خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمتر از دوم ماه مونده چی بخونم بهتره

من تا الان هیچی فیزیک نخوندم چون ریاضیم خیلی ضعیفه به نظر شما تو این دو ماه مونده کدوم بخش های فیزیک رو بخونم
      ضمنا تاکید می کنم من ریاضیم ضعیفه
      مرسی
      ویرایش توسط hashem730 : 28 اردیبهشت 1395 در ساعت 01:21

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی از راهنمایی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پیش2+فیزیک3

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هیچ وقت نمیشه گفت کجا ها رو بخون راحت تره.من اگه جات بودم همه فصل ها رو میخوندم و تست های تیپشون رو کار میکردم.کل تیپ تست های فیزیک 400 تاست.میدونم پیش 2 یکمی راحت تره ولی چه دیدی امسال مثه پارسال پیش 2 سخت بیاد.همه رو بخون و تا از همه ی فصل ها سوالای راحتشو بتونی بزنی و زوم کن رو بردار-نور هندسی-گرما و قانون گازها-حرکت در دو بعد-و کل پیش 2 که بتونی تقریبا همه ی سوالاشو بزنی.رسیدن به درصد 40-50 در مدت باقی مانده غیر ممکن نیست به هیچ عنوان.
      با خداوند همه چیز ممکن است

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armin313 نمایش پست ها
      هیچ وقت نمیشه گفت کجا ها رو بخون راحت تره.من اگه جات بودم همه فصل ها رو میخوندم و تست های تیپشون رو کار میکردم.کل تیپ تست های فیزیک 400 تاست.میدونم پیش 2 یکمی راحت تره ولی چه دیدی امسال مثه پارسال پیش 2 سخت بیاد.همه رو بخون و تا از همه ی فصل ها سوالای راحتشو بتونی بزنی و زوم کن رو بردار-نور هندسی-گرما و قانون گازها-حرکت در دو بعد-و کل پیش 2 که بتونی تقریبا همه ی سوالاشو بزنی.رسیدن به درصد 40-50 در مدت باقی مانده غیر ممکن نیست به هیچ عنوان.
      با خداوند همه چیز ممکن است
      بنظرم بردار ارزش زوم کردن نداره...
      خیلی کم ازش سوال میاد..
      میتونه بجاش رو فشار زوم کنه
      уσυ cαη'т ωαƖк ωιтн Gσɗ αηɗ нσƖɗιηg нαηɗ ωιтн ɗєνιƖ

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Edis نمایش پست ها

خیلی کم ازش سوال میاد..

سلام فک کنم که شما به من پ.خ داده بودین ولی چون پر شده بود صندوقم همرو پاک کردم

راجع به جمع بندی ریاضی دو تا کتاب خوب مد نظرم هست که واقعا تفاوت خاصی با هم ندارن! یکی کتابی که سروش موئینی اخیرا چاپ کرده از خیلی سبز و یکی هم خط ویژه گاج! بهتره که خودت بری کتاب فروشی و جفت این ها رو ورق بزنی تا ببینی کدومش متناسب تره نسبت به سطحت!
      یه سری کارا رو الان که دو ماه مونده به کنکور نمیشه درست کرد مثل سرعت محاسبات و ... ولی هر سال حدود 6-7 تا تست تکراری میدن! با این حال اگه تا الان نخونده باشی ریاضی رو باید هدف گذاریت رو روی 30 بذاری نه 50

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Edis نمایش پست ها

خیلی کم ازش سوال میاد..
      بردار شاید ازش به طور مستقیم تست نیاد ولی تو خیلی از مباحث به کارمون میاد و یک مبحث پایه ای محسوب میشه یا به قولی بیس فیزیکه.
      در ضمن طبق بخش نامه ای که به سازمان سنجش شده،دیگه از بردار تست مستقیم نمیاد چون اون تیکه ای که فرمول هاست تو بخش یادداشت های ریاضی هست و نباید طراح ها ازش تستی بدن و دیگه سنجش سوال طرح نمیکنه و زوم خودش رو تو دقت اندازه گیری گذاشته که پایه ثابت کنکور 93 و 94 ریاضی ها بوده و احتمال طرحش برای تجربی زیاد شده.در ضمن بهترین کتاب جمع بندی ریاضی ،خیلی سبز هستش و انقد خوبه حتی میشه به عنوان کتاب جامع ازش استفاده کرد،به شدت ازش راضی هستم و به همه پیشنهاد میکنم،تعداد تست های معقولی داره که میشه همشو تو مدت باقی مانده زد و به درصد 50 به بالا رسید.

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hashem730 نمایش پست ها
      من تا الان هیچی فیزیک نخوندم چون ریاضیم خیلی ضعیفه به نظر شما تو این دو ماه مونده کدوم بخش های فیزیک رو بخونم
      ضمنا تاکید می کنم من ریاضیم ضعیفه
      مرسی
      1ـ بردارها 2ـ نورهندسی 3ـ ویژگی های ماده 4ـ گرما و قانون گاز 5ـ مغناطیس و القا 6ـ پیش 2

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armin313 نمایش پست ها
      بردار شاید ازش به طور مستقیم تست نیاد ولی تو خیلی از مباحث به کارمون میاد و یک مبحث پایه ای محسوب میشه یا به قولی بیس فیزیکه.
      در ضمن طبق بخش نامه ای که به سازمان سنجش شده،دیگه از بردار تست مستقیم نمیاد چون اون تیکه ای که فرمول هاست تو بخش یادداشت های ریاضی هست و نباید طراح ها ازش تستی بدن و دیگه سنجش سوال طرح نمیکنه و زوم خودش رو تو دقت اندازه گیری گذاشته که پایه ثابت کنکور 93 و 94 ریاضی ها بوده و احتمال طرحش برای تجربی زیاد شده.در ضمن بهترین کتاب جمع بندی ریاضی ،خیلی سبز هستش و انقد خوبه حتی میشه به عنوان کتاب جامع ازش استفاده کرد،به شدت ازش راضی هستم و به همه پیشنهاد میکنم،تعداد تست های معقولی داره که میشه همشو تو مدت باقی مانده زد و به درصد 50 به بالا رسید.
      ممنون از پیشنهادتون...
      уσυ cαη'т ωαƖк ωιтн Gσɗ αηɗ нσƖɗιηg нαηɗ ωιтн ɗєνιƖ

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تاحالا نخوندی؟!

از الانم ریلکس کن تا کنکور .حیف خواب بهاری نی که از خوابت بزنی؟
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      تاحالا نخوندی؟!

از الانم ریلکس کن تا کنکور .حیف خواب بهاری نی که از خوابت بزنی؟
      ما هفتاد میلیون جمعیت داریم که هر هفتاد میلیونشون کارشناسن.برادر من شاید مشکل داشته،شاید نتونسته چرا قضاوت میکنی.ا
      حرف آخر:با خداوند همه چیز ممکن است.
      only allah can judge me
      ویرایش توسط MohadeseH_M5R : 29 اردیبهشت 1395 در ساعت 01:53 دلیل: قانون9

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فقط فیزیک و ریاضی نخوندم
      ضمنا رشتم تجربیه
      از دلایل نخوندن فیزیک این که خیلی وقت میگیره و هر چی هم میخوندم ازش چیزی بدست نمیارم چون ریاضیم ضعیفه ... بجاش عمومی ها رو تقویت کردم
      ویرایش توسط hashem730 : 29 اردیبهشت 1395 در ساعت 03:01

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی دادا

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن