خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

کمک در جمع بندي

سلام دوستان خسته نباشيد چند تا سوال داشتم

1.من رياضي در حد 60 % مطالب با تست از ابي 10 سال کانون خوندم و مارک کردم

واسه جمع بندي چه کتابي بگيرم ؟ خط ويژه يا سبز سروش موويني

2.فيزيک تموم مباحث رو تموم کردم با تست هاي گاج و مارک کردم فيزيکم نسبتا قويه واسه جمع بندي چکار کنم ؟!
      پارسال 2ماه پاياني و مارک هاي گاج مو ميزدم ... 3روز يکبار که ميگرفتم با اين روش زير 80 نميزدم اينکار اوکيه ؟

3.شيمي : مبکتران و رو 2-3دور زدم و مارک کردم ولي چون کتاب نخوندم تو مطالب حفظي ضعف دارم ولي محاسبات مشکلي ندارم(شيمي نسبتا قويم )
      چه روش جمع بندي توصيه ميکنيد . خط ويژه مناسبه ؟ هم مسايل هم مفاهيم ؟ يا مهرو ماه حفظيات ؟

4.زيست : يک دور الگو رو زدم تست ارو مارک کردم تستاي که غلط زدم تو يک دفتر خلاصه کردم نکاتشو
      خلاصه دفتر + همايش دريافت اوکيه ؟

5. ادبيات : فاجعه جز قرابت هيچي بلد نيستم چي توصيه ميکينيد ؟! خط ويژه . لقمه دريافت ؟! خيلي کمک نياز دارم تو اين 1 مورد

6. عربي : فاجعه : درحد ترجمه بلدم اونم بسيار ضعيف چي توصيه ميکنيد ؟!
      عربي اردو دارم بشينم از اول ببينم با تست سراسري بزنم ؟!

7.ديني پارسال خوندم 70 زدم از رو گاج امسال لاشم وا نکردم چه کنم ؟! خط ويژه ؟

8. زبان مشکلي ندارم فقط تو 5 تا تست گرامر لنگ ميزنم جزوه اي کتابي خلاصه داريد راخت گرامر ياد داده باشه ؟ از اون روش اي تئوري مسخره نمخوام ممنونم

ادبيات لطفا راهنمايي کنيد خيلي واجبع

Let not your heart be troubled: ye believe in God, believe also in me.

ویرایش توسط gigabyte2052 : 27 اردیبهشت 1395 در ساعت 21:48

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      درود...والا همه چیزتون کلا اوکیه
      واسه عربی دفترچه بزنید.... سوالای کنکورا به صورت دفترچه و زماندار بزنید....بعداون مباحثی رو که اشکال دارین از مثلا10تاتست بزنید از کتاب تستتون...کلا دفترچه زدن مخصوصااااااااتوی عمومی ها باعث رشددرصدمیشه....
      واسه ادبیات من همایش دریافت دارم راضیم....اگه وقت میکنید واسه املا هم املاوواژه دریافت را بخونید که خیلللللی خوبه...البته اگه وقت میکنید
      یاعلی
      موفق باشید

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atena.kh نمایش پست ها
      درود...والا همه چیزتون کلا اوکیه
      واسه عربی دفترچه بزنید.... سوالای کنکورا به صورت دفترچه و زماندار بزنید....بعداون مباحثی رو که اشکال دارین از مثلا10تاتست بزنید از کتاب تستتون...کلا دفترچه زدن مخصوصااااااااتوی عمومی ها باعث رشددرصدمیشه....
      واسه ادبیات من همایش دریافت دارم راضیم....اگه وقت میکنید واسه املا هم املاوواژه دریافت را بخونید که خیلللللی خوبه...البته اگه وقت میکنید
      یاعلی
      موفق باشید
      عربي صفرم يعني از رو دي وي دي ياد بگيرم بعد تست سراسري بزنم ؟

ادبيات همايش همه چيو پوشش داده ؟ مناسبه ؟ نمونه صفحه خط ويژه ديدم جالب بود اونم

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ریاضی جمع بندی خیلی سبز.....فیزیک و شیمی روشت خوبه حالا خواستی بگیر فیل شیمی بگیر.....زیستم روشت خوبه خواستی معجزه زیست بگیر......ادبیات جمع بندی مهروماه رو بگیر عالیه واسه مباحث غیر قرابت.....دینی خط ویژه خوبه مهروماه خیلی سبز همشون تو ی سطحن......عربی خیلی سبز جمع بندیش معجزست......زبان جزوه حامد بسکابادی خخخخ تو همین سایت سرچ کن حامد بسکابادی میاد گرامرو خلاصه کردم با تست در مورد متنم یه شبقره نترسیم از متن بگیر هرشب دوتا از متناشو بزن

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gigabyte2052 نمایش پست ها
      عربي صفرم يعني از رو دي وي دي ياد بگيرم بعد تست سراسري بزنم ؟

ادبيات همايش همه چيو پوشش داده ؟ مناسبه ؟ نمونه صفحه خط ويژه ديدم جالب بود اونم
      ینی فرق ماذا فازاهم نمیدونیدخخخخ
      خب اگه صفرید که اره بایه دی وی دی ببینید...
      راااستی پارسال اقای میثم فلاح اومدن واسمون همایش گذاشتن...من که رفتم خیلی خوووووووب بود...همایششم دوروز بوداز8صبح تا8شب...کلا خیلی همایشش خوب بودندی
      اگه واستون همایش گذاشت اقای فلاح برید
      واسه ادبیاتم من فقط همایشودیدم...ازبقشون خبر ندارم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان خسته نباشيد چند تا سوال داشتم

1.من رياضي در حد 60 % مطالب با تست از ابي 10 سال کانون خوندم و مارک کردم

واسه جمع بندي چه کتابي بگيرم ؟ خط ويژه يا سبز سروش موويني

2.فيزيک تموم مباحث رو تموم کردم با تست هاي گاج و مارک کردم فيزيکم نسبتا قويه واسه جمع بندي چکار کنم ؟!
      پارسال 2ماه پاياني و مارک هاي گاج مو ميزدم ... 3روز يکبار که ميگرفتم با اين روش زير 80 نميزدم اينکار اوکيه ؟

3.شيمي : مبکتران و رو 2-3دور زدم و مارک کردم ولي چون کتاب نخوندم تو مطالب حفظي ضعف دارم ولي محاسبات مشکلي ندارم(شيمي نسبتا قويم )
      چه روش جمع بندي توصيه ميکنيد . خط ويژه مناسبه ؟ هم مسايل هم مفاهيم ؟ يا مهرو ماه حفظيات ؟

4.زيست : يک دور الگو رو زدم تست ارو مارک کردم تستاي که غلط زدم تو يک دفتر خلاصه کردم نکاتشو
      خلاصه دفتر + همايش دريافت اوکيه ؟

5. ادبيات : فاجعه جز قرابت هيچي بلد نيستم چي توصيه ميکينيد ؟! خط ويژه . لقمه دريافت ؟! خيلي کمک نياز دارم تو اين 1 مورد

6. عربي : فاجعه : درحد ترجمه بلدم اونم بسيار ضعيف چي توصيه ميکنيد ؟!
      عربي اردو دارم بشينم از اول ببينم با تست سراسري بزنم ؟!

7.ديني پارسال خوندم 70 زدم از رو گاج امسال لاشم وا نکردم چه کنم ؟! خط ويژه ؟

8. زبان مشکلي ندارم فقط تو 5 تا تست گرامر لنگ ميزنم جزوه اي کتابي خلاصه داريد راخت گرامر ياد داده باشه ؟ از اون روش اي تئوري مسخره نمخوام ممنونم

ادبيات لطفا راهنمايي کنيد خيلي واجبع
      1)خط ویژه
      2)همون گاج+اندیشه فائق پایه
      3)خط ویژه مسائل+مفاهیم+اگه وقت کردی آزمون خیلی سبز 10 تا آزمون جامع داره
      4)بله همونا کافیه+اگه وقت کردی آزمون زیست
      5)خط ویژه یا آزمون الگو
      6)جمع بندی خیلی سبز
      7)بله خط ویژه
      8)گرامر زبان خط ویژه درحد کنکور کفایت میکنه
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed.Boskabadi نمایش پست ها
      ریاضی جمع بندی خیلی سبز.....فیزیک و شیمی روشت خوبه حالا خواستی بگیر فیل شیمی بگیر.....زیستم روشت خوبه خواستی معجزه زیست بگیر......ادبیات جمع بندی مهروماه رو بگیر عالیه واسه مباحث غیر قرابت.....دینی خط ویژه خوبه مهروماه خیلی سبز همشون تو ی سطحن......عربی خیلی سبز جمع بندیش معجزست......زبان جزوه حامد بسکابادی خخخخ تو همین سایت سرچ کن حامد بسکابادی میاد گرامرو خلاصه کردم با تست در مورد متنم یه شبقره نترسیم از متن بگیر هرشب دوتا از متناشو بزن

شما سروش مويينيو داريد خوددتون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      1)خط ویژه
      2)همون گاج+اندیشه فائق پایه
      3)خط ویژه مسائل+مفاهیم+اگه وقت کردی آزمون خیلی سبز 10 تا آزمون جامع داره
      4)بله همونا کافیه+اگه وقت کردی آزمون زیست
      5)خط ویژه یا آزمون الگو
      6)جمع بندی خیلی سبز
      7)بله خط ویژه
      8)گرامر زبان خط ویژه درحد کنکور کفایت میکنه
      نمونه صفحع خط ويژه ديدم خيلي خوب بود اما سروش موييني فقط هندسه مختصاتي بود که من نخوندم شما سروش موويني و ديدي؟ خط ويژه بهتره؟

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من دانشجویم ولی تو کتابفروشی کار میکنم دیدم و کامل برسی کردم جمع بندی خیلی سبز ریاضی رو عالیه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نمونه صفحع خط ويژه ديدم خيلي خوب بود اما سروش موييني فقط هندسه مختصاتي بود که من نخوندم شما سروش موويني و ديدي؟ خط ويژه بهتره؟
      بله من هر2ش دیدم
      بنظرم اولویت با خط ویژه هست
      کتاب مویینی فقط واسه کسی مفیده که یبار خط ویژه کامل زده باشه البته بازهم لزومی نداره
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن