خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها
      سلام دوستان....
      یکی از داوطلبین این شرایط رو داره..ببینید مشکلی هست یا نه...جهت اخذ معافیت تحصیلی مجدد..

متولد مرداد75

اخذ پیش دانشگاهی خرداد93.شرکت در کنکور93 و94..و دانشجوی دوره شبانه ورودی مهر94..مرخصی گرفته ترم دوم

1.تابستان انصراف بده میتونه معافیت مجدد بگیره؟
      2.سنوات حساب میشه؟یعنی معافیت5 ساله کارشناسی مجدد نمیدن..چون اولی تا99 هستش..
      3.میگن تاییدیه انصراف و دادن گواهیش یه ماه طول داره درسته؟یا کار دوروزه...

ممنون جواب بدید..
      @After4Ever
      @Mamad org
      1.بله
      2.معافیت دوم با این شرط که گفتید طبق قبلی صادر میشه (یعنی 5 سال...1 سال جبران کنکور کارشناسی ارشد....4سالم که کارشناسی)
      3.خودش که بخوای بری کارا انصرافا بکنی که یک ساعت دو ساعته....این از این...اما برا اینکه فرایند انصراف طی بشه بله نزدیک به یک ماه زمان میبره....برا همین شما نتایجا که زدن برو انصرافا بگیر...یعنی دقیقا یک ماه قبل ثبت نام جدید

پ.ن:توضیحات تکمیلی
      اگه رم طبق این روش عمل کنند بر حسب شرایط خودشون که دیگه بهترین اقدام از نطر من

اگه میدونه دولتی قبول میشه به نطر من همون ترم 1 فقط مرخصی بگیره...ترم 2 نره بعدم که نتایجا زدن انصراف بده....چرا چون اینطوری بهتره....فقط هزینه ثابت 1 ترم مرخصیا و انصرافا میده اما اونطوری باید 2 ترم مرخصی و انصرافا بده که یکم از نطر ما اصفهانیای فهیم و اقتصادی منطقی نیس

اگه رم که میدونه سراسری نمیتونه همون ازادا دوس داره 100 درصد همون 2 ترم مرخصی بگیره چون وقتی انصراف میخواد بگیره از ازاد به ازاد هزینه انصزاف نداره

موفق باشید
      یه کلید طلایی تو زندگی وجود داره که تا حالا چند بار منو از سکته نجات داده!

میدونی چیه؟
      هروقت یه چیزی اذیتت میکنه از ته دل بگو به درک!!!
      ویرایش توسط Mamad org : 17 اردیبهشت 1395 در ساعت 16:58

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad org نمایش پست ها
      1.بله
      2.معافیت دوم با این شرط که گفتید طبق قبلی صادر میشه (یعنی 5 سال...1 سال جبران کنکور کارشناسی ارشد....4سالم که کارشناسی)
      3.خودش که بخوای بری کارا انصرافا بکنی که یک ساعت دو ساعته....این از این...اما برا اینکه فرایند انصراف طی بشه بله نزدیک به یک ماه زمان میبره....برا همین شما نتایجا که زدن برو انصرافا بگیر...یعنی دقیقا یک ماه قبل ثبت نام جدید

اگه میدونه دولتی قبول میشه به نطر من همون ترم 1 فقط مرخصی بگیره...ترم 2 نره بعدم که نتایجا زدن انصراف بده....چرا چون اینطوری بهتره....فقط هزینه ثابت 1 ترم مرخصیا و انصرافا میده اما اونطوری باید 2 ترم مرخصی و انصرافا بده که یکم از نطر ما اصفهانیای فهیم و اقتصادی منطقی نیس

اگه رم که میدونه سراسری نمیتونه همون ازادا دوس داره 100 درصد همون 2 ترم مرخصی بگیره چون وقتی انصراف میخواد بگیره از ازاد به ازاد هزینه انصزاف نداره

موفق باشید
      ممنون از جوابت ولی انگار معلومه از جواب آخرت که بد متوجه شدی ميگم الان مرخصی گرفته نه اینکه قراره مرخصی بگيره الان دانشجوی شبانس نه اینکه دانشجو خواهد شد....
      2.راستی یعنی معافیت دوم پس پنج سال بعد نيس چون اولی تا99هست دومی تا 1400نيس ديگه همون قبلی ميشه پس

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      سلام
      شخصی سال 94 دانشگاه روزانه قبول شده و مشغول به تحصیل هست الان میخواد کنکور بده و پزشکی دانشگاه آزاد بخونه از لحاظ انصراف و نیز وضعیت سربازی چطور میشه براش؟
      سوالی رو از بنده فرمودید که سوال کرده بودم

94 کنکور اولش بوده یا کنکور دوم ؟!
      کارشناسی فیزیوتراپی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد ورودی 88

دانشجوی دندان پزشکی علوم پزشکی اصفهان ورودی 95

موفقیت اتفاقی نیست

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      1.بله

موفق باشید
      لهجه اصفهانیتون توی نوشتار خیلی نمود داره

یعنی چی اگه میدونه قبول میشه ؟!!!

موفقیت اتفاقی نیست

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

ممنون از جوابت ولی انگار معلومه از جواب آخرت که بد متوجه شدی ميگم الان مرخصی گرفته نه اینکه قراره مرخصی بگيره الان دانشجوی شبانس نه اینکه دانشجو خواهد شد....
      2.راستی یعنی معافیت دوم پس پنج سال بعد نيس چون اولی تا99هست دومی تا 1400نيس ديگه همون قبلی ميشه پس
      نه داداشم اونا همونطور که گفتم توضیحات تکمیلی بود یعنی اگه بدین گونه عمل میکرد منطقی تر بود...بگذریم حق با شماست...

در جواب قسمت دوم باید بگم که نه دیگه هر معافیتی که میدن 5 سال هر رشته ای یه معافیت 5 سال داره....برا اون رشته که شبانه میره بله 1 سالش گذشته 4 سال دیگه اس....اما شا میگی کنکور جدید...کنکور جدید یعنی معافیت جدید یعنی قبلی باطل....مغافیت جدید یعنی رشته جدید و دانشگاه جدید ...پس همون 5 سال....نگران نباشید

موفق باشید

میدونی چیه؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط optician نمایش پست ها
      لهجه اصفهانیتون توی نوشتار خیلی نمود داره

یعنی چی اگه میدونه قبول میشه ؟!!!
      بله....درست میفرمایین....

چی...خخخ تعریف نداره دیگه.....یعنی اگه انقد اماده اس که میدونه تو کنکور دولتی قبول میشه شرط 1 کاملا متناسب با ایشون اما اگه میدونه امادگی نسبی داره وا کلا خودش میدونه دولتی نمیاره شرط 2 اجرایی میشه دیگه...

موفق باشید

میدونی چیه؟

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      94 اولین کنکور دادم کنولد 76 هستم یه درس شهریور پاس میکنم تا 96 مرداد معافم

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه داداشم اونا همونطور که گفتم توضیحات تکمیلی بود یعنی اگه بدین گونه عمل میکرد منطقی تر بود...بگذریم حق با شماست...

در جواب قسمت دوم باید بگم که نه دیگه هر معافیتی که میدن 5 سال هر رشته ای یه معافیت 5 سال داره....برا اون رشته که شبانه میره بله 1 سالش گذشته 4 سال دیگه اس....اما شا میگی کنکور جدید...کنکور جدید یعنی معافیت جدید یعنی قبلی باطل....مغافیت جدید یعنی رشته جدید و دانشگاه جدید ...پس همون 5 سال....نگران نباشید

موفق باشید
      ممنون محمد..اره دیگه مرخصس گرفته ولی چون شبانه بود ترم اول نشد....پس معافیت جدید5سالس باز..

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط optician نمایش پست ها
      سوالی رو از بنده فرمودید که سوال کرده بودم

94 کنکور اولش بوده یا کنکور دوم ؟!
      مهم نیست معافیت دائم گرفته
      اگر جواب سوال رو فهمیدید به منم بگید!
      آیا صرف شرکت در کنکور انصراق تا 1 اسفند میخواد یا شرکت برای دوره های روزانه سراسری؟؟

10. Top | #25
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من قبلا این سوالو یه جا پرسیدم، ولی چون خیلی حساسه و آیندم بهش بستگی داره دوباره میپرسم
      متولذ مهر 75 هستم، کنکور 94 دادم و رادیولوژی روزانه دولتی قبول شدم، الان ترم 2 هستم و میخوام انصراف بدم... از نظر نظام وظیفه که مشکلی نیست تا یک سال بعد انصراف وقت دارم، فقط اگه انصراف بدم از کنکور 96 محروم نمیشم؟ دقیقا تا چه تاریخی فرصت دارم تا انصراف بدم؟
      http://upcity.ir/images2/38837910810475432844.jpg

I Destroy the World... and Create It... Anew

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط XaoS نمایش پست ها
      من قبلا این سوالو یه جا پرسیدم، ولی چون خیلی حساسه و آیندم بهش بستگی داره دوباره میپرسم
      متولذ مهر 75 هستم، کنکور 94 دادم و رادیولوژی روزانه دولتی قبول شدم، الان ترم 2 هستم و میخوام انصراف بدم... از نظر نظام وظیفه که مشکلی نیست تا یک سال بعد انصراف وقت دارم، فقط اگه انصراف بدم از کنکور 96 محروم نمیشم؟ دقیقا تا چه تاریخی فرصت دارم تا انصراف بدم؟
      به نظرم دانشگاه روزانه نمیتونید انتخاب کنید نه اینکه از کنکور منصرف بشید

موفقیت اتفاقی نیست

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من سال 95 کنکور دادم رتبه 24000 مطنقه 2 آوردم سال 96 هم کنکور دادم رتبه 9800 منطقه 2 آوردم طبق چیزایی که خوندم برای سال 97 باید برم پیام نور یا هر دانشگاهی غیر روزانه ثبت نام کنم درسته ؟
      بعد ثبت نام باید واحد هایی رو که بر میدارم پاس کنم یا نه ؟
      چه موقعی باید انصراف بدم ؟ ( مثلا جواب انتخاب رشته آخر مرداد بیاد من انصراف بدم تا ثبت نام تو دانشگاه جدید که مهر ماه اتفاق میوفته یه ماه خالیه بعدش من مشمول نمی شم ؟ )

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Ho$$ein نمایش پست ها
      سلام
      من سال 95 کنکور دادم رتبه 24000 مطنقه 2 آوردم سال 96 هم کنکور دادم رتبه 9800 منطقه 2 آوردم طبق چیزایی که خوندم برای سال 97 باید برم پیام نور یا هر دانشگاهی غیر روزانه ثبت نام کنم درسته ؟
      بعد ثبت نام باید واحد هایی رو که بر میدارم پاس کنم یا نه ؟
      چه موقعی باید انصراف بدم ؟ ( مثلا جواب انتخاب رشته آخر مرداد بیاد من انصراف بدم تا ثبت نام تو دانشگاه جدید که مهر ماه اتفاق میوفته یه ماه خالیه بعدش من مشمول نمی شم ؟ )

سوال اول : اره درسته. فقط دولتیه روزانه نباید باشه.

سوال دوم : بله ، دیگه دانشجو حساب میشی و طبق عرف باید درسایی و که برداشتی پاس کنی. البته میتونی حداقل واحده و بیشتر هم دروس عمومی برداری تا پاس کردنش راحت باشه ، ترم دوم رو هم مرخصی تحصیلی بگیری بهتره. اگه واقعا میخای 97 شرکت کنی ، بهترین گزینه همون پیام نوره ، چون هزینش به نسبت کمتره ، لازمم نیست کلاس بری. در طول یک ترم شاید حداکثر 7 8 جلسه کلا لازم بشه .

سوال سوم : اگر سال دیگه بعد از اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته ، چیز بهتری قبول شدی ، یکی دو روز وقت میزاری میری دانشگاهت انصراف میدی (باید جریمه انصرافم پرداخت کنی) ، بعد مدارکتو میگیری میبری دانشگاه جدیدی که قبول شدی ثبت نام میکنی.

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از پاسختون
      خب میخوام بدونم تو این فاصله ای که انصراف می دم تا دانشگاه جدیدی که قبول شدم برای ثبت نام برم مشمول سربازی نمیشم ؟
      یعنی وقتی انصراف میدم معافیت تحصیلیم باطل میشه ( درسته ؟ ) تا برم دانشگاه جدید معافیت بگیرم این بازه زمانی مشمول سربازی میشم یا نه ؟

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام پسری که میخواد کنکور سوم شرکت کنه برای سربازی نرفتن باید بره پیام نور درسته؟بعد کسی میدونه هزینه دانشگاه پیام نور چقدره ؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن