خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

برنامه نویسی fortran

سلام
      اگه میشه برنامه نویسی فرترن بزارید اخه یا لینک دانلود باز نمیشه یا دانلود میکنم اجرا نمیشه... اگه ممکن کمک کنید ممنون ...
      نزدیک بیست تا سایت رفتم چند بارم دانلود کردم ولی باز نشده
      مثلا این لینک باز نمیشهftn95_personal

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      کامپایلر های مختلفی برای این زبان وجود داره در این صفحه بین Absoft , ftn , g95 , gfortan , intel , Lahey , PGI , NAG مقایسه ای صورت گرفته:
      Supported Fortran Language Comparisons: Windows - Fortran UK

اگه هم اطلاعات زیادی در این زمینه ندارید میتونید با جست و جو در سایت های خارجی بهترینشون رو انتخاب کنید اینطوری فکر کنم راحتتر بتونید یه سایت و لینک مناسب و امن برای دانلود پیدا کنید اگه هم نشد اسمشو اینجا بگید تا دوستان بتونن کمکتون کنن
      لبخند بزن:>
      این را مطمئن باش
      هیچ چیز در این دنیا ارزش محو شدن لبخند زیبایت را ندارد

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahel. نمایش پست ها
      سلام
      اگه میشه برنامه نویسی فرترن بزارید اخه یا لینک دانلود باز نمیشه یا دانلود میکنم اجرا نمیشه... اگه ممکن کمک کنید ممنون ...
      نزدیک بیست تا سایت رفتم چند بارم دانلود کردم ولی باز نشده
      مثلا این لینک باز نمیشهftn95_personal
      سلام دوست عزیز
      این سایت خیلی عالیه؛ من یکی ازش خیلی استفاده کردم
      Tutorials for MFC, SAP HR, Yii, Clojure, Aurelia, CoffeeScript, CPanel, Laravel, SAP Webi, MS SQL Server, pinterest, Indian Polity, Teradata, Windows10

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      دوستان برنامه نویس.....اگه کسی بخواد برنامه نویسی یاد بگیره از کجا لاید شروع کنه؟ چه زبان های لرنامه نویسی بهترن؟
      .
      .
      .تو یه سایت چند هفته پیش خوندم تو آمریکا از ابتدایی برنامه نویسی یاد میدن به بچه ها تو مدرسه........حتما باید برم تو کارش ولی بعد کنکور.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها
      دوستان برنامه نویس.....اگه کسی بخواد برنامه نویسی یاد بگیره از کجا لاید شروع کنه؟ چه زبان های لرنامه نویسی بهترن؟
      .
      .
      .تو یه سایت چند هفته پیش خوندم تو آمریکا از ابتدایی برنامه نویسی یاد میدن به بچه ها تو مدرسه........حتما باید برم تو کارش ولی بعد کنکور.
      سلام بهتر قبلا از یاد گیری برنامه نویسی با الگورتیم نویسی اشنا بشید
      بعدش زبان پایه ایhtml css که هرچند برنامه نویسی محسوب نمیشه رو یاد بگیرید که در بقیه زبان ها پر کاربرد
      اگر خیلی دوست دارید از پایه یاد بگیریدازc++(سی پلاس پلاس شروع کنید) بعد برید سمت c
      یا اگر حوصله ندارید بعد از html css برید سمت سی شارپ(c#) یا جاوا یا پی اچ پی
      C c++ c# java php = تقریبا بسیار شبیه هم اند
      و بسیار گاربر دارند تو ایران c# و جاوا بسیار رو بورسند برای اموزش هم سایت زیر رو اموزش فارسی ویدوی توصیه میکنم faranesh.com

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Let not your heart be troubled: ye believe in God, believe also in me.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gigabyte2052 نمایش پست ها
      سلام بهتر قبلا از یاد گیری برنامه نویسی با الگورتیم نویسی اشنا بشید
      بعدش زبان پایه ایhtml css که هرچند برنامه نویسی محسوب نمیشه رو یاد بگیرید که در بقیه زبان ها پر کاربرد
      اگر خیلی دوست دارید از پایه یاد بگیریدازc++(سی پلاس پلاس شروع کنید) بعد برید سمت c
      یا اگر حوصله ندارید بعد از html css برید سمت سی شارپ(c#) یا جاوا یا پی اچ پی
      C c++ c# java php = تقریبا بسیار شبیه هم اند
      و بسیار گاربر دارند تو ایران c# و جاوا بسیار رو بورسند برای اموزش هم سایت زیر رو اموزش فارسی ویدوی توصیه میکنم faranesh.com

دمت گرم....اگه قصد یاد گرفتن c و ++c رو هم کنم....با روزی یک ساعت وقت گذاشتن براش چقد طول میکشه به مرز نیمه حرفه ای یا آماتور برسم؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات

دمت گرم....اگه قصد یاد گرفتن c و ++c رو هم کنم....با روزی یک ساعت وقت گذاشتن براش چقد طول میکشه به مرز نیمه حرفه ای یا آماتور برسم؟
      من یه نکته بگم فقط منبعی که میخوای بخونی خیلی مهمه

کتابی که برای تدریس سی و سی پلاس توی دانشگاه ها معرفی میکنند برنامه نویسی سی ditel &ditel هستش

امــــــــــا خیلی کم میشه بفهمی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

شما هر زبان برنامه نویسی بحوای یاد بگیری بیشتر از 1 ماه نهایتا 2 ماه برای یاد گیری دستوراتش ازت وقت نمیگیره ولی برای حرفه ای شدن باید پروژه بگیری حتی شده رایگان کار کنی حدوددا 1 سال 1 سال نیم طول میکشه با پروژه حرفه ای میشی پروژه هم از سایت های مثل زیر ponisha.ir
      Parscoders.com

بیشتر پروژه های تجاری که تو بازارن با
      Htmlcss
      +
      _________
      C#+database
      Or
      Java+database
      Or
      Php+database
      ه

واسه برنامه نویسیم اگر منبع خوب فارسی پیدا نکردی که معمولا هست سری
      Programing for dummies عالین
      C++ for dummies...
      C# for dommies...
      کتاب های فارسی معمولا جالب نیستن چون ترجمه ی گنگ از کتاب های قدیمی انگلیسی اند

Let not your heart be troubled: ye believe in God, believe also in me.

ویرایش توسط gigabyte2052 : 16 اردیبهشت 1395 در ساعت 21:33

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن