خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین دانشگاه آزاد برای رشته های مهندسی

رأی دهندگان
    22. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • دانشگاه آزاد تهران

10 45.45%
    • دانشگاه آزاد مشهد

1 4.55%
    • دانشگاه آزاد اصفهان

2 9.09%
    • دانشگاه آزاد کرج

5 22.73%
    • دانشگاه آزاد تبریز

0 0%
    • دانشگاه آزاد شیراز

1 4.55%
    • دانشگاه آزاد اهواز

0 0%
    • دانشگاه آزاد قم

0 0%
    • داشنگاه آزاد کرمانشاه

0 0%
    • دانشگاه آزاد ارومیه

0 0%
    • دانشگاه آزاد رشت

1 4.55%
    • دانشگاه آزاد کرمان

0 0%
    • دانشگاه آزاد همدان

0 0%
    • دانشگاه آزاد زاهدان

0 0%
    • دانشگاه آزاد اراک

1 4.55%
    • دانشگاه آزاد یزد

1 4.55%
    • دانشگاه آزاد قزوین

8 36.36%
    • دانشگاه آزاد اردبیل

0 0%
    • دانشگاه آزاد بندر عباس

0 0%
    • دانشگاه آزاد زنجان

0 0%
    • دانشگاه آزاد خرم آباد

1 4.55%
    • دانشگاه آزاد سنندج

0 0%
    • دانشگاه آزاد گرگان

0 0%
    • دانشگاه آزاد ساری

0 0%
    • دانشگاه آزاد بوشهر

0 0%
    • دانشگاه آزاد شهر کرد

0 0%
    • دانشگاه آزاد بیرجند

0 0%
    • دانشگاه آزاد بجنورد

0 0%
    • داشنگاه آزاد ایلام

0 0%
    • دانشگاه آزاد یاسوج

0 0%
    • دانشگاه آزاد سمنان

0 0%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نظر سنجی:بهترین دانشگاه آزاد برای رشته های مهندسی

سلام.خیلی جای این موضوع رو تو انجمن خالی میدونستم.کسی هم تو انجمن زیاد در موردش حرف نزده بود.کسایی که تو کنکور موفق میشن مسلما میرن دانشگاه دولتی اما کسایی که در کنکور موفق نیستن رو به دانشگاه آزاد میارن.سوال اینجاس که کدوم دانشگاه آزاد بار علمی بالایی داره؟!و کدوم دانشگاه مدرکش معتبر هس!؟ کدوم دانشگاه برم که عمرمو تلف نکنم و ی چیزی یاد بگیرم؟!اینا سوالایی که خیلی از بچه ها میپرسن و سرگردون هستن امیدوارم که تو این نظر سنجی شرکت کنید.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مهندسي بزشكي كرايش بيوالكتريك دانشكاه هم فرق نداره
      زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست
      و دلم بس تنگ است
      باز هم می‌خندم
      آنقدر می‌خندم که
      غم از روی رود…
      زندگی باید کرد
      گاه با یک گل سرخ
      گاه با یک دل تنگ
      گاه باید رویید در پس این باران
      گاه باید خندید بر غمی بی‌پایان…

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دانشگاه ازاد کرمان تو رشته برق و مکانیک واقعا عالیه! بعضی از استاداش فوق العادس خصوصا استاد انوری که حتی من شنیدیم این آقا بخاطر یه سری مسائل سیاسی و دینی تو دانشگاه های تهران و دولتی نمیتونن تدریس کنن وگرنه خیلی سطحش از بقیه استادای دولتی بالاس! شهرای بزرگ معمولا دانشگاه آزادشون خوبه! بستگی به خودت داره که کجا هستی و مشکل واست پیش نیاد

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من شنيدم مهندسي كامپيوتر و رباتيك قزوين عاليه

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      upppppp

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      دانشگاه آزاد قزوین یه سر و گردن از تمام دانشگاه های آزاد در ایران بالاتره
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      uppp

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      در کل مراکز استان وضعشون خوبه

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina a نمایش پست ها
      سلام.خیلی جای این موضوع رو تو انجمن خالی میدونستم.کسی هم تو انجمن زیاد در موردش حرف نزده بود.کسایی که تو کنکور موفق میشن مسلما میرن دانشگاه دولتی اما کسایی که در کنکور موفق نیستن رو به دانشگاه آزاد میارن.سوال اینجاس که کدوم دانشگاه آزاد بار علمی بالایی داره؟!و کدوم دانشگاه مدرکش معتبر هس!؟ کدوم دانشگاه برم که عمرمو تلف نکنم و ی چیزی یاد بگیرم؟!اینا سوالایی که خیلی از بچه ها میپرسن و سرگردون هستن امیدوارم که تو این نظر سنجی شرکت کنید.
      سلام دوست گرام

ــ نه اونطوریا هم نیست که کسی که در کنکور موفق نیست رو به دانشگاه آزاد اسلامی! میاره در نهایت با این جمله زیادی موافق نیستم چون فرضا ممکنه یکی به خاطر مواردی مثل نبود رشته مورد علاقه در دانشگاه دولتی یا ... رو به این دانشگاه! بیاره ، مثلا دانشگاه فردوسی در دوره کارشناسی هوافضا نداره ولی دانشگاه پیام نور! در دوره کارشناسی هوافضا داره! خب شاید کسی قید فردوسی رو بزنه و بره پیام نور! واسه آزاد اسلامی! هم همین موضوع صادقه و ...

ــ در کل هیچ دانشگاهی در ایران کیفیت و بار علمی دانشگاه های دولتی رو نداره چه از نظر سطح اساتید و چه از نظر سطح دانشجوها و ... ، پس این از این ، اما در مقام مقایسه بین دانشگاه های آزاد اسلامی! سراسری کشور واحدهای علوم و تحقیقات (تهران) ، قزوین ، مشهد ، اصفهان ، شیراز و ... از دیگر واحد ها بهترن

ــ در مورد مدرک آزاد (به جزء پزشکی) که حرفی ندارم! ، در کل حتی در همون آزاد اسلامی! مهم اینکه که یه چیزی یاد بگیری و علمی کسب بشه که 85 درصد اینطور نیست!

ــ دوستانه و برادرانه میگم اگر واقعا میخوای عمرت تلف نشه و یه چیزی یاد بگیری و پس فردا افسوس نخوری و ... ، در رشته های مهندسی هدفت فقط و فقط دانشگاه دولتی سطح متوسط به بالا باشه ، آزاد اسلامی! و غیر انفعالی! و ... رو بخیال شو

موفق و پیروز باشی
      یاعلی(ع)

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      سلام دوست گرام

ــ نه اونطوریا هم نیست که کسی که در کنکور موفق نیست رو به دانشگاه آزاد اسلامی! میاره در نهایت با این جمله زیادی موافق نیستم چون فرضا ممکنه یکی به خاطر مواردی مثل نبود رشته مورد علاقه در دانشگاه دولتی یا ... رو به این دانشگاه! بیاره ، مثلا دانشگاه فردوسی در دوره کارشناسی هوافضا نداره ولی دانشگاه پیام نور! در دوره کارشناسی هوافضا داره! خب شاید کسی قید فردوسی رو بزنه و بره پیام نور! واسه آزاد اسلامی! هم همین موضوع صادقه و ...

ــ در کل هیچ دانشگاهی در ایران کیفیت و بار علمی دانشگاه های دولتی رو نداره چه از نظر سطح اساتید و چه از نظر سطح دانشجوها و ... ، پس این از این ، اما در مقام مقایسه بین دانشگاه های آزاد اسلامی! سراسری کشور واحدهای علوم و تحقیقات (تهران) ، قزوین ، مشهد ، اصفهان ، شیراز و ... از دیگر واحد ها بهترن

ــ در مورد مدرک آزاد (به جزء پزشکی) که حرفی ندارم! ، در کل حتی در همون آزاد اسلامی! مهم اینکه که یه چیزی یاد بگیری و علمی کسب بشه که 85 درصد اینطور نیست!

ــ دوستانه و برادرانه میگم اگر واقعا میخوای عمرت تلف نشه و یه چیزی یاد بگیری و پس فردا افسوس نخوری و ... ، در رشته های مهندسی هدفت فقط و فقط دانشگاه دولتی سطح متوسط به بالا باشه ، آزاد اسلامی! و غیر انفعالی! و ... رو بخیال شو

موفق و پیروز باشی
      یاعلی(ع)
      كاملا مخالفم،خيلي ها بودن ت دانشگاه ازاد بودن و الان خيلي خيلي موفق هستن خيلي هاشون كه اصلا تو ايران نيس

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام دوست گرام

موفق و پیروز باشی
      یاعلی(ع)
      البته سراغ دارم واحد بناب دانشگاه آزاد مهندسی کامپیوتر کارشناسی تموم کرده الان هم مخابرات استخدام رسمی هست هم فنی حرفه ای تدریس داره وضعش هم توپه
      هر ایراد رایانه ای هم که داشتم سه سوت اومده برام حل کرده

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina a نمایش پست ها
      كاملا مخالفم،خيلي ها بودن ت دانشگاه ازاد بودن و الان خيلي خيلي موفق هستن خيلي هاشون كه اصلا تو ايران نيس
      نظرتون متین و قابل احترام ، ولی به نظرم اصلا متنم رو نخوندی بزرگوار!

همون خط اول! آره خط اول عرض کردم ؛ « نه اونطوریا هم نیست که کسی که در کنکور موفق نیست رو به دانشگاه آزاد اسلامی میاره در نهایت با این جمله زیادی موافق نیستم و ... »

باز یکم پایین تر عرض کردم ؛
      « در کل حتی در همون دانشگاه آزاد اسلامی مهم اینکه که یه چیزی یاد بگیری و علمی کسب بشه که 85 درصد اینطور نیست! » ، فکر کنم مبنا 100 درصد باشه دیگه درسته! پس هنوز 15 درصد دیگه باقی میمونه! ، این دست موارد محدود و انگشت شماری که شما ازشون نام میبری و موفق بودن و خیلیاشونم الان خارج رفتن شامل اون 15 درصد باقی مانده میشه و بنده هم منکرش نیستم

موفقیت شما آرزوی ماست
      یاعلی(ع)

ویرایش توسط saj8jad : 05 خرداد 1395 در ساعت 18:41 دلیل: جزئی

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      البته سراغ دارم واحد بناب دانشگاه آزاد مهندسی کامپیوتر کارشناسی تموم کرده الان هم مخابرات استخدام رسمی هست هم فنی حرفه ای تدریس داره وضعش هم توپه
      هر ایراد رایانه ای هم که داشتم سه سوت اومده برام حل کرده
      ببین بزرگوار من منکر این حرفای جنابعالی نیستم ، بستگی به اون شخص داره ، بله یکی ممکنه تو دانشگاه آزاد درس بخونه ولی در سطح دانشجوی شریف یا تهران باشه ، از این تیپ مدلا هستش ولی خب محدود ، در جواب دوست محترم قبلی هم عرض کردم این تیپ مدلا جزء اون 15 درصد باقی مانده هستن

اینایی رو که گفتم و دارم میگم گفته و سخنان یکی از آشنایان هستش که جزء کارکنان ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد هست که باهاشون صحبت میکردم الان دارم خدمت شما عرض میکنم

بنده خدا میگفت : طرف با معدل داغونش اومده بود پیشم میگفت جناب من نمیخوام تو این کلاس/رشته درس بخونم ، بنده خدا میگفت ازش پرسیدم چرا نمیخوای تو این کلاس/رشته درس بخونی؟ میگه دانشجویه! در جوابم برگشت گفت آخه این رشته دانشجوی دختر نداره! (با عرض معذرت البته)

خب دیگه ادامه نمیدم ...

موفق باشی
      یاعلی(ع)

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      به نظرم به خود آدم هم بستگی داره , مثلا در رشته ای مثل نرم افزار کامپیوتر در شرکتی که من کار میکنم ۲ نفر هستند که دیپلم دارن , ینی حتی وارد دانشگاه نشدن و فقط چند تا دوره توی مجتمع فنی دیدن اما خدایگان برنامه نویسی هستن و درآمد بالایی هم دارن ...

اما در برخی رشته ها هم مثل مهندسی برق اسم دانشگاهی که توش درس خوندی میتونه خیلی کمک کنه به پیشرفت ...
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نظرتون متین و قابل احترام ، ولی به نظرم اصلا متنم رو نخوندی بزرگوار!

همون خط اول! آره خط اول عرض کردم ؛ « نه اونطوریا هم نیست که کسی که در کنکور موفق نیست رو به دانشگاه آزاد اسلامی میاره در نهایت با این جمله زیادی موافق نیستم و ... »

باز یکم پایین تر عرض کردم ؛
      « در کل حتی در همون دانشگاه آزاد اسلامی مهم اینکه که یه چیزی یاد بگیری و علمی کسب بشه که 85 درصد اینطور نیست! » ، فکر کنم مبنا 100 درصد باشه دیگه درسته! پس هنوز 15 درصد دیگه باقی میمونه! ، این دست موارد محدود و انگشت شماری که شما ازشون نام میبری و موفق بودن و خیلیاشونم الان خارج رفتن شامل اون 15 درصد باقی مانده میشه و بنده هم منکرش نیستم

موفقیت شما آرزوی ماست
      یاعلی(ع)

خب من اشتباه متوجه شدم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن