خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 97
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات

●☆خط ویژه ریاضی،شیمی،دین و زندگی☆●

سلام دوستان با توجه به اینکه چاپ جدید کتابای هط ویژه اومده چنتا سوال خیلی ضروری واسم پیش اومده که خواهان کمکتونم تورو خدا هرکی اطلاع داره راهنماییم کنه خیلی درگیرم ممنونم ازتون . . .

1_ ریاضی تجربی خط ویژه رو یکی کامل بخونه میتونه به 40 درصد کنکور برسه؟؟؟(زیاد نخوندم ریاضی نزدیک صفر)

2_ برای دین و زندگی زیپ اندیشه فائق دکتر کریمی رو به تازگی گرفتم واقعا خوبه ولی به شک افتادم آخه خیلی تعریف خط ویژه رو شنیدم بنظرتون خط ویژه از این بهتره؟؟؟

3_ شیمی مبتکران+فار رو دارم بنظرتون نیازه جلد مسائل خط ویژه رو هم بخونم؟؟؟

در آخرم بابت همه ی راهنماییاتون متشکرم،
      به امید موفقیت همه ما!!!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دینی رو اگه در طول سال خوب کار کرده باشی و ارتباط آیات و احادیث رو کمی مسلط باشی با همون زیپ دکتر کریمی هم کارت راه میافته. ولی به نظر من در کنارش از کتاب آیات و نکات نشرالگو(قدیمی) یا آیات نکات گاج استفاده کن خیلی خوب نتیجه میگیری در این صورت. نیازی به خط ویژه نیست. البته اگه خط ویژه داشتی بهتر بود همون رو میخوندی ولی اینکه الان کتاب عوض کنی ضرر میزنه بهت.

بله ریاضی تجربی اگه احتمال و آنالیز + تصاعد + حد + مجانب + مشتق + آمار + لگاریتم + تابع رو بخونی حتما به 40% میرسی. مگه اینکه خیلی بدشانس باشی و تست های این مباحث رو خیلی سخت داده باشن. فعلا اینا رو بخون اگه وقت داشتی کاربرد مشتق قسمت اکسترمم ها و تقعر + مقاطع مخروطی قسمت دایره + مبحث ماتریس رو هم بخون که حداقل 2 تا تست دیگه دشت کنی

به نظر من هرکسی کتاب فیل شیمی رو برای جمع بندی استفاده نمیکنه حتما لازمه که جلد دوم خط ویژه مسایل رو بخونه بقیه هم براشون مستحبه.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      جداااااااااااااا؟؟؟ اومدن این کتابا؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من سوال اخرتون چواب میدم....هردو رو بگیرین هم خط ویژه شیمی هم فار شیمی....منابع شیمی خودمن همینان....بگیرین ضررنمیکنین

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      دینی خط ویژه گاج مگه هست تو بازار ؟؟!!!
      جدیدن اومده ؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      فار که دیگه وقت نمیشه اونم 4000 تست همون خط ویژه بگیری بهتره

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط joozef نمایش پست ها
      دینی خط ویژه گاج مگه هست تو بازار ؟؟!!!
      جدیدن اومده ؟
      اره

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      من مهره و ماه گرفتم از روش تقریبا سال چهارم و سوم خوندم !
      حالا بنظرتون خط ویژه دینی بگیرم بهتره ؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      من مهره و ماه گرفتم از روش تقریبا سال چهارم و سوم خوندم !
      حالا بنظرتون خط ویژه دینی بگیرم بهتره ؟
      سلام مهر و ماه باز ویژگی هایی داره که خط ویژه نداره اگه مهرو ماه رو دارین میخونید همونو ادامه بدین بهتر جواب میگیرین

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoud007 نمایش پست ها
      سلام دوستان با توجه به اینکه چاپ جدید کتابای هط ویژه اومده چنتا سوال خیلی ضروری واسم پیش اومده که خواهان کمکتونم تورو خدا هرکی اطلاع داره راهنماییم کنه خیلی درگیرم ممنونم ازتون . . .

1_ ریاضی تجربی خط ویژه رو یکی کامل بخونه میتونه به 40 درصد کنکور برسه؟؟؟(زیاد نخوندم ریاضی نزدیک صفر)

2_ برای دین و زندگی زیپ اندیشه فائق دکتر کریمی رو به تازگی گرفتم واقعا خوبه ولی به شک افتادم آخه خیلی تعریف خط ویژه رو شنیدم بنظرتون خط ویژه از این بهتره؟؟؟

3_ شیمی مبتکران+فار رو دارم بنظرتون نیازه جلد مسائل خط ویژه رو هم بخونم؟؟؟

در آخرم بابت همه ی راهنماییاتون متشکرم،
      به امید موفقیت همه ما!!!
      سلام دوستان دقت کنید که چاپ های جدید خط وِِیژه ویرایش نشده در واقع همون پارسالیا هست مخصوصا مفاهیم شیمی که نیاز به ویرایش داشته ویرایش نشده

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      دوستان خواهشا راهنمایی کنین زیاد به حاشیه نرین😔😔

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      دینی رو اگه در طول سال خوب کار کرده باشی و ارتباط آیات و احادیث رو کمی مسلط باشی با همون زیپ دکتر کریمی هم کارت راه میافته. ولی به نظر من در کنارش از کتاب آیات و نکات نشرالگو(قدیمی) یا آیات نکات گاج استفاده کن خیلی خوب نتیجه میگیری در این صورت. نیازی به خط ویژه نیست. البته اگه خط ویژه داشتی بهتر بود همون رو میخوندی ولی اینکه الان کتاب عوض کنی ضرر میزنه بهت.

بله ریاضی تجربی اگه احتمال و آنالیز + تصاعد + حد + مجانب + مشتق + آمار + لگاریتم + تابع رو بخونی حتما به 40% میرسی. مگه اینکه خیلی بدشانس باشی و تست های این مباحث رو خیلی سخت داده باشن. فعلا اینا رو بخون اگه وقت داشتی کاربرد مشتق قسمت اکسترمم ها و تقعر + مقاطع مخروطی قسمت دایره + مبحث ماتریس رو هم بخون که حداقل 2 تا تست دیگه دشت کنی

به نظر من هرکسی کتاب فیل شیمی رو برای جمع بندی استفاده نمیکنه حتما لازمه که جلد دوم خط ویژه مسایل رو بخونه بقیه هم براشون مستحبه.
      من اصلا دینی کار نکردم تا الان یعنی خط ویژه از زیپ کاملتره؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط وحید ی نمایش پست ها
      سلام دوستان دقت کنید که چاپ های جدید خط وِِیژه ویرایش نشده در واقع همون پارسالیا هست مخصوصا مفاهیم شیمی که نیاز به ویرایش داشته ویرایش نشده
      سلام ، خوبيد شما، من نميدونم درباره ي مفاهيم كي به شما گفته ويرايش نشده، ولي خود مولف بنده خداش گفته كه كاملا ويرايش شده و مطابق كنكور ٩٥ هست با اعمال تغييرات كتاب درسي پيش و كلي تغييرات مثبت توي سال دوم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نرگس رحیمی نمایش پست ها
      سلام ، خوبيد شما، من نميدونم درباره ي مفاهيم كي به شما گفته ويرايش نشده، ولي خود مولف بنده خداش گفته كه كاملا ويرايش شده و مطابق كنكور ٩٥ هست با اعمال تغييرات كتاب درسي پيش و كلي تغييرات مثبت توي سال دوم
      سلام شما مطمن هستید ؟ ویرایش جدید شیمی مفاهیم رو گرفتید؟ شیمی مسایل ویرایش شده ولی شیمی مفاهیم رو نگفتن ویرایش شده
      خط ویژه هایی هم که الان دارن میدن در واقع همون کتابای پارسال هست که دوباره چاپ کرد.دین و زندگی و ادبیات و زبان و عربی و شیمی مفاهیم ویرایش نشده...این اطلاعاتی که گاج تو ایسنا و تلگرامش داده بود
      اگه کسی شیمی مفاهیم رو تازه گرفته لطفا اعلام کنه ویرایش شده یا نه؟

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط وحید ی نمایش پست ها
      سلام شما مطمن هستید ؟ ویرایش جدید شیمی مفاهیم رو گرفتید؟ شیمی مسایل ویرایش شده ولی شیمی مفاهیم رو نگفتن ویرایش شده
      خط ویژه هایی هم که الان دارن میدن در واقع همون کتابای پارسال هست که دوباره چاپ کرد.دین و زندگی و ادبیات و زبان و عربی و شیمی مفاهیم ویرایش نشده...این اطلاعاتی که گاج تو ایسنا و تلگرامش داده بود
      اگه کسی شیمی مفاهیم رو تازه گرفته لطفا اعلام کنه ویرایش شده یا نه؟
      بله كاملا، مولف مفاهيم سال پيش معلم بنده بود، چن روز پيش بهشون زنگ زدم، ايشون گفتن كه ما كتاب ويرايش شده و كاملا مطابق با٩٥ به گاج داديم، كه هم توي دوم و هم توي پيش تفييرات كلي و سوالهاي جديد داره

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)