خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 33 از 33
    1. Top | #31
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frigidsoul نمایش پست ها
      برای ژنتیک جمعیت چه منبعی رو پیشنهاد میکنین ،حالم از ژنتیک جمعیتش(خیلی سبز) بهم میخوره خیلی اعصاب خورد کنه!
      فیلم آرامفر یا خودآموز قلمچی البته یه کتاب مخصوص ژنتیک جمعیت داره انتشارات نانو مولفش امرایی هست که طراح قلمچیه
      ویرایش توسط pourya78 : 14 اسفند 1396 در ساعت 21:53

2. Top | #32
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها
      در مورد مبتکران هر جا پرسیدم مثل اینجا انگار نه انگار که اصلا نوشتم .هیچی به هیچی
      کتاب رو تازه خریدم .صرفا بخاطر اینکه خاص و از نظر خود اموزی سطح خوبی داره.از طرفی هم فکر میکردم دیگه مبتکران حداقلش برا ژنتیک الان 30-40 سری چاپ داده بیرون
      الان کاشف به عمل اومد که تازه چاب های اوله و بخاطر همین کسی ازش چیزی نمیدونه .
      روی برنامه ام خیلی شک داشتم و هی این منبع و این مقدار ساعت و ...از دیروز شروع کردم و بصورت کاملا چریک از هر درس روی منابعی که میخوام یه قسمتی از یه فصل خاص رو میخونم تا بعد گرفتن یه دید و رفتن شک و شبه خیلی بهتر برنامه بریزم .در مورد مبتکران هم با این هنوز نتایج اش تو کنکور نیومده و امسال اولین ساله و خوندنش ریسک دار ولی کتاب تر تمیزی نشون میده و میخوام ازش استفاده کنم
      در کل روی سبک تخته سیاه نوشته شده ولی نسبت به تخته سیاه (که با مقایسه کتاب چاپ 93 کتاب من با نمونه ای که از سال 97 دیدم هیچ تغییری نکرده ) به روزتر و مچ تر با کنکور های سال های اخیر و سوالات بیشتر و بهتری داره و جامع هم هست و اجمعین ژنتیک رو پوشش داده
      کنارش هم اگه وقت شد و دیدم بازم رو مبتکران نیازه ارامفر ونوس رو میبینم
      با نظر زاپاتا موافقم ایشون با تجربه هم هستن
      مبتکران یا هر کتاب جدیدی ارزش ریسک کردنو نداره

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      بنده برای ژنتیک، تخته سیاه نوشته آقای آرامفر رو گرفتم
      میخواستم بدونم بهتر از این کتاب هم برای ژنتیک هست؟ یا همینو کار کنم کافیه؟
      ویرایش توسط ALI11223 : 16 اسفند 1396 در ساعت 21:00

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن