خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

تدریس فیزیک کنکور بعد از کنکور !شرایط و.........

سلام
      آقا هدف من اینه بعد از کنکور فیزیک تدریس کنم
      پتانسیلش رو هم دارم
      روش های تستی خوب بلدم و خوب بلدم تفهیم کنم
      ولی چندتا مسئله هست
      شنیدم واسه این کار باید اولا دانشگاه خوب قبول شی تا قبولت داشته باشن درسته؟
      و همچنین شنیدم یک معلم معروف ساعتی 400 هزارتومن از یک آموزشگاه میگیره
      ثالثا ممکنه یا نممکن؟!
      به نظرتون برای اینکه در این شهر شناخته بشم بهتره چند ماهی کلاس رایگان توی شهر برگزار کنم؟!
      معلم فیزیک خودم مدرسه مون و یک مرکز مشاوره بزرگ و یک کتابخونه مال اونه بهش گفتم و جواب داد تو یک جای خوب قبول شو خودم استخدامت میکنم .....
      کلا نظرتون چیه........
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2
      One day I will Become Successful

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش خیلی خوبه هدفت مشخصه

همونطور که گفتی یاس یه دانشگاه شاخرقبول شی.
      باس توی یه اموزشگاه اشنا داشته باشی یا با یه دبیر دوست باشی تا تو رو به یه اموزشگاه معرفی کنه و تو بتونی امتحانی بری چند جلسه تدریس کنی
      اونجا باس خودتو نشون بده.
      چهارصد تونم رو شنیدم ولی اونا که 400میگیرن خعلی شاخ و معروفن و حتما تو tv دیده شدن . معلم ما 200میگیره و افتخار میکنه و میگه من بالاترین قیمت رو میگیرم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در ضمن الان بخوای رایگان برگذار کنی فایده نداره!کی تورو میشناسه؟ اول یکم شهرت کسب کن بعد
      اینم بدون حداقل 7 8 سال باید تدریس کنی. تا وقتی جایی رفتی بگی من فلان سال سابقه دارم
      از الان به فکر 400 نباش که بعدا ول می کنی. فعلا به عنوان یه کار در کنار دانشجویی بهش نگاه کن
      البت اگه پارتی داری برو مشکلی نی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط GUST نمایش پست ها
      سلام
      پتانسیلش رو هم دارم
      ولی چندتا مسئله هست
      ثالثا ممکنه یا نممکن؟!
      به نظرتون برای اینکه در این شهر شناخته بشم بهتره چند ماهی کلاس رایگان توی شهر برگزار کنم؟!
      معلم فیزیک خودم مدرسه مون و یک مرکز مشاوره بزرگ و یک کتابخونه مال اونه بهش گفتم و جواب داد تو یک جای خوب قبول شو خودم استخدامت میکنم .....
      کلا نظرتون چیه........
      شهرما که ساعتی 60 70 تومن بیشتر نیست چه خبره 400 تومن؟خادم با اون همه ابهت 200 300 بیشتر نمیگیره برا زیست شناسی
      منم دوست دارم زیست بگم
      دانشگاه رو بیخیال کافیه بلد باشیو خوب تفهیم کنی اون وقت شاگردات برات ناخواسته تبلیغ میکنن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      پتانسیلش رو هم دارم
      ولی چندتا مسئله هست
      ثالثا ممکنه یا نممکن؟!
      کلا نظرتون چیه........
      به نظرم فعلا کنکور بده ببین واسه خودت جواب میده یا نه.وقت واسه این فکرا زیاد هس. اگه خودت فیزیک رو عالی زدی و داشگاه هم وقت اضافی واست گذاشت اونوقت بشین به این چیزا فک کن

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asas نمایش پست ها
      به نظرم فعلا کنکور بده ببین واسه خودت جواب میده یا نه.وقت واسه این فکرا زیاد هس. اگه خودت فیزیک رو عالی زدی و داشگاه هم وقت اضافی واست گذاشت اونوقت بشین به این چیزا فک کن
      دوست عزیز الان باید فکر کرد ! من اگر بخوام دانشگاه غیر انتفاعی برم الان راه برام بازه !
      سفید بدم قبولم !
      اونقدر هم پول دارم که محتاج 10 میلیون نباشم
      ولی دنبال هدف تدریسم
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2
      One day I will Become Successful

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      پتانسیلش رو هم دارم
      ولی چندتا مسئله هست
      ثالثا ممکنه یا نممکن؟!
      کلا نظرتون چیه........
      اتفاقا من هم هدفم تدریس بعد از قبولی هست.... منتهی درس زبان.... فقط موندم تو اینکه آیا کنکوری درس بدم یا تو آموزشگاه زبان.... به نظرم خیلی اینکار خوبه هرچند من به هیچ وجه مثل شما به پولش فکر نمیکنم و اصلا نیازی ندارم..... فقط یه کار دلی هست و هم اینکه از همین سن هزینه های خودمو تا حدودی جمع و جور کنم خوبه..... دبیر زبانمون که گفت کنکوری خیلی بیشتر درآمد داره تا آموزشگاه....تا ببینیم خدا چی میخواد

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم بعد کنکور میخوام موسیقی تدریس کنم
      خیلی کار خوبی میکنی .خیلی خوبه که از الان به این فکر باشی که روی پای خودت بمونی
      سعی کن یه آشنا پیدا کنی اینجوری خیلی راحت به هدفت میرسی
      معلم موسیقی من خودش گفت از بعد کنکور شاگردهای جدید برای تو
      اگه بتونی یه کسی پیدا کنی مثل یه دبیر خوب که تو رو ب بقیه معرفی کنه خیلی کارت آسون میشه
      یه معلم عربی بود توی شهر ما اولش تبلیغ کرد و توی هر مدرسه کلاس رایگان گذاشت دو جلسه اینجوری کلی شاگرد جمع کرد الان سرش خیلی شلوغه.میتونی به وسیله آشنا هایی که توی یه مدرسه داری (مثلا یه دانش آموز) حالا هر جور شده واسشون یه دو جلسه ای کلاس رایگان بزاری اگه کارت خوب باشه مطمین باشه میان پیشت و واست تبلیغ هم میکنن
      ولی اگه یه دانشگاه خوب باشی و درصد فیزیک کنکورت بالا باشه خیلی خیلی تاثیر داره معلم فیزیک من میگفت اولش که توی دوران دانشجویی تدریس میکردم پول کرایه ماشین من حتی بیشتر از پول کلاسم بود ولی الان باید یک سال زودتر نوبت بگیریم تا پر نشه کلاساش .گفتی نیاز به پولش نداری پس قیمت ها رو پایین بزار اینجوری باز کلی جذب میشن البته زیاد پایین نزار چون فکر مینن حتما یه چیزی هست که انقد پایین میگیری و حتما یه مشکلی هست
      در کل ایده خیلی خوبیه فقط سعی کن توی تابستون سطح فیزیک خودت رو ارتقا بدی و همچنین یه جزوه توپ واسه خودت دست و پا کنی
      امیدوارم موفق باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن