خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

روان شناسی شبانه خواجه نصیر کرج چه رتبه ای می خواد ؟

انسانیای عزیز سلام یه سوال دارم.
      روان شناسی شبانه خوارزمی کرج چه رتبه ای می خواد ؟آخرین رتبه ای که تهران شبانه (بدترین حالت ) قبول بشه برای روان شناسی چنده ؟
      برای دوستم می خوام
      I want to live to survive people.

این وبلاگ منه :
      http://mannevesht73.blogfa.com
      ویرایش توسط Hadis73 : 18 اردیبهشت 1395 در ساعت 17:24

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این دوستم نه ریاضی میزنه دلش خوش باشه ...زبانشم که زیاد جالب نیس عربیشم چشمم آب نمی خوره 40 بیشتر بزنه چون مدرسه باهم بودیم زیاد جالب نبود ... ظهر هم سودای دانشگاه آزاد داشت جالبه که غیر تهرانم نمی خواد ! با این اوضاعش .الانم بعد چهارسال این ترم داره پیش دانشگاهیشو بزرگسال می خونه ... کلی کتاب خریده.

این وبلاگ منه :

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadis73 نمایش پست ها
      این دوستم نه ریاضی میزنه دلش خوش باشه ...زبانشم که زیاد جالب نیس عربیشم چشمم آب نمی خوره 40 بیشتر بزنه چون مدرسه باهم بودیم زیاد جالب نبود ... ظهر هم سودای دانشگاه آزاد داشت جالبه که غیر تهرانم نمی خواد ! با این اوضاعش .الانم بعد چهارسال این ترم داره پیش دانشگاهیشو بزرگسال می خونه ... کلی کتاب خریده.
      اولا دانشگاه خواجه نصیر کرج نداریم اصلاح بشه حتما... خوارزمی کرج داریم که اونم روزانس شبانه نداره تو تهران واسه انسانی ها فقط دانشگاه علامه طباطبایی شبانه که شبانه هم رتبه زیر 700منطقه دو لازمه که اگه ریاضیش بد باشه جای جبران داره ولی اگه دولتی تهران ميخواد باید ریاضی رو حداکثر 15_30بزنه زبانم همینطور عربی ضعیف باشه رتبش جالب نميشه ها چون انسانی ها عربی شون خوبه ریاضی زبانشون ضعیفه خوبه که روان شناسی ميخواد چون تو زیرگروهش عربی ضریب یک داره ولی بیشتر بزنی به نفعته

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام مرسی. متنو اصلاح کردم تایتل اصلاح نشد که خوارزمی کنم.
      منم والا بهش می گم با این وضع خوندنت حتی پیام نور تهران نمیاری چه برسه به تهران
      این تصادف کرده نازک نی و درشت نی پاش سه بار جراحی شده پول دیه رو گرفته از 50 میلیون بیشتره. الان پشتش گرمه که پول دیه هست می ره دانشگاه آزاد اگه نشد بره تهران ولی همش از آرزوی واهی در مورد دانشگاه تهران صحبت می کنه باور کن با لگد فرستادمش پیش دانشگاهی بخونه .فقط می دونم حرفم رو گوش می کنه...مجبورش کنم یک سال بمونه یا تشویقش کنم بره آزاد ؟آدم بازیگوشیه فکر می کنم یک سال بمونه هم نخونه همش دنبال چرخیدن تو خیابون با دوست پسرشه و ...یه جورایی احساس می کنم اگه بمونه همینو ادامه می ده و درس نمی خونه و صلاحه بره دانشگاه ولی فکر می کنم از طرفی هم بره وضعیت دانشگاه آزاد رو ببینه پشیمون شه...من خودم 91 رتبه سه گروه اجتماعی شدم پژوهشگری علوم اجتماعی دانشگاه تهران شمال آوردم ولی دانشگاه بیرجند رو انتخاب کردم پشیمونم نیستم ومی ترسم بره وضع آزادوببینه بعد بگه تقصیر تو بود منو فرستادی

این وبلاگ منه :

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما گفتی زیر 700 منطقه دو... برای منطقه یک چی؟ ما از خود تهرانیم

این وبلاگ منه :

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما گفتی زیر 700 منطقه دو... برای منطقه یک چی؟ ما از خود تهرانیم
      منطقه یک هم همینطور در این حدوده خوارزمی هم زیر 800ميخواد منطقه یک

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام مرسی. متنو اصلاح کردم تایتل اصلاح نشد که خوارزمی کنم.
      منم والا بهش می گم با این وضع خوندنت حتی پیام نور تهران نمیاری چه برسه به تهران
      این تصادف کرده نازک نی و درشت نی پاش سه بار جراحی شده پول دیه رو گرفته از 50 میلیون بیشتره. الان پشتش گرمه که پول دیه هست می ره دانشگاه آزاد اگه نشد بره تهران ولی همش از آرزوی واهی در مورد دانشگاه تهران صحبت می کنه باور کن با لگد فرستادمش پیش دانشگاهی بخونه .فقط می دونم حرفم رو گوش می کنه...مجبورش کنم یک سال بمونه یا تشویقش کنم بره آزاد ؟آدم بازیگوشیه فکر می کنم یک سال بمونه هم نخونه همش دنبال چرخیدن تو خیابون با دوست پسرشه و ...یه جورایی احساس می کنم اگه بمونه همینو ادامه می ده و درس نمی خونه و صلاحه بره دانشگاه ولی فکر می کنم از طرفی هم بره وضعیت دانشگاه آزاد رو ببینه پشیمون شه...من خودم 91 رتبه سه گروه اجتماعی شدم پژوهشگری علوم اجتماعی دانشگاه تهران شمال آوردم ولی دانشگاه بیرجند رو انتخاب کردم پشیمونم نیستم ومی ترسم بره وضع آزادوببینه بعد بگه تقصیر تو بود منو فرستادی
      ببینید اگه بازیگوشه سعی کنه زیر 7000بياره بره آزاد واحد تحقیقات پزشکی و جنوب تو روان شناسی قوین خب درسته از جهت ديگه هم جو آزاد با دولتی متفاوت تره درس خوناش کمتره ولی کلا تمامی واحد های تهران تمام وقتش با کنکور هستن تو روان شناسی ببینید آدم اول بنظر من ادعا نمیکنه که دانشگاه تهران میخوام اول تلاش ونتيجه بعد خواستن دانشگاه تهران چون روان شناسی دانشگاه تهران رتبه زیر 15منطقه یک ميخواد تو زیر گروه پنج و خیلی سخته بعلت ظرفیت پایین امسال باهاش صحبت کنید ببینید میتونه بمونه سال بعد چون سختم هست اگه ميخونه حتما بمونه وگرنه تلاش کنه دانشگاه های تهران یا آزادش قبول شه یا شهرستان بخونه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وقتایی که تهران بودم بهش گفتم عربیتو بیار باهات کار کنم زبانتو بیار باهات کار کنم ولی گوش نمی داد بابام می گفت می بینمش 12 شب تو خیابون داره راه می ره
      ترم تموم شه برم خونه باهاش صحبت می کنم ببینم تصمیمش چیه دختره کلافه م کرده ده بار باهاش صحبت کردم ولی این دفعه دیگه آخرین باره
      کلی کتاب نو انتشارات مشاوران و قلم چی گذاشته گوشه خونه نو و دست نخورده لاش وا نشده
      ببخشید شهریه آزاد چقدر میشه روان شناسی ترمی ؟

این وبلاگ منه :

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      وقتایی که تهران بودم بهش گفتم عربیتو بیار باهات کار کنم زبانتو بیار باهات کار کنم ولی گوش نمی داد بابام می گفت می بینمش 12 شب تو خیابون داره راه می ره
      ترم تموم شه برم خونه باهاش صحبت می کنم ببینم تصمیمش چیه دختره کلافه م کرده ده بار باهاش صحبت کردم ولی این دفعه دیگه آخرین باره
      کلی کتاب نو انتشارات مشاوران و قلم چی گذاشته گوشه خونه نو و دست نخورده لاش وا نشده
      ببخشید شهریه آزاد چقدر میشه روان شناسی ترمی ؟
      ببخشید خانوم ديگه با این تنبلي و...نباید هیچکس ادعا وآرزوی قبولی دانشگاه های تهرانو داشته باشه..... آره صحبت کنید تمام..... شهریه هم بین 800تا1.5متغیره

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها
      ببخشید خانوم ديگه با این تنبلي و...نباید هیچکس ادعا وآرزوی قبولی دانشگاه های تهرانو داشته باشه..... آره صحبت کنید تمام..... شهریه هم بین 800تا1.5متغیره

اوکی ممنون بهش می گم .خودم به امیدی ندارم اون دفعه هم بهش گفتم با تهران تهران گفتن تهران نمیاری!

این وبلاگ منه :

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن