خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه.ش نمایش پست ها
      سلام دوست عزيز (و پزشك اينده)
      شما گفتيد به خودم فشار نيارم ولي با اين برنامه اي كه داديد فك كنم بايد روزي 10 -12 ساعت درس بخونم.
      همتون ميگيد شيمي نيازي به كلاس نداره.من اگه كلاس نرم پس تكنيك هارو چطور ياد بگيرم.
      دبيرامون باهامون خوب كار كردن ولي اگه با راه حل هاي اونا پيش برم(هر چند با سرعت فوق العاده زياد)بايد به جاي 4 ساعت كنكورو بكنن10 ساعت.
      از طرفي رياضي و فيزيكم افتضاحه.
      البته نه در حد خيلي بد ولي خوب اگه بخوام تست بزنم فوقش يه 15% بتونم.
      در ضمن خوشبحالتون بخاطر معدل بالاتون.منم تا الان خوب دادم فقط زمينو يكم خراب كردم..
      از ته دلم ارزو ميكنم كه به هدفتون برسيد و خبرشو به ماها هم بگيد..
      ودر اخر ممنونم بخاطر توصيه هاي فوق العاده تون.
      حتما حتما بهشون عمل ميكنم(در حد توانم)

فاطمه خانوم درجواب اون سوال که میگین شیمی به کلاس نیاز داره و فلان باید بگم که امسال من فقط فقط از روی مبتکران خوندم تو قلمچی بالای 80 میزدم شیمی رو ...

به نظرمن شیمی جزو درسایی هس که اگه یه کم با علاقه بخونی و درکنارش تست هم بزنی به راحتی تو کنکور 80 میزنی

موفق باشین

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فاطمه جون همین که انگیزه داشته باشی میتونی...شکی نیست

عربی تا میتونی تست بزن...ترجمه ات رو هم قوی کن...میتونی راحت60-70بزنی

کلا استاد احمدی به درد نمیخوره...من همش رو داشتم...نتیجه= ه ی چ- اینا اگه بلد بودن دانشجوی آزاد شهرستان ها نبودن

یه چیزی...توصیه های آقا مهرداد رو جدی بگیر...زیست رو طبق روششون یه هفته ست دارم میخونم...پیشرفتم فوق العاده ست
      دکتر اون روش رو به ما هم بگین دیگه

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان .

من سال سوم ریاضی ام اما میخوام کنکور تجربی شرکت کنم وپزشکی بیارم.به نظرتون ممکنه؟اگه ممکنه باید توتابستان چه کتابایی روبخونم؟تویامی که تومدرسه (پیش ریاضی)هستم چطور درسای تجربی روبخونم؟

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      من دوستم وضعیتش مشابه شماست
      فکر کنم باید بیشتر رو زیست وقت بذارید

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چقدربخونم ؟توپیش چطوری بخونم؟

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان...
      من سال سوم تجربی هستم و یک سری سوالا دارم که شاید یکم تکراری باشه و لی من توی ارسال های قبلی این تایپیک جواب خودمو نگرفتم.
      من از تابستون میخام شروع کنم برای کنکور بخونم و به پزشکی و داروسازی فکر میکنم.
      اول بگم که چه شرایطی دارم:من توی درسهای عربی ادبیات و زبان فارسی و دین و زندگی(عمومی ها) عالیم.
      فیزیک و شیمی رو وقتی که میخونم خوبم اما اینکه استعداد داشته باشم اینطوری نیست.اما توی مدرسه نمراتم از این دوتا درس خوبه.
      ریاضی افتضاحم یعنی از پایه خرابم(تنها درسی که ازش میترسم)
      اما من مشکلی که دارم پارسال به دلایلی توی فیزیک مشکل داشتم و باید فیزیک 2 رو شدیدا کار کنم
      حالا یک برنامه میخام که از الان بتونم دروس دوم و سوم و البته قسمت هایی از اول که جزو منابع کنکور هست رو تموم کنم و نمیدونم با برنامه و یا آزمونهای کدوم موسسه پیش برم؟؟؟گزینه دو؟یا کانون؟یا...؟
      برنامه واسم مهمه......حالا در مورد کلاس های تست و کنکور و اینکه چه درسایی رو کلاس برم و...بعدا مزاحمتون میشم....اگه میشه کمکم کنید.ببخشید طولانی شد

7. Top | #22
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza.1996 نمایش پست ها
      سلام دوستان...
      من سال سوم تجربی هستم و یک سری سوالا دارم که شاید یکم تکراری باشه و لی من توی ارسال های قبلی این تایپیک جواب خودمو نگرفتم.
      من از تابستون میخام شروع کنم برای کنکور بخونم و به پزشکی و داروسازی فکر میکنم.
      اول بگم که چه شرایطی دارم:من توی درسهای عربی ادبیات و زبان فارسی و دین و زندگی(عمومی ها) عالیم.
      فیزیک و شیمی رو وقتی که میخونم خوبم اما اینکه استعداد داشته باشم اینطوری نیست.اما توی مدرسه نمراتم از این دوتا درس خوبه.
      ریاضی افتضاحم یعنی از پایه خرابم(تنها درسی که ازش میترسم)
      اما من مشکلی که دارم پارسال به دلایلی توی فیزیک مشکل داشتم و باید فیزیک 2 رو شدیدا کار کنم
      حالا یک برنامه میخام که از الان بتونم دروس دوم و سوم و البته قسمت هایی از اول که جزو منابع کنکور هست رو تموم کنم و نمیدونم با برنامه و یا آزمونهای کدوم موسسه پیش برم؟؟؟گزینه دو؟یا کانون؟یا...؟
      برنامه واسم مهمه......حالا در مورد کلاس های تست و کنکور و اینکه چه درسایی رو کلاس برم و...بعدا مزاحمتون میشم....اگه میشه کمکم کنید.ببخشید طولانی شد
      ببینید از هر چی درسو یاد گرفتید (منظورم درس دوم هسش) که فکر میکنم جزوات خودت باشه یه سر میشینی همونها رو میخونی هر چند که کیفیت مطالب خوب هم نباشه بعد میری سراغ کتاب درسی (مهم ترین و بهترین منبع کنکوره) بعد میری نمونه سوال و تست حل می کنی در صورت لازم از توضیحات کتابهای کنکور هم استفاده کنین.
      آزمون بستگی به خودتون و نحوه درس خواندن خودتون داره.
      هیچ وقت به طور مداوم فقط یک درس رو نخونید روزانه حداقل از دو درس مختلف بخونید

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از راهنمایی شما,ببینید دروس عمومی رو فکر میکنم خودم بتونم با کتاب پیش برم.ولی شیمی ریاضی و فیزیک و زیست رو باید برم کلاس.گزینه دو برای سومی ها یک طرح داره که در طول تابستون امسال تمام دروس اول و دوم و سوم رو کامل میخونیم.به نظرتون شدنیه??یا فقط تبلیغه?توی سه ماه میشه همشو خوند?

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از راهنمایی شما,ببینید دروس عمومی رو فکر میکنم خودم بتونم با کتاب پیش برم.ولی شیمی ریاضی و فیزیک و زیست رو باید برم کلاس.گزینه دو برای سومی ها یک طرح داره که در طول تابستون امسال تمام دروس اول و دوم و سوم رو کامل میخونیم.به نظرتون شدنیه??یا فقط تبلیغه?توی سه ماه میشه همشو خوند?

رضا جان طرحشون به این صورته که 4 تا آزمون دارن تو تابستون تو ازمون اول که تیرماه هست باید 60 درصد اول و دوم رو بخونی بعد 15-16 مردادهم

کل سوم رو میخونی و میری امتحان میدی .....درهرصورت باید خودت برنامه داشته باشی که به برنامشون برسی یعنی جوری برنامه ریزی کنی که تا وسطای تیر 60 درصد دوم و اولو تموم کنی و تا وسطای مردادم کل سوم رو ..البته برنامشون به صورت دقیق تعیین نشده تو تیرماه تعیین میشه

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پس این تابستون برم گزینه دو واسه آزمون و برنامه خوبه یا شما پیشنهاد دیگه ای دارید؟به نظرتون برای تست چه کتابی بگیرم؟؟؟واسه زیست خیلی سبز داشتم تستاش خوب بود ولی واسه بقیه درسا چه کتابایی خوبه؟؟؟کسانی که کار کردن لطفا راهنمایی کنن

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان خیلی دنبال گشتم اما هیچ فرومی به خوبه اینجا نبود به خاطر همین خواهش میکنم دوستانی که تجربه دارن فقط جواب همین یک سوال منو بدن:
      واسه تابستون امسال همین طرح گام اول گزینه دو رو برم خوبه یا شما چیز دیگه ای را پیشنهاد میکنید؟؟؟؟؟؟؟

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه ادم مقرراتی هستی میتونی سر یه ساعت خاص بیدار شی سر یه ساعت خاص بخوابی در واقع اگه میتونی ربات باشی برو گزینه دو در یر این صورت پیشنهاد نمیکنم بری اونجا
      ضمنا اگه لیست کتاب های وب واستی بگو بهت بدم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن