خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ببخشید حوصلم نشد تاپیک جدید بزنم این و از تو انباری پیدا کردم
      بابا سؤالای کنکور ک خیلی تکراریه تکلیف چیه؟!!
      واقعیت رو دنبال کن، رؤیا تله‌ست.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      اقا یسوال... ببخشید ک تاپیک شمارو خراب میکنم...
      اقا من ازمون 24 اردیبهشت سنجشو دادم... اصلاااا مرور نکردم... دقیقا وضعیت دوستمونو دارم حالا تو یسری درسا بهتر تو یسری درسا بدتر... حماقت محض بود ازمون 24 رو دادم... چون اصلااا اماده نبودم خیلیییی چیزا یادم رفته بود... دینی ک اصلا اینجوری :/ زیست پیش یا حسین..زیست سنجش 40 درصد یعنی فحش ... تخمین رتبم شد حدود 3 هزار... گنننند خورد ب روحیم اصلاا 2 روز رفتم تو کما... اقا من رتبه بدم تا حالا تو قلمچی حدود 2هزار اینا بوده.. من واقعا اصلاا کل انرژی مو از دست دادم... با اینکه میدونم اصلااااا سطح من اون نبود... اما واقعا ناراحت شدم... و انگیزمو از دست دادم... هرکاری میکنم خودمو جم و جور کنم نمیتونم چیکار کنم؟؟؟ من به هر قیمتی شده میخوم رتبه حداقل حدود 1000 بیارم اصلااا به پشت کنکور موندن نمیتونم فکر کنم..
      من زیست18زدم تخمینم370شد

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اقا یسوال... ببخشید ک تاپیک شمارو خراب میکنم...
      اقا من ازمون 24 اردیبهشت سنجشو دادم... اصلاااا مرور نکردم... دقیقا وضعیت دوستمونو دارم حالا تو یسری درسا بهتر تو یسری درسا بدتر... حماقت محض بود ازمون 24 رو دادم... چون اصلااا اماده نبودم خیلیییی چیزا یادم رفته بود... دینی ک اصلا اینجوری :/ زیست پیش یا حسین..زیست سنجش 40 درصد یعنی فحش ... تخمین رتبم شد حدود 3 هزار... گنننند خورد ب روحیم اصلاا 2 روز رفتم تو کما... اقا من رتبه بدم تا حالا تو قلمچی حدود 2هزار اینا بوده.. من واقعا اصلاا کل انرژی مو از دست دادم... با اینکه میدونم اصلااااا سطح من اون نبود... اما واقعا ناراحت شدم... و انگیزمو از دست دادم... هرکاری میکنم خودمو جم و جور کنم نمیتونم چیکار کنم؟؟؟ من به هر قیمتی شده میخوم رتبه حداقل حدود 1000 بیارم اصلااا به پشت کنکور موندن نمیتونم فکر کنم..
      آزمون بعدیشو که آماده تر شدی یادته چقدر پیشرفت کردی؟

امام علی(ع): زکات علم به نشر آن است

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      تا شب کنکورم میشه مطلب جدید خوند.....من خودم مثلا مشتق رو که می خام مرور کنم تستای داخل و خارج89تا93 رو میزنم.......برای تمام درسا اینکارو میکنم
      فقط 94 و95 رو به صورت کنکوری میزنم+چند تا ازمون تالیفی.....اگه بخایم از سال89 سه روز یک بار رو اجرا کنیم خیلی خیلی خسته کننده میشه

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The.Best.Name نمایش پست ها
      من به کسایی که از مشاوره میگیرن این طوری میگم ببین شاید به دردت خورد ...
      روش من دو روز یکباره ... مثلا امروز ازمون تجربی داخل 89 دادی ... و مثلا تو ریاضی 10 درست 5 غلط 15 نزده داشتی... بعد از ظهر میای اون ده تا درستی که زدی رو از رو پاسخنامه میخونی تا اطلاعتتو تثبیت و تکمیل کنی ... بعد میری سراغ اونایی که غلط زدی چون یه چیزی تو خودت دیدی که رفتی سراغ سوال پس یه چیزایی از مفهومش حالیته اونا رو رفع اشکال میکنی حالا از هر چیزی که داری بعد میای از اون مباحثی که اصلا نزدی ، یکی رو انتخاب میکنی و روش کار میکنی مثلا حد رو تو ازمون 89 نزده بودی میای حد رو کار میکنی تا کامل یاد بگیری ... این پروسه رو برا همه درسا اجرا میکنی تو روز ازمون و فرداش .... حالا میای ازمون داخل 90 رو از خودت میگیری ... الان انتظار دارم اون 10 سوالی که تو 89 درست زده بودی رو باز بزنی و تو اون غلط زده هات پیشرفت کنی و مبحث حد رو اینبار دیگه بزنی ... تو این ازمونم یه سری درست و یه سری غلط و یه سری نزده خاهی داشت ... این بار میای یه مبحث دیگه رو انتخاب میکنی و این طوری پیش میری ... اینطوری به صورت تجمعی همه ی مباحث رو به طور کامل مرور و تثبیت میکنی
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.med96 نمایش پست ها
      آزمون بعدیشو که آماده تر شدی یادته چقدر پیشرفت کردی؟

امام علی(ع): زکات علم به نشر آن است
      یا حسین :/ چ پست ترسناکی اینارو نیارید جلو چشممون باو...
      هزار تا

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یا حسین :/ چ پست ترسناکی اینارو نیارید جلو چشممون باو...
      هزار تا
      من تایپیکو بالا نیاوردم ...
      انشالله نتیجه زحمتمونو میگیریم با توکل به خدا [emoji6]
      ویرایش توسط Dr.med96 : 01 خرداد 1396 در ساعت 21:16

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)