خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb ⌡ Pdf های جمع بندی تمام دروس برای کنکوری های ❷❾ ⌠

چند روز پیش در گوگل (با سرچ های چرت و پرت) با سایتی آشنا شدم که فایل های جمع بندی رو برای همه دروس به صورت سال به سال گذاشته بود . من هم چند تاشو دان کردم دیدم واقعن هر کدومش بسیار مفیدن .
      گفتم به کنکوری های عزیز (از جمله خودم) بگم که : اگر پول ندارید در همایش های گرانقیمت شرکت کنید ؟! اگر نمیتوانید کتاب های جمع بندی را بخرید ؟! خلاصه اگر در فقیری به سر میبرید نگران نباشید ، جمع بندیتان را به ما بسپارید ...

شرکتــ رهپـویـان دانـش و اندیشـه

بر روی لینک مذکور کلیک کرده و فایل
      جمع بندی هر سال را دانلود کنید ...

نکته : این تاپیک صرفن به قصد کمک به کنکوری ها میباشد و عاری از هر گونه تبلیغ بیجا است ...

2. Top | #2
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط OmiD نمایش پست ها
      چند روز پیش در گوگل (با سرچ های چرت و پرت) با سایتی آشنا شدم که فایل های جمع بندی رو برای همه دروس به صورت سال به سال گذاشته بود . من هم چند تاشو دان کردم دیدم واقعن هر کدومش بسیار مفیدن .
      گفتم به کنکوری های عزیز (از جمله خودم) بگم که : اگر پول ندارید در همایش های گرانقیمت شرکت کنید ؟! اگر نمیتوانید کتاب های جمع بندی را بخرید ؟! خلاصه اگر در فقیری به سر میبرید نگران نباشید ، جمع بندیتان را به ما بسپارید ...

شرکتــ رهپـویـان دانـش و اندیشـه

بر روی لینک مذکور کلیک کرده و فایل
      جمع بندی هر سال را دانلود کنید ...

نکته : این تاپیک صرفن به قصد کمک به کنکوری ها میباشد و عاری از هر گونه تبلیغ بیجا است ...
      آره - سایت خوبی می باشد

تا همین پارسال هم استفاده از خدماتش پولی بود ولی الان براتون رایگان کرده

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن