سراسری باشه و بعد گزینه دو... اگگگگهههه وقت داشتی برو سراغ تالیفی و سنجش...
      تعدادشم به این بستگی داره که با چه تعدادی یاد میگیری خب!

فقط خواهشا سراسری ها رو کاملللل بررسی کن حتی گزینه های خیلی سادشونو...

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام خدمت تمام بچه های انجمن من تازه تو اومدم به جمعتون امیدوارم بهم کمک کنیم
      مییخواستم ببینم باتلاش تو50روز اینده چه رتبه ای دست یافتنیه؟ خودم هدفم زیر5000اهزاره منطقه2هست.اگه زیر6000هزارم بشم راضیم

البته بگم من صفر صفر نیستم وتوهر درس اینارو کارکردم

ریاضی:تو مباحثی مثل امارواحتمال ومشتق ومثلثات وماتریس وحد ومعادله درجه2 پایم قویه یعی یاپارسال برا کنکور خوندمشون یا امسال اوایل سال منظورم قبلاسفنده.

زیست:پارسال تو کنکور22%زدمش وامسال اوایل سال فصلای5و6و7و8 دوم(به جزگیاهی)وفصل1و2و3و4سوم فصل1و2و3و4و5پیشوخوندم ولی خب همش یادم رفته والبته یه فصلای دیگه مثل فصل6و7و10و11پیشو هم به چشمم اشنان چون پارسال برا کنکورخونده بودمشون

شیمی:اوایل سال کل دومو خوندم با دوفصل اول پیش والبته الکتزوشیمی هم پارسال خونده بودم برا کنکور

فیزیک:اوایل امسال فصل حرکت وهماهنگ ساده وپارسالم برا کنکورفصلای 5و6و7 پیشو خونده بودم

ادبیات:هیچی فقط معنی بعضی شعرها یادمه
      دینی:سال دومو اوایل سال خوندم پیشم چند وقت پیش خوندم ولی سومو برا کنکور پارسال خونده بودم پارسال تو کنکور54%زدم
      زبان:صفرصفرم ولی نهاییم.18.5شده بود
      عربی:تقریبا صفرم فقط یه سری تکنیکای ترجمه رو بلدم پارسال تو کنکور20 درصد زدم با ترجمه
      به نظرتون میتونم همچین رتبه ای بیارم ؟واگه میشه باید چجوری مطالعه کنم تو50روزاینده ودرصدهردرسم چقدرباشه تا این رتبه رو بیارم ؟
      سلام
      اجازس منم نظر بدم؟؟؟؟؟؟
      خب حسم نبود همه ی پستارو بخونم اگه چیز تکراری مینویسم از الان شرمنده
      ببینید گفتین یه سری مطالبو پارسال خوندین یا اوایل سال خب اینا که دیگه از یادتون رفته باید دوباره بخونیدشون تا مرور شن
      ریاضیتون که عالیه کاربرد مشتقم بخونید به یه درصد دلخواه میرسید که واسه رتبه برتر شدنه
      زیست مطلب حذف نکنین شما اصلا بعضی فصلا رو نخوندین البته بهتره قسمت های گیاهی رو حذف کنین یادتون باشه قسمت دوم فصل۸ زیست پیش که تنفس سلولیه رو حذف نکنینا این گیاهی نیست فقط بعدم اگه ژنتیکم بلد نیستین مسائلشو حذف کنین اما حفظیاتو بخونین
      در مورد شیمی رو دوم کار کنید هرچند اخیرا در سطح المپیاد از دوم سوال میدن
      سوم فصل۲و حفظیات فصل۳رو بخونین مسئله هاشم خوبه اما بیخیال مسائل استو کیومتری بشین و فقط حفظیات قسمت اول فصل۱رو بخونین
      پیشم بجز فصل۳بقیش راحته میتونین حداکثر تو سه روز جمعش کنین
      فیزیک سال اول سوالات روتین و آسونی داره سال دوم فصل۶ رو حذف کنید اگه تا الان نخوندید سال سوم آسونه البته مسائل ترکیبی خازن مقاومت rc رو بیخیال شین پیشم همگی جز فصل۱و۲
      ادبیات درسارو شروع کنید به خوندن فرض کنید امتحان ترم دارید از گاج سبزم استفاده کنید و حلش کنید قرابتم داره حالا گاج نقره ایم خوبه اما سبز همه جور سوال داره
      دینی هرچند از نظر خیلیا آسونه اما تسلط زیادی میخواد مثلا یه سوال میخونی جوابو نگا میخونی توضیحشم میخونی اما بازم نمیفهمی چه ربطی داشت به صورت سوال سوالات شک دار نزنین اگه وقت ‌کردید همه رو اگه نه مطالب پر تستو بخونین که دیگه سوالا خیلی ترکیبی نمیشن البته ترکیبیا اکثرا از فصول پر تستن گاج نقره ای خوبه
      زبان مبتکران شهاب اناری خوبه من تازه گرفتم بله لطف اون خوب میزنم قبل اون زبانم ضعیف بود در حد اینکه تا الان داغ یه بیست بهدلم ‌مونده بود حتی تو راهنمایی اما به لطف اون ‌کتاب ترم اول بیست شدم در ضمن علاقه هم مهمه
      عربی من خودم خیلی دوسش دارم راستش معلممون خیلی عصبانی بود من به خاطر همین از عربی متنفر بودم اما گاج سبز گرفتم امسال درحالیکه هیچی بلد نبودم دوم و سومو از اول ‌خودم خوندم تستم تا امروز جز آزمون قلم اصلا نزدم تو یه ماهم تموم کردم الان میرم قلم اصلا نمیدونم مبحثی که قراره بیاد ‌چیه اما بالای ۷۰ میزنمراستی من مهرماه خوندما
      گاج سبز خیلی خوب توضیح داده
      تو عالم برادری و رفاقت بذار چنتا چیزو رک بگم:
      اگه واقعا تلاش کنی میتونی زیر هزار بیاری اگه فقط بپرسی میشه یا ‌ن و کاری نکنی زیر ده هزارم نمیشی
      زیستت ضعیفه تقویتش کن با کتابکار و تست کتابو خوب بخون بعدم از ‌گاج توسی،نشر الگو یا هرچی داری تست بزن
      اوم دیگه.....
      توکلت به خدا باشه حتما موفق میشی
      یا علی

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آقا ارمیا نمایش پست ها
      سلام
      اجازس منم نظر بدم؟؟؟؟؟؟
      خب حسم نبود همه ی پستارو بخونم اگه چیز تکراری مینویسم از الان شرمنده
      ببینید گفتین یه سری مطالبو پارسال خوندین یا اوایل سال خب اینا که دیگه از یادتون رفته باید دوباره بخونیدشون تا مرور شن
      ریاضیتون که عالیه کاربرد مشتقم بخونید به یه درصد دلخواه میرسید که واسه رتبه برتر شدنه
      زیست مطلب حذف نکنین شما اصلا بعضی فصلا رو نخوندین البته بهتره قسمت های گیاهی رو حذف کنین یادتون باشه قسمت دوم فصل۸ زیست پیش که تنفس سلولیه رو حذف نکنینا این گیاهی نیست فقط بعدم اگه ژنتیکم بلد نیستین مسائلشو حذف کنین اما حفظیاتو بخونین
      در مورد شیمی رو دوم کار کنید هرچند اخیرا در سطح المپیاد از دوم سوال میدن
      سوم فصل۲و حفظیات فصل۳رو بخونین مسئله هاشم خوبه اما بیخیال مسائل استو کیومتری بشین و فقط حفظیات قسمت اول فصل۱رو بخونین
      پیشم بجز فصل۳بقیش راحته میتونین حداکثر تو سه روز جمعش کنین
      فیزیک سال اول سوالات روتین و آسونی داره سال دوم فصل۶ رو حذف کنید اگه تا الان نخوندید سال سوم آسونه البته مسائل ترکیبی خازن مقاومت rc رو بیخیال شین پیشم همگی جز فصل۱و۲
      ادبیات درسارو شروع کنید به خوندن فرض کنید امتحان ترم دارید از گاج سبزم استفاده کنید و حلش کنید قرابتم داره حالا گاج نقره ایم خوبه اما سبز همه جور سوال داره
      دینی هرچند از نظر خیلیا آسونه اما تسلط زیادی میخواد مثلا یه سوال میخونی جوابو نگا میخونی توضیحشم میخونی اما بازم نمیفهمی چه ربطی داشت به صورت سوال سوالات شک دار نزنین اگه وقت ‌کردید همه رو اگه نه مطالب پر تستو بخونین که دیگه سوالا خیلی ترکیبی نمیشن البته ترکیبیا اکثرا از فصول پر تستن گاج نقره ای خوبه
      زبان مبتکران شهاب اناری خوبه من تازه گرفتم بله لطف اون خوب میزنم قبل اون زبانم ضعیف بود در حد اینکه تا الان داغ یه بیست بهدلم ‌مونده بود حتی تو راهنمایی اما به لطف اون ‌کتاب ترم اول بیست شدم در ضمن علاقه هم مهمه
      عربی من خودم خیلی دوسش دارم راستش معلممون خیلی عصبانی بود من به خاطر همین از عربی متنفر بودم اما گاج سبز گرفتم امسال درحالیکه هیچی بلد نبودم دوم و سومو از اول ‌خودم خوندم تستم تا امروز جز آزمون قلم اصلا نزدم تو یه ماهم تموم کردم الان میرم قلم اصلا نمیدونم مبحثی که قراره بیاد ‌چیه اما بالای ۷۰ میزنمراستی من مهرماه خوندما
      گاج سبز خیلی خوب توضیح داده
      تو عالم برادری و رفاقت بذار چنتا چیزو رک بگم:
      اگه واقعا تلاش کنی میتونی زیر هزار بیاری اگه فقط بپرسی میشه یا ‌ن و کاری نکنی زیر ده هزارم نمیشی
      زیستت ضعیفه تقویتش کن با کتابکار و تست کتابو خوب بخون بعدم از ‌گاج توسی،نشر الگو یا هرچی داری تست بزن
      اوم دیگه.....
      توکلت به خدا باشه حتما موفق میشی
      یا علی
      خیلی ممنون ازت واقعا توضیحاتت معرکه بود

10. Top | #40
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      آره به نظرم حتما ميتوني اگه خودتو باور داشته باشي
      يه چنتا پيشنهاد و حرفم دارم كه فكر ميكنم درست باشن
      و شايد كمكت كنه
      ادبياتم حتما روزي 6 7 تا تست قرابت بزن......كم كم راه ميفتي
      قسمتي از تاريخ ادبيات رو به روشي كه تو پست زير گفتم بخون...
      http://forum.konkur.in/thread40633.html
      بقيه تاريخ ادبياتم كه درآمدا و اين حرفاس بخونيشون ميتوني تستاشو بزني

لغت رو هم به نظرم ميتوني روش اميد داشته باشي
      ديني رو هم روش سرمايه گذاري كن
      كتاباي جمع بندي خوبي هست كه ميتوني ازشون استفاده كني مثل خط ويژه گاج.....راستي به نظرم 6 درس اول پيش رو هم خوب بخون....مهم ترن نسبت به 4 درس بعدي پيش اگه اشتباه نكنم
      واسه شيمي هم ميتوني از كتاب مفاهيم خط ويژه گاج استفاده كني و اگه خواستي كتاب مسائل شيمي خط ويژه گاج رو هم تهيه كن
      ببين همه ي كارهايي رو كه گفتم شايد نتوني انجام بدي
      با توجه به شرايطت خودت تصميم بگير
      راستي منفي گرايي نكني اصلا و خوشبين باشي.....همه ي تلاشتو بكن و بقيشو بسپر به خدا
      _____
      اينم يه چند نمونه كارنامه هاي كنكور 94 منطقه 2 كه از سايت كانون برداشتم
      نام درس چند از 10 درصد
      ادبيات فارسي 5 46.7%
      عربي 3 32%
      معارف 7 69.4%
      زبان 8 79.2%
      زمين شناسي 3 33.4%
      رياضيات 1 13.4%
      زيست شناسي 2 22%
      فيزيك 2 16.7%
      شيمي 2 22.9%

نام درس چند از 10 درصد
      ادبيات فارسي 4 41.4%
      عربي 2 22.7%
      معارف 6 64%
      زبان 5 50%
      زمين شناسي 1 5.4%
      رياضيات 2 23.4%
      زيست شناسي 4 38%
      فيزيك 2 21.2%
      شيمي 4 39.1%

نام درس چند از 10 درصد
      ادبيات فارسي 3 34.7%
      عربي 3 25.4%
      معارف 7 68%
      زبان 3 30.6%
      زمين شناسي 1 0%
      رياضيات 4 38.9%
      زيست شناسي 3 33.4%
      فيزيك 3 27.8%
      شيمي 5 50.5%
      رتبه هاي اين 3 تا....2 تا شون چهار هزار و خورده اي.... وسطيم پنج هزار و خورده اي شده(نزديك 6 هزار)

ميدوني كه كنكور 94 معدل تاثيرش قطعي بود و امسال مثبته......معدل اينا رو نميدونم
      راستي مرورم خيلي مهمه يادت نره چيزايي كه تا الان خوندي رو و يا ميخواي بخوني خوب مرور كني
      _________
      موفق
      باشي
      ویرایش توسط reza0 : 04 خرداد 1395 در ساعت 04:42

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza0 نمایش پست ها
      آره به نظرم حتما ميتوني اگه خودتو باور داشته باشي
      يه چنتا پيشنهاد و حرفم دارم كه فكر ميكنم درست باشن
      و شايد كمكت كنه
      ادبياتم حتما روزي 6 7 تا تست قرابت بزن......كم كم راه ميفتي
      قسمتي از تاريخ ادبيات رو به روشي كه تو پست زير گفتم بخون...

بقيه تاريخ ادبياتم كه درآمدا و اين حرفاس بخونيشون ميتوني تستاشو بزني

لغت رو هم به نظرم ميتوني روش اميد داشته باشي
      ديني رو هم روش سرمايه گذاري كن
      كتاباي جمع بندي خوبي هست كه ميتوني ازشون استفاده كني مثل خط ويژه گاج.....راستي به نظرم 6 درس اول پيش رو هم خوب بخون....مهم ترن نسبت به 4 درس بعدي پيش اگه اشتباه نكنم
      واسه شيمي هم ميتوني از كتاب مفاهيم خط ويژه گاج استفاده كني و اگه خواستي كتاب مسائل شيمي خط ويژه گاج رو هم تهيه كن
      ببين همه ي كارهايي رو كه گفتم شايد نتوني انجام بدي
      با توجه به شرايطت خودت تصميم بگير
      راستي منفي گرايي نكني اصلا و خوشبين باشي.....همه ي تلاشتو بكن و بقيشو بسپر به خدا
      _____
      اينم يه چند نمونه كارنامه هاي كنكور 94 منطقه 2 كه از سايت كانون برداشتم
      نام درس چند از 10 درصد
      ادبيات فارسي 5 46.7%
      عربي 3 32%
      معارف 7 69.4%
      زبان 8 79.2%
      زمين شناسي 3 33.4%
      رياضيات 1 13.4%
      زيست شناسي 2 22%
      فيزيك 2 16.7%
      شيمي 2 22.9%

نام درس چند از 10 درصد
      ادبيات فارسي 4 41.4%
      عربي 2 22.7%
      معارف 6 64%
      زبان 5 50%
      زمين شناسي 1 5.4%
      رياضيات 2 23.4%
      زيست شناسي 4 38%
      فيزيك 2 21.2%
      شيمي 4 39.1%

نام درس چند از 10 درصد
      ادبيات فارسي 3 34.7%
      عربي 3 25.4%
      معارف 7 68%
      زبان 3 30.6%
      زمين شناسي 1 0%
      رياضيات 4 38.9%
      زيست شناسي 3 33.4%
      فيزيك 3 27.8%
      شيمي 5 50.5%
      رتبه هاي اين 3 تا....2 تا شون چهار هزار و خورده اي.... وسطيم پنج هزار و خورده اي شده(نزديك 6 هزار)

ميدوني كه كنكور 94 معدل تاثيرش قطعي بود و امسال مثبته......معدل اينا رو نميدونم
      راستي مرورم خيلي مهمه يادت نره چيزايي كه تا الان خوندي رو و يا ميخواي بخوني خوب مرور كني
      _________
      موفق
      باشي
      ممنونم

12. Top | #42
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام ، والا من خیلی از اینکه چه درصدی باید بیارین تا چنین رتبه ای بگیرین خبر ندارم فقط می تونم یه راهنمایی کوچیک بکنم که تو هر درس با چه شیوه ای میشه درصد معقولی رو به دست اورد.
      عمومی ها :
      ادبیات ارایه و زبان فارسی درسایی هستن که وقت زیادی می خوان برای مسلط شدن و خیلی نمیشه روشون حساب کرد ولی با خوندن روزانه ی لغت و املا از کتاب اقای سبطی و همینطور تاریخ ادبیات اگه قرابتتون خوب باشه درصد بالای 50 میزنین ، و اگه وقتشو دارین کتاب ادبیات موضوعی گاج میتونه معجزه کنه .
      دینی درسیه که اکثرا خوب میزنن ، کلیاتش که حدود پنجاه تا هفتاد درصدو پوشش میده از رو خلاصه های انتهای گاج قابل جمع بندیه ، ولی اگه روزی چند درسو به صورت دوره ای تو برنامتون بذارین حتی رسیدن به صد هم کاری نداره .
      عربی بستگی به استعداد زبانیتون داره ، اگه برای هر مبحث مجبورین کلی وقت بذارین بهتون توصیه می کنم مباحث پر تکرارو بزنین و رو ترجمه بیشتر مسلط شین چون بیش ** پنجاه درصد کنکور ترجمه است ولی قواعدی مثل منصوبات اسونو پر تستن .
      زبان از نقاط قوت خیلی هاست ، خوندن یه جزوه ی قواعد حتی از رو کتاب مبتکران که همه دارن و حفظ لغت ها کم حجم ترین کار ممکنه
      اختصاصی :
      از زیست هرچی بگم کم گفتم ، حالا شما که وقت ندارین ولی واسه بقیه دوستان هم دوره و جمع بندی عبارت نامه ی مهر و ماه عالیه ، برای شما به عنوان کسی که شیوه های مختلفو تست کرده و درصد نود و هفتم داشته فقط و فقط کتابو توصیه می کنم ، تقسیم کنینو تو هر روز ترکیبی از مباحث کتابو بخونین و در نهایت تست های سراسری ، وقتی خوب مسلط شدین تست خوب زدن اولویت داره .
      شیمی تو این وانفسا بالا زدنش اوج گرفتنتونه ، حفظیاتو کاملا پیشنهاد می کنم از رو همایش اقای مصلایی بخونین ، من که کم و کسری توش ندیدم ، جامع و خلاصه است ، تکنیکای حل مساله از خط ویژه میتونین استفاده کنین و با توجه به عبارتای درست نادرست عبارت نامه ی مهر و ماه به شددددددت توصیه میشه .
      فیزیک پایه زیپ جمع بندی رو خوندم و به جرات می تونم بگم برای بالا زدن پایه کافیه ، پیشش رو ندیدم ولی اگه تسلط رو پیش یک ندارین عاقلانه تر سرمایه گذاری رو پیش دو هستش .
      ریاضی تنها منبع کم حجم و مفید با راه های تستی خوب خط ویژه گاجه .
      و زمین بستگی به خودتون داره که می خواین بزنین یانه ولی جزوه ی اقای چلاجور و اگه وقت نداریم فصل یک تا چهار سوم و یک تا پنج پیش یه درصد حدود 30 میده که زیادم هست .

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون
      ویرایش توسط _saeed_ : 04 خرداد 1395 در ساعت 11:40

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ngn نمایش پست ها
      سلام ، والا من خیلی از اینکه چه درصدی باید بیارین تا چنین رتبه ای بگیرین خبر ندارم فقط می تونم یه راهنمایی کوچیک بکنم که تو هر درس با چه شیوه ای میشه درصد معقولی رو به دست اورد.
      عمومی ها :
      ادبیات ارایه و زبان فارسی درسایی هستن که وقت زیادی می خوان برای مسلط شدن و خیلی نمیشه روشون حساب کرد ولی با خوندن روزانه ی لغت و املا از کتاب اقای سبطی و همینطور تاریخ ادبیات اگه قرابتتون خوب باشه درصد بالای 50 میزنین ، و اگه وقتشو دارین کتاب ادبیات موضوعی گاج میتونه معجزه کنه .
      دینی درسیه که اکثرا خوب میزنن ، کلیاتش که حدود پنجاه تا هفتاد درصدو پوشش میده از رو خلاصه های انتهای گاج قابل جمع بندیه ، ولی اگه روزی چند درسو به صورت دوره ای تو برنامتون بذارین حتی رسیدن به صد هم کاری نداره .
      عربی بستگی به استعداد زبانیتون داره ، اگه برای هر مبحث مجبورین کلی وقت بذارین بهتون توصیه می کنم مباحث پر تکرارو بزنین و رو ترجمه بیشتر مسلط شین چون بیش ** پنجاه درصد کنکور ترجمه است ولی قواعدی مثل منصوبات اسونو پر تستن .
      زبان از نقاط قوت خیلی هاست ، خوندن یه جزوه ی قواعد حتی از رو کتاب مبتکران که همه دارن و حفظ لغت ها کم حجم ترین کار ممکنه
      اختصاصی :
      از زیست هرچی بگم کم گفتم ، حالا شما که وقت ندارین ولی واسه بقیه دوستان هم دوره و جمع بندی عبارت نامه ی مهر و ماه عالیه ، برای شما به عنوان کسی که شیوه های مختلفو تست کرده و درصد نود و هفتم داشته فقط و فقط کتابو توصیه می کنم ، تقسیم کنینو تو هر روز ترکیبی از مباحث کتابو بخونین و در نهایت تست های سراسری ، وقتی خوب مسلط شدین تست خوب زدن اولویت داره .
      شیمی تو این وانفسا بالا زدنش اوج گرفتنتونه ، حفظیاتو کاملا پیشنهاد می کنم از رو همایش اقای مصلایی بخونین ، من که کم و کسری توش ندیدم ، جامع و خلاصه است ، تکنیکای حل مساله از خط ویژه میتونین استفاده کنین و با توجه به عبارتای درست نادرست عبارت نامه ی مهر و ماه به شددددددت توصیه میشه .
      فیزیک پایه زیپ جمع بندی رو خوندم و به جرات می تونم بگم برای بالا زدن پایه کافیه ، پیشش رو ندیدم ولی اگه تسلط رو پیش یک ندارین عاقلانه تر سرمایه گذاری رو پیش دو هستش .
      ریاضی تنها منبع کم حجم و مفید با راه های تستی خوب خط ویژه گاجه .
      و زمین بستگی به خودتون داره که می خواین بزنین یانه ولی جزوه ی اقای چلاجور و اگه وقت نداریم فصل یک تا چهار سوم و یک تا پنج پیش یه درصد حدود 30 میده که زیادم هست .
      زیستو97 نزدم!22%زدم

15. Top | #45
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن