خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 8 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 106
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      با تاثیر مثبت حتی معدل های 20 هم ضرر میکنن. کسی که معدل 18 ریاضی داشته باشه و بخواد کنکور تجربی بده تاثیر سوابق براش در حد معدل 22-23 تجربی هست ! کسایی که اصلا سوابق ندارن و دیپلم قبل 84 هستن که دیگه هیچ !
      اینجا رو خوب بخونین تاثیر مستقیم سوابق زیان آور است مخصوصا برای شما معدل 20 عزیز !!
      سلام خان ،

جثارتا اون قسمت قرمز رو اشتباه نوشتید ،

منظور شما تاثیر قطعی هست ...

2. Top | #47
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببینید دوستان نمیدونم چرا منطقی نیستید مجلس دو فوریت رو با 130 رای موافق و 28 مخالف تایید کرد بعدش کلیات رو با 110 موافق تایید کرد و 54 تا مخالف

واقعا فکر میکنید میان جزئیات رو تو هفته اخر عمر محلس تایید نکنن ؟
      من تو عمرم نماینده موزی تر از توکلی ندیدم همیشه حزب باده ایشون الانم اگه چیزی میگه شک نکن فقط واسه ظاهر سازیه

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biology115 نمایش پست ها
      سلام خان ،

جثارتا اون قسمت قرمز رو اشتباه نوشتید ،

منظور شما تاثیر قطعی هست ...
      سلام بله منظور تاثیر مستقیم هست. مثبت به نفع همه هستش.

4. Top | #49
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر ارسلان نمایش پست ها
      مثبت باشه کجای عدالت خدشه دار میشه دقیقا؟
      اونی که معدلش خوبه که سودشو میبره از معدلش اونیم که به هر دلیلی معدلش پایینه حداقلش اینه که متضرر نمیشه از معدل و می تونه جبران کنه
      تو این مدت کمی که تا نهایی مونده و هنوز معلوم نیست ترمیم معدل وضعیتش بهترین کار تاثیر مثبته
      مگه حتما باید اونایی که معدلشون پایینه بیچاره شن تا اون مدل بالاییا حال کنن؟
      داداش وقتی یکی سال سوم رو مثل سال کنکورش خونده حقش نیست که یه امتیاز نسبت به بقیه برای تلاش هاش داشته باشه؟
      اگه تاثیر مثبت بشه تقریبا مثل اینه که برداشتنش
      ما هی دم از ازازادی و عدالت میزنیم و به دولت و عالم و آدم ایراد میگیریم بهتر نیست اول خودمون رو اصلاح کنیم؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره گمنام نمایش پست ها
      به کسایی فکر کنین که موقع امتحان نهایی اتفاقی براشون افتاده مثل خدای نکرده مرگ پدر و مادر، تصادف و ....
      کسی که با این گونه مشکلاتی روبرو میشه دیگه نباید رتبه ای رو بیاره که حقشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      اگه این اتفاقات در سال کنکور بیفته اون فرد فقط کمی ضرر میکنه چون میتونه خودشو بعد مدتی جمع و جور کنه ولی وقتی این اتفاق درست موقع امتحانات نهایی بیفته دیگه نمیتونه جبران کنه حتی اگه بتونه و رتبه ی خوبی نسبت به خودش بیاره مثلا 600 اگه موقع امتحان نهایی ها مشکلی نداشت رتبشم میتونست دو رقمی باشه

البته خدارو شکز من اینگونه مشکلات رو نداشتم ولی یه نصیحت به شما میکنم زود قضاوت نکنین
      سلام داداش
      اولا این دلیلت خیلی مسخرست چرا؟
      چون این اتفاق واسه 2درصد از افراد ممکنه بیفته و این که اون بنده خدایی که با هزار زحمت یه سال خونده و توی دوران جمع بندی این اتفاقات براش افتاده چی؟ اون که بدتره
      لطفا منطقی باشید

5. Top | #50
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره گمنام نمایش پست ها
      به کسایی فکر کنین که موقع امتحان نهایی اتفاقی براشون افتاده مثل خدای نکرده مرگ پدر و مادر، تصادف و ....
      کسی که با این گونه مشکلاتی روبرو میشه دیگه نباید رتبه ای رو بیاره که حقشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      اگه این اتفاقات در سال کنکور بیفته اون فرد فقط کمی ضرر میکنه چون میتونه خودشو بعد مدتی جمع و جور کنه ولی وقتی این اتفاق درست موقع امتحانات نهایی بیفته دیگه نمیتونه جبران کنه حتی اگه بتونه و رتبه ی خوبی نسبت به خودش بیاره مثلا 600 اگه موقع امتحان نهایی ها مشکلی نداشت رتبشم میتونست دو رقمی باشه

البته خدارو شکز من اینگونه مشکلات رو نداشتم ولی یه نصیحت به شما میکنم زود قضاوت نکنین
      اصلا متوجه منظور من نشدی شما . من نگفتم قطعی بهتره یا مثبت بهتره (به نظر من تاثیر نباشه از هر دوش بهتره ) ! .کل کنکور از یه مسخره بازی توی یه کشور مسخره بیشتر نیست.اگه بنا بر فرض کردن باشه ، شما فرض کن یه نفر شب قبل از کنکور همون بلا هایی که شما گفتین سرش بیاد . یا روز کنکور مریض شه نتونه از جاش پا شه. اصلا این مثال هایی که زدین راه مناسبی برای قانع کردن نیست . در مورد اینکه منظورم چیه کاملا معلومه توی کامنت قبلیم .

6. Top | #51
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      با تاثیر مستقیم حتی معدل های 20 هم ضرر میکنن. کسی که معدل 18 ریاضی داشته باشه و بخواد کنکور تجربی بده تاثیر سوابق براش در حد معدل 22-23 تجربی هست ! کسایی که اصلا سوابق ندارن و دیپلم قبل 84 هستن که دیگه هیچ !
      اینجا رو خوب بخونین تاثیر مستقیم سوابق زیان آور است مخصوصا برای شما معدل 20 عزیز !!
      داداش سلام
      این فایل که گذاشتید جالبه در مورد افرادی حرف زده که نهایی نداشتن یعنی حدود سال 84 که الآن در بهترین حالت 29 سال دارن
      که طبق گفته ایشون 13 در داوطلبان هستن
      خب با توجه به سن و شناختی که من از این افراد دارم(چون خیلی از اقوام و دوستان من جزو این دسته هستن) به جرئت 60 درصد بدون امید و هدف و مطالعه کنکور میدن
      و برای اون موضوع که کل تراز رو نمی گیرن معدل 20 ها مطمئنا از بقیه بیشتر میگیرن
      پس منطقی باشید

7. Top | #52
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.h نمایش پست ها
      داداش وقتی یکی سال سوم رو مثل سال کنکورش خونده حقش نیست که یه امتیاز نسبت به بقیه برای تلاش هاش داشته باشه؟
      اگه تاثیر مثبت بشه تقریبا مثل اینه که برداشتنش
      ما هی دم از ازازادی و عدالت میزنیم و به دولت و عالم و آدم ایراد میگیریم بهتر نیست اول خودمون رو اصلاح کنیم؟
      بله حقش هست
      ولی تاثیر مثبت برای کسی که معدلش خوبه باعث میشه که رتبه بهتری بیاره و به حقش میرسه

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      توکلی و امثالهم چون دیگه رای نیاوردن دارن حرفای خوب خوب میزنن که حداقل چندصدهزار تا کنکوری و خانوادشون بگن کاش رای میدادیم بهش.
      این بابا خودش 15 سال پیش با وعده حذف کنکور اومده بود برای ریاست جمهوری! تاثیر معدل هم تا کنکور 92 مثبت بود و همین مجلس بود که به شورای پذیرش دانشجو و کارگروه ماده4 و ... فشار آورد که تاثیر مستقیم بشه اگه اینا طرفدار تاثیر مثبت بودن همون موقع یه کاری میکردن.

البته احتمال این که بخوان چنین کاری کنن هم کمه احتمالا روز عیدی شما بهش زنگ زدی با خودش گفته بزار دل این بچه رو نشکنم
      دوست من چرا مغلطه میکنید ..اول اینکه من امرو زبهشون زنگ نزدم ....سه شنبه بعد بعد ازظهر بعد از جلسه بهشون زنگ زدم ..ثانیا ایشون خودشون این را گفتند حتی قبل از اینکه من بگم ...من برای تشکر بهشون زنگ زدم ..اینقدر فاز نا امید ی نهدهید لطفا ...ایشون خودشون بسیار امیدوار بودند....اتفاقا الان که اعتراضات به نتیجه داره میرسه باید پیگیر باشیم ...در ضمن آقا ی توکلی خودشون بسیار انسان عدالت محوری هستند..این را هر 2 جناخ درابره ایشان اتفاق نظر دارند ...تاثیر مستقیم را هم اصلا مجلس تعیین نکرده شورای سنجش تعیین کرده ..وقتی مجلس مصوبه بده مصوبه داخلی اونها بی اثر هست .

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.h نمایش پست ها
      داداش سلام
      این فایل که گذاشتید جالبه در مورد افرادی حرف زده که نهایی نداشتن یعنی حدود سال 84 که الآن در بهترین حالت 29 سال دارن
      که طبق گفته ایشون 13 در داوطلبان هستن
      خب با توجه به سن و شناختی که من از این افراد دارم(چون خیلی از اقوام و دوستان من جزو این دسته هستن) به جرئت 60 درصد بدون امید و هدف و مطالعه کنکور میدن
      و برای اون موضوع که کل تراز رو نمی گیرن معدل 20 ها مطمئنا از بقیه بیشتر میگیرن
      پس منطقی باشید
      شما انگار نخوندی اونجا چی نوشته؟ نوشته کسایی که سود میبرن فقط افرادی هستن که معدل رو دور زدن. دیپلمه های 84 کم هستن ولی آیا دیپلمه های ریاضی که کنکور تجربی میدن هم کمن؟ دیپلمه های فنی حرفه ای با مدرک کاردانی و حتی انسانی هم تعداشون زیاده چه برسه به ریاضی هایی که دارن تجربی میدن.
      ضمنا شناخت شما هم از دیپلمه های قبل 84 کاملا اشتباه هست. کسی که 29 سالش باشه الکی نمیاد وقتش رو با کنکور دادن هدر بده. همین فروم یه بهزاد هست که سنش بالاست و همه درس ها خیلی قویه. تو کتابخونه ما هم یه لیسانس فیزیک هست که امسال دومین آزمون سنجش تک رقمی کل کشور شده بود و خیلی های دیگه.
      حالا اگه خیلی از اقوام و دوستان شما هستن که 29 سال سن دارن و بدون هدف و بدون مطالعه دارن کنکور میدن (!!!) یعنی هم در آزمون سراسری و هم در تمام عرصه های زندگی سیاهی لشگر هستن و بود و نبودشون در کنکور تاثیری نداره. همین معدل های 20 تجربی هم شما در گزینه دو نگاه کنین کنکور 94 یکیشون به زور تونسته بینایی سجی بیاره و یه معدل نوزده و هشتاد و خورده ای هم رفته کشاورزی روزانه ! ما اینجا داریم در مورد رقبامون صحبت میکنیم نه سیاهی لشگر ها.

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Omid1377 نمایش پست ها
      واقعا متاسفم براتون . و امیدوارم هیچوقت با آدمایی مثل شما برخورد نداشته باشم
      هیچکدومتون کوچکترین کاری به عدالت ندارید(چیزی که ادعاش رو دارید) . فقط چون نفع خودتون در اینه که تاثیر معدل مثبت بشه دست به هر کاری میزنین . اگه معدلتون بالا بود و امسال کم کاری میکردین هر کاری میکردین که تاثیر قطعی بمونه. اگه اعتراضی به این قانون بود باید قبل از امتحانات نهایی سال گذشته انجام میشد (من خودم موافق برداشتن تاثیر معدل بودم و هستم) و اگه اصلاحی بود همچنین . پارسال قبل از نهایی اعلام شد تاثیر قطعیه و یه سری با وجود دونستن ، نهایی رو خراب کردن و وسط رقابت کنکور به طرز مضحکی یادشون اومد که وظیفه شون اینه که عدالت رو بر روی زمین برقرار کنن !.حرف زدن از تغییر قانون بازی ای که شروع شده خنده دارتر از حرف زدن از عدالته. خواهشا منطق بچه گانه تون رو به نمایش نذارین
      شما که ادعای عدالت میکنید میشه بفرمایید چرا کسایی که سال های 84 تا 91 نهایی داشتن باید تاثیر معدلشون قطعی باشه؟ اونا میدونستن قطعیه؟
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

ویرایش توسط Sajjad.SK7 : 16 اردیبهشت 1395 در ساعت 20:09

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.den نمایش پست ها
      ببینید دوستان نمیدونم چرا منطقی نیستید مجلس دو فوریت رو با 130 رای موافق و 28 مخالف تایید کرد بعدش کلیات رو با 110 موافق تایید کرد و 54 تا مخالف

واقعا فکر میکنید میان جزئیات رو تو هفته اخر عمر محلس تایید نکنن ؟
      من تو عمرم نماینده موزی تر از توکلی ندیدم همیشه حزب باده ایشون الانم اگه چیزی میگه شک نکن فقط واسه ظاهر سازیه
      دوست عزیز ظاهر سازی کدوم بود ....خب فوریت با 2/3 فقط باید رای بیاره و نه کلیاتو جزییات طرح ...کلیات تصویب شد یعنی اینکه تاثیر باشه ....مشکل بچه ها تاثیر مستقیم و مثبت هستش ..بی جهت به آقای دکتر توکلی تهمت نزنید..طرح تاثیر مثبت یکشنبه به رای گذاشته می شود ..ایشوون خودشون به رای آوری این طرح امیدوار بودند.....

12. Top | #57
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SunOS نمایش پست ها
      شما که ادعای عدالت میکنید میشه بفرمایید چرا کسایی که سال های 85 تا 91 نهایی داشتن باید تاثیر معدلشون قطعی باشه؟ اونا میدونستن قطعیه؟
      و مهمتر از اون واقعا سطخ سوالات نهای و کنکور قابل مقایسه با هم هستش؟؟....سوالات کنکور اینقدر سخت هست که حتی دبیران مطرح کنکور برای مثال امسال در درس زیست شناسی هم بر فوق مفهومی بودنش تاکیدداشتند ...کسی با تاثیر مثبت مخالف نیست ولی تاثیر مستقیم بنظرم یک فاصله ای ایجاد میکنه که کسی که معدلش عقبه عملا قبل امتحان چند تا گل عقب هست و به قول دوستمون فارغ التحصیلات بین 84 تا 92 چه گناهی کرده اند ..اصلا زمان اونها تاثیر مستقیم مطرح نبود و واقعا کسی نمیدونست که این قدر سرنوشت ساز بشه ...

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هیچکدومتون کوچکترین کاری به عدالت ندارید(چیزی که ادعاش رو دارید) . فقط چون نفع خودتون در اینه که تاثیر معدل مثبت بشه دست به هر کاری میزنین . اگه معدلتون بالا بود و امسال کم کاری میکردین هر کاری میکردین که تاثیر قطعی بمونه. اگه اعتراضی به این قانون بود باید قبل از امتحانات نهایی سال گذشته انجام میشد (من خودم موافق برداشتن تاثیر معدل بودم و هستم) و اگه اصلاحی بود همچنین . پارسال قبل از نهایی اعلام شد تاثیر قطعیه و یه سری با وجود دونستن ، نهایی رو خراب کردن و وسط رقابت کنکور به طرز مضحکی یادشون اومد که وظیفه شون اینه که عدالت رو بر روی زمین برقرار کنن !.حرف زدن از تغییر قانون بازی ای که شروع شده خنده دارتر از حرف زدن از عدالته. خواهشا منطق بچه گانه تون رو به نمایش نذارین
      دوست عزیز وقتی که دیوان رای به ابطال میده یعنی چی ؟؟؟یعنی اینکه 65 قاضی خبره گفتن این خلاف قانون هستش ..بله من هم قبول دارم که باید از قبل گفته می شد ولی سنجش خودش از فاصله زیاد بر اثر معدل قطعی آگاه بود باید اصلا مانع اجرایی شدن این کار می شد ...بر اسا همین استدلال قبول اصلا ...باید فازغ التحصیل های بین سال 84 تا 92 که زمان اونها مصوبه تاثیر مثبت بود را جدا کنندو براشون تاثیر مثبت در نظر بگیرند ...در این صورت حرف شما متین هست ش...هر قضبه 2 جنبه داره ..فقط بخشی از حقیقت را نبینیم....

14. Top | #59
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام بزرگوار

حضرتعالی عجب منطق و استدلال جالبی دارین!

همه ما در برابر قانون و حق و حقیقت و عدالت
      باید تمکین کنیم در این هیچ حرف و حدیثی نبوده و نیست و نخواهد بود

ببین بزرگوار یک طرفه به قاضی نرو لطفا ، خوت کلاهت رو قاضی کن و دو دو تا چهار تای منطقی کن لطفا

اکثرا داوطلبا و شاید هم جنابعالی با مفهوم و شیوه تراز بندی دروس در کنکور آشنا باشید و اگر هم آشنا نیستید لطفا آشنا بشین!

کجای این عدالته که بخاطر صرفا 1 نمره نهایی کمتر در درسی کلی فرق بین تراز نمراه 20 با 19 باید باشه اونم شاید بخاطر نحوه تصحیح یا موارد دیگر؟ دقیقا کجاش عدالته؟

کجای این عدالته که بعضی ها با خرید سوالات امتحان نهایی و یا اینکه فرزند وزیر و وکیل و ... هستند کیلویی نمره 20 بگیرن؟ واقعا کجا این عدالته که شما از اون دم میزنید؟ آیا خود جنابعالی واقعا راضی هستی؟ ، چرا هر سال n هزار تا معدل 20 داریم؟ بهش فکر کردی واقعا چرا سالانه تعداد معدل 20 ها n برابر میشه؟!

بنده خودم سالی که امتحان نهایی میدادم مراقبین نظارت چندانی نداشتن و در حال قرآن خواندن و سایر موارد بودند و بچه ها پاسخ سوالات رو با هم به اشتراک میگذاشتن! تکرار میکنم به اشتراک میگذاشتن! در بعضی از امتحانات آیا این همون عدالتیه که جنابعالی ازش دم میزنی و اظهار فضل میکنی؟!

همه میدونن که صرفا کسی که معدلش 20 هست این تاثیر قطعی سوابق به نفعش هستش و الا کسی که معدلش حتی 19.90 هم هست بازم به ضررش هست چون بازم نسبت به معدل 20 تراز کمتری رو در دروس مربوطه کسب میکنه متأسفانه

موارد این چنینی این قدر هست که اگه بخوام بگم باید تا فردا همین موقع فقط واسه جنابعالی تایپ کنم و اینجا هم جاش نیست و وقتش رو هم ندارم

بنده خودم معدلم نهاییم 17.5 هستش ولی میدونم همین 17.5 هم به ضررمه ، چرا باید به ضررم باشه؟ حداقل تاثیر مثبتی که نداره نباید تاثیر منفی هم داشته باشه بد میگم بزرگوار بگو بد میگی؟! میشه حضرتعالی لطف کنی و بگی چرا و به چه منطق و استدلالی باید معدل 17.5 من تاثیر منفی در نتیجه کنکورم داشته باشه؟

قبل از اینکه اینگونه اظهار فضل کنید کمی تفکر و تعقل پلیز
      عاقل را اشارتی کافیست
      موفق باشی
      یاعلی(ع)

15. Top | #60
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      و واقعا جالبه مگر ما این همه معدل بیست نداریم ..بیان بررسی کنند میانگین زیست های 20 درصد کنکورشون چند بوده در درس زیست ...نباید اختلاف معنا داری باشه ..ولی مثلا زیست را 20 گرفته آیا درصد کنکورش باید 25 درصد باشه؟؟ و کسی که زیست را 16 گرفته ولی درصد کنکورش 65 هست باید جایگاه پایین تری داشته باشد ...همه میدونیم مثلا درس زیست کنکور چه سطحی از سوال هست و نهایی چه سطحی از سوال ؟؟؟

صفحه 4 از 8 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن