خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مرور دروس دوم در تابستون یا خوندن سوم

رأی دهندگان
    21. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • مرور دوم

11 52.38%
    • خوندن سوم

10 47.62%
    صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Lightbulb کتاب های عالی واسه ی سال سومی ها 95_96

سلام لطف کنید هرکس هر منبع عالی و خوب برای شروع به خوندن از تابستون برای امتحانات نهایی و بویژه کنکور دارند رو داره و استفاده کرده رو بگه برای همه ی درس ها رشته ی تجربی
      2.روش مطالعه دروسی مثل عربی و فیزیک رو هم بگین لطفا مثلا شما چیکار کردید عربی تون تقویت بشه؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      برای نهایی:
      ادبیات:سیرتاپیاز گاج
      عربی:سیرتاپیاز گاج یا منو درسام خیلی سبز
      دینی:من و درسام خیلی سبز
      واسه بقیه درسا کتاب خاصی لازم نیست نمونه سوال های سالای پیش + کتاب کافیه

کنکور:
      ادبیات:سیرتاپیاز
      عربی:سیرتاپیاز برای سوم + عربی سفید یا کامل گاج واسه تست
      دینی:گاج
      زمین:خیلی سبز هفت چیز یا اگه بهترشو میخواید مهر و ماه(حجمش بیشتره ولی)
      زیست:نشر الگو
      شیمی:گاج یا مبتکران
      فیزیک:نشر الگو

واسه عربی از پایه شروع کن بخون.یه جزوه خوب خیلی کمکت میکنه.من خودم از عربی کامل میخوندم تستاشو میزدم بعد از یه جای دیگه تستای سطح بالاتر میزدم
      واسه آموزش هم کتابای سیرتاپیاز گاج خوبن مخصوصا اگه معلم مدرسه خوب نباشه یا کلاس بیرون نری
      ویرایش توسط yasintabriz : 10 خرداد 1395 در ساعت 14:55

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هیچ کدوم
      خوندن پایه
      ...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداش من کلی گشتم توی منابع و نظر خیلی ها پرسیدم اونایی هم که نتیجه گرفتم رو برات پ خ میفرستم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینو قبلا یه تاپیکه دیگه نوشته بودم اینجا هم مینویسم(برای کنکورن و برای نهایی که من خودم آخر سر بنی هاشم گرفتم .به نظرم سال سوم حدودا تستش رو ببند موفق باشی)
      سلام
      اول از همه بگم هیچ منبعی نیست که کامل باشه و توی یه سطح دیگه باید سلیقه ای عمل کنی. مثل انتخاب گوشی های پرچمدار شرکت ها.هر کدوم یه خوبی دارن هر کدوم یه بدی اینجاس که سلیقه وارد میشه...
      حالا میرم سراغ منابع:
      ادبیات:
      لغت و تاریخ ادبیات: اینا که کلا چیز خاضی نیست که یه کتاب بهتر از کتاب دیگه باشه لغته دیگه . بین نشر الگو و خ سبز یکی رو انتخاب کن(من خودم نشر الگو رو دارم،راضیم)
      قرابت:قرابت اگه هیچی سرت نمیشه هامون سبطی بگیر(اگه احتمال میدی نمیخونیش نگیرش) اگه خیلی مشکل نداری جلو تر میگم چی بگیری
      کتاب چهارموضوعی گاج همه ی این مباحث رو داره و توصیه میکنم بگیری( اکثر رتبه برترا داشتن)

دینی: اصن به جز گاج به چیز دیگه ای فکر نکن.

عربی: عربی درسیه که خیلی نیاز به تست تالیفی نداره و با کنکور و سنجش های قبل میشه به نتیجه مورد نظر رسید. بین گاج و خ سبز یکی رو انتخاب کن به سلیقه ی خودت( 8 تیک گاج لغات هم توصیه میکنم بگیری)

زبان انگلیسی: من داداشم زبانش صفر بود کتاب جامع شهاب اناری رو خوند بالای 60 زد! (1201 لغت مهر و ماه هم بخونی بد نیست)

---------------------------
      زیست: تنها درسی که باید منابع مختلف داشت!!!
      اینو که باید کتاب رو بجویی و که هممون میدونیم ولی برای منابع من خودم ازینا استفاده میکنم قلم چی تا 90 هم میزنم.
      اول خ سبز بعد نشر الگو .
      نشر الگو یه سری تست های مسخره داره اما خداییش یه سری تست های خوب هم داره که هیچ کتاب دیگه نداره و سطح بالاتره خ سبزه.

ریاضی:من خودم خ سبز جامع رو میخونم و تستای قلم چی رو راحت میزدم.

فیزیک : من خودم برای سال سوم خ سبز میزدم اما برای تابستون توصیه نمیشه.
      دو کتاب شاخ این درس گاج نقره ای و خ سبز جامع اند. به نظر من گاج نقره ای بهتره.

شیمی :این جا باید سلیقه ای عمل کنی.
      من کلا با مبتکران حال نمیکنم نه با تم کتابش نه با لحنش.
      برای همین برای سوم و چهارم خ سبز میخونم.
      برای دوم مبتکران خوبه و جدیدا کتاب نشر الگو اومده که به سبک جدیده کنکوره و سطحش بالاس.
      در کل گفتم سلیقه ایه تو اگه با مبتکران حال میکنی همونو بگیر.

اینم بگم اون درس هایی که چند منبع گفتم هر کدومو بگیری و خوب بخونی به درصد مورد نظرت میرسی.
      خب دیگه چیزی به دهنم نمیاد اگه سوالی داشتی یا کتاب دیگه ای مد نظرته بپرس در خدمتم.
      شاید بپرسی این حرفا از کجا میزنم
      1- منابع رتبه های برتر
      2- دو ماه گشتن توی انجمن
      3- کتاب هایی که خودم دارم و نتیجه گرفتم.

در مورد هر منبع دیگه ای سوال داشتی بپرس جواب میدم

موفق باشی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این سه تا عزیزی که تگ کردم بهتر راهنماییت میکنن
      پیشاپیش دستشون درد نکنه
      @amir1378
      @farshad7
      @mahdi2015

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از لطفتون یه سوال دیگه هم دارم
      نمیدونم امروز به این نتیجه رسیدما من میخونم خوب برای مدرسه ولی واسه ازمون نمی رسیدم یعنی فقط چندتا درسو اونم فقط روخوانی میکردم دیگه زیاد خونده بودم ولی باز درصدام خیلی خیلی پایین بود واقعا خسته شدم هربار از ازمون که میومدم اعصاب خراب کنیو مچاله کردن دفترچه سوالاتو و.... دوستام میگن روش ازمون دادن بلد نیستی از اون طرف هم خیلی میخونما یعنی بیشتر از استاندارد ولی توی مدرسه هم میانگین بالاترین نمره هام میانگینشا 17 واقعا دیگه نمیدونم چیکارکنم در ضمن سال بعد برم قلم چی یاازمون دیگه لطفا راهنمای کنین دیگه رسیده به اینجام

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir hossein007 نمایش پست ها
      نمیدونم امروز به این نتیجه رسیدما من میخونم خوب برای مدرسه ولی واسه ازمون نمی رسیدم یعنی فقط چندتا درسو اونم فقط روخوانی میکردم دیگه زیاد خونده بودم ولی باز درصدام خیلی خیلی پایین بود واقعا خسته شدم هربار از ازمون که میومدم اعصاب خراب کنیو مچاله کردن دفترچه سوالاتو و.... دوستام میگن روش ازمون دادن بلد نیستی از اون طرف هم خیلی میخونما یعنی بیشتر از استاندارد ولی توی مدرسه هم میانگین بالاترین نمره هام میانگینشا 17 واقعا دیگه نمیدونم چیکارکنم در ضمن سال بعد برم قلم چی یاازمون دیگه لطفا راهنمای کنین دیگه رسیده به اینجام
      خوب متوجه منظورت نشدم شاید چون دیر وقته !!!
      ولی درکل نتیجه نگرفتن هزار تا دلیل میتونه داشته باشه
      نتیجه نگرفتن توی آزمون به نظرم کلابه سه بخش تقسیم میشه
      1- طرف اسکله کلن (فکر نکنم کسی اینطور باشه )
      2- تسلط نداشتن رو مطالب(با اینکه فکر میکنی داری در صورتی که توهمه
      و 3- تسلط داری رو مطالب اما تسلط روی آزمون دادن نداری که این خودش چند بخشه
      مثلا تسلط رو حل سوالات نداری و سرعت حل پایینه یا مغزت سر آزمون قفل میکنه و یا...
      یه دوستی دارم ایشون ترازش 5500 بود خیلی ناراحت بود ازین قضیه کلی نشستیم با هم بحث کردیم ایراداتش رو برطرف کردیم تا اینکه جهش تراز پیدا کرد!!!! حدودا به 6400 رسید.(با اینکه هنوز جا داشت بهتر بشه اون آزمون)
      الان خیلی از وضعیت تو اطلاعی ندارم .
      خیلی هم نمیتونم اینطوری کمکی کنم
      اول ببین توی کدوم دسته ای که ایشالله راه رسیدن به دندون شهید بهشتی رو پیدا کنی

9. Top | #9
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      معرفی کتاب های خوب در 10 دقیقه

برترین کتاب های آموزشی و تستی کنکور

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سوم بخون و دومم اونایی که مرتبطه با سوم بخون فقط چون اگه دوم رو بخونی از یادت میره تا ساله بعد

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام .ترازت تو قلم چی چنده ؟اگه نمیتونی بگی پ .خ بده

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام لطف کنید هرکس هر منبع عالی و خوب برای شروع به خوندن از تابستون برای امتحانات نهایی و بویژه کنکور دارند رو داره و استفاده کرده رو بگه برای همه ی درس ها رشته ی تجربی
      2.روش مطالعه دروسی مثل عربی و فیزیک رو هم بگین لطفا مثلا شما چیکار کردید عربی تون تقویت بشه؟

به نظرم سومو بخون چون بهت اعتماد به نفس میده دوم وقت هست من پارسال اشتباه کردم دومو خوندم

البته زیست خوندنم مفید بود

منابع:

از همون اول درسا رو جوری بخون که تو تستشون خبره بشی چون اگه تستت قوی شه تشریحی گلابی میشه واست

اصلنم به این گوش نده میگن سوم فقط تشریحی بخون امسال سوالا مفهومی تر بود

ریاضی : من کتاب جداگانه خوبی پیدا نکردم جامعا خوبند ولی خیلی سبز موئینی تخم مرغه بهتر بود

فیزیک: گاج سوم یا شهریاری یا الگو تست بستگی به خودت داره کدومو برداری

شیمی: خیلی سبز یا گاج

زیست: خیلی سبز + الگو+ فائق

زمین لقمه

ادبیات گاج سبز + لقمه ها

عربی خیلی سبز سوم که جدید اومد امسال برای اقای کاظمیه عالی هست

زبان فارسی گاج سبز همون سیر تا پیازه

دینی گاج

برای نهایی بنظرم لازم نیست منو درسام و .... بگیری از همین جا دالنود کن نمونه سوالا رو
      دوستان عزيزم فعلا خداحافظ !

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ییشتر سومو بخون

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میری پیش یا سوم؟

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش كلا پايه خيلى خيلى خيلى خيلى مهمه

عربى : واسه عربى خيلى سبز بگير ، در ضمن واسه عربى بايد خيلى پايه اى شروع كنى و خيلى تمرين ( چه تشريحى چه تستى ) حل كنى .

دينى : واسه نهايي فقط كتاب . سر كلاس گوش دادن خيلى بهت كمك ميكنه . واسه كنكورم گاج .

ادبيات : واسه نهايي موضوعى نگير .

زبان : خط سفيد واسه نهايي و مبتكران واسه كنكور

فيزيك : داداش واسه فيزيك مفهوم خيلى مهمه نه فرمول نوشتن و صرفا حفظ كردن راه حل ، من نظرم مبتكرانه .

شيمى : همانا و قطعا كتاب اموزش مبتكران ( البته بازم ميگم خيلى وارد اين كه خيلى سبز بگيرم يا مبتكران نشيد اينا حاشيه است اصن چش بسته يكيشو انتخاب كن ، مهم اينه كه بخونيش )

زيست : من شخصا با خيلى سبز حال نكردم ، نظرم واسه نهايي كتاب و معلم خوب ، واسه كنكورم همايش و الگو

رياضى : خيلى سبز

به نظرم درسايي مثل رياضى و عربى و زبان رو. اگه مشكل دارى از پايه پايه شروع كن ، ولى اگه ديدى تو درساى دوم ضعيف نيستى ، بسم الله بگو و سومو شروع كن .

موفق باشى

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن