خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gharibeh نمایش پست ها
      سلام، راستش من از اقای سبطی ممنونم، چون همین دخالت ایشون ماجرا رو رسانه ای کرد، و خیلیا پیگیر بودن، وگرنه اگه ایشون نبودن که مسئولین محترم چراغ خاموش کارشونو پیش میبردن، چون دانش اموزجماعت نه وقتشو داره و نه دل و جراتشو که بخواد با کله گنده تر از خودش سروکله بزنه
      سلام همون رسانه ای کرد که خراب شد....مگه اون دختری که باعث حکم دیوان شد دانش اموز نبود؟؟؟ ...مگه اون دختر موضو ع رو رسانه ای کرد ؟؟؟
      اتفاقا تا زمانی که اعلام نشد هیچ کس خبر نداشت اما در بی خبری کامل حکم به اون بزرگی رو به نفع خودش گرفت خب جناب سبطی که به قول معروف شهر و دو شهر کرد به کجا رسید؟؟؟ ایشون به قول شما جرات داشت چرا به جایی نرسید؟؟؟

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط وحید ی نمایش پست ها
      سلام همون رسانه ای کرد که خراب شد....مگه اون دختری که باعث حکم دیوان شد دانش اموز نبود؟؟؟ ...مگه اون دختر موضو ع رو رسانه ای کرد ؟؟؟
      اتفاقا تا زمانی که اعلام نشد هیچ کس خبر نداشت اما در بی خبری کامل حکم به اون بزرگی رو به نفع خودش گرفت خب جناب سبطی که به قول معروف شهر و دو شهر کرد به کجا رسید؟؟؟ ایشون به قول شما جرات داشت چرا به جایی نرسید؟؟؟
      شمایی که سنگ به قولی استباه دکتر سبطی به سینه میزینین!!!!!!!!!!!!!!!!!!خودت چکار کردی؟!
      هر وقت کاری کردین بیاین اظهار نظر کنین!

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Gentleman نمایش پست ها
      شمایی که سنگ به قولی استباه دکتر سبطی به سینه میزینین!!!!!!!!!!!!!!!!!!خودت چکار کردی؟!
      هر وقت کاری کردین بیاین اظهار نظر کنین!
      من لازم نبود کاری کنم من نشستم درسمو خوندم...تا اگه معدلم مشکل ساز شد توی کنکور بتونم جبرانش کنم ....
      اما یکی مثل جناب سبطی برای مطرح کردن خودش اومد ذهن بچه های مردم رو به بازی گرفت که من فلان میکنم و من بهمان میکنم ....کسی که قدرت کلام نداره کسی که سمتی نداره ...چرا میاد تنها امید بچه های مردمو نقش بر اب میکنه خیلی امکان داشت بدون سر و صدای ایشون همونطور که حکم دیوان به نفع دانش اموزا شد رای مجلس هم به طرف دانش اموزا میامد...

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط وحید ی نمایش پست ها
      من لازم نبود کاری کنم من نشستم درسمو خوندم...تا اگه معدلم مشکل ساز شد توی کنکور بتونم جبرانش کنم ....
      اما یکی مثل جناب سبطی برای مطرح کردن خودش اومد ذهن بچه های مردم رو به بازی گرفت که من فلان میکنم و من بهمان میکنم ....کسی که قدرت کلام نداره کسی که سمتی نداره ...چرا میاد تنها امید بچه های مردمو نقش بر اب میکنه خیلی امکان داشت بدون سر و صدای ایشون همونطور که حکم دیوان به نفع دانش اموزا شد رای مجلس هم به طرف دانش اموزا میامد...

هیچ امکانی نداشت
      اینجور باعث شد همه از معدل سر در بیارن(بجز نماینده ها)

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان دعوا نکنید ....
      خب ولی باید حق را گفت ..واقعا صحبت های آقای دکتر سبطی همه دقیق و کارشناسی شده بود و از طرفی باعث شد که دانش آموزان متحد شوند ..این نظر منه ...
      بنظرم آقای سبطی احساس وظیف کردند در این مورد صحبت کردند....
      از نظر مالی که م به نفع موسسات کنکور بود که معدل تاثیر گذار باشد در این صورت کنکور از یکسال به 4 سال افزایش می یافت و به غیر ازکتابهای تستی بودن کتابهای نهایی و تشریحی هم اضافه میشد ...

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واقعا دمش گرم شخصا دلم می خواد حضوری ازش یک تشکر بکنم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)