خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 49 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 724
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

وضعیت تاثیر سوابق

سلام دوستان
      از منبع فوق موثق
      فرمودن دوباره فردا میآد تو صحن مجلس و این دفعه اون قید حداکثر 25 درصد برداشته میشه ولی تاثیر همچنان مثبت خواهد بود
      و من بهشون گفتم شنیدم امروز فقط یک رای کم داشته برا ی تصویب طرحشون ..فرمودند 3-4 تا را یکم داشت ...
      یعنی اگه این 3-4 تا را ی داده میشد تاثیر مثبت خواهد بود...
      ویرایش توسط aliiran20 : 21 اردیبهشت 1395 در ساعت 02:12

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این خبر رو هم حتما یکی از افراد با نفوذ به شما رسوندن ، آره ؟؟؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliiran20 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      از منبع فوقققققققققققققققققققق موثق
      فرمودن دوباره فردا میآد تو صحن مجلس و ایندفعه اون قید حداکثر 25 درصد برداشته میشه ولی تاثیر همچنان مثبت خواهد بود
      و من بهشون گفتم شنیدم امروز فقط یک رای کم داشته برا یتصویب طرحشون ..فرمودند 2-4 تا را یکم داشت ...
      دوست عزیز محض اطلاع مجلس فقط روزهای یکشنبه/سه شنبه/چهارشنبه صحن علنی داره؟ اونوقت چطور فردا دوباره بررسی میشه؟ شما خیلی پوپولیستی عمل میکنی تا قبل از امروز میگفتی یه خبر عالی دارم که این شد، حالا هم که داری اینو میگی، ما اعصابمون خورد هست از این بیشتر خورد نکن لطفن!!!

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      از منبع فوقققققققققققققققققققق موثق
      فرمودن دوباره فردا میآد تو صحن مجلس و ایندفعه اون قید حداکثر 25 درصد برداشته میشه ولی تاثیر همچنان مثبت خواهد بود
      و من بهشون گفتم شنیدم امروز فقط یک رای کم داشته برا یتصویب طرحشون ..فرمودند 2-4 تا را یکم داشت ...
      اسم کلمه منبع فوقققققققققققققققققققق موثق که میاد باید بی خیال شد نه مطرح میشه و نه رای میاره تمام

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvin Harris نمایش پست ها
      دوست عزیز محض اطلاع مجلس فقط روزهای یکشنبه/سه شنبه/چهارشنبه صحن علنی داره؟ اونوقت چطور فردا دوباره بررسی میشه؟ شما خیلی پوپولیستی عمل میکنی تا قبل از امروز میگفتی یه خبر عالی دارم که این شد، حالا هم که داری اینو میگی، ما اعصابمون خورد هست از این بیشتر خورد نکن لطفن!!!

من ازتون التماس میکنم یکبار دیگه برید صحبت آخر باهنر امروز را گوش بکنید..فرمودن فردا جلسه بعدی مجلس ..این که مشخص میشه ...من نمیدونم دلیل این همه بدبینی چیه ....

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biology115 نمایش پست ها
      این خبر رو هم حتما یکی از افراد با نفوذ به شما رسوندن ، آره ؟؟؟؟؟
      نه دوست من من خودم تماس گرفتم ....
      میشه باو رکرد میشه باور نکرد..
      فردا مشخص میشه
      امروز هم 3-4 تا را یکم آورد....

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen2 نمایش پست ها
      اسم کلمه منبع فوقققققققققققققققققققق موثق که میاد باید بی خیال شد نه مطرح میشه و نه رای میاره تمام
      من مشکلی با گفتنن اسم اون فرد ندارم ...میشه تا فردا منتظر موند که من دروغگو هستم یا راستگو...

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من ازتون التماس میکنم یکبار دیگه برید صحبت آخر باهنر امروز را گوش بکنید..فرمودن فردا جلسه بعدی مجلس ..این که مشخص میشه ...من نمیدونم دلیل این همه بدبینی چیه ....
      آقا این روزهایی که گفتم روال عادی مجلسه و خیلی وقته این شکل هست، فقط برای انتخابات تغییرش دادن، الان دلیلی نداره تغییرش بدن در ضمن خود آقای باهنر این رو فرستاد کمیسیون دوباره چرا باید طرح شه؟. شما اول بگو اون منبع فوق موثق کی هست؟

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من مشکلی با گفتنن اسم اون فرد ندارم ...میشه تا فردا منتظر موند که من دروغگو هستم یا راستگو...
      اینقدر دروغ گفته شد کسی راست بگه هم باور نمیکنیم .فوقش فردا بره رو صحن اخرش چی بازم 4تا پیدا میشن که رای ندن

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen2 نمایش پست ها
      اینقدر دروغ گفته شد کسی راست بگه هم باور نمیکنیم .فوقش فردا بره رو صحن اخرش چی بازم 4تا پیدا میشن که رای ندن
      دوست عزیز من مگه من مریض هستم که دروغ بگم
      در مورد جلسه بعدی تو نطق پایانی باهنر آخر جلسه خودم شنیدم فردا جلسه علنی هست ..مگر اینکه اشتباه لفظی شده باشه
      2-در این مورد فردا خودم شخصا 10 دقیقه پیش تلفنی صحبت کردم ..گفتند طرحم اینطوری هستش که بجای تاثیر مثبت حداکثر 25 درصد ..اون قید حداکثر 25 درصد برداشته بشه و فقط تاثیر مثبت آورده بشه ...اشون هم البته گفتن فردا..

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز من مگه من مریض هستم که دروغ بگم
      در مورد جلسه بعدی تو نطق پایانی باهنر آخر جلسه خودم شنیدم فردا جلسه علنی هست ..مگر اینکه اشتباه لفظی شده باشه
      2-در این مورد فردا خودم شخصا 10 دقیقه پیش تلفنی صحبت کردم ..گفتند طرحم اینطوری هستش که بجای تاثیر مثبت حداکثر 25 درصد ..اون قید حداکثر 25 درصد برداشته بشه و فقط تاثیر مثبت آورده بشه ...اشون هم البته گفتن فردا..
      آقا عصبیم کردی؛ بگو چه کسی این را گفت(ادبی هم گفتم)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=aliiran20;795087]من مشکلی با گفتنن اسم اون فرد ندارم ...میشه تا فردا منتظر موند که من دروغگو هستم یا راستگو...[/
      سلام ببینید فرض هم بذارید که امسال مثبت بشه مطمن باشین برنامه جوری میشه که سال بعد قطعیه
      عالیجنابان اگه تاثیر مثبت بشه شما با این وضی که صیح تا شب انجمن هستید کی درس میخونید برا کنکور ؟ یعنی الان کاملا اماده کنکورید فقط مشکلتون تاثیر معدل اگه بردارن همه کساییکه اینجا هستن مثلا پزشکی هستن....؟!!خدا کنه...

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقا این روزهایی که گفتم روال عادی مجلسه و خیلی وقته این شکل هست، فقط برای انتخابات تغییرش دادن، الان دلیلی نداره تغییرش بدن در ضمن خود آقای باهنر این رو فرستاد کمیسیون دوباره چرا باید طرح شه؟. شما اول بگو اون منبع فوق موثق کی هست؟
      دوست عزیز من، مگه من مریضم دروغ بگم ...من اتفاقی اون لحظات آخر مجلس را گشو دادم حدود ساعت 10:30 مهندس باهنر گفتن فردا جلسه بعدی
      با این نماینده محترم مجل سهم که صحبت کردم فرمودند که قردا برسی میشه وپیشنهادم اینطوری هستش که بجای تاثیر مثبت حداکثر 25 درصد اون قید 25 درصد حذف بشه و مشکل حل یشه ..ایوشن فرمودند که 3-4 سه -چهار تا رای امروز کم داشته است...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز من، مگه من مریضم دروغ بگم ...من اتفاقی اون لحظات آخر مجلس را گشو دادم حدود ساعت 10:30 مهندس باهنر گفتن فردا جلسه بعدی
      با این نماینده محترم مجل سهم که صحبت کردم فرمودند که قردا برسی میشه وپیشنهادم اینطوری هستش که بجای تاثیر مثبت حداکثر 25 درصد اون قید 25 درصد حذف بشه و مشکل حل یشه ..ایوشن فرمودند که 3-4 سه -چهار تا رای امروز کم داشته است...
      شما فایل صوتی اون رو بذار من قبولت میکنم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما فایل صوتی اون رو بذار من قبولت میکنم

کدوم فایل صوتی ؟؟
      فردا جلسه هستش؟؟

صفحه 1 از 49 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن