خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      منم سوالی تقریبا در همین موضوع دارم که اگه بهش نگاهی بندازین و راهنمایی کنین یک دنیا ممنونتون میشم :
      http://forum.konkur.in/thread40356.html#post800013

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      اقایون یه سوال من برگه معافیت تحصیلی از مدرسه گرفتم بردم پلیش 10 + بعدش پرسیدم ازشون میگن لازم نیست معافیت بگیری وقتی که مشغول به تحصیلی
      چی شد اخر من نفهمیدم ابان 76 هم 18 شدم فکن کنم

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من متواد مراد 76 هستم 94 کنکور دادم 95 و96 هم میدم اما درس نگه داشتمفایل پیوست 54474

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اون چیزایی که مینویسه شما تا تاریخ فلان میتونین درس بخونین !
      کشکه !
      یک سال کنکور رسمی که به سن میرسید رو میدید ! یک سال هم پشت کنکور خواستید بمونید.تموم!
      واسه دوستم نوشته شما تا تاریخ 98 فرصت دارید..که در واقع کشک هست و باید زمانش بره خودشو معرفی کنه !
      در مورد افتادن در یک درس و دادن اون در شهریور و اینا برای نیمه اولی ها دقیقا نمیدونم
      الان من خودم تیر 76 هستم!
      94 کنکور دادم! بعدش رسیدم به تموم 18 ! رفتم +10 گفتم پشت کنکور و اینا ! برام درس کرد ! گفت سال 95 خرداد پاشو بیا خودتو اینجا معرفی کن و... که اماده بشی برای سربازی در مهرماه 95 ! ولی چون نتیجه ها رو شهریور میدن و از کنکور در میای و میری دانشگاه ! میای و معافیت (تحصیلی )میدیم !

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hanjera نمایش پست ها
      اون چیزایی که مینویسه شما تا تاریخ فلان میتونین درس بخونین !
      کشکه !
      یک سال کنکور رسمی که به سن میرسید رو میدید ! یک سال هم پشت کنکور خواستید بمونید.تموم!
      واسه دوستم نوشته شما تا تاریخ 98 فرصت دارید..که در واقع کشک هست و باید زمانش بره خودشو معرفی کنه !
      در مورد افتادن در یک درس و دادن اون در شهریور و اینا برای نیمه اولی ها دقیقا نمیدونم
      الان من خودم تیر 76 هستم!
      94 کنکور دادم! بعدش رسیدم به تموم 18 ! رفتم +10 گفتم پشت کنکور و اینا ! برام درس کرد ! گفت سال 95 خرداد پاشو بیا خودتو اینجا معرفی کن و... که اماده بشی برای سربازی در مهرماه 95 ! ولی چون نتیجه ها رو شهریور میدن و از کنکور در میای و میری دانشگاه ! میای و معافیت (تحصیلی )میدیم !

به منم دقیقا همینو گفتن, با این تفاوت که یادم رفته بود که برم واسه پشت کنکور برگه معافیت بگیرم! :/ که گفتن ایرادی نداره!! اون برگه بیشتر به درد این میخوره که وسط خیابون اگه مامور بگیردت یچی داشته باشی رو کنی... اقا چشت روز بد نبینه مامور میبینم چهار ستون بدنم بندری میزنه!!!

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی واسه من نوشته تا مرداد 96 معافم کشکه؟خب یکسال بعد فارغ تحصیلی وقت دارم من باید خرداد 94 فارغ میشدم که نشدم شهرویور فارغ بشم تا یکسال وقت دارم

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      من متواد مراد 76 هستم 94 کنکور دادم 95 و96 هم میدم اما درس نگه داشتمفایل پیوست 54474
      سلام
      حامد جان من هم کنکوری 94 بودم و امسالم کنکور میدم و اگه بخام 96 هم بمونم باید برم بگم معافت میخام؟
      دیگه نیازی به رفتن ب دانشگاه پیام نور نیستش؟

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فایل پیوست 54484اگه درس نگه داشته باشی میتونی من الا 12 واد نگه داشتم...ک شهرویور وخرداد پاس کنم تا یکسال بعد معاف شم

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaiemh76 نمایش پست ها
      به منم دقیقا همینو گفتن, با این تفاوت که یادم رفته بود که برم واسه پشت کنکور برگه معافیت بگیرم! :/ که گفتن ایرادی نداره!! اون برگه بیشتر به درد این میخوره که وسط خیابون اگه مامور بگیردت یچی داشته باشی رو کنی... اقا چشت روز بد نبینه مامور میبینم چهار ستون بدنم بندری میزنه!!!
      خخخخ
      نه بابا حرفه اینا! پاش بیوفته دوتا مشت هم بزن به مامور
      کلا بنظرم لازمه تهیه ی برگه!
      من دو سه تا نسخه گرفتم !
      یکیشو دادم واسه مدرسه بزارن تو پرونده بمونه بعدا بگیرم، یکیشو دادم واسه راهنمایی رانندگی ، یکشو هم همینجوری عشقی نگه داشتم که بدرد میخوره

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      الان ابان 76براکنکور 96مشکلی نداره؟

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان اونوقت منی که متولد فروردین 76 هستم چی ؟ باید برم یا بزارم بعد کنکور برم پلیس + 10 ؟؟؟؟؟؟ اخه این فروردین شد 19 سالم !!

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hanjera نمایش پست ها
      خخخخ
      نه بابا حرفه اینا! پاش بیوفته دوتا مشت هم بزن به مامور
      کلا بنظرم لازمه تهیه ی برگه!
      من دو سه تا نسخه گرفتم !
      یکیشو دادم واسه مدرسه بزارن تو پرونده بمونه بعدا بگیرم، یکیشو دادم واسه راهنمایی رانندگی ، یکشو هم همینجوری عشقی نگه داشتم که بدرد میخوره

اع اع اع اع اقا من منظورم بد رسوندم... بخدا نه دزدم و نه قاچاقچی...

اخه دیدم که, مامورین زححححمت کش نیروی انتظامی از طرف یهو وسط خیابون میپرسن خدمت رفتی یا نه!!!! خدا نکنه که مشمول باشه طرف, میگیرن میبرنش میکننش تو گونی!!!!!!

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ابان 76 برای کنکور 96 مشکلی ندارم؟ کسای ک میدونن جواب بدن لدفان

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن