خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 28 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 414
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها

بیست و چهارماه آزادگی به دوازده ماه آزادگی، بیست و پنج‌درصد، جانبازی به ده‌درصد، جانبازی، سی‌ماه سابقه حضور در جبهه به دوازده‌ماه سابقه حضور در جبهه کاهش یافت.

این بندیه که تغییر کرده . درسته ؟
      الان سوالم اینکه همه اینارو باید باهم داشته باشه . یا نه فرضا فقط 20 ماه جبهه هم داشته باشه بدون جانبازی بنده معاف میشم ؟
      یکیش رو هم داشته باشی کافیه
      بهتره تا شورای نگهبان تایید نکرده دلمون رو صابون نزنیم وگرنه من که از خدامه.

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان پست اول آپدیت شد یه نگاهی بندازین

3. Top | #33
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حتی زده شهریه هردانشگاهی براشون رایگانه

4. Top | #34
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahyd نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید
      آقا من یه سوالی واسم پیش اومده طبق گقته ی سایت رسمی خود مجلس یکی از بند های تصویبی هفته ی گدشته این بوده :
      " چ- در انتهای ماده(70) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران عبارت «بالای بیست و پنج درصد(25%)» حذف می‌شود. "

حالا ماده70 چیه ؟
      "
      ماده 70 – وزارتخانههای علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و كلیه دانشگاههای دولتی و غیردولتی و دستگاههای اجرائی مشمول ماده(2) این قانون موظفند در اعطای سهمیههای ورود به دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی، بورسهای تحصیلی داخل و خارج از كشور، فرصتهای مطالعاتی و دورههای دكترای تخصصی بیست درصد(20%) از سهمیه را به همسر و فرزندان شاهد، جانبازان، آزادگان و همسر و فرزندان آزادگان و همسر و فرزندان جانبازان بالای بیست و پنج درصد(25%) اختصاص دهند. "

آپدیت شد

دوستان من یه سری توضیحات تکمیلی بدم
      یکی اینکه این قانون 100% قانون خوبیه چون سهمیه زیاد نشده و در واقع رقابت بین خود سهمیه دارا سخت شده
      دوم اینکه روزی که این قانون تصویب شد نمایندگان مجلس دهم ( دوره جدید ) هم به طور کامل حضور داشتن و فقط حق رای نداشتن . ولی این رای مشورتی داده شده پس امکان رد شدنش تو مجلس بعد خیلی پایینه
      سوم اینکه بابای من خودش تو مجلس شاغله از مسولین مربوطش پرسید گفتن خیلی خیلی بعیده که شورای نگهبان ردش کنه به دلایلی که حتما میدونید و شنبه یا نهایتا دوشنبه تایید میشه و نهایتا طی 15 روز به مرحله ی اجرا میرسه و طی درخواستایی که شده احتمال اعمالش تو کنکور 95 هم هست !
      چهارم اینکه این مصوبه جدید خبر خیلی خوبیه واسه خیلیا و پیشنهاذ میکنم حتما بخونیدش !
      لینک از سایت خبرگذاری رسمی مجلس : خبرگزاری خانه ملت :: قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران دائمی شد/ مصوبه ویژه مجلس برای معافیت سربازی فرزندان خانواده‌های شهدا و ایثارگر طبق این قانون 10% جانبازی و یا 12 ماه سابقه جبهه هم واسه معافیت کافیه . در صورتی که قبلا 30 ماه یا 25% بود

تنهامرجع برای تصمیم گیری سربازی ستادکل نیروهای مسلحه وعلاوه براین این مصوبه بارمالی هم ایجادمیکنه چون عبارت بالای 25درصد ازچندبندحذف شده واحتمال زیاد شورای نگهبان ردش میکنه ولی قسمت خوبش قسم سهمیه هاست که نه تنهازیادشده بلکه کم هم شده ورقابت سخت ترشده

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد کاملی نمایش پست ها
      حتی زده شهریه هردانشگاهی براشون رایگانه
      شهریه فقط برای خود جانباز زیر ۲۵ درصد رایگان میشه نه فرزندانش.

6. Top | #36
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      شهریه فقط برای خود جانباز زیر ۲۵ درصد رایگان میشه نه فرزندانش.
      یه کم متن رودقیق تر بخون همسران وفرزندان هم زده

7. Top | #37
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ایناکه اینجوری خیلی به نفعشون میشه یعنی بنیادشهیدحتی پول دانشگاه بین الملل پزشکی هاهم میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      می گین رقابت سخت میشه ، واقعا کجا رقابت سخت میشه ؟؟؟
      قبلا اگه با بیست هراز پزشکی تهران می آوردن از سال بعد با ده هزار میارن.کجاش رقابت سخت شده یا حتی بار علمی بالا رفته ؟؟ من و امثال من که سهمیه نداریم به کنار ، نون تلاشمونو می خوریم . ولی اون روستا زاده بدبختی که به خاطر اختلاف چند رتبه نمیتونه رشته مورد علاقشو بخونه به خاطر اینکه شما حقشو خوردین و جاشو گرفتین بدونین که نفرینش پشت سر شماس

راه حمایت ار جانبازان و خوانواده های محترم شاهد تضییع حق الناس نیست

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تنهامرجع برای تصمیم گیری سربازی ستادکل نیروهای مسلحه وعلاوه براین این مصوبه بارمالی هم ایجادمیکنه چون عبارت بالای 25درصد ازچندبندحذف شده واحتمال زیاد شورای نگهبان ردش میکنه ولی قسمت خوبش قسم سهمیه هاست که نه تنهازیادشده بلکه کم هم شده ورقابت سخت ترشده
      داداش قانونی که تصویب بشه ستادکل نیرو های مسلح باید تمکین کنه طبق قانون. شورای نگهبان هم معمولا چیزای دیگه رو بیشتر در نظر میگیرن و این کار کلا به خاطر بحث سوریه و شاید جنگ های احتمالی باشه . کل هدف ترویج روحیه ایثار و شهادت هست که خیلی بعید میدونم شورای نگهبان این موضوع رو رد کنه ! شاید یه تغییراتی اعمال بشه ولی این مصوبه رد نمیشه هیچ جوره ...

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wizard2015 نمایش پست ها
      می گین رقابت سخت میشه ، واقعا کجا رقابت سخت میشه ؟؟؟
      قبلا اگه با بیست هراز پزشکی تهران می آوردن از سال بعد با ده هزار میارن.کجاش رقابت سخت شده یا حتی بار علمی بالا رفته ؟؟ من و امثال من که سهمیه نداریم به کنار ، نون تلاشمونو می خوریم . ولی اون روستا زاده بدبختی که به خاطر اختلاف چند رتبه نمیتونه رشته مورد علاقشو بخونه به خاطر اینکه شما حقشو خوردین و جاشو گرفتین بدونین که نفرینش پشت سر شماس

راه حمایت ار جانبازان و خوانواده های محترم شاهد تضییع حق الناس نیست
      فک میکنم شما اشتباه متوجه شدین . مثلا شما در نظر بگیر 10000 تا صندلی به ایثارگران اختصاص داده شده . شما فرض کن سر این 10000 تا صندلی قبلا 15000 نقر رقابت میکردن . الان میشن 20000 نفر . در کل فرقی واسه بقیه نداره که !

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یه کم متن رودقیق تر بخون همسران وفرزندان هم زده
      نه ببین عبارت جانباز زیر ۲۵ درصد عبارته اخر اون بند میشه تا قبل از

از این عبارت نوشته شده همسر و فرزندان اما بعد اینا عبارت جانباز زیر ۲۵

درصد هم اضافه میشه یعنی فقط خود جانباز زیر ۲۵ درصد نه خانوادش

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      در مورد اینکه سهمیه به همه تعلق خواهد گرفت برای امسال احتمالش کمه چون توی ثبت نام هیچ گزینه ای برای فرزندان زیر 25 درصد نبود فکر کنم. ولی از سال بعد تعداد افراد در سهمیه شاهد فکر کنم 2 براری بشه شاید.

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza1995live نمایش پست ها
      در مورد اینکه سهمیه به همه تعلق خواهد گرفت برای امسال احتمالش کمه چون توی ثبت نام هیچ گزینه ای برای فرزندان زیر 25 درصد نبود فکر کنم. ولی از سال بعد تعداد افراد در سهمیه شاهد فکر کنم 2 براری بشه شاید.
      اینطور که من شنیدم هرسال آخرای خرداد یه بار دیگه سایتو باز میکنن که اگه اشتباهی باشه تصحیح بشه و امکانش هست تغییر مشخصات و به اون زمان موکول کنن . در کل این موضوع نمیتونه مانع اجرایی شدنش بشه

14. Top | #44
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      نه ببین عبارت جانباز زیر ۲۵ درصد عبارته اخر اون بند میشه تا قبل از

از این عبارت نوشته شده همسر و فرزندان اما بعد اینا عبارت جانباز زیر ۲۵

درصد هم اضافه میشه یعنی فقط خود جانباز زیر ۲۵ درصد نه خانوادش

آره راست میگی ولی بنیادشهیداینقدربودجه داره که حتی شهریه پزشکی همون بالای 25درصد هاروهم بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آره راست میگی ولی بنیادشهیداینقدربودجه داره که حتی شهریه پزشکی همون بالای 25درصد هاروهم بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      به نظر منم بعیده این بنداش اجرایی بشه چون خیلی خیلی هزینه بره . ولی اگه بخوان تامین کنن میکنن

صفحه 3 از 28 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن