خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      مهروماه

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi99 نمایش پست ها
      نه اصلا روی صحبتم با شما نبود
      "خداحافظ شما" رو خیلی برام آشناس
      پ.ن:اصلا طرز صحبتت درست نیست
      من درجواب شما نه بی حرمتی کردم نه توهین نمی دانم چطور شما ناراحت شدید بعدش هم مگر اینکه از خداوند بخواهم که حافظ شما باشد درخواست بدی کرده ام قصدم هم کمک کردن به شما بود نه چیز دیگری یا علی
      ویرایش توسط Nikolai : 21 اردیبهشت 1395 در ساعت 13:51

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیـــــــــــــــلی سبز اصلا جالب نیست طرز نوشتن و توضیح دادنش تو ژنتیک.من که نتونستم ارتباط برقرار کنم.طبقه بندی و نحوه ی تدریس گویای تخته سیاه به نظرم بهتره.بیشتر تو ذهن میشینه
      I KEEP DANCING ON MY OWN

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi99 نمایش پست ها
      نه اصلا روی صحبتم با شما نبود
      "خداحافظ شما" رو خیلی برام آشناس
      پ.ن:اصلا طرز صحبتت درست نیست
      دیدم توی قسمت امتیاز دهی بهم امتیاز دادی نوشتی ما هم که قاق اومدم بهت بگم من همونطور که تو پست قبلیم نوشتم فقط به خاطر خودت بودم ولی انگار باورت نشده اگه یادت بیاد تو چن تا پست قبل تر هم بهت گفتم خیلی سبز وحشتناک قدیمیه ولی انگار باورت نشده فک کردی دارم گولت می زنم این کتاب انقدر قدیمیه جوری که حتی خودشون کلشو گذاشتن رو سایتشون می تونی ی سر به این لینک بزنی http://kheilisabz.com/shop/%d8%b2%d9...%d8%a7%d9%87-2 بازم می گم قصدم فقط و فقط کمک به شما بود ولی انگار شما..........

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مهروماه +تست الگو

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خوداموز ژنتیک کانونمخوبه

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان عزیزم و اساتید بزرگوار زیست که تگ تون کردم
      من الان برای ژنتیک مبتکران، تخته سیاه چاپ 3-4 سال پیش ، خیلی سبز کتابش که الان چاپ نمیشه و دریافت سال سوم و چهارم رو دارم
      الان داشتم رو برنامه ام کار میکردم یکم شبه دارم روی ژنتیک.
      بیاین یه *-برنامه طور بهم بدین اینکه از کجا شروع کنم و چطور بخونم ژنتیک رو و **-اگه این کتاب ها رو دیدین یه قیاس کنید و از ویژگی های هر کدوم بگین و***- اینکه کدوم بهتره
      ****- برا یه تسلط نسبی رو ژنتیک حدودا چقدر زمان لازمه؟
      *****-روی هم رفته بصورت مستقیم از ژنتیک (سوم6-7-8+پیش فصل 5) چنتا سوال میاد و ******-از هر تیپ کلی چنتا؟
      در کل یه توضیح و تحلیل درست درمون از اجمعین ژنتیک
      ]

پ.ن:تمرکز اصلیم روی زیست و شیمیه تو کنکور
      گفتم شاید لازم باشه گفتنش

@Behnam10@ @hamed70t@
      .

you can't kill spirit even if you try too​
      ویرایش توسط YasharUR : 12 اسفند 1396 در ساعت 23:48

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها
      من الان برای ژنتیک مبتکران، تخته سیاه چاپ 3-4 سال پیش ، خیلی سبز کتابش که الان چاپ نمیشه و دریافت سال سوم و چهارم رو دارم
      بیاین یه *-برنامه طور بهم بدین اینکه از کجا شروع کنم و چطور بخونم ژنتیک رو و **-اگه این کتاب ها رو دیدین یه قیاس کنید و از ویژگی های هر کدوم بگین و***- اینکه کدوم بهتره
      *****-روی هم رفته بصورت مستقیم از ژنتیک (سوم6-7-8+پیش فصل 5) چنتا سوال میاد و ******-از هر تیپ کلی چنتا؟
      ]

من تخته سیاه و دارم و بنظرم خیلی کتاب خوبیه ولی اگر پشت سر هم و تند تند خونده بشه پاک همه چیو قاطی میکنید حتما هم بعده هر فصل باید فصلای قبلو دوره کنید بعد برید سراغ فصل جدید بعدی... اینطوری میشه با این کتاب به تنهایی نتیجه گرفت نیازی به منبع دیگه نیست(البته فقط برای ژنتیک سوم چون فقط 5 و 6 و 7 و 8 سوم و داره)ولی کاش چاپ جدیدترشو داشتید البته فک نمیکنم تغییر زیادی هم داشته باشه
      برای ژنتیک گیاهی و قارچ ها و جمعیت که این کتاب نداره همون خیلی سبز مناسبه درسنامش +مبتکران.....در نهایت هم من دریافت و خودم دوسش ندارم ولی شنیدم تستاش خوبه اگر وقت کردید تستای اونم واسه جمع بندی کل ژنتیک چون هم سوم و چهارمشو دارید میتونید استفاده کنید
      البته منبع دیگه هم داریم مثل مهر و ماه یا نشرالگو من با توجه به منابع خودتون گفتم
      برنامه هم چیز خاصی نیست دیگه خردد خرد بخونید تست بزنید من تخته سیاهو 10 روزه خوندم بعدشم 2 روز دوره کردم در کل میشه گفت واسه یه دور خوندن سوم 2 هفته کافیه البته بستگی داره چطور برنامه بریزید شاید کلا بخواید ژنتیک بخونید تا تموم شه اون قضیش فرق داره
      بین 3 تا 5 تا سوال مستقیم میتونه باشه که مربوط به سوم و فصل 5 پیش، و ژنتیک گیاهی و قارچ ها ...هم مخلوط میدن با سوالای دیگه که پارسال هم بود ،تیپش که خب میتونه متفاوت باشه ترکیبی میدن ولی خب پایه ثابتش مریضیا و چند اللی ها و شجرنامست تقریبا
      ویرایش توسط Romina_kh : 12 اسفند 1396 در ساعت 20:38

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ]

الگو ..... تخته ........ سبز
      با هرسش بودن که خوندن و نتیجه گرفتن
      .......
      ولی تجربه شخصی خودم
      ++ الگو کمی سخت گفته ......
      ++ تخته نکته محوریش کم نیست ..... نکته و تستاش در ادامه هم خوبن ... ولی بعدش شاید قاطی کنی
      ++ خیلی سبز! .... کتابی بود که باهاش ژنتیک رو یاد گرفتم .... خوب، تمیز، منظم و مفهومی و با صبر و حوصله و دقیق همه چی توضیح داده شده
      هم از خط اول درسنامه اول رو بخون ... خوب فکر کن .. خوب بفهم .... تستاشو یکی یکی بزن .... برو جلو ..... تستای آخر هر مبحث رو دیدی داره سخت میشه .... تو جلسه اول و روز اول فعلن بی خیال شو ... برو فصل بعد .... فردا پس فردا هی برگرد و از تستای باقی مونده فصلای قبلی یه چندتا بزن .... در واقع چیدمان تستاش روند آموزشی خاص خودشو داره که کم کم سخت و پرچالش میشه ! ::: گاهی هم به نظم فکری و روند آموزشی فکر کن :::

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      الگو ..... تخته ........ سبز
      با هرسش بودن که خوندن و نتیجه گرفتن
      .......
      ولی تجربه شخصی خودم
      ++ الگو کمی سخت گفته ......
      ++ تخته نکته محوریش کم نیست ..... نکته و تستاش در ادامه هم خوبن ... ولی بعدش شاید قاطی کنی
      ++ خیلی سبز! .... کتابی بود که باهاش ژنتیک رو یاد گرفتم .... خوب، تمیز، منظم و مفهومی و با صبر و حوصله و دقیق همه چی توضیح داده شده
      هم از خط اول درسنامه اول رو بخون ... خوب فکر کن .. خوب بفهم .... تستاشو یکی یکی بزن .... برو جلو ..... تستای آخر هر مبحث رو دیدی داره سخت میشه .... تو جلسه اول و روز اول فعلن بی خیال شو ... برو فصل بعد .... فردا پس فردا هی برگرد و از تستای باقی مونده فصلای قبلی یه چندتا بزن .... در واقع چیدمان تستاش روند آموزشی خاص خودشو داره که کم کم سخت و پرچالش میشه ! ::: گاهی هم به نظم فکری و روند آموزشی فکر کن :::
      ژنتکی جدید خیلی سبز میگین ک جامع زیست سال سوم خیلی سبز؟

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      ژنتکی جدید خیلی سبز میگین ک جامع زیست سال سوم خیلی سبز؟
      همون فصل 8 زیست سوم دیگه !
      که البته تو این کتاب زیست سومش ..... فقط تستاشو آورده و درسنامه هاش به شکل pdf تو سایت خیلی سبز! هستش که باید دان بزنی

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ژنتيك فقط اراممم فر
      رو صندلي داغ هستم

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasharur نمایش پست ها
      ]

@behnam10@ @hamed70t@
      سلام
      اولا انتخاب منبع ، يه موضوع كاملا شخصيه ...
      خودت هم ديدي توي پست ها ، هر دوستي از يك منبع استفاده كرده و ازش راضي بوده ...
      من خودم ژنتيك تخته سياه رو بيشتر ميپسندم ....
      البته ژنتيك مندلي خيلي سبز هم خيلي خوبه (منبع اصلي بيشتر بچه هاي المپياد دوره من بوده كه با ژنتيك اشنا بشن .)
      من يه توضيحي راجب ژنتيك تخته سياه ميدم .... بقيه دوستان ميتونند در مورد ساير منابع هم برات توضيحشون رو بگن ...
      اولا سر فصل هاش به تبع سه بخش ميشه ... سلولي- مندلي - مسائل مربوط به تقسيم هاي جنسي (همون فصل ١١ سوم)
      سلولي از فصل ٥ سوم شروع ميكنه تا با تقسيم ميوز و ميتوز تموم ميشه (مسائل و مفاهميش كامله)
      بعد مياد قبل از شروع اميزش ها كه استارت بخش مندلي هست ، گامت نويسي و انواع مسائل مربوط به گامت رو ياد ميده
      بعد از اموزش اميزش ها ، وارد فاز انواع صفات ميشه ، انواع مسائل اتوزومي و وابسته به ايكس و رد نهايت ژنتيك حشرات
      بعدش از انواع صفات ، بيماري هاي انسان شروع ميشه كه در نهايت به دودمانه ختم ميشه
      بخش بعدي در واقع حاشيه مطالب ژنتيكه ، انواع تقسيم سلول هاي زاينده و مسائل مربوط به dna و ...

اصول اموزش هر بخش بر پايه تست و نكته ست ... يه كادر كوچيك درس نامه اولش اومده كه كليات داستان رو ميگه ... بعدش انواع تيپ سوالات رو خواهي ديد از اون كادر
      دوباره كادر درس نامه بعدي و همينجور ادامه پيدا ميكنه تا اون تيتر تموم بشه ...
      بعدش يه تعداد سوال اومده كه حالت جمع بندي تمومي كادر هاييه كه توي اون تيتر خوندي و جنبه ازموني داره ... تموم شد ازمون ، دوباره اخر اون عنوان يه مجموعه سوال سخت تر داره كتاب كه در واقع پوشش كامل اون بخش رو ميده با سوالات سخت تر ...

اين كليات كتاب تخته سياه بود
      تنها توصيه اي كه ميتونم داشته باشم اينه كه حتما ژنتيك رو مثل گياهي پيوسته بخون ولي برخلاف گياهي كه به تكرار نياز داره ، توي ژنتيك مثل رياضي و فيزيك ، دست به قلم شدن تو و درگير شدن با مسائل ، سكوي پرتاب شدنته ...
      وقتي اين كتابو تموم كردي ، حالا از روي الگو يا اي كيو شروع كن تست تاليفي بزن كه مهارتت بيشتر بشه ...
      خوبي تخته سياه اينه كه ارامفر توي ونوس سيدي ژنتيك ضبط كرده كه خب توي تلگرام فيلم هاش هست .... هرجايي كه رو نفهميدي ، اون قسمت رو دان كن و با اموزش خودش يادبگير
      موفق باشي

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در مورد مبتکران هر جا پرسیدم مثل اینجا انگار نه انگار که اصلا نوشتم .هیچی به هیچی
      کتاب رو تازه خریدم .صرفا بخاطر اینکه خاص و از نظر خود اموزی سطح خوبی داره.از طرفی هم فکر میکردم دیگه مبتکران حداقلش برا ژنتیک الان 30-40 سری چاپ داده بیرون
      الان کاشف به عمل اومد که تازه چاب های اوله و بخاطر همین کسی ازش چیزی نمیدونه .
      روی برنامه ام خیلی شک داشتم و هی این منبع و این مقدار ساعت و ...از دیروز شروع کردم و بصورت کاملا چریک از هر درس روی منابعی که میخوام یه قسمتی از یه فصل خاص رو میخونم تا بعد گرفتن یه دید و رفتن شک و شبه خیلی بهتر برنامه بریزم .در مورد مبتکران هم با این هنوز نتایج اش تو کنکور نیومده و امسال اولین ساله و خوندنش ریسک دار ولی کتاب تر تمیزی نشون میده و میخوام ازش استفاده کنم
      در کل روی سبک تخته سیاه نوشته شده ولی نسبت به تخته سیاه (که با مقایسه کتاب چاپ 93 کتاب من با نمونه ای که از سال 97 دیدم هیچ تغییری نکرده ) به روزتر و مچ تر با کنکور های سال های اخیر و سوالات بیشتر و بهتری داره و جامع هم هست و اجمعین ژنتیک رو پوشش داده
      کنارش هم اگه وقت شد و دیدم بازم رو مبتکران نیازه ارامفر ونوس رو میبینم
      .

you can't kill spirit even if you try too​
      ویرایش توسط YasharUR : 14 اسفند 1396 در ساعت 12:47

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      در مورد مبتکران هر جا پرسیدم مثل اینجا انگار نه انگار که اصلا نوشتم .هیچی به هیچی
      کتاب رو تازه خریدم .صرفا بخاطر اینکه خاص و از نظر خود اموزی سطح خوبی داره.از طرفی هم فکر میکردم دیگه مبتکران حداقلش برا ژنتیک الان 30-40 سری چاپ داده بیرون
      الان کاشف به عمل اومد که تازه چاب های اوله و بخاطر همین کسی ازش چیزی نمیدونه .
      روی برنامه ام خیلی شک داشتم و هی این منبع و این مقدار ساعت و ...از دیروز شروع کردم و بصورت کاملا چریک از هر درس روی منابعی که میخوام یه قسمتی از یه فصل خاص رو میخونم تا بعد گرفتن یه دید و رفتن شک و شبه خیلی بهتر برنامه بریزم .در مورد مبتکران هم با این هنوز نتایج اش تو کنکور نیومده و امسال اولین ساله و خوندنش ریسک دار ولی کتاب تر تمیزی نشون میده و میخوام ازش استفاده کنم
      در کل روی سبک تخته سیاه نوشته شده ولی نسبت به تخته سیاه (که با مقایسه کتاب چاپ 93 کتاب من با نمونه ای که از سال 97 دیدم هیچ تغییری نکرده ) به روزتر و مچ تر با کنکور های سال های اخیر و سوالات بیشتر و بهتری داره و جامع هم هست و اجمعین ژنتیک رو پوشش داده
      کنارش هم اگه وقت شد و دیدم بازم رو مبتکران نیازه ارامفر ونوس رو میبینم
      از من شنوی ... با همون خیلی سبز! یا تخته سیاه .... ژنو پیش رو

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن