خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مهندسی فیزیک(اپتیک و لیزر) یا مهندسی مواد (وقت ندارم فوری)

سلام دوستان

این تاپیکو از طرف یکی از آشناهامون میزنم..

ایشون پارسال رشته مهندسی فیزیک اپتیک و لیزر دانشگاه صنعتی رفسنجان قبول شد(شهر همسایشون که 2ساعت راهه..کرمانی هستن)... حالا بخاطر آینده کاریش یخورده استرس داره..البته میگه یخورده هم سخته! تا اینکه درخواست داد واسه رشته های دیگه که دیروز نتیجش اومد مهندسی مواد دانشگاه زاهدان میتونه بره...

تا پس فردا مهلت داره جواب بده...

به نظر شما کدوم بهتره و فرصت شغلی بهتری داره؟! از همه جهات کدوم بهتره؟ از نظر آسونی هم مهندسی مواد که مطمئنا آسونتره!

ممنون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درمورد اینده شغلی فیزیک مهندسی در مقطع لیسانس باید بگم که بله خیلی سخته ولی در مقاطع بالاتر و دکترا اینطوری نیست میشه با تلاش به شغل های دولتی خوبی رسید
      و اره رشته فیزیک مهندسی و کلا فیزیک از رشته های مهندسی سخت تره که اینو از خودم نمیگم از استاد های دانشگاه خودمون و دانشجو ها شنیدم

متاسفانه بیشترین خودکشی مربوط به دانشجوهای فیزیکه این رو هم ازگوگل میگم کافیه بزنی خودکشی دانشجوی فیزیک تا دلت بخواد خبر میاره حالا نمیدونم علتش چیه در اخر به یه تناقض عجیب فیزیکی میرسن خودکشی میکنن بخاطر مسائل کاری یا چیزای دیگه الله اعلم
      البته این رو نادیده بگیر منظوری از گفتن این جمله نداشتم
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط FBI نمایش پست ها
      درمورد اینده شغلی فیزیک مهندسی در مقطع لیسانس باید بگم که بله خیلی سخته ولی در مقاطع بالاتر و دکترا اینطوری نیست میشه با تلاش به شغل های دولتی خوبی رسید
      و اره رشته فیزیک مهندسی و کلا فیزیک از رشته های مهندسی سخت تره که اینو از خودم نمیگم از استاد های دانشگاه خودمون و دانشجو ها شنیدم

متاسفانه بیشترین خودکشی مربوط به دانشجوهای فیزیکه این رو هم ازگوگل میگم کافیه بزنی خودکشی دانشجوی فیزیک تا دلت بخواد خبر میاره حالا نمیدونم علتش چیه در اخر به یه تناقض عجیب فیزیکی میرسن خودکشی میکنن بخاطر مسائل کاری یا چیزای دیگه الله اعلم
      البته این رو نادیده بگیر منظوری از گفتن این جمله نداشتم

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melis نمایش پست ها
      سلام دوستان

این تاپیکو از طرف یکی از آشناهامون میزنم..

ایشون پارسال رشته مهندسی فیزیک اپتیک و لیزر دانشگاه صنعتی رفسنجان قبول شد(شهر همسایشون که 2ساعت راهه..کرمانی هستن)... حالا بخاطر آینده کاریش یخورده استرس داره..البته میگه یخورده هم سخته! تا اینکه درخواست داد واسه رشته های دیگه که دیروز نتیجش اومد مهندسی مواد دانشگاه زاهدان میتونه بره...

تا پس فردا مهلت داره جواب بده...

به نظر شما کدوم بهتره و فرصت شغلی بهتری داره؟! از همه جهات کدوم بهتره؟ از نظر آسونی هم مهندسی مواد که مطمئنا آسونتره!

ممنون
      فک میکنم مواد بهتر باشه اما هر رشته ای سختی داره
      اما باید به بعد مسافت هم توجه کنه وقتی رفسنجان باشه دلتنگ شد میاد لب راه ، یه ساعته میرسه شهرشون
      اما زاهدان خیلی دور هست فک کنم یه شانزده ساعتی تو راه هست (منظورم راه برگشت هست بخاطر ایست بازرسی خیلی طول میکشه)
      یه سری از دوستانم زاهدان مواد دارن میخونند ،میگفتند استاد پروازی از دانشگاه های مشهد و تهران داریم ،دانشگاهش خوبه ، فقط یه مقدار بحث سازگاری با اون شهر هست که خیلی نمیشه وارد جزییات شد
      یه تعداد دیگه از دوستانم رفسنجان درس خوندند زیاد راضی از دانشگاه نبودند
      بعد از کساییکه فیزیک مهندسی یا مهندسی مواد خوندند بره سوال بپرسه چون تصمیم گیری سختی هست و با راهنمایی درست یه تصمیم منطقی بگیره
      ویرایش توسط Maximus : 19 اردیبهشت 1395 در ساعت 02:08

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیزم من مهندسی موادخوندم وبستگی داره چه گرایشی ازمهندسی موادقبول شده باشن شرایط کاریش برای من خوبه ومن راضی ام .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن