خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی عالی بود دستت درد نکنه

به زبان خودتون : اشته دسی درد نیره ( به نقل از یکی از دوستان )

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      دهنت سرویس پسربت حسودیم شد انقد خوب میزنی منم پیانو میخوام
      آفرین آفرین
      یه سوال : از بچگی شرو کردی ؟ بنظرت از الان شروع کنم چند سال دیگه اینطور میزنم؟

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dangh نمایش پست ها
      بسیار عالی بود!منم قبلا با پیانو آهنگ میساختم کوتاه البته...پیانو روح نواز ترین ساز هست به همراه چنگ حتی!
      من با نظر Armaghan خانوم موافقم.شما آخر بعضی پارتها رو جا داشت به صورت "گلیساندو" (glissando) میزدی...زیبا تر میشه...
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armaghan نمایش پست ها
      دست شما درد نکنه خیلی تاثیر گذار و رویایی بود.به امید توفیق روزافزون شما در عرصه علم و هنر.( چون خواسته بودین نظرات شنونده ها را بدونین اگه جسارت نباشه میخواستم نظرمو بگم.بنظرم فقط اگه کمی انتهای آهنگ را بیشتر ادامه بدین و ناگهانی قطع نشه ، خیلی دلنشین تر میشه.چون هنوز پتانسیل ادامه پیدا کردن را داشت.البته عذرمیخوام بنده به موسیقی وارد نیستم بخصوص عرصه پیچیده ساخت آثار موسیقایی ، اما آهنگ های بیکلام( بخصوص با پیانو و اغلب از آثار یانی) را گوش میکنم.کارشما هم عالی بود.موفق باشید.)
      از شما دو دوست عزیز ممنونم
      بله حق با شماست اما میدونید که تا حس حال درست و حسابی نباشه آدم نمیتونه درست ادامه بدید
      من پیانو ندارم و با نرم افرار آهنگ سازی آهنگ میسازم
      ایشاا... در کارای بعدی از تکنیک های بیشتری استفاده میکنم ♥
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها
      دهنت سرویس پسربت حسودیم شد انقد خوب میزنی منم پیانو میخوام
      آفرین آفرین
      یه سوال : از بچگی شرو کردی ؟ بنظرت از الان شروع کنم چند سال دیگه اینطور میزنم؟
      من نه پیانو دارم و نه کلاسی رفتم
      وقتی به کاری علاقه داشتی باشی میتونی خیلی خوب حتی با بدترین امکانات اونو فرا بگیری
      من 5 سالی هست که رفتم سمت آهنگسازی با کامپیوتر و با نرم افزار cubase ، مثل کاری که خیلی از خواننده ها تو جهان میکنن و آهنگ میسازن.
      برای موفقیت تو موسیقی اول باید احساساتت رو تقویت کنی و بعد ملودی های زیبا خودش میاد و فقط کافیه تو برنامه پیاده کنی .
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRREZA_RAHMANI نمایش پست ها
      من نه پیانو دارم و نه کلاسی رفتم
      وقتی به کاری علاقه داشتی باشی میتونی خیلی خوب حتی با بدترین امکانات اونو فرا بگیری
      من 5 سالی هست که رفتم سمت آهنگسازی با کامپیوتر و با نرم افزار cubase ، مثل کاری که خیلی از خواننده ها تو جهان میکنن و آهنگ میسازن.
      برای موفقیت تو موسیقی اول باید احساساتت رو تقویت کنی و بعد ملودی های زیبا خودش میاد و فقط کافیه تو برنامه پیاده کنی .
      سلام
      درسته که احساس و علاقه نقش مهمی در اجرای کارهای هنری مثل همون اهنگسازی یا طراحی و......داره ولی اشنایی با تئوری کار هم مهم هست,چه بسا اینکه اگر با تئوری کار بیشتر اشنا بودین مسلما Ending کار که بیشتر توی چشم میاد میتونست خیلی بهتر و زیباتر بشه,برای موفقیت در موسیقی اگرچه احساس یا داشتن ذوق هنری هم تاثیر داره بیش از اون شناخت تئوری موسیقی حایز اهمیته.
      حتما هم نیازی به داشتن پیانو نیست , میتونید از برنامه های Fl studio یا Sonar که دارای شبیه ساز پیانو هستن استفاده کنید.
      همه مواردی رو هم که ذکر کردم چیزی از ارزش کار شما کم نمیکنه , فقط در حد یک نظر بود,امیدوارم روزی با سواد موسیقی بالاتری , کار ارزشمندتری از شما ببینیم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRREZA_RAHMANI نمایش پست ها
      از شما دو دوست عزیز ممنونم
      بله حق با شماست اما میدونید که تا حس حال درست و حسابی نباشه آدم نمیتونه درست ادامه بدید
      من پیانو ندارم و با نرم افرار آهنگ سازی آهنگ میسازم
      ایشاا... در کارای بعدی از تکنیک های بیشتری استفاده میکنم ♥
      بسیار عالی....خیلی خوبه پس...ما هم منتظر کارای بعدیت هستیم داداش
      فرق من با اونا اینه که ،وقتی سخت میشه من ادامه میدم

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      آفرین
      من واقعا تحسینتون می کنم
      البته ربطش رو به مادر بارانی نفهمیدم که اونم از کج فهمی بنده بوده
      شما چند سالتونه؟

اگه این دفعه رو هم حساب کنم فک کنم هیجدهمین باره که میخوام برم موسیقی یاد بگیرم !
      (گیتار هم زدم ولی بیشتر گوش خراش بوده تا دلنواز با توجه به ذوق هنریم البته!!)

منتظر بعدی ...
      موفق باشین

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها

سلام
      درسته که احساس و علاقه نقش مهمی در اجرای کارهای هنری مثل همون اهنگسازی یا طراحی و......داره ولی اشنایی با تئوری کار هم مهم هست,چه بسا اینکه اگر با تئوری کار بیشتر اشنا بودین مسلما Ending کار که بیشتر توی چشم میاد میتونست خیلی بهتر و زیباتر بشه,برای موفقیت در موسیقی اگرچه احساس یا داشتن ذوق هنری هم تاثیر داره بیش از اون شناخت تئوری موسیقی حایز اهمیته.
      حتما هم نیازی به داشتن پیانو نیست , میتونید از برنامه های Fl studio یا Sonar که دارای شبیه ساز پیانو هستن استفاده کنید.
      همه مواردی رو هم که ذکر کردم چیزی از ارزش کار شما کم نمیکنه , فقط در حد یک نظر بود,امیدوارم روزی با سواد موسیقی بالاتری , کار ارزشمندتری از شما ببینیم
      ممنونم از توضیحات و کاملا موافقم چرا که برای انجام هر کاری بصورت حرفه ای و رو اصول اول باید علم آن را بطور کامل فرا گرفت و پیش رفت
      حتما در اولین فرصت یادگیری تئوری موسیقی رو در برنامه هم قرار میدهم ممنون ♥

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ووووووووووووووووويي مررررررسي...عالي بود....
      واااااقعن افرين...

بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید.. نه کارهایی که انجام داده اید،
      پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آبهای آزاد برانید و خطر کنید.
      جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید.
      (مارک تواین)

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زیبا و ارامبخش بود

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن