خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

نظرتون در مورد کتاب همایش عمارلو

نظرتون در مورد کتاب های همایش عمارلو چیه ؟ چطورن ؟ من که گرفتم هم قیمتش خیلی مناسب بود هم خیلی عالی و مفهومی و ترکیبی تدریس شده . بنظرتون با این کتاب + یه کتاب تست چه درصدی تو زیست میشه کسب کرد ؟ ( برای کسایی که پایه ضعیف دارن )

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کدوم هاشو خریدی؟

3. Top | #3

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      عالین
      اینارو بخون

اگه تست اضافه هم خواستی یا موج آزمون بگیر یا پله آخر فار رو
      همین

Sent from my K019 using Tapatalk

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur100 نمایش پست ها
      نظرتون در مورد کتاب های همایش عمارلو چیه ؟ چطورن ؟ من که گرفتم هم قیمتش خیلی مناسب بود هم خیلی عالی و مفهومی و ترکیبی تدریس شده . بنظرتون با این کتاب + یه کتاب تست چه درصدی تو زیست میشه کسب کرد ؟ ( برای کسایی که پایه ضعیف دارن )
      اینا+کتاب درسی رو فراموش نکنی ی درصد توپ گیرت میاد

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aveni نمایش پست ها
      کدوم هاشو خریدی؟
      کتاب های همایش زیست شناسی عمارلو( نشر دریافت )

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم دارم.ایمنی و تولیدمثلش کامل نیست.
      هرچند ما بقیشم کم کاستی داره اما خوبن.
      I wanna thank me for believing in me

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      منم دارم.ایمنی و تولیدمثلش کامل نیست.
      هرچند ما بقیشم کم کاستی داره اما خوبن.

خب هر کتابی یه نقطه ضعفی داره . ولی با توجه به حجمش که عالیه . من فقط میخوام بدونم کسانی این کتابو داشتن چه درصدهایی کسب کردن تو آزمون ها

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کلا درمورد کتابای گاج و نشر دریافت نظرم اینه که کاملا تجارین معلمایی که پول کلاساشون سر به فلک الافلاک می کشه فکر نمی کنم حاضر باشن تو 40 تومن کاغذ حرفی بزنن ی دختره که شاگرد عمارلو بود زیر پستش تو اینستا نوشته بود استاد اون نکته های کتابتون بدرد نمی خوره نکته هایی که سر کلاس می گین خوبن حالا خوبه مولفای گاج تو خط ویژه ها ی کم نم پس دادن ی چیزایی از کلاساشون گفتن اینا دلشون به حال جیبشون سوخته نه اونجوری که به قول خودشون فکر عدالت آموزشی اعتلای سطح فرهنگی وعلمی یا زکات علم باشن

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط به درد جمع بندی میخوره..

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khast-am-khaste نمایش پست ها
      کلا درمورد کتابای گاج و نشر دریافت نظرم اینه که کاملا تجارین معلمایی که پول کلاساشون سر به فلک الافلاک می کشه فکر نمی کنم حاضر باشن تو 40 تومن کاغذ حرفی بزنن ی دختره که شاگرد عمارلو بود زیر پستش تو اینستا نوشته بود استاد اون نکته های کتابتون بدرد نمی خوره نکته هایی که سر کلاس می گین خوبن حالا خوبه مولفای گاج تو خط ویژه ها ی کم نم پس دادن ی چیزایی از کلاساشون گفتن اینا دلشون به حال جیبشون سوخته نه اونجوری که به قول خودشون فکر عدالت آموزشی اعتلای سطح فرهنگی وعلمی یا زکات علم باشن
      داداش شما عدالت آموزشی دیدی سلام مارم بهشون برسون
      هیچ وقت نمیشه انتظار داشت کیفیت کتاب با کلاس یه معلم یکی باشه،جالبم اینجاست که کیفیت کلاس خصوصی با معمولی یه معلمم با هم فرق میکنه
      باز میگن پول خرج کردن و کلاس خوب مهم نیست

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      داداش شما عدالت آموزشی دیدی سلام مارم بهشون برسون
      هیچ وقت نمیشه انتظار داشت کیفیت کتاب با کلاس یه معلم یکی باشه،جالبم اینجاست که کیفیت کلاس خصوصی با معمولی یه معلمم با هم فرق میکنه
      باز میگن پول خرج کردن و کلاس خوب مهم نیست
      سلام داداش کی بهت گفته عدالت آموزشی نیست همین آلاء ی درس که مشکل داری دان کن با گوشت و پوستت عدالت آموزشی رو احساس می کنی بعدش کتابای تو بازار هستن که دل سوزانه نوشته شدن مثل زیست سال دوم و سوم برادران نصری یا جامع ریاضی تجربی خیلی سبز و مخصوصا فیزیک 4 جلدی سبز که ی ذره شک ندارم مولفینش سر سوزنی کاستی گذاشته باشن که خودت بخونی می رسی به حرفم کتابای زیست دکتر ساعد نصیریان مهروماه دینی مسلم بهمن آبادی سفیر خرد و ...... درضمن کلاس خصوصی جز هدر دادن پول وقت و انرژی چیزی به شما اضافه نمی کنه با قاطعیت می گم و در آخر اینکه گاج و دریافت می خوان با کتاباشون ی پولی به جیب بزنن و ی تبلیغی برا کلاساشون باشه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مفت نمیارزه کلا
      درسنامش که افتضاح
      تست هم که ماشالا ماله سال 1320 به قبله خخ
      بجا این اسغالا کتاب درسی رو بخون و یه متبع خوب برا تست داشته باش

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.den نمایش پست ها
      مفت نمیارزه کلا
      درسنامش که افتضاح
      تست هم که ماشالا ماله سال 1320 به قبله خخ
      بجا این اسغالا کتاب درسی رو بخون و یه متبع خوب برا تست داشته باش
      ببین دوست عزیز اصلا از هرجی انجمن کنکوره دیگه داره بدم میاد !!! خود شماها تو یه تایپی میان از فلان کتاب هی تعریف و هزار و یک داستان نقل میکنید حالا همین که ما تایپ زدیم میاین میگیرین به زیر نقد و بررسی که فلانی اینطوریه و چرا این و چرا اون !!! تا دیروز همه سنگ این دادگستری رو به سینه میزدند همین که ما dvd کنکور اسان است رو گرفتیم اینا شدن کلاهبردار !!!! یا همین عمارلو همه دنبال جزوه هاش هستند حالا ما کتاباش رو گرفتیم اینم شد بدرد نخور . ول کنید بابا جان عزیزتون . اه . بنظرم واسه من که پایه زیستم ضعیف و داغونه عالیههههههه ! الانم یه جورایی باید جمع بندی خوند ! حجمش هم خیلی مناسبه ( واسه حداقل 40 واسم زیاده ) . دیگه هم این انجمن خراب شده نمیام . جز استرس هیچ سودی برام نداشنه ( شرمنده دیگه نمیتونستم تحمل کنم هرچی دلم بود ریختم بیرون )

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur100 نمایش پست ها
      ببین دوست عزیز اصلا از هرجی انجمن کنکوره دیگه داره بدم میاد !!! خود شماها تو یه تایپی میان از فلان کتاب هی تعریف و هزار و یک داستان نقل میکنید حالا همین که ما تایپ زدیم میاین میگیرین به زیر نقد و بررسی که فلانی اینطوریه و چرا این و چرا اون !!! تا دیروز همه سنگ این دادگستری رو به سینه میزدند همین که ما dvd کنکور اسان است رو گرفتیم اینا شدن کلاهبردار !!!! یا همین عمارلو همه دنبال جزوه هاش هستند حالا ما کتاباش رو گرفتیم اینم شد بدرد نخور . ول کنید بابا جان عزیزتون . اه . بنظرم واسه من که پایه زیستم ضعیف و داغونه عالیههههههه ! الانم یه جورایی باید جمع بندی خوند ! حجمش هم خیلی مناسبه ( واسه حداقل 40 واسم زیاده ) . دیگه هم این انجمن خراب شده نمیام . جز استرس هیچ سودی برام نداشنه ( شرمنده دیگه نمیتونستم تحمل کنم هرچی دلم بود ریختم بیرون )
      داداش من منظورم برا درصد بالای 80 یا 75 بود شرمنده

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها به نظرتون به جز دریافت و الگو و خیلی سبز ، چیز بهتری مگه داریم؟؟؟
      تو ی لکه نور نشونم بده ، تا من دنیا بسازم از انفجار و تابشش...

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن