خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 33 از 33
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر منم خیلی کار مسخره‌ایه
      وقتی جدای جنسیت اینکه دو انسان باهم طرفند میشه بهش نگاه کرد
      البته تو جامعه و فرهنگ ما کلا از بیخ و ریشه اشتباه فرهنگ سازی شده به نظرم و هزاران قانون مسخره
      اینکه زن باید تو جامعه با ضوابط بره و بیاد که مرد فکر و ذهن و رفتارش به سمت دیگه ای نره
      اینکه هر اتفاق بداخلاقی مقصر زنه قضیه هستش
      اینکه مردای جامعه ما دیدشون نسبت به یه زن بیشتر از اونی که فکر و افکار و ایده های زن باشه به جسم و جنسیتشونه
      اینکه الآن تو جامعه ما زنا واسه حفظ جایگاهشون یا حفظ همسر و کلا به چشم اومدن حاضر میشن با هزارجور عمل زیبایی و چیزای ظاهری دیده بشن

همونطور جو بد جامعه که دید حال‌ بهمزنه پسرا و مردا نسبت به خانوماست
      من به شخصه طرف اخلاق و شخصیت و ادب هستم ولی به نظرم اصلا دو جنس هیچ فرقی ندارن از خیلی لحاظا متفاوتن اونم به خاطر فطرتشون ولی ای کاش دو طرف شخصیت و اخلاق داشته باشن

اونجوری اوضاع اجتماعی کشورمون اینی که الآن هست نبود
      البته دوس ندارم بحث سیاسی کنم ولی بخش بزرگیش برمیگرده به دوستان بالایی و گردن‌کلفت که متاسفانه کسی دلسوزانه و بااخلاق کار نمیکنه
      به نظر من بین آقایون و خانوما حتی تو این شرایطم آدمای پاک و بااخلاق زیادی وجود داره
      همونطور که بین دو جنسیت آدمای بی‌اخلاق و فاسدم هست

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بشدت مخالفم

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آقا خب دلیلش معلومه چرا تاپیک می زنی؟ دلیلش اینه که کنکور تو اوج جوونی و بلوغ بچه ها یعنی 18 سالگی برگزار می شه همین جوریش میانگین عربی فک کنم -10 هست اگه مختلط بود که وا ویلا بود میانگین پایین تر از -100 می شد حالا دور از شوخی من بعد از کنکور وقتی رفتم برا گواهی نامه ی مربی داشتیم از اول زر می زد تا آخر ولی توی این زر زدنا ی چی می گفت که مربوط به این تاپیک می شد می گفت دختر پسر و از هم جدا می کنن وقتی که تو دانشگاه به هم می رسن انفجار رخ می ده به نظر من اگه امام خمینی زنده بود می گفت:این ازدواج نبود انفجار نور بود

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن