خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Question دوم دبیرستانم و انگیزمو از دست دادم، ادامشو چی کنم؟؟

سلام دوستان
      میدونم همگی در گیر امتحانات هستید وسرتون شلوغه . اما خواهشا کمکم کنید که دارم دیوونه میشم.😞
      من دوم دبیرستانم و تو این ماه مشکلاتی برام پیش اومد که نتونستم برای این چندتا امتحان گذشته خودمو آماده کنم و منی که معدل ترم اولم 19.90 بود تو این چندتا امتحان پایانی ترم دوم از 15 بالاتر نمی گیرم و با توجه به اینکه پایانی ضریب 6 داره معدلمو کلی میاره پایین.روحیمم برا بقیه امتحانا از دست دادم و راستش دارم از استرس و غم سکته میکنم.
      ب نظرتون چیکار میتونم بکنم؟یا حداقل از این استرس که داره خفه ام میکنه راحت شم.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skylark نمایش پست ها
      سلام دوستان
      میدونم همگی در گیر امتحانات هستید وسرتون شلوغه . اما خواهشا کمکم کنید که دارم دیوونه میشم.������
      من دوم دبیرستانم و تو این ماه مشکلاتی برام پیش اومد که نتونستم برای این چندتا امتحان گذشته خودمو آماده کنم و منی که معدل ترم اولم 19.90 بود تو این چندتا امتحان پایانی ترم دوم از 15 بالاتر نمی گیرم و با توجه به اینکه پایانی ضریب 6 داره معدلمو کلی میاره پایین.روحیمم برا بقیه امتحانا از دست دادم و راستش دارم از استرس و غم سکته میکنم.
      سلام منم دوم دبیرستانم و این اتفاق درست برای منم پیش اومد باید ریلکس باشی و اونایی که خراب دادی از مغزت پاک کنی و بعد بگو که چه امتحانی داری بهم تو پ خ بده شاید تونستم کمکت کنم چون منم دوم هستم و برای امتحانتم برا خودم برنامه مینویسم تا استرس نگیرم در پناه حق
      ?Hello
      ?Is there anybody in there
      Just nod if you can hear me
      ?Is there anyone home

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Mahdiyeh نمایش پست ها
      من حاضرم معدل تمام سال هایی که درس خوندم 10 بشه عوضش معدل سال سوم دبیرستانم 20 بشه
      مرسی که جواب دادی .یه دنیا ممنونیعنی معدل امسال هیچ جا تاثیر نداره؟یهو شب نخوابن صبح پاشن بگن دومم تاثیر میدیم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برا چی استرس داری؟ من خودم پارسال بی خیال بودم با این که معلمامون امتحانارو خیلی سخت میگرفتند . برای امتحان حداقل یه روز وقت داری توی همون یه روز میتونی خودتو برای
      بیست اماده کنی البته نباید استرس داشته باشی. معدل من 19.64 شده بود البته اگه استرس داشتم میدونم بالای 19 نمیشدم.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      میدونم همگی در گیر امتحانات هستید وسرتون شلوغه . اما خواهشا کمکم کنید که دارم دیوونه میشم.������
      جسارته ولی یه تجدید نظر رو خودت بکن.
      شما وقتی میدونی کارت خوبه ولی واقعا مشکل داشتی و بهانه نمی گیری پس دیگه حرفی نمی مونه دیونگی نداره. بعد چه ارزشی داره معدل سال دوم؟ بشین قویتر شروع کن.
      یادت باشه خودتو تو یه عدد خلاصه نکنی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی که جواب دادی .یه دنیا ممنون������������یع نی معدل امسال هیچ جا تاثیر نداره؟یهو شب نخوابن صبح پاشن بگن دومم تاثیر میدیم
      هیچ وقت اینطور نمیشه میتونم با قطعیت بگم چون نهایی نیست و توش تقلب زیاد میشه تاثیر نمیدن و اگه تاثیر بدن حق دانش اموزا خورده میشه
      ?Hello
      ?Is there anybody in there
      Just nod if you can hear me
      ?Is there anyone home

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      ببین عزیز تمام عمومیا رو صفر شو مهم نیست فقط درسای تخصصی رو خب بخون... مثلا تاریخ مهم نیست برای سال سومم و ...
      منم برای معدل خیلی مهم بود ولی الان که پیش ریاضیم امتحانی داخلی پششم نیست

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها

جسارته ولی یه تجدید نظر رو خودت بکن.
      شما وقتی میدونی کارت خوبه ولی واقعا مشکل داشتی و بهانه نمی گیری پس دیگه حرفی نمی مونه دیونگی نداره. بعد چه ارزشی داره معدل سال دوم؟ بشین قویتر شروع کن.
      یادت باشه خودتو تو یه عدد خلاصه نکنی
      ترسم اینه آقایونی که هر روز یه قانون میزارن بیان و پایانی دومم تاثیر بدن و ...
      این چندتا امتحانی که خراب کردم روحیه ام رو بد جور داغون کرده

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ترسم اینه آقایونی که هر روز یه قانون میزارن بیان و پایانی دومم تاثیر بدن و ...
      این چندتا امتحانی که خراب کردم روحیه ام رو بد جور داغون کرده
      ترس عزیز اون امتحانا نهایی و کشوری هستش بعدش هم باید از قبل اعلام بشه که سال دوم تاثیر داره.
      خیلی درگیر نشو از الان بشین مفهومی درس بخون

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اصلا مهم نیست..............اصــــــــــــ ـــــلا

نگران نبااااااااااااااااااش

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      سلام عزیز
      سال دوم برای کنکورت تاثیر نداره-فقط در معدل کل یکم اذیتت میکنه که اونم برای بعضی استخدامی های خاص میخوان (که بیخیال)
      نمراتت دست معلمته باهاش حرف بزن ببین چی میگه!شرایطو توضیح بده شاید یه راهی پیش پات گذاشت-
      بعدشم استرس نداره که!قرار نیست که یه سال بمونی!میدونم سخته ولی خوب اصلا اهمیت نداره!
      نگران نباش-هنوز خیلی مونده!ایشالله امتحان بعدی جبران کن

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr fatima97 نمایش پست ها
      اصلا مهم نیست..............اصــــــــــــ ـــــلا

نگران نبااااااااااااااااااش
      بعله...
      100 درصد انرژی خالص و امید به زندگی!!!!
      خلاف قوانین.

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باوووو دوم که مهم نیس معدلش و نمراتش پسر خوب البته اینم بدون دیگه کلا ول نکنی تابستون دروس دومتو یه دور بکنی و از شهریور سومم بخون

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا همه سال دوم همینجوری میشن ؟!

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naseri نمایش پست ها
      سلام عزیز
      سال دوم برای کنکورت تاثیر نداره-فقط در معدل کل یکم اذیتت میکنه که اونم برای بعضی استخدامی های خاص میخوان (که بیخیال)
      نمراتت دست معلمته باهاش حرف بزن ببین چی میگه!شرایطو توضیح بده شاید یه راهی پیش پات گذاشت-
      بعدشم استرس نداره که!قرار نیست که یه سال بمونی!میدونم سخته ولی خوب اصلا اهمیت نداره!
      نگران نباش-هنوز خیلی مونده!ایشالله امتحان بعدی جبران کن

بعله...
      100 درصد انرژی خالص و امید به زندگی!!!!
      سلام
      ممنون که جواب دادی
      این معدل کل رو برای کجاها میخوان؟کدوم استخدامی ها ؟میشه چنتاشو بگی
      ممنون

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      شما دومی و استرس دارین؟!
      ما اون موفع اونجوری انگیزه داشتیم حال و روزمون اینه....!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)