خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 49
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نظرتون راجب این منابع چی هست.........

سلام

دوستان این منابعی که در زیر اوردم رو من گرفتم میخوام بدونم نظرتون چیه و ایا نیاز دیگری به دیگر منابع وجود داره.

ریاضیات تجربی:ریاضی مهر وماه -ریاضی خیلی سبز - ریاضی iq گاج

فیزیک: فیزیک پایه گاج که کتاب فیزیک اول و دوم و سوم رو پوشش میده - هنوز برای فیزیک پیش نمیدونم چی بگیریم.در این مورد نیاز به راهنمایی دارم.

زیست شناسی:زیست شناسی خیلی سبز 1 و 2 و پیش - احتمالا نشر الگو هم بگیرم

دین و زندگی: گاج

ادبیات:قرابت معنایی هامون سبطی + ادبیات موضوعی گاج

زبان انگلیسی :کتاب شهاب اناری مبتکران

عربی:عربی کامل گاج

شیمی:احتمالا مبتکران بگیرم.اگه نظری دارین بفرمایید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
      سلام
      دوستان این منابعی که در زیر اوردم رو من گرفتم میخوام بدونم نظرتون چیه و ایا نیاز دیگری به دیگر منابع وجود داره.
      ریاضیات تجربی:ریاضی مهر وماه -ریاضی خیلی سبز - ریاضی iq گاج
      فیزیک: فیزیک پایه گاج که کتاب فیزیک اول و دوم و سوم رو پوشش میده - هنوز برای فیزیک پیش نمیدونم چی بگیریم.در این مورد نیاز به راهنمایی دارم.
      زیست شناسی:زیست شناسی خیلی سبز 1 و 2 و پیش - احتمالا نشر الگو هم بگیرم
      دین و زندگی: گاج
      ادبیات:قرابت معنایی هامون سبطی + ادبیات موضوعی گاج
      زبان انگلیسی :کتاب شهاب اناری مبتکران
      عربی:عربی کامل گاج
      شیمی:احتمالا مبتکران بگیرم.اگه نظری دارین بفرمایید
      در مورد ریاضیات ، مطمئنی میتونی هر 3 تاش رو بخونی ؟ به نظرم بهتره بین خیلی سبز و مهر و ماه یکیو انتخاب کنی حداقل 2 بار بخونیش . بعدش دیدی تستاش داره برات به صورت حفظی میشه میتونی بری سمت iq برای پرکاری تستی !

زیست شناسی اول از همه خود کتاب درسی . باید حداقل یه فصل رو موقعی که شروع میکنی راحت 4 5 بار بخونیش و تجزیه و تحلیلش کنی . بعدش اونجاهایی که برات سخته و نتونستی خوب درک کنی ، با کمک کتاب کمک اموزشی میتونی بفهمی . اگه تازه شروع کردی زیست رو و قبلا زمینه ای نداری بهتره نشر الگو رو بیخیال شی فعلا و اول گاج رو بخونی . چون گاج بخش بخش داره و اینکه هر بخش سوالاش فقط مربوط به همون بخشه . از طریق گاج میتونی یه سری نکاتم بدست یباری . در مرحله بعدی نشر الگو خوبه
      پیشنهادم اینکه وقتی تست میزنی تا جایی که امکان داره اصلا از پاسخ تشریحی استفاده نکنی ( فقط از پاسخنامه کلیدی ) این باعث میشه اگه اشتباه کردی خودت دلیلشو بفهمی و تو تجزیه و تحلیل تقویت میشی ....

برای عربی اگه عربیت ضعیفه میتونی ایاد فیلی بگیری . بعدش بری سمت گاج ، یا کتاب سیر تا پیاز سال دوم و سوم گاج هم خوبه

ادبیات قرابت معنایی هامون سبطی بیشتر برای اموزش هست و تستاش کمه . ولی اگه مشکل داری تو این زمینه واقعا کتاب خوبیه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      slm mohsen. برای عربی:عربی گاج کامل فایده نداره.....اگه میتونی عربی افبا رو بگیر عالیه. شیمی:درسته که یک دهه است که مبتکران باب شده اما خیلی سبز در درسنامه هاش اومده همه جور مسایل رو دسته بندی کرده. فیزیک پیش:گاج بهترینه ریاضی:خیلی سبز ر اصلا نخون بجز درسنامه هندسه اش

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها این خیلی سبز زیست ناسی خیلی خوبه ها..تازه خریدمش واقعا دیر این کارو کردم...

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها

در مورد ریاضیات ، مطمئنی میتونی هر 3 تاش رو بخونی ؟ به نظرم بهتره بین خیلی سبز و مهر و ماه یکیو انتخاب کنی حداقل 2 بار بخونیش . بعدش دیدی تستاش داره برات به صورت حفظی میشه میتونی بری سمت iq برای پرکاری تستی !

زیست شناسی اول از همه خود کتاب درسی . باید حداقل یه فصل رو موقعی که شروع میکنی راحت 4 5 بار بخونیش و تجزیه و تحلیلش کنی . بعدش اونجاهایی که برات سخته و نتونستی خوب درک کنی ، با کمک کتاب کمک اموزشی میتونی بفهمی . اگه تازه شروع کردی زیست رو و قبلا زمینه ای نداری بهتره نشر الگو رو بیخیال شی فعلا و اول گاج رو بخونی . چون گاج بخش بخش داره و اینکه هر بخش سوالاش فقط مربوط به همون بخشه . از طریق گاج میتونی یه سری نکاتم بدست یباری . در مرحله بعدی نشر الگو خوبه
      پیشنهادم اینکه وقتی تست میزنی تا جایی که امکان داره اصلا از پاسخ تشریحی استفاده نکنی ( فقط از پاسخنامه کلیدی ) این باعث میشه اگه اشتباه کردی خودت دلیلشو بفهمی و تو تجزیه و تحلیل تقویت میشی ....

برای عربی اگه عربیت ضعیفه میتونی ایاد فیلی بگیری . بعدش بری سمت گاج ، یا کتاب سیر تا پیاز سال دوم و سوم گاج هم خوبه

ادبیات قرابت معنایی هامون سبطی بیشتر برای اموزش هست و تستاش کمه . ولی اگه مشکل داری تو این زمینه واقعا کتاب خوبیه
      ممنون از پاسخگوییتون برای فیزیک و شیمی و زبان نظرتون چیه؟

Sent from my SM-A800I using Tapatalk

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون از پاسخگوییتون برای فیزیک و شیمی و زبان نظرتون چیه؟

اون 3 تا خوبن .

البته اینم بگم مهمتر از انتخاب منابع ، خوندن اونهاست

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اون 3 تا خوبن .

البته اینم بگم مهمتر از انتخاب منابع ، خوندن اونهاست
      بله اینکه اولویت اول کتاب درسی هست شکی نیست.نکته بعدی راجب فیزیک اینه که من فیزیک پایه گاج رو دارم که شامل فیزیک اول و دوم و سوم هستش و شاممل فیزیک پیش نمیشه.برای فیزیک پیش چی استفاده کنم که درسنامه خوبی داشته باشه و هم تست های استاندارد.راجب شیمی هم شیمی مبتکران کفایت میکنه؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بله اینکه اولویت اول کتاب درسی هست شکی نیست.نکته بعدی راجب فیزیک اینه که من فیزیک پایه گاج رو دارم که شامل فیزیک اول و دوم و سوم هستش و شاممل فیزیک پیش نمیشه.برای فیزیک پیش چی استفاده کنم که درسنامه خوبی داشته باشه و هم تست های استاندارد.راجب شیمی هم شیمی مبتکران کفایت میکنه؟

واسه پیش میتونی خیلی سبز هم یه نگاه بندازی ، البته چندان فرقی نداره ، بیشتر واسه اینکه شاید نگارش خیلی سبز از نظر شما بهتر بیاد...

مبتکران واسه اموزش بحثی توش نیست . ولی واسه تست زدن بیشتر میتونین نشر الگو یا کتاب گاج استفاده کنین . یا حتی جلد دوم ( واجب ) خود کتاب مبتکران

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

واسه پیش میتونی خیلی سبز هم یه نگاه بندازی ، البته چندان فرقی نداره ، بیشتر واسه اینکه شاید نگارش خیلی سبز از نظر شما بهتر بیاد...

مبتکران واسه اموزش بحثی توش نیست . ولی واسه تست زدن بیشتر میتونین نشر الگو یا کتاب گاج استفاده کنین . یا حتی جلد دوم ( واجب ) خود کتاب مبتکران
      ممنون از پاسخگوییتون.یه نکته بگم راجب اینکه چرا این منابع رو انتخاب کردم.دوستان من اولین کاری که کردم اومدم سطح خودم رو سنجیدم و دیدم در چه لولی قرار دارم بعد رفتم سراغ انتخاب منابع با توجه به لولم.برای انتخاب منابع اومدم اول نظر سنجی و مشورت کردم نمونش تایپیکای که در این فروم راجب منابع گذاشتم و از اساتید هم کمک خواستم.انقدر مشورت گرفتم و نظر سنجی قرار دادم که بهترین منابع رو تونستم با توجه به لول خودم پیدا کنم.لول من در سطح صفر هستش چون مدت زیادی از کنکور دور بودم و مفاهیم رو فراموش کردم برای همین منابعی انتخاب کردم که بتونه کمکم کنه مفاهیم از حافظه بلند مدتم باز فراخوانی بشه و یادم بیاد برای همین در بعضی از در سها مثل ریاضی از ۳ منبع استفاده کردم چون احساس کردم باید کار بیشتری در این درس بکنم.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      شیمی 3 و 4 رو خیلی سبز ..شیمی 2مبتکران
      .
      .
      .

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها
      شیمی 3 و 4 رو خیلی سبز ..شیمی 2مبتکران
      .
      .
      .
      میشه دلیل این انتخابتون رو بگین

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

به نظر من شیمی 2 و 3 مبتکران،4 خیلی سبز...
      واسه جمع بندی هم "موج آزمون نشر الگو"
      فرق من با اونا اینه که ،وقتی سخت میشه من ادامه میدم

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان بدای فیزیک پیش نظرتون چیه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات

چون درسنامه هاش تقریبن کپی مبتکرانه و از لحاظ درسنامه فرقی ندارن......تست هاش از مبتکران بیشتره.و تست های تالیفی خیلی خوبی داره که از لحاظ سختی مطابق کنکور های چند سال اخیره ولی تست های مبتکران بیشترش چرته......از نظر پاسخنامه تشریحی هم با مبتکران در یه سطحه و هر دو خوبن
      .....و مهم تر از همه خیلی سبزههه
      .
      .
      .
      .
      .

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان برای فیزیک به غیر از گاج و خیلی سبز بقیه منابع مثل نشر الگو چطوره؟

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن