خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

جزوات ناب عربی

سلام دوستان این جزوات فکر کنم خوب باشه ولی اینو بگم خودم استفاده نکردم هرکی استفاده کرده لطفا بگه سطحش چطوره

جمع بندی عربی

عربی به زبان ساده

عربی مکتبستان

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینا یه پک کامل عربین ...
      منم دارمشون ...
      از صفر شرو کرده و تا 100 شو گفته ....
      خیلی هم کامل و عالیه
      اینا جزوات پولی مکتبستانن ...
      حقیقتا که همه جزوات مکتبستان عالین ...
      دمت گرم ...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها
      اینا یه پک کامل عربین ...
      منم دارمشون ...
      از صفر شرو کرده و تا 100 شو گفته ....
      خیلی هم کامل و عالیه
      اینا جزوات پولی مکتبستانن ...
      حقیقتا که همه جزوات مکتبستان عالین ...
      دمت گرم ...
      سلام داداش امیرحسین خوبی می خواستم بت بگم که خیلی دوستت دارم چون اولین کسی بودی که تو انجمن برام پیام دوستی فرستادی تازه هم اسم داداش واقعی خودم هستی ولی نگا داداش ما در برابر پستایی که تو انجمن می زاریم مسئولیم شاید ی بنده خدا که وضعیت مالی خوبی هم نداره می خواد درباره مکتبستان تحقیق کنه تو گوگل سرچ می کنه نظر تو رو می بینه رو انتخابش تاثیر می زاره خودت این لینکو ببین متوجه می شی منظورمو سوال راجع به مشاوره تلفنی دانشجویان پزشکی مکتبستان - صفحه 2

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khast-am-khaste نمایش پست ها
      سلام داداش امیرحسین خوبی می خواستم بت بگم که خیلی دوستت دارم چون اولین کسی بودی که تو انجمن برام پیام دوستی فرستادی تازه هم اسم داداش واقعی خودم هستی ولی نگا داداش ما در برابر پستایی که تو انجمن می زاریم مسئولیم شاید ی بنده خدا که وضعیت مالی خوبی هم نداره می خواد درباره مکتبستان تحقیق کنه تو گوگل سرچ می کنه نظر تو رو می بینه رو انتخابش تاثیر می زاره خودت این لینکو ببین متوجه می شی منظورمو سوال راجع به مشاوره تلفنی دانشجویان پزشکی مکتبستان - صفحه 2

سلام ...
      ممنووون ... لطف داری ....
      ببخشید من کلی گویی کردم ....
      ببین من تمااااام محصولات متبستانو رایگان دارم خخخخخخخ
      ببین همشون عالین از دینیش گرفته تا همین عربیش و نمیدونم ریاضی آقای قاسمی و فیزیک آقای نقی زاده و شیمی آقای فیض آبادی ... ببین من همشو دارم .....
      هممممممشون عاااالین ....

ولی منتها دقیقا زیست همون طوریه که گفتی خب منم نیازی مبود تو پست قبل درس به درسشو تحلیل کنم به خاطر همین کلی گویی کردم ... آره قبول دارم زیستش به درد نخوره ....
      این پستتم یادمه ... همین که رفتم تو تاپیک دیگه پستتون نخوندم خخخخخ چون ت دیدمش یادش افتادم ....
      مثلا اگه بخای من ریاضی قاسمی یا اصن دینیشو تو پ . خ بهت میدم شرااافتن خوب نگاشون کنو نظرتو بگو ....
      ولی قبول دارم زیستش افتضاااحه ...
      ولی مثلا جمع بندی دینیش خیلی عالیه ....

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها

سلام ...
      ممنووون ... لطف داری ....
      ببخشید من کلی گویی کردم ....
      ببین من تمااااام محصولات متبستانو رایگان دارم خخخخخخخ
      ببین همشون عالین از دینیش گرفته تا همین عربیش و نمیدونم ریاضی آقای قاسمی و فیزیک آقای نقی زاده و شیمی آقای فیض آبادی ... ببین من همشو دارم .....
      هممممممشون عاااالین ....

ولی منتها دقیقا زیست همون طوریه که گفتی خب منم نیازی مبود تو پست قبل درس به درسشو تحلیل کنم به خاطر همین کلی گویی کردم ... آره قبول دارم زیستش به درد نخوره ....
      این پستتم یادمه ... همین که رفتم تو تاپیک دیگه پستتون نخوندم خخخخخ چون ت دیدمش یادش افتادم ....
      مثلا اگه بخای من ریاضی قاسمی یا اصن دینیشو تو پ . خ بهت میدم شرااافتن خوب نگاشون کنو نظرتو بگو ....
      ولی قبول دارم زیستش افتضاااحه ...
      ولی مثلا جمع بندی دینیش خیلی عالیه ....
      اصلا نمی خواد داداش نه وقت خودت و تلف کنی نه وقت منو با توجه به سابقه ای که داری حرف تو خودش برا من سنده حتما به قول حافظ قرعه فال به نام منه دیوانه زدند بعد این که داداش نظرتو کلا قبول دارم ولی من لینک تاپیک و برا این گذاشتم که همه نظرات و بخونی نه فقط نظره منو اگه ببینی همه بچه ها از این مکتبستان ناراضی بودن و مطمعنن چیزی جز تیغ زنیه کنکوریا نیستش بخاطر همین گفتم کاش ازش تعریف نمی کردی و از همه مهم تر اون از همه جا بی خبر که نظرت و میخونه که نمی دونه تو همه اینا رو مفتی گیرت اومده

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khast-am-khaste نمایش پست ها
      اصلا نمی خواد داداش نه وقت خودت و تلف کنی نه وقت منو با توجه به سابقه ای که داری حرف تو خودش برا من سنده حتما به قول حافظ قرعه فال به نام منه دیوانه زدند بعد این که داداش نظرتو کلا قبول دارم ولی من لینک تاپیک و برا این گذاشتم که همه نظرات و بخونی نه فقط نظره منو اگه ببینی همه بچه ها از این مکتبستان ناراضی بودن و مطمعنن چیزی جز تیغ زنیه کنکوریا نیستش بخاطر همین گفتم کاش ازش تعریف نمی کردی و از همه مهم تر اون از همه جا بی خبر که نظرت و میخونه که نمی دونه تو همه اینا رو مفتی گیرت اومده

خخخخ داداش اون تاپیکو قبلا خوندم ... میدونم ... مشاورشون صفره ... کسی تحت هیییچ شرایطی بهشون نزنگه .... چون فقط پولشونو پرت میدن تو جوب ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن