خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sako نمایش پست ها
      بچه ها به نظرتون به جز دریافت و الگو و خیلی سبز ، چیز بهتری مگه داریم؟؟؟
      فار هم کتاب خوبی داره البته واسه ۹۶ کامل تر میشه
      مهروماه هم کتاباش خوبه
      گاجم که همه ی محصولاتش عالیه

ولی همون الگو یا نشر دریافت بگیر

Sent from my K019 using Tapatalk

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur100 نمایش پست ها
      نظرتون در مورد کتاب های همایش عمارلو چیه ؟ چطورن ؟ من که گرفتم هم قیمتش خیلی مناسب بود هم خیلی عالی و مفهومی و ترکیبی تدریس شده . بنظرتون با این کتاب + یه کتاب تست چه درصدی تو زیست میشه کسب کرد ؟ ( برای کسایی که پایه ضعیف دارن )
      عمرا +اصلا +افتضاحند.
      خیلی سبز و الگو والسلام

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پريسافرد نمایش پست ها
      عمرا +اصلا +افتضاحند.
      خیلی سبز و الگو والسلام
      قابل توجه شما : من قصد 90 زدن ندارم !

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.den نمایش پست ها
      داداش من منظورم برا درصد بالای 80 یا 75 بود شرمنده
      نه بابا من اصلا به بالای 80 هم فکر نمیکنم !!! با همون دادگستری و کتاب عمارلو تست خیلی سبز و همگامان قلم چی پیش میرم به امید 50 !

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کی گفته بدون پول نمیشه ؟؟؟؟

فرقش اینه ک اونی ک پول میده زحمت زیادی نمیکشه ولی مطمئن باشید هرچیزی ک بدون تحمل رنج و مشکل به دست نیاد

هیچ ارزشی نداره

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتاب دکتر عمارلو عاليه اگر خونده باشيد ميفهميد چي ميگم خصوصا براي جمع بندي که نميتوني بياي 3000 تا تست بزني

Let not your heart be troubled: ye believe in God, believe also in me.

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

خب هر کتابی یه نقطه ضعفی داره . ولی با توجه به حجمش که عالیه . من فقط میخوام بدونم کسانی این کتابو داشتن چه درصدهایی کسب کردن تو آزمون ها
      سلام/من چاپ قدیمشو دارم(پارسال).باید جدیدشو بگیرم یا همون کافیه؟؟؟؟ممنون/لطفا بقیه هم نظر بدن

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Remistry نمایش پست ها
      سلام/من چاپ قدیمشو دارم(پارسال).باید جدیدشو بگیرم یا همون کافیه؟؟؟؟ممنون/لطفا بقیه هم نظر بدن
      چاپ جدیدش فقط تو سایتشون میشه خرید چون من چندتا کتابفروشی معتبر و بزرگ که گشتم نسخته قدیمی (93 ) رو داشتن

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نظرتون در مورد کتاب های همایش عمارلو چیه ؟ چطورن ؟ من که گرفتم هم قیمتش خیلی مناسب بود هم خیلی عالی و مفهومی و ترکیبی تدریس شده . بنظرتون با این کتاب + یه کتاب تست چه درصدی تو زیست میشه کسب کرد ؟ ( برای کسایی که پایه ضعیف دارن )
      دوست عزیز شک نکن کتابای همایش دکتر عمارلو عالین...من نمیدونم چرا دوستان میان میگن بدرد نمیخوره، اگر پایتونم ضعیفه از دی وی دی های استاد کرامت استفاده کنید برای درک مفاهیم خیلی خوبه و هم اینکه حجمشون کمه،موفق باشید

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بسمه تعالی
      سلام دوستان
      با نگاهی به وضعیت پاسخگویی داوطلبان رشته ی علوم تجربی در کنکور 94 به درس زیست شناسی ، آمار و ارقام زیر را میبینیم:
      از 90 تا 100 : صفر نفر ؛ از 80 تا 90 : 8 نفر ؛ از 70 تا 80 : 174 نفر ؛ از 60 تا 70 : 1081 نفر ؛ از 50 تا 60 : 3592 نفر
      یعنی تنها 4855 نفر زیست 94 را بالای 50 درصد زدند ! به عبارت دیگر ، کسب درصد 50 در درس زیست برای قبولی در رشته هایی مثل پزشکی و دندانپزشکی ، کفایت می کرد .
      یعنی کسانی که حداقل یکسال به طور مستمر و جدی ، روزانه حدود 2 ساعت زیست خوانده اند تنها به حدود 50 درصد سؤالات جواب صحیح داده اند ! و این نکته ، این را اثبات می کند که کتب کمک آموزشی موجود در بازار ، جوابگوی سؤالات زیست کنکور های اخیر نیستند.
      از طرف دیگر با بررسی سؤالات زیست کنکور 94 می بینیم که 38 تا از تست ها ، تست های قیدی ( هر و همه ) بوده اند که اثباتش را در آدرس زیر آورده ایم:
      http://s7.picofile.com/d/0e553948-3d8c-42fe-a021-8a62ac7989ab/tahlil94.pdf
      البته طراحان زیرک کنکور ، این تست های قیدی را از مفاهیم مطالب موجود درکتب درسی طراحی کرده اند فلذا کتبی مثل لقمه ی قیدهای زیست شناسی مهرو ماه جوابگوی این سؤالات نیستند.
      و همانطور که عرض کردم بسیاری از کسانی که بیش از هزار ساعت برای زیست ، وقت صرف کرده اند از پاسخگویی به این نوع تست های قیدی مفهومی بازمانده اند .
      پس چاره چیست ؟
      چاره ی کار ، تسلط بر " قیدهای هر و همه "ی مطالب و مفاهیم موجود در کتب زیست شناسی می باشد و راز مسلط شدن بر آنها ، دانستن "مثال نقض" می باشد .
      خوشبختانه جناب دکتر الیاس فداکار ، رتبه ی 289 کنکور 84 و فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تبریز از رشته ی پزشکی، به تازگی جزواتی را تألیف کرده اند با عنوان مثال نقض که در کلاس های خصوصی شان ارائه می شود که با صحبت هایی که با ایشان داشتم ، راضی شدند به مبلغ 70 هزار تومان ، هر 3 جزوه شان (دوم 176 ص، سوم 207 ص و پیش 211 ص با سايز فونت 16) را به صورت پی دی اف بفروشند به این شرط که یک گروه 10 نفره تشکیل شود .
      این هم آدرس سایت و شماره تلفنشان :
      http://zist20.ir
      efdb201@gmail.com
      09011739391

برای خرید جزوات ، ابتدا پیام کوتاهی حاوی کلمه ی " گروه 1" ، به شماره ی بالا بفرستید و منتظر جواب ایشان باشید.
      لازم به ذکر است که جزوات به صورت پی دی اف بوده و به ایمیلتان فرستاده می شوند و یا اگر تلگرام دارید به تلگرامتان.
      این هم نمونه ی جزوات ایشان :
      http://dl.konkoorsara.ir/archive/jozveh/zist/Nokat-Talaei-zist-Fadakar-(konkoorsara.ir).pdf
      ناگفته نماند که با این جزوات می شود سؤالات غیر قیدی (بجز مسائل) را هم جواب داد و به قول جناب دکتر فداکار با این جزوات می شود زیست را به راحتی بالای 60 درصد زد ، بالای 60 درصدی که در کنکور 94 تنها 1263 نفر موفق به کسب آن شدند ...
      ویرایش توسط shahravan : 18 اردیبهشت 1395 در ساعت 12:20

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز با توجه به اینکه تستا اکثرا مفهومی و ترکیبین،اونارو با پایه ضعیف بعید میدونم بشه زد...بعد کلا خیلی از فصلا ادامه ی فصلای دوم و سوم هست....خلاصه چنتا از فصلای پایه رو مثل 5و6و7و8 سوم حتما باید خونده بشه در ارتباط با فصل 1،2،4،5 پیش....
      فرق من با اونا اینه که ،وقتی سخت میشه من ادامه میدم

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همایش زیست از بقیه ی کتاب های موجود در بازار بهتره ولی به درد کسی می خوره که زیست رو مسلط باشه ( به زعم خودش) ولی سؤالات کنکور الآن جوره دیگه ای هستند که برای مقابله با آنها تنها منبع موجود ، 3 جلد جزوه ی دکتر الیاس فداکار هست که در پست قبلی ام توضیح دادم راجع بهش .

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dangh نمایش پست ها

دوست عزیز با توجه به اینکه تستا اکثرا مفهومی و ترکیبین،اونارو با پایه ضعیف بعید میدونم بشه زد...بعد کلا خیلی از فصلا ادامه ی فصلای دوم و سوم هست....خلاصه چنتا از فصلای پایه رو مثل 5و6و7و8 سوم حتما باید خونده بشه در ارتباط با فصل 1،2،4،5 پیش....
      من با همین کتابا دارم فوق العاده پیش میرم . اصلا هم به نظر کسی که فاز منفی میده توجه نمیکنم . پایم ضعیفه دست رو دست بزارم چهار تا مثل تو منو بزنن کنار ! نخیر این خبرا نیست . و درضمن یک نکته مهم : من دیگه این انجمن کنکور این جور جاها نمیام چون هیچ کارایی برای من نداشته و فقط کلی حرف آدم های جور باجور رو گوش کردم که هیچ هم بدردم نخورد .خداااااااااااااااااحافظ انجمن و بچه های پردردسر تا بعد اعلام نتایج کنکور ( یکی این تایپ منو هم ببنده )
      ویرایش توسط konkur100 : 18 اردیبهشت 1395 در ساعت 12:29

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      من با همین کتابا دارم فوق العاده پیش میرم . اصلا هم به نظر کسی که فاز منفی میده توجه نمیکنم . پایم ضعیفه دست رو دست بزارم چهار تا مثل تو منو بزنن کنار ! نخیر این خبرا نیست . و درضمن یک نکته مهم : من دیگه این انجمن کنکور این جور جاها نمیام چون هیچ کارایی برای من نداشته و فقط کلی حرف آدم های جور باجور رو گوش کردم که هیچ هم بدردم نخورد .خداااااااااااااااااحافظ انجمن و بچه های پردردسر تا بعد اعلام نتایج کنکور ( یکی این تایپ منو هم ببنده )
      من اتفاقا به همه انرژی مثبت میدم....در ضمن کلا 7-8 تا ترکیبی بیشتر نمیاد...نگفتم که زیستو بذار کنار....در ضمن احترام متقابل ....شرط پست گذاشن اینجاس عمو جون
      فرق من با اونا اینه که ،وقتی سخت میشه من ادامه میدم

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahravan نمایش پست ها
      همایش زیست از بقیه ی کتاب های موجود در بازار بهتره ولی به درد کسی می خوره که زیست رو مسلط باشه ( به زعم خودش) ولی سؤالات کنکور الآن جوره دیگه ای هستند که برای مقابله با آنها تنها منبع موجود ، 3 جلد جزوه ی دکتر الیاس فداکار هست که در پست قبلی ام توضیح دادم راجع بهش .
      داداش الیاس فداکار چقدر بهت داده که داری تبلیغش رو میکنی ؟؟؟؟؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن