خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78
    نمایش نتایج: از 106 به 116 از 116
    1. Top | #106
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری244 نمایش پست ها
      بابا یکی بود با معدل 12 یک ماه قبل کنکور شروع کرد رتبه دو رقمی آورد ، بشین با دقت بخون خیلی بهتر از 1500 هم میاری به ارادت بستگی داره
      میشه منبع معتبری معرفی کنید؟یا کلا اطلاعات دقیق تری درمورد حرفی که زدین بفرمایید؟

2. Top | #107
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها

میشه منبع معتبری معرفی کنید؟یا کلا اطلاعات دقیق تری درمورد حرفی که زدین بفرمایید؟

نه والا من نمیشناسم دبیر ریاضی سال دوممون گفته بود که شاگردش بود

3. Top | #108
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات

رشته شون چی بوده؟؟؟

4. Top | #109
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یا ریاضی یا انسانی
      چون دبیرمون تجربی نداشت

5. Top | #110
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینکه میفرمایین دبیر سال دوم شما همچین موضوعی رو مطرح کرده با توجه به اینکه شما الان یک کنکوری هستین پس حرف این دبیر شما در کلاسی که سال 92 با ایشون داشتین مطرح شده,دبیرتون هم از شاگردی حرف زده که قبل از این سال همچین نتیجه ای رو کسب کردن یعنی در کنکور 91, بد نیست به اطلاع شما برسونم که اون زمان تاثیر سوابق قطعی نبود , دیگه از این موضوع گذر میکنم که فرد مورد نظر شما تجربی نبوده , چون همگی براین واقف هستیم که در این رشته موضوع کمی سخت تر از سایر رشته هاست.
      امیدوار کردن یک فرد خیلی کار پسندیده ای هست,خودم هم همیشه در اینکار پیش قدم بودم, منتها مشروط بر اینکه این امید دادن منطقی باشه

6. Top | #111
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سام بچه لطفا به این پست بیاین ودرمورد وضعیتم نظرتونو بگید وکمک کنید ممنوم
      نمیدونم میتونیم یانه ولی باید تمام تلاشمونو بکنیم(توروخداکمکم کنید پشت کنکوریم)

7. Top | #112
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها

اینکه میفرمایین دبیر سال دوم شما همچین موضوعی رو مطرح کرده با توجه به اینکه شما الان یک کنکوری هستین پس حرف این دبیر شما در کلاسی که سال 92 با ایشون داشتین مطرح شده,دبیرتون هم از شاگردی حرف زده که قبل از این سال همچین نتیجه ای رو کسب کردن یعنی در کنکور 91, بد نیست به اطلاع شما برسونم که اون زمان تاثیر سوابق قطعی نبود , دیگه از این موضوع گذر میکنم که فرد مورد نظر شما تجربی نبوده , چون همگی براین واقف هستیم که در این رشته موضوع کمی سخت تر از سایر رشته هاست.
      امیدوار کردن یک فرد خیلی کار پسندیده ای هست,خودم هم همیشه در اینکار پیش قدم بودم, منتها مشروط بر اینکه این امید دادن منطقی باشه
      خیلی ببخشیدا روم ب دیوار مگه الان تاثیر چ طورع؟؟مگه مثبت نیس؟

8. Top | #113
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آخیش رسیدم ب آخرش چقد زیاد بودا این دفعه نشستم تموم پستارو خوندم تاببینم نظر بچه هاچیه
      بعد من بگم
      خب خب اول ی چیزی بگم بچه ها درسته کنکور ی رقابت میشه گفت مسایقس مسابقه ی تو با خودت تو بادیگران اما این رقابت ها نباید باعث بشه رفاقتا و اخلاق ها ازبین بره پس خواهشا انقد جبه نگیرید
      تو پستاتون همدیگرو نکوبیدبهم توهین نکنین یکی میاد نظر میده اگه میخواین انتقاد کنید یا مخالفت کنید انتقاداتون زننده نباشه ک خدایی نکرده بقیه ازدستتون ناراحت باشن حالا چ اونایی ک میان امید میدن و میگن میشه چ اونایی ک میگن نمیشه اینو کلی گفتم بخدا کنکور ک هیچ حتی دوروز دنیا ارزش دلشکوندن و ناراحتی نداره
      اما درمورد این تاپیک دوست عزیز نیلو خانوم گل حتما از این تاپیکا زیاد دیدی تو فروم نمیگم چرا زدی همچین تاپیکیو دوس داشتی زدی تا از بچه ها راهنمایی بخوای نخوندی پشیمونی حالا راه حل میخوای دلیلشو کار ندارم
      ببین تو همه ی تاپیکای اینمدلی تو همه ی پستایی ک گذاشتم چند تا چیز تکرار کردم چون واقعا بهش اعتقاد دارم تو این تاپیکم خیلی از بچه ها گفتن من بازم میگم تا ی جمع بندی بشه
      ماهی هر وقت از آب بگیری تازس
      فقط غیر ممکن غیر ممکن
      فقط مرگه ک چاره نداره
      تا لحظه ی شکست بخدا ایمان داشته باش خواهی دید ک آن لحظه هیچ وقت نخواهد رسید
      ب قول بچه ها ما باید همیشه ب یاد خدا باشیم ن فقط وقت مشکلات باید باورش داشته باشیم از صمیم قلب باید ب این باور برسیم ک حتی یک برگ بدون اجازه ی خدا رو زمین نمیفته و هیچ کارش بی حکت نیس
      ما هستیم ک از درک خیلی چیز ها عاجزیم تا الان ب هردلیلی نخوندی تنبلی کردی مشکلی داشتی بزارش کنار از لحظه هایی ک گذشت عبرت بگیر تجربه کسب کن ولی افسوس نخور چیزی ک گذشته گذشته با غمبرک زدن و افسوس خوردن ن تنها چیزی بدست نمیاری بلکه الان همین لحظه هارو هم ازدست میدی و باز فردا ها افسوس الان میخوری
      ی عده بگن میشه ی عده بگن نمیشه بعضیا امید بدن و بعضیا ناامید کنن چ فرقی داره
      میدونی همه چی فقط فقط فقط ب خودت بستگی داره
      ن منو بچه ها جای تو هستیم شرایط تورو داریم ن نعوذبالله خداییم ک بدونیم نتیجه چی میشه
      اگه میخوای پس شروع کن با تموم وجودت برای چیزی ک میخوای بجنگ نزار اطرافیان باحرفاشون اذیتت کنن این حرفا همیشه هست
      یا ب اون چیزی ک میخوای میرسی یا ن بازم میگم همه ی کارها ی حکمتی توشه درسته ما انسانیمم خدا بهمون قدرت اراده و تامل داده اما اگه تو همهی تلاشتو کردی اگه با تموم وجودت ب خداایمان داشتی و نتیجه ی کارتو ب اون سپردی مطمئن باش خدا بهترین هارو برات درنظر داره و هیچ کار خدا بی حکمت نیس
      اگه رتبه ی دلخواهتو آوردی ک ب سلامتی میری دانشگاه نیاوردیم ک تو از بچه های سال آینده تو خوندن جلوتری
      برای موفقیت باید از خیلی چیز ها بزنی باید خیلی تلاش کنی باید از جون مایه بزاری
      اصولی بخون با ی برنامه دقیق شگفتی ساز ها بودن هرچند نباید منتظر تایید دیگران باشی ک ببینی قبل تو آیا کسی ب نتیجه رسیده یان سعی کن خودت شگفتی ساز باشی
      بازم میگم فقط ب خودت بستگی داره توانایی تو استعداد تو اراده ی تو قدرت چیدن برنامه هات
      و.....
      شاید تو از خیلی ماهایی ک از خیلی قبل شروع کردیم بهتر بشی شایدم ن
      ب خودت اعتماد داشته باش همینجور ب خدای خودت

9. Top | #114
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza23 نمایش پست ها
      خیلی ببخشیدا روم ب دیوار مگه الان تاثیر چ طورع؟؟مگه مثبت نیس؟
      برای 95 مثبت هست و برای سالهای اتی , در حال بررسی....

10. Top | #115
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      نیلو رفت درسش ولی هنوز یه عده اینجا دارن همو می کوبن
      از این تاپیکا پارسال نبود؟پیارسال چی؟
      چقدر امید دادن بود و در کنارش چقدر به اصطلاح منطقی حرف زدن؟
      خیلی...خیلی خیلی...خیلی خیلی خیلی
      ولی خوب چیزی که مهمه استفاده از روزای مونده تا کنکور یا ب عبارت بهتر روزای پیش رو از زندگیت خارج از بحث دانشگاه و درس فقط و فقط بخود بستگی داره
      باید دلیلش رو بدونی...درکش کنی و حتما احساساتت رو کنترل کنی
      یه چیز شخصی
      مگه کسیکه پشت سرش یه ببر بزرگه میشینه حساب کتاب میکنه که با چه سرعت
      و شتابی بدوه که ایکس هاشون در ادامه مسیر یکی نشه؟

11. Top | #116
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      زرشک
      ینی میشه یکم آروم تر بیای اینو بگی
      اطراف خودتو نبین
      خیلی ها بودن تو 50 روز نتیجه گرفتند
      میشه یکم تو حرف زدن با دیگران آروم تر بود
      کسی با 5 روز خوندن حق تورو نمیخوره ها
      نون تو هم قطع نمیشه
      به تسلط 100 درصد نمیشه رسید درست
      ولی ب ی تسلط مطلوبم نمیشه رسید؟
      داداش دمت گرم واقعن
      منم ک از تابستون روزانه 10 ب بالا خوندم با حرف تو ناامید شدم چ برسه ب کسی ک از الان میخاد بخونه
      لطف کن یکم با بقیه مهربون باش.ب نظر دیگرانم احترام بذار
      مرسی
      ایشالا همههههههههههههههههههههههه ههه موفق شن
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neda_Salahshour نمایش پست ها
      ببین داداش از اینکه روحیه بچه ها رو خراب کردی هیچی نمیگم....ولی فقط جواب این قسمتو که گفتی این همه پشت کنکوری نداشتیم اگه میشد توی 50 روز خوند بگم همینایی که تو ازشون یاد کردی همون دوست های شمان که از الان دفتر و کتابو بستن گذاشتن به امید سال بعد ....گرفتی؟؟؟؟
      والا اونی که امید داره از همین ساعت شروع میکنه میخونه اونی که شما میگی بمونه پشت کنکور بهتره چون الانو ول کرده چسبیده به چندماه دیگه انقد امید و اشتیاق نداره که این دوماهو بخونه حتی اگ نتیجه نگیره(که محاله هیچ زحمتی بی جواب نمیمونه حاالا نمیگم تاپ میشه ولی بالاخره به نتیجه مقبولی میرسه)
      اونایی هم که میخوان رتبه بیارن و تصمیم دارن وعده بذارن واس سال بعد کنکورنزدیکترشونو شرکت میکنن و تا لحظه آخرم میخونن و بعدش باز میخونن ولی اینایی که میگی سال بعدم همینه وضعشون زود از میدون کنار کشیدن...شنیدین که میگن خیلی ها هستن توی این ایام دلسرد میشن؟؟؟؟؟ همین افراد هستن پس بخونید تا جلو بزنید.....................یاااااااا ااااااااااااااااااااا حق.....منتظرتونم خانم و آقاهای دکتر و مهندس
      داداش ها و ابجی های عزیز .عنوان تاپیک هست ایا میشه ؟؟ یا نمیشه؟؟
      نگفته که بیاید بهم امید بدین که بشه .
      شماها دارین خیلی خیلی ارزو محور حرکت میکنید . به هر حال هر چقدر هم که از واقعیت موجود بگم شما ها میخواید در خواب و رویا باشین . انگار کلا در ذات ما ایرانی هاست که مثلا وقتی یه زمین چمن مناسب نداریم ، رویای قهرمانی جام جهانی رو در سر داریم . ویا اینکه هنوز اشتغال درست حسابی برای فارغالتحصیل هامون نداریم ، میایم ارزو نوبل فیزیک و.. رو میکنیم .
      ایشون و خیلی ها در کمتر از 2 ماه میخواد رتبه ی زیر 1500 بشه . منم میتونستم بگم که اره ابجی میشی . حتی لازم نیست که از الان شروع بکنی . بزار شب کنکور بخون و با یه رتبه ی دورقمی برو پزشکی تهران بشین . اما واقعیت چیز دیگه ایه . وقتی هم از واقعیت ها میگیم میشه ناامید کردن دیگران .
      دوست عزیزمون که اصلا رشتش ر یاضی هست میاد از رقابت سر ر شته ی تجربی حرف میزنه . برادر من شما روزی 5-6 ساعت هم بخونی رشته های تاپ مهندسی در دولتی قبولی . سال پیش صنعتی اصفحان 4 تا صندلی خالی داشته . یعنی با هر رتبه ای مثلا چه میدونم 200 هزار هم اگه صتعت اصفحان رو میزد الان دانشجو بود.
      الان ظرفیت دارو کمتر از 700 تا و پزشکی در حدود 2200 و دندان800 نفره .
      هرکی میخواد میتونه قبول بشه اما در 50 روز خدایی نمیشه معجزه کرد . اگر همین تاپیک اول عید بود منم میگفتم امکان قبولی هست . اما برای یه صفر کیلومتر و یا حتی کم خونده ها در 50 روز مطالعه کمتر از 2000 مهاله.
      امیدوارم این اخرین پستی باشه که دارم نقل قول میکنم در این تاپیک . اشخاصی که اینقدر اراده ندارند که از همون دقایقی که تاپیک زده شده تا همین الانش یه بند دارند پست میفرستند مطمئن باشید جزو اون استسنا هایی که در 50 روز موفق شدند، نخواهند بود .
      راستی این همه ناامیدی به ظن شما دادم . یه خبر خوش هم میگم . خیالتون از بابت بچه های پیش تجربی 95 راحت باشه( البته سیاهی لشکربودن خیلی هاشون) . امروز سر نهایی دینی بعد از گذشت نیم ساعت فقط فقط 100 نفر از 3000 نفر حوزمون نشسته بودند . این اتفاق در استان گیلان و رشت داره میافته که یکی از قطب های مسلم کنکور ایرانه . دیگه بقیه ی شهر ها رو خدا عالمه .

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن