خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 44
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرسی...........................
      <br>

2. Top | #17
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در تایید صحبت های امیرحسین.بچه هایی که توی زیست عاااالی نیستن اصن سمت الگو نرن
      منی که فیزیولوژی گایتون و آناتومی گری و فارماکولوژی گاتزونگ و هزار تا ازین قصه هارو پاس کردم آزمون اولشو 30 زدم.ممکنه روحیه تونو دااااغون کنه!!
      عضو شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد (استعدادهای درخشان)

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koenigsegg نمایش پست ها
      من برا زیست تست هایی که قبلا علامتگذری کردم رو میخونم (3000تست)+درسنامه های خیلی سبز و الگو + کتاب درسی (روزی 5سات!)

شیمی:چند دور مفاهیم شیمی خط ویژه رو میخونم تا کنکور+تمام ازمون های قلمچی از اول مهر تا الان +لقمه مسائل مهروماه + مقداری از تست های علامت گذاری شده خیلی سبز(روزی 3.5سات!)

داداش وسه شیمی ... من تو پست اول هم گفتم که لقمه مسائل مهر و ماه افففتضااااحه ....
      خودم هم دارمش ... اصلا به درد نمیخوره ....

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.m نمایش پست ها
      در تایید صحبت های امیرحسین.بچه هایی که توی زیست عاااالی نیستن اصن سمت الگو نرن
      منی که فیزیولوژی گایتون و آناتومی گری و فارماکولوژی گاتزونگ و هزار تا ازین قصه هارو پاس کردم آزمون اولشو 30 زدم.ممکنه روحیه تونو دااااغون کنه!!

آره حرفتو کااامل قبول دارم ...
      اما نمیدونم وسه چی یادم رف اینو بنویسم

دوستانی که زیست خوب نخوندن و عالی نیستن به قول داداشمون ... تحت هیییچ شرایطی سمت موج آزمون الگو نرن ...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza0 نمایش پست ها
      اگه خودش گفته كه كپي نكنين كه هيچي داداش....زحمت نكش پس.........فقط داداش به نظرم يه مقدار شلوغش كردي بعضي درسا رو....

قبول دارم ولی خب دیگه سعی کردم هییچییی رو جا نزارم ....
      بعد وسه هر قشر از داوطلبا هم خب یه نوع کتاب خاصی معرفی کردم به خاطر همین حجم مطلب زیاد شد ....

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مرسی از تاپیک مفیدت....ولی استرس گرفتم بدجور نمی دونم چرابرات دارم
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      عروسیت

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مرسی بابت وقتی که گذاشتی با اون قسمت زیست خیلی موافقم نباید چیزی رو از قلم انداخت....با کتابایی هم که گفتی موافقم فقط یه چیزی تو EN جمع بندی خیلی سبز هم خیلی خوب هست...
      @ah.at

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها

داداش وسه شیمی ... من تو پست اول هم گفتم که لقمه مسائل مهر و ماه افففتضااااحه ....
      سلام خدا بر برادر عزیز.
      اول از همه تشکر ویژه بابت این پست.
      یه چند تا سوال ازت داشتم جواب بدی ممنون میشم:
      ۱- دبیر دین و زندگی و عربی خصوصی من خیلی کامل و جامع درس دادند و تمام نکات رو گفتند طوری که با روخونی قلمچی ۷۰ میزنم. فقط حجم مطالبشون زیاده ولی به سختی و به زور میشه جمع و جورش کرد. به نظرت کتاب جمع بندی چی بگیرم یا اصلا بگیرم؟؟
      ۲- توی شیمی مسایلم بد نیست ینی میتونم از ۱۰ تا ۷ تا شو بزنم. اما حفظیات و مفهومی شدیدا مشکل دارم. توضیحاتت کلی بود شامل من نشد. ممنون میشم بگی چه کتابی بگیرم؟
      ۳- زیست من خوب هست در حد ۶۰ یا ۷۰. تا حالا هم با خیلی سبز و مهروماه هم کار کردم. واسه جمع بندی الگو بخونم بهتره یا خیلی سبز؟؟
      ۴- زبانم هم در حد ۸۰ یا ۹۰ هست و دبیرمون جزوه جمع بندی داده. در طول سال تستای مهم رو علامت گذاری نکردم. حالا برای تستای مهم و نکته ای کدوم کتاب جمع بندی رو بگیرم؟؟ یا اصلا بگیرم.
      با سپاس و تشکر فراوان و با آرزوی موفقیت جنابعالی

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

خیلی وقت نمونده منم خوب مسائل نخوندم بنظر شما برا مسائل چی بخونم بجز خط ویژه گاج (زیاده)البته سیب مهروماه رو هم دارم ؟بدرد مسایل میخوره؟

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvin Harris نمایش پست ها
      سلام خدا بر برادر عزیز.
      اول از همه تشکر ویژه بابت این پست.
      یه چند تا سوال ازت داشتم جواب بدی ممنون میشم:
      ۱- دبیر دین و زندگی و عربی خصوصی من خیلی کامل و جامع درس دادند و تمام نکات رو گفتند طوری که با روخونی قلمچی ۷۰ میزنم. فقط حجم مطالبشون زیاده ولی به سختی و به زور میشه جمع و جورش کرد. به نظرت کتاب جمع بندی چی بگیرم یا اصلا بگیرم؟؟
      ۲- توی شیمی مسایلم بد نیست ینی میتونم از ۱۰ تا ۷ تا شو بزنم. اما حفظیات و مفهومی شدیدا مشکل دارم. توضیحاتت کلی بود شامل من نشد. ممنون میشم بگی چه کتابی بگیرم؟
      ۳- زیست من خوب هست در حد ۶۰ یا ۷۰. تا حالا هم با خیلی سبز و مهروماه هم کار کردم. واسه جمع بندی الگو بخونم بهتره یا خیلی سبز؟؟
      ۴- زبانم هم در حد ۸۰ یا ۹۰ هست و دبیرمون جزوه جمع بندی داده. در طول سال تستای مهم رو علامت گذاری نکردم. حالا برای تستای مهم و نکته ای کدوم کتاب جمع بندی رو بگیرم؟؟ یا اصلا بگیرم.
      با سپاس و تشکر فراوان و با آرزوی موفقیت جنابعالی

سلام ...
      ممنونم ...
      خاااهش میکنم ...
      1- ببین با خب وقتی تو این سطح از این دروس هستی دیگه نیازی به این نداری که نظم کاریتو به هم بزنی ... ولی اگه خاستی ... وسه دینی خب کتاب معرفی کردم همشون هم خوبن .... وسه عربی هم بازم همینطور ... همشون عالین یه بار توضیحاتو بخون ... وسه عربی یا خیلی سبزو بگیر و یا خط ویژه ...

2- ببین من کاااملا اینم توضیح دادم و توضیحاتش هم شامل حال تو هم میشه مخصوصا که میگی حفظیاتم بده ... خب من یه کتاب حفظیات شیمی لقمه مهر و ماه معرفی کردم ....
      بعدشم میگی که مفهومیتم بده علاوه بر اینکه وسه اینم تصاویر و مفاهیم لقمه مهر و ماه رو معرفی کردم بهت توصیه میکنم که حتتتتمن جلد وفاهیم خط ویژه رو بگیری ....
      پس وسه شیمیت : حفظیات - تصاویر و مفاهیم شیمی لقمه + خط ویژه مفاهیم ...
      وسه همههم که باید بالاخره تست هم بزنن موج آزمون رو حتمن همه بگیرن ....

3- والا من خیلی سبز رو ندیدم ولی موج آزمون فوووق حرفه ای طرح شده .... حتتتمن بخونش .... تستاش هم فوووق العاده قوین ....

4- خب اگه زبانت در این حده و علامت نزدی فیل زبان مبتکرانو بگیر ...
      البته خط ویژه هم خوبه ها ولی چون زبانت خوبه وست وقت تلفیه خوندنش ...

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی وقت نمونده منم خوب مسائل نخوندم بنظر شما برا مسائل چی بخونم بجز خط ویژه گاج (زیاده)البته سیب مهروماه رو هم دارم ؟بدرد مسایل میخوره؟
      والا من بازم تو پست اول گفتم خخخخخ من سیب رو ندیدم ولی چیزایی که گفتم حاکی از شنیده هام بود ...
      خب چون خوب نخوندی ... همون خط ویژه و دیگر هییییچ ...

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

والا من بازم تو پست اول گفتم خخخخخ من سیب رو ندیدم ولی چیزایی که گفتم حاکی از شنیده هام بود ...
      خب چون خوب نخوندی ... همون خط ویژه و دیگر هییییچ ...
      پس ازمون های قلمچی؟؟؟؟؟؟؟باخوندن اونا و لقمه نمیشه نصف مسائل رو ج داد؟؟؟

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پس ازمون های قلمچی؟؟؟؟؟؟؟باخوندن اونا و لقمه نمیشه نصف مسائل رو ج داد؟؟؟

خخخ ببین اصن سمت لقمه نرو ... ببین وقتی میگی مسائلت خوب نیس چطور میخای تست بزنی؟؟؟؟
      اول یه منبع خوب وسه یاد گیری باید باشه بعدش برو تستای قلم چی رو بزن ....
      اینجوری .
      بازم میگم همون خط ویژه به دردت میخوره ...

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن