خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 46
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بالا40 میتونی 50دیگه خیلی باید تلاش کنی بستگی به خودت داره

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کنکور مثل جمعه بازار میمونه . هر کی از راه میرسه یه عده رو اسکول میکنه محصولشو قالب میکنه بهش ... 
      هر کی میگه از صفر به همه چی میرسی یه کلاه برداره واقعیه . حداقل دانش آموز باید در حد تشریحی به مباحث مسلط باشه ... نه اینکه صفر کیلومتر باشه !! اونم تو ریاضی ...
      روش های حلشون با بقیه هیچ فرقی نداره . همه کتابا همینجوری حل می کنن . اگه بعضی جاها یه خلاقیتی به خرج میده اون خلاقیته به کار شما نمیاد ... چرا ؟
      چرا خلاقیت " بقیه" به کار شما نمیاد ؟! 
      یه لحظه دقت کنید دوستان . شما سر جلسه کنکور واسه " اولین بار " سوالات رو می بینید . وقتی یه سوال رو برای اولین بار می بینی ، به دلیل کمبود وقت ، فقط باید با " اولین " روشی که به ذهنت میرسه سوالو حل کنی . ینی همون روش محض تشریحی ... . نمیشینی 3 ساعت فک کنی که از کجا شروع کنم تا مثل این اساتید !!!! سوالو حل کنم . این دوستان مثل بقیه ، واسه سوال ، روش حل ساختن ... !! با بقیه هم هیچ فرقی نمی کنن ...
      هیچکی با اینا به جایی نرسیده ... گول بازار کاذب رو نخورید ... یه کتاب معقول بگیرین و کارتونو راه بندازین مثل 99/9 درصد بقیه بچه ها .

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان عزیز من حاظرم به جونم قسم بخورم که ایشون اصلا مثل اساتید شیاد دیگه نیستن واقعا واقعا عین برادر خود آدم دلسوزن.مطمعن باشید.من همه پکیجای ریاضی و فیزیکو شیمیشو دارم.البته ریاضیم صفرتاصد نیست جمعبندیه مال پارساله که خودم میتونم سوالای 94 رو حل کنم.اینم بگم چون مال پارساه که من مهرماه گرفتم این نسخرو و پک جدید جمعبندی هنوز اونموقع تولید نشده بود.واقعا معرکست.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali TiR نمایش پست ها
      کنکور مثل جمعه بازار میمونه . هر کی از راه میرسه یه عده رو اسکول میکنه محصولشو قالب میکنه بهش ...
      هر کی میگه از صفر به همه چی میرسی یه کلاه برداره واقعیه . حداقل دانش آموز باید در حد تشریحی به مباحث مسلط باشه ... نه اینکه صفر کیلومتر باشه !! اونم تو ریاضی ...
      روش های حلشون با بقیه هیچ فرقی نداره . همه کتابا همینجوری حل می کنن . اگه بعضی جاها یه خلاقیتی به خرج میده اون خلاقیته به کار شما نمیاد ... چرا ؟
      یه لحظه دقت کنید دوستان . شما سر جلسه کنکور واسه " اولین بار " سوالات رو می بینید . وقتی یه سوال رو برای اولین بار می بینی ، به دلیل کمبود وقت ، فقط باید با " اولین " روشی که به ذهنت میرسه سوالو حل کنی . ینی همون روش محض تشریحی ... . نمیشینی 3 ساعت فک کنی که از کجا شروع کنم تا مثل این اساتید !!!! سوالو حل کنم . این دوستان مثل بقیه ، واسه سوال ، روش حل ساختن ... !! با بقیه هم هیچ فرقی نمی کنن ...
      هیچکی با اینا به جایی نرسیده ... گول بازار کاذب رو نخورید ... یه کتاب معقول بگیرین و کارتونو راه بندازین مثل 99/9 درصد بقیه بچه ها .
      الان اخه کی با کتاب نتیجه میگیره تو زمان کم سه بار باید درسنامه بخونه هرچی تست هس بزنه انشالله سال بعد

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منتظری وشیروانی و کامیار کارشون درسته

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عی بابا گیجم کردین!!!!!!!!

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرتون چه طور بفهمم که خوبه یا نه ؟ینی رو من تاثیر داره یانه؟

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فیلمای صنعتی شریف چطوره؟؟

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من تا حالا DvD برا کنکور نخریدم...ریاضی و فیزیکمم ضعیفه ولی صفر نیستما در حد 20 30 هستم هرکس استفاد کرده فیزیکشو بگه لطفا
      <br>

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezarko13 نمایش پست ها
      الان اخه کی با کتاب نتیجه میگیره تو زمان کم سه بار باید درسنامه بخونه هرچی تست هس بزنه انشالله سال بعد
      راستی منم مثلثات امار حد پوستگس مشتق اوایل انتگرا تصاعد دنباله دستگاه اعداد رو خوندم درطول سال من 0 نیستما

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      فقط مهربان !

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali TiR نمایش پست ها
      مثلثات امار حد پوستگس مشتق اوایل انتگرا تصاعد دنباله دستگاه اعداد رو خوندم درطول سال من 0 نیستما

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ASALI99 نمایش پست ها
      من تا حالا DvD برا کنکور نخریدم...ریاضی و فیزیکمم ضعیفه ولی صفر نیستما در حد 20 30 هستم هرکس استفاد کرده فیزیکشو بگه لطفا
      فیزیک حرف اخر بد نیست !

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      فقط مهربان !
      سلام.خوبی. اغا منم بین مهربانو این موندم ؟؟

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      فقط مهربان !
      تازه مهربان کل کنکورای 89 به بعد هم قراره بزنه .تصویب شد مهربان

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن