خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تابستان چه درسای بخونم ؟ و چند تا کتاب بخونم ؟ و......

سلام دوستان نخواستم 10 تا تاپیک بزنم برای همین کلی سوال دارم که همینجا ازتون میپرسم

1 : تابستان چه درسای بخونم ؟ و چند تا کتاب بخونم ؟
      2 : سهمیه مناطق چطوریه مثلا من درسا رو اینجوری بزنم با یه نفری که توی مناطق 1 و 2 هست که همین درصدا رو زده من رتبم چند میشه اونا چند میشن
      ادبیات و زبان فارسی : 50
      دین و زندگی : 65
      انگلیسی : 45
      عربی : 50
      فیزیک : 48

3 : و تاثیر معدل مثبت و یا قطعی چطوریه مثلا دو نفر با درصد یکسان ولی نفر اول با معدل 20 و نفر دوم با معدل 10 چقدر تفاوت رتبه داره؟
      4 : روند کلی آزمون سراسری هنگام برگزاری چطوریه تایم,وقت استراحت,دفترچه عمومی و اختصاصی رو باهم بهت میدن یا نه جداست ؟
      من سوم تجربی هستم
      همینا دیگه ممنون
      ویرایش توسط esiya : 27 اردیبهشت 1395 در ساعت 14:01

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esiya نمایش پست ها
      سلام دوستان نخواستم 10 تا تاپیک بزنم برای همین کلی سوال دارم که همینجا ازتون میپرسم

2 : سهمیه مناطق چطوریه مثلا من درسا رو اینجوری بزنم با یه نفری که توی مناطق 1 و 2 هست که همین درصدا رو زده من رتبم چند میشه اونا چند میشن

3 : و تاثیر معدل مثبت و یا قطعی چطوریه مثلا دو نفر با درصد یکسان ولی نفر اول با معدل 20 و نفر دوم با معدل 10 چقدر تفاوت رتبه داره؟
      4 : روند کلی آزمون سراسری هنگام برگزاری چطوریه تایم,وقت استراحت,دفترچه عمومی و اختصاصی رو باهم بهت میدن یا نه جداست ؟

همینا دیگه ممنون
      اول بگو کلاس چندمی بعد سوال بپرس!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

همینا دیگه ممنون
      سلام
      1-به نظرم دروس پایه+دو تا از دروس پیش دانشگاهی که اگه رشتتون تجربی باشه زیست پیش رو حتما بخونید
      2-نمیدونم
      3-در تأثیر مثبت کاهش تراز وجود نداره و در تأثیر قطعی میتونه ترازتون کاهش پیدا کنه
      4-دفترچه ها جدا هستن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها

اول بگو کلاس چندمی بعد سوال بپرس!
      سوم تجربی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

من سوم تجربی هستم
      همینا دیگه ممنون
      1- به نظر من زیست سه پایه ای که واسه کنکور میاد و شیمی پایه ضروریه جوری که بگی یه دور خوندم. می تونی برای خالی نبودن عریضه مباحث پیش نیاز ریاضی و فیزیک رو هم بخونی مثلا تابع و مثلثات و معادله و نامعادله و بردار و ... شاید فکر دی نباشه مکانیک و دینامیک رو تو تابستون تموم کنی. گول این حرف رو نخور که عمومی رو باید بزاری واسه آخر ها؛ عمومی یعنی تکرار و هرچه بیشتر باشه بهتر
      2- از این سوال شما باید استدلال کنیم که شما منطقه 3 هستی!خوب این در کل یعنی باید کمی بالاتر از مناطق 1 و 2 بزنی تا به چیز یکسانی با اونها برسی ولی راستش دقیق اطلاعی ندارم و اهمیتی هم نداره.
      3- واسه شما که احتمالا تاثیر قطعیه پیشنهاد من اینه که شما برو الان نهاییتو بخون بعدا نری شماره تلفن نماینده مجلس پیدا کنی واسه اعتراض و التماس! بعدش هم رتبه انقدر چیز ثابتی نیست که به شما بگم الان دقیق معلومه انقدر تفاوت داره. زیاد وارد این فاز نشو درستو بخون.
      4- کلیتش اینه صبح ساعت 8 آزمون شروع میشه عمومی ها رو در زمانی که وجود داره(بگرد تو اینترنت هست الان زیا میشه بنویسم) تموم میکنی دفترچه عمومی رو تحویل میدی و اختصاصی رو شروع میکنی در مورد استراحت هم باید بگم میتونی یه چرتی هم بزنی سر جلسه!!!! خواهر من استراحت چیه ملت سگدو میزنن وقت کم نیارن شما میگی استراحت!
      چندتا توصیه: واقع بین باش - هزارتا کتاب مختلف نگیر اگه یکی رو تموم کردی برو بعدی - زیست و عمومی رو جدی بگیر
      راستی شما محصل در سال سوم تجربی هستید خود سوم تجربی نیستید! اینو گفتم که یاد بگیری از همین حالا با جدیت و دقت همه چیز رو بخونی و بیان کنی بعدا لازم میشه(خودت به وقتش میفهمی)
      عزت زیاد

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تشکر از dmb

کسی نیست چیز دیگه ای بگه : اپ

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      up
      ببخشید ها ولی خودتون بشینید و کمی با توجه به سطح خودتون روش فکر کنید اینجوری بهترم هست.
      توصیه های دادشتم مد نظر بگیر

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن