خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 60

موضوع: پردیس پزشکی

1. Top | #46
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها

مرسی
      ولی من شنیدم تاکید روی زبان خارجه برا پردیس بیشتره و طرح ندارن و یه همچین چیزایی
      منم خیر سرم داداش بزرگم پردیس میخونه
      آب در کوزه و تشنه لبان می گردی؟؟؟؟؟ خب از داداشتون جزییاتشو بپرس....واسه زبان خارجه هم شنیدم موقع مصاحبه چهارتا سوال آسون میپرسن که همه بلد باشن وگرنه مشتری نمیپرونن
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

2. Top | #47
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KowsarDDC نمایش پست ها
      آب در کوزه و تشنه لبان می گردی؟؟؟؟؟ خب از داداشتون جزییاتشو بپرس....واسه زبان خارجه هم شنیدم موقع مصاحبه چهارتا سوال آسون میپرسن که همه بلد باشن وگرنه مشتری نمیپرونن
      مصاحبه رو برداشتن که : |

3. Top | #48
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان موقع ثبتنام بدون معطلی پولو بدین فارسیم بلد نباشین ثبتنامین

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها

مصاحبه رو برداشتن که : |
      عجب!!!! ولی در کل خیلی گیر نمیدن رو خارجه
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تبادل اطلاعات خوبی بود دوستان . به اطلاعات من هم اضافه شد

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من یکی و میشناسم 94 کنکور داد رتبه اش 7000 شد
      150 میلیون داد رفت پردیس پزشکی بخونه
      فک کنم امسال پردیس بدون ازمون و صرفا از روی وضع مالی دانشجو بپذیرد
      اخه از چن نفر دیه هم شنیده بودم

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      البته این دوست ما میگفتن خییییلییی به پزشکی علاقه منده
      ولی به نظرم بازم درست نیس

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط e.z1376 نمایش پست ها
      کاملا بعیده بخوان صرفا پولی کنن حدسم اینه لااقل 20 هزار نفر توانایی پرداخت۲۰ میلیون در سالو دارن (با این تعداد شاسی بلندی ک تو هر کوچه پس کوچه ای پارکه ۲۰ هزار تا حداقلشه از بین بچه کنکوریا ک باباشون داره)صندلی پردیس۱۵۰۰ تاست...ضمن اینک گفتن هر سال۱۵ درصد اضاف میکنن شهریه رو پس نمیتونن یهو بکنن ۵۰ تومن مثلا ک ۱۰۰۰ هزار نفر فقط بخوان انتخاب کنن

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام.

وقتتون بخیر.

این ک فرمودین پول دادن و رفتن نشستن سر کلاس پزشکی اگه الان سال 89 تا 90 یا ماکزیمم 91 بود میگفتم ک شاید شدنی باشه تازه اونم واسه یه چندتا داشنگاه خاص مثله کیش و

اینا. شاید هم رتبه کشوریشون 7000 شده بوده و با این رتبه قطعا قبول خواهند شد

پردیس سال ب سال قبولی توش سخت تر از سال قبل داره میشه و رتبه ی بهتری میخواد. پس هرگز اینطوری نخواهد شد ک از طریق پول دادن بشه رفت.
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      سلام.

وقتتون بخیر.

این ک فرمودین پول دادن و رفتن نشستن سر کلاس پزشکی اگه الان سال 89 تا 90 یا ماکزیمم 91 بود میگفتم ک شاید شدنی باشه تازه اونم واسه یه چندتا داشنگاه خاص مثله کیش و

پردیس سال ب سال قبولی توش سخت تر از سال قبل داره میشه و رتبه ی بهتری میخواد. پس هرگز اینطوری نخواهد شد ک از طریق پول دادن بشه رفت.
      دقیقا...سال ۹۳ آخرین رتبه کشوری منطقه سه پزشکی۲۵ هزار بود امسال آخرین رتبه ۱۸ هزار اونم زابل بود...منطقه سه۳۷۰۰... سال ۹۳ ۲۵ هزار رامسر قبول شده ۹۴ ۱۸ هزار زابل...و امسال اوضاع بدتر...شک نکن...اگ پزشکی و دندون و دارو و فقط برق و عمران شریف نباشه به راحتی میشه کنکورو برداشت...

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام.

وقتتون بخیر.

نه رتبه منطقه شون این بوده
      و خیلی صحبت کردن که بره پزشکی ایشون بعد از یک سال کنکور دادن هنوز نتونسته بره دانشگاه منظورم اینه یک سال طول کشیده راضی کردن و پول دادن و اینا و از مهر میرن پزشکی شیراااز (البته اینجور اتفاقا تک و توک میوفته )ضمن اینکه پدر خود این شخص هم پزشک هستن
      من پدرم خودشون دانشگاهی هستن و میگفتن امسال پردیس اینجوری شده که هر کس پولداره میره
      حالا درست و غلطش ونمیدونم
      میگم که از چند نفر این و شنیدم

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نه رتبه منطقه شون این بوده
      و خیلی صحبت کردن که بره پزشکی ایشون بعد از یک سال کنکور دادن هنوز نتونسته بره دانشگاه منظورم اینه یک سال طول کشیده راضی کردن و پول دادن و اینا و از مهر میرن پزشکی شیراااز (البته اینجور اتفاقا تک و توک میوفته )ضمن اینکه پدر خود این شخص هم پزشک هستن
      من پدرم خودشون دانشگاهی هستن و میگفتن امسال پردیس اینجوری شده که هر کس پولداره میره
      حالا درست و غلطش ونمیدونم
      میگم که از چند نفر این و شنیدم
      خودتون هم اشاره فرمودید ک این اتفاق تک و توک میوفته و قطعا ایشون کسی رو توی دانشگاه شیراز داشتن ک اینکارو براشون کرده. تا اونجایی ک من اطلاع دارم پردیس هر ساله داره

پذیرشش سخت تر از قبل میشه و رتبه های بهتری هم میخواد. راجب حرف پدرتون هم شاید منظور پدرتون ببشتر این بوده ک اون فرد رو ب صورت قلک میبینن و هرچی ک بشه ازش

پول میگیرن.

ولی خب این اتفاق ها برا هر کسی اتفاق نمیوفته و اینطوری نیس ک بشه یه حکم کلی صادر کرد و گفت چون ایشون تونستن پا پول برن بقیه هم میتونن.(نمونش هم فکر کنم توی

همین انجمن زیاد باشن ک نشده)
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

13. Top | #58
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      پردیس منطقه 2 حداکثر رتبه حدودا 5000 اونم داروسازی

14. Top | #59
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خودتون هم اشاره فرمودید ک این اتفاق تک و توک میوفته و قطعا ایشون کسی رو توی دانشگاه شیراز داشتن ک اینکارو براشون کرده. تا اونجایی ک من اطلاع دارم پردیس هر ساله داره

پذیرشش سخت تر از قبل میشه و رتبه های بهتری هم میخواد. راجب حرف پدرتون هم شاید منظور پدرتون ببشتر این بوده ک اون فرد رو ب صورت قلک میبینن و هرچی ک بشه ازش

پول میگیرن.

ولی خب این اتفاق ها برا هر کسی اتفاق نمیوفته و اینطوری نیس ک بشه یه حکم کلی صادر کرد و گفت چون ایشون تونستن پا پول برن بقیه هم میتونن.(نمونش هم فکر کنم توی

همین انجمن زیاد باشن ک نشده)
      به نظر من نا مردیه حتی این یکی هم...
      دانشگاه و رشته رو با پول بخرن
      من خودم اگه 7000 بیارم بخاطر علاقمم حاضر نمیشم پول بدم برم .... تازه اینجور ادما خیلی احتمالش هس وسط راه کم بیارن

15. Top | #60
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مگه پردیس آزاد هم داریم اصن؟

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن