خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کتاب حل المسائل شیمی

سلام
      دوستان من شیمی پایه رو تموم کردم و شیمی پیش هم تا 2 هفته دیگه تموم می کنم. میخواستم برای جمع بندی از فیل شیمی استفاده کنم اما به دلایلی دیدم که کفاف کنکور های اخیر رو نمیده و تصمیم گرفتم که از کتاب های موج ازمون شیمی الگو استفاده کنم. اما خودم میدونم که نیاز به یک کتاب برای مسائل دارم چون مطالب حفظی رو که می تونم از رو کتاب یا یه کتاب جمع بندی کوچیک بخونم. به هر حال خواستم بدونم نظرتون چیه؟ من خودم بین دو کتاب مسائل شیمی خط ویژه گاج و حل المسائل نشر دریافت مردد هستم. نظر شما چیه؟ اگه این کتاب ها رو دارید لطفا راهنمایی کنید.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aveni نمایش پست ها
      سلام
      دوستان من شیمی پایه رو تموم کردم و شیمی پیش هم تا 2 هفته دیگه تموم می کنم. میخواستم برای جمع بندی از فیل شیمی استفاده کنم اما به دلایلی دیدم که کفاف کنکور های اخیر رو نمیده و تصمیم گرفتم که از کتاب های موج ازمون شیمی الگو استفاده کنم. اما خودم میدونم که نیاز به یک کتاب برای مسائل دارم چون مطالب حفظی رو که می تونم از رو کتاب یا یه کتاب جمع بندی کوچیک بخونم. به هر حال خواستم بدونم نظرتون چیه؟ من خودم بین دو کتاب مسائل شیمی خط ویژه گاج و حل المسائل نشر دریافت مردد هستم. نظر شما چیه؟ اگه این کتاب ها رو دارید لطفا راهنمایی کنید.
      داداش یه چیز بگم عصبانی نمیشی؟!
      .
      .
      .
      هردوتاش رو بخر!!!
      هر دو هم عالین و هم متفاوت(ساختارشون با هم فرق میکنه تا حدودی) ، خیالت راحت هر دوشون رو هم تموم میکنی
      خیلی کتابای خوبین مخصوصا حل مسائل فار ... خودم چند وقت چیش اینترنتی خریدمش ، خیالت راحت هر دو عالین
      موفقیت هیچ رازی نداره
      از تو شروع می شه
      دوست خوب من ، زمانی که تصمیم می گیری شرایطت رو تغییر بدی، شاید به خیلی چیزا فکر کنی..
      به راهکارها
      به مشکلات
      و...
      اما یه قانون بیشتر وجود نداره:
      "موفقیت به سن ، وضعیت فعلیت ، وضعیت گذشته" تو ارتباطی نداره...
      موفقیت شجاعت و شهامت میخواد...
      خواستن و خواستن و خواستن میخواد...
      موفقیت، در یک کلام، تو رو میخواد...
      اینکه وقتی هزار نفر بهت میگن نمیتونی ، فقط یک جمله بهشون بگی:
      "بشین و تماشا کن!"
      رویای خودت رو محکم نگه دار و براش تلاش کن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      داداش یه چیز بگم عصبانی نمیشی؟!
      .
      .
      .
      هردوتاش رو بخر!!!
      هر دو هم عالین و هم متفاوت(ساختارشون با هم فرق میکنه تا حدودی) ، خیالت راحت هر دوشون رو هم تموم میکنی
      خیلی کتابای خوبین مخصوصا حل مسائل فار ... خودم چند وقت چیش اینترنتی خریدمش ، خیالت راحت هر دو عالین
      نه داداش چرا عصبانی؟ شما بزرگواری.
      یعنی هم حل مسائل فار و هم خط ویژه؟
      اخه میخوام فیل شیمی و موج ازمون الگو رو هم بزنم. وقت میشه؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نه داداش چرا عصبانی؟ شما بزرگواری.
      یعنی هم حل مسائل فار و هم خط ویژه؟
      اخه میخوام فیل شیمی و موج ازمون الگو رو هم بزنم. وقت میشه؟
      لطف داری داداش

بله!!! خیالت راحت هر دوتا رو میتونی حل کنی و مشکلی هم برای فیل شیمی و ازمون الگو نخواهی داشت!
      نیگا داداش من خط ویژه مسائل خیلی جمع و جوره میتونی تو یه نصف روز یا حد اکثر تو دو روز (اگه سطح متوسط رو به بالا باشه) و برای اولین بار بخونیش و بعد از اون هر هفته تو نیم ساعت دو باره مرورش کنی تا تو ذهنت تثبیت بشه (البته دور دوم دیگه نمیخواد درس نامش رو بخونی میتونی عنوان درسنامه رو ببینی و فقط تست هاشو بزنی)

با اجازت هم موج ازمون های الگو رو دارم و هم حل مسائل فار رو و یه توصیه هم برای اون ها دارم:
      ببین الان کتاب فار و موج ازمون ها رو اوردم جلوم تا ببینمشون و بهت بگم چیکار کنی .... نیگا داداش مسائل فار 300 صفحه هستش و لی اصلا نگران نباش!

کلا مسائل دوم و سوم و پیش رو به تفکیک کتاب و فصل به فصل برات اورده، اگه مثلا الان از صفحه 1 تا 17 کلا مسائل دوم رو اورده و از صفحه20 تا 71 کل استوکیومتری رو داره که در نوع خودش هم کامله و هم جامع (کلا50 صفحه میشه برا استوکیومتری حدودا)
      برای بقیه فصل ها هم همینطوره ..... شما فک کن رفتی یه همایش شیمی ، یعنی تا این حد کامله!
      موفقیت هیچ رازی نداره
      از تو شروع می شه
      دوست خوب من ، زمانی که تصمیم می گیری شرایطت رو تغییر بدی، شاید به خیلی چیزا فکر کنی..
      به راهکارها
      به مشکلات
      و...
      "بشین و تماشا کن!"

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      لطف داری داداش

بله!!! خیالت راحت هر دوتا رو میتونی حل کنی و مشکلی هم برای فیل شیمی و ازمون الگو نخواهی داشت!
      نیگا داداش من خط ویژه مسائل خیلی جمع و جوره میتونی تو یه نصف روز یا حد اکثر تو دو روز (اگه سطح متوسط رو به بالا باشه) و برای اولین بار بخونیش و بعد از اون هر هفته تو نیم ساعت دو باره مرورش کنی تا تو ذهنت تثبیت بشه (البته دور دوم دیگه نمیخواد درس نامش رو بخونی میتونی عنوان درسنامه رو ببینی و فقط تست هاشو بزنی)

با اجازت هم موج ازمون های الگو رو دارم و هم حل مسائل فار رو و یه توصیه هم برای اون ها دارم:
      ببین الان کتاب فار و موج ازمون ها رو اوردم جلوم تا ببینمشون و بهت بگم چیکار کنی .... نیگا داداش مسائل فار 300 صفحه هستش و لی اصلا نگران نباش!

کلا مسائل دوم و سوم و پیش رو به تفکیک کتاب و فصل به فصل برات اورده، اگه مثلا الان از صفحه 1 تا 17 کلا مسائل دوم رو اورده و از صفحه20 تا 71 کل استوکیومتری رو داره که در نوع خودش هم کامله و هم جامع (کلا50 صفحه میشه برا استوکیومتری حدودا)
      برای بقیه فصل ها هم همینطوره ..... شما فک کن رفتی یه همایش شیمی ، یعنی تا این حد کامله!
      مرسی داداش بابت راهنماییت.
      راستی خط ویژه مفاهیم رو هم داری؟ به نظرت واسه حفظی ها مفاهیم بگیرم یا فیل شیمی؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مرسی داداش بابت راهنماییت.
      راستی خط ویژه مفاهیم رو هم داری؟ به نظرت واسه حفظی ها مفاهیم بگیرم یا فیل شیمی؟
      خواهش میکنم

داداش نمیخوام بهت دروغ بگم راستش من فیل شیمی رو ندارم ولی خط ویژه به نظرم کامله ، اگه خواستی بگیری خط ویژه مفاهیم رو حتما ویرایش جدیدش رو بگیر که تغییرات کتاب رو هم داشته باشه
      ولی خیالت تخت کامله کامله مفاهیمش

برای فیل هم من چون خودم اطلاعی ندارم روستانمون رو تگ میکنم بلکه شاید اون ها اطلاعی داشته باشن: @Itak@ @yaghma@
      @mohammacl@
      @dmb@ @ah.at@
      موفقیت هیچ رازی نداره
      از تو شروع می شه
      به راهکارها
      به مشکلات
      و...
      "بشین و تماشا کن!"

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خواهش میکنم

داداش نمیخوام بهت دروغ بگم راستش من فیل شیمی رو ندارم ولی خط ویژه به نظرم کامله ، اگه خواستی بگیری خط ویژه مفاهیم رو حتما ویرایش جدیدش رو بگیر که تغییرات کتاب رو هم داشته باشه

برای فیل هم من چون خودم اطلاعی ندارم روستانمون رو تگ میکنم بلکه شاید اون ها اطلاعی داشته باشن: @Itak@ @yaghma@
      @mohammacl@
      @dmb@ @ah.at@
      نه من اینو ندارم . راستی خط ویژه مگه ویرایش جدیدش اومده؟ من اسید و بارو محلولو حذف کردم میخواستم فقط حفظیاشو از رو خط ویژه بخونم . میشه؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      نه من اینو ندارم . راستی خط ویژه مگه ویرایش جدیدش اومده؟ من اسید و بارو محلولو حذف کردم میخواستم فقط حفظیاشو از رو خط ویژه بخونم . میشه؟
      اره ویرایش جدیدش اومده. اسید باز رو خودم تازه شروع کردم در جریان نیستم چقدر حفظی داره.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم

@mohammacl@
      @dmb@ @ah.at@
      مرسی داداش. خیلی لطف کردی.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      سلام ابجی
      بله ایتاک جان ویرایش جدید این کتاب هم تو نمایشگاه اومده و تغییرات کتاب سال چهارم هم بهش اضافه شده
      نمیدوم سایت گاج چه مرگشه برام الان باز نمیشه ولی اینو ببین:
      خط ویژه شیمی مفاهیم جلد اول گاج | بانک کتاب پایتخت

ایتاک جان من این حرف رو نه تنها به شما بلکه همیشه میگم که کتاب رو حداقل یه دور بخونید اخه مگه اید و باز و محلول ها خوندش چقدر طول میکشه مگه؟(کاری به مسائلش ندارم) ... ولی با این حال بله خیالت راحت میتونی مطمئن باشی که میشه از روی خط ویژه خوند
      موفقیت هیچ رازی نداره
      از تو شروع می شه
      به راهکارها
      به مشکلات
      و...
      "بشین و تماشا کن!"

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم

@mohammacl@
      @dmb@ @ah.at@

ممنون از یادت داداش ....
      خب وسه حفظیات شیمی دوتا کتاب خیلی توپ هست که خودم ازشون استفاده میکنم ....
      حفظیات شیمی لقمه مهر و ماه ....
      تصاویر و مفاهیم شیمی لقمه مهر و ماه ....

فیل شیمی هم دست کمی از کتاب واجبش نداره ... خیلی کامله ... یه جورایی همون واجب مبتکرانه که منتها بی راهه نرفته و مسخره بازی نکرده ....
      خیلی هم کامله ....

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها

ممنون از یادت داداش ....
      خب وسه حفظیات شیمی دوتا کتاب خیلی توپ هست که خودم ازشون استفاده میکنم ....
      حفظیات شیمی لقمه مهر و ماه ....
      تصاویر و مفاهیم شیمی لقمه مهر و ماه ....

فیل شیمی هم دست کمی از کتاب واجبش نداره ... خیلی کامله ... یه جورایی همون واجب مبتکرانه که منتها بی راهه نرفته و مسخره بازی نکرده ....
      خیلی هم کامله ....
      پس به نظرتون این ترکیب اوکیه؟
      فیل شیمی + حل مسائل فار + موج ازمون الگو

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پس به نظرتون این ترکیب اوکیه؟
      فیل شیمی + حل مسائل فار + موج ازمون الگو

والااااااا ...
      حل مسائل رو دقیق نمیدونم .... میتونی به جاش هم از خط ویژه استفاده کنی ....
      ولی ترکیب ترکیب عالی هستش ....

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها

والااااااا ...
      حل مسائل رو دقیق نمیدونم .... میتونی به جاش هم از خط ویژه استفاده کنی ....
      ولی ترکیب ترکیب عالی هستش ....
      آها مرسی بابت راهنماییت. پس همونارو می گیرم.
      بازم ممنون.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      دوستان .....
      کیا تجربه استفاده کامل از این دو کتابو داشتن ؟!؟
      و به شکل کاربردی واسشون سود داشته ؟!؟
      ................
      هم خط ویژه مسائل گاج منظورمه
      هم کتاب حل مسئله های شیمی فار دریافت ..... !

...................................

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن