خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا نمرات ترمیم معدل در کنکور 95 تاثیر داده خواهند شد؟

رأی دهندگان
    13. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • آره تاثیر میدن

3 23.08%
    • نه خیر

10 76.92%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

نظر سنجی: ب نظر شما نمرات ترمیم معدل خرداد 95، در کنکور 95 تاثیر داده خواهد شد؟؟؟

سلام عاغا لطفا بیاین نظرتونو بگید. تاثیر میدن؟نمیدن؟ بخونیم؟ نخونیم؟ وقت بذاریم براش؟ نذاریم؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام وقت بخیر.

معدل ک امسال + شد و تموم پس دیگه فکر نمیکنم اینقد جای بحث راجب نمره های ترمیم برا کنکور 95 باقی بمونه.

فقط یه چیزیو باید بدونید ک اگه خدای نکرده خواستید سال 96 هم باز کنکور بدید و الان ترمیم رفتید و جدی نگرفتید یا اصن غایب کردید این فرصت ترمیم رو هم سوزوندید و عملا بدبخت میشین

(پس اگه یه درصد هم فکر موندن هستید ترمیم رو خیلی خیلی جدی بگیرید)

این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ن دادا من فارغ ام و اگه امسال نرم باید برم خدمت. موضوع تاثیر مثبتشه. آیا ترمیم تاثیر داده میشه ک بتونیم از تاثیر مثبتش استفاده کنیم؟؟؟ فقط واسه 95. نه 96

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      داداش من به شما میگم ادمه تنبل ناراحت نشیا،اما شما میخای از یه جمعی که هیچکدومشون کاره ای تو اموزش پرورش نیستن و اطلاعات رسمی رو ندارن، یه تاییدیه واس خودت بگیری که دیگه نری ازمونو خلاص نظر من اینه که شاید تاثیر داده نشه،تاثیرم داده باشه چون مثبته، نمره ی پایین به ادم لطمه زیادی نمیزنه احتمالا.اما من قطعا 2 3 تایی که ثبت نام کردمو میدم.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nacli نمایش پست ها
      ن دادا من فارغ ام و اگه امسال نرم باید برم خدمت. موضوع تاثیر مثبتشه. آیا ترمیم تاثیر داده میشه ک بتونیم از تاثیر مثبتش استفاده کنیم؟؟؟ فقط واسه 95. نه 96
      ببین نمرات ارسال میشن ولی تاثیر مثبتش نمی ارزه یعنی وسوسه نشو واسش چون از کنکورت میفتی انقدر جابه جا نمیکنه تراز کنکور خیلی بالاتره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      من دیروز رفتم مدرسه گفت به ما گفتن که کسی خواست انصراف بده میتونه درسا و نمراتشم حذف میشن انگار نه انگار که ثبت نام کردی من اگه بدونم قطعی مثبت شده واسه ۹۵ حتما انصراف میدم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mpaarshin نمایش پست ها
      ببین نمرات ارسال میشن ولی تاثیر مثبتش نمی ارزه یعنی وسوسه نشو واسش چون از کنکورت میفتی انقدر جابه جا نمیکنه تراز کنکور خیلی بالاتره
      والا من با تخمین رتبه واسه 95 حساب کردم اگر تاثیر قطعی میموند و ترمیم نمیکردم رتبم حدود 700-800 شه اما اگه ترمیم کنم 300-400 میشه. خب 400 تا اختلاف زیاده قشنگ دانشگاتو تغییر میده... ای بر پدر نظام آموزشی لعنت ک هر روز یه تز جدید میده. خو لامصب یکی نیست بیاد در مورد ترمیم پاسخگو باشه بگه تاثیر داره یا نه؟؟؟ حداقل 5-6 هزار نفر دارن خرداد ترمیم شرکت میکنن نباید تکلیف اینا مشخص شه ؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iamshakh نمایش پست ها
      داداش من به شما میگم ادمه تنبل ناراحت نشیا،اما شما میخای از یه جمعی که هیچکدومشون کاره ای تو اموزش پرورش نیستن و اطلاعات رسمی رو ندارن، یه تاییدیه واس خودت بگیری که دیگه نری ازمونو خلاص نظر من اینه که شاید تاثیر داده نشه،تاثیرم داده باشه چون مثبته، نمره ی پایین به ادم لطمه زیادی نمیزنه احتمالا.اما من قطعا 2 3 تایی که ثبت نام کردمو میدم.
      ن داداش من دنبال یه جوابم ک خودمو قانع کنم ک برم امتحان بدم!!! من الان جبر و ادبیات و فیزیک و حسابان و زبان رو هم ثبت نام کردم. نمره هام اینه: جبر 16.25 ادبیات 16.75 فیزیک 17.75 حسابان 16.5 زبان 17. ادبیات رو ک صد در صد نمیرم چون سوالاش ریزه خیلی. ب نظرت بقیه شو برم؟؟؟؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mpaarshin نمایش پست ها
      من دیروز رفتم مدرسه گفت به ما گفتن که کسی خواست انصراف بده میتونه درسا و نمراتشم حذف میشن انگار نه انگار که ثبت نام کردی من اگه بدونم قطعی مثبت شده واسه ۹۵ حتما انصراف میدم
      باید همه شو انصراف بدیم؟؟؟ نمیشه فقط دو سه تا درسو انصراف بدیم؟

10. Top | #10
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من از سنجش چندبار پرسيدم گفتن بايد از اموزش پرورش بپرسيد تو اموزش پرورش هم كسي جوابگو نبود
      شما يه زنگ به اموزش پرورش شهرتون بزن ببين چي ميگن
      نانوایی شلوغ بود و چوپان مدام این پا و آن پا میکرد..نانوا به او گفت:چرا انقدر نگرانی؟؟
      گفت : گوسفندانم را رها کرده ام و آمده ام نان بخرم ، میترسم گرگ ها شکمشان را پاره کنند!
      نانوا گفت : چرا گوسفندانت را به خدا نسپرده ای؟
      گفت :سپرده ام اما او خدای "گرگها" هم هست

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.babaie نمایش پست ها
      من از سنجش چندبار پرسيدم گفتن بايد از اموزش پرورش بپرسيد تو اموزش پرورش هم كسي جوابگو نبود
      شما يه زنگ به اموزش پرورش شهرتون بزن ببين چي ميگن
      آموزش و پرورش داگ فادر هم چیزی نمیدونه. خو لامصب شما ک نمیدونین چی ب چیه چرا ثبت نام کردین

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      والا من با تخمین رتبه واسه 95 حساب کردم اگر تاثیر قطعی میموند و ترمیم نمیکردم رتبم حدود 700-800 شه اما اگه ترمیم کنم 300-400 میشه. خب 400 تا اختلاف زیاده قشنگ دانشگاتو تغییر میده... ای بر پدر نظام آموزشی لعنت ک هر روز یه تز جدید میده. خو لامصب یکی نیست بیاد در مورد ترمیم پاسخگو باشه بگه تاثیر داره یا نه؟؟؟ حداقل 5-6 هزار نفر دارن خرداد ترمیم شرکت میکنن نباید تکلیف اینا مشخص شه ؟؟؟
      اون وقتیه که تاثیر قطعیه اگه قطعی باشه اصلا بحثی نیست ولی مثبت باشه ادم نباید بره

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      باید همه شو انصراف بدیم؟؟؟ نمیشه فقط دو سه تا درسو انصراف بدیم؟
      اونشو نمیدونم ولی میشه انصراف داد
      فقط من گیرم اینه که اگر انصراف بدیم اون حق استفاده از ترمیمون که یکباره حذف میشه یا چی

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببینین من گه کاری ندارم،اولا اینا عمرا پول ادمو پی بدن،پس من تا تهش امتحان میدم،دوما اینا هر روز یه چی میگن و خودشونم نمیدونن چی میگن،پس من بازم امتحان میدم،سوما خیلیا هستن بعد از 5 6 یال که یه رشته غیر علاقشون قبول شدن بر میگردن باز کنکور بدن،اون موقع اسن معدل موثره.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)