خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

شما هم اینطوری میشین ؟

سلام
      من چند وقته که وقتی دارم درس میخونم مخصوصا روزایی که هوا خوبه و همه بیرون از خونه هستند و مثلا پارکی یا دورهمی هستند منم هوای اونا رو میکنم و دلم به مطالعه نمیره و دوست دارم منم اونجا باشم . و به خودم میگم من چرا بیاد خونه باشم و بزنم بیرون . واسه شما هم پیش امده ؟ چه کنیم ؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      آره . عادیه . البته من هی فکرم میره به سمت لپ تاپم . راه حل من این بود که یه ساعتی رو دقیق واسه استفاده از لپ تاپم مشخص کنم و بقیه ساعاتا بهش فکر نکنم !!!
      البته در حد تئوریه هنوز به مرحله انجام نرسیده . ایشالا از فردا فردا فردا
      تو هم میتونی مشابه همینکارو کنی . (نه در حد تئوری !!) یه روز بذار دوسه ساعت برو بیرون ! همشم ادم خودشو زندونی کنه نمیشه ..

دوستان ، خوبی که حلال کردن نمی خواد
      بدی هم که ندیدین از ما .
      پس حرفی نمی مونه .
      حس کردم این انجمن داره وقتمو زیادی هدر میده .

طی یه عملیات متفکرانه ، دست ها را بی وقفه روی دکمه های کیبورد لغزاندیم و چرت پرتی همچون "ختذسحگختبسثثذحذ" تایپ کردیم . آن را کپی کرده ، و رمز اکانت خویش را عوض نمودیم . بعد از عوض شدن امضایی که میخونید می زنیم "خروج" و بای فور اور سی یو افتر کنکور !!!!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sh-n نمایش پست ها
      آره . عادیه . البته من هی فکرم میره به سمت لپ تاپم . راه حل من این بود که یه ساعتی رو دقیق واسه استفاده از لپ تاپم مشخص کنم و بقیه ساعاتا بهش فکر نکنم !!!
      البته در حد تئوریه هنوز به مرحله انجام نرسیده . ایشالا از فردا فردا فردا
      تو هم میتونی مشابه همینکارو کنی . (نه در حد تئوری !!) یه روز بذار دوسه ساعت برو بیرون ! همشم ادم خودشو زندونی کنه نمیشه ..

احیانا موقع مطالعه چشتون همش به ساعت نبود که تایم لبتاپ کی میرسه ؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها

احیانا موقع مطالعه چشتون همش به ساعت نبود که تایم لبتاپ کی میرسه ؟
      اون دوربینو دقیقا کجا کار گذاشتین ؟! نیستش که

البته یه تدبیر مهمم واسه این گذاشتم کنار ! وقتی دیدم کار داره به جای باریک میکشه و دارم مارک ساعتمو حفظ میکنم ، ساعتا رو از خودم دور کردم ، آلارم موبایلو روشن کردم که هر وقت وقتش رسید خودش زنگ بزنه .
      اصلااا هم گوش به زنگ نبودم!
      حالا واسه روز اول بد نبود
      دوستان ، خوبی که حلال کردن نمی خواد
      بدی هم که ندیدین از ما .
      پس حرفی نمی مونه .
      حس کردم این انجمن داره وقتمو زیادی هدر میده .

طی یه عملیات متفکرانه ، دست ها را بی وقفه روی دکمه های کیبورد لغزاندیم و چرت پرتی همچون "ختذسحگختبسثثذحذ" تایپ کردیم . آن را کپی کرده ، و رمز اکانت خویش را عوض نمودیم . بعد از عوض شدن امضایی که میخونید می زنیم "خروج" و بای فور اور سی یو افتر کنکور !!!!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      یه معلم داشتم میگفت موقعی که حوصله ی درس ندارین،سعی نکنین به زور درس بخونین چون درس رو که نمیفهمین هیچ و تازه انرژی ام واسه نفهمیدن گذاشتین

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عاغا منم اینطوری میشم!
      البته زیاد درگیرش نمیشم

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur100 نمایش پست ها
      سلام
      من چند وقته که وقتی دارم درس میخونم مخصوصا روزایی که هوا خوبه و همه بیرون از خونه هستند و مثلا پارکی یا دورهمی هستند منم هوای اونا رو میکنم و دلم به مطالعه نمیره و دوست دارم منم اونجا باشم . و به خودم میگم من چرا بیاد خونه باشم و بزنم بیرون . واسه شما هم پیش امده ؟ چه کنیم ؟

سلام
      بله میشه گفت عادیه بخصوص بعد چند وقت درس خوندن و اونم در هوای بهاری ولی خب باید به خودتون انگیزه بدین خودتون رو در رقابت با دوستانتون ببین البته هفته ای یک یا دوبار هم یک تا دوساعت از تایمتون کم کنین و بیرون برین.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      برای من خیلی پیش اومده مثل امشب که سالگردداییمه همه رفتن روستامون یه جاای بکرولی من موندم توخونه دارم میخونم برای ازمون فرداگزینه۲ دیدین فقط شمااینطوری نمیشین اکثرکنکوریااینجورین مخصوصااین فصل که همه فازبیرون رفتن وعروسی گرفتنشون میاد.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این حال و احوال مختص بهار هستش و کاملا طبیعیه
      سعی کن همیشه به هدفت فکر کنی و از اون دور نشی (قبولی در رشته مورد نظر)

دو ماه سختی بکش ی عمر لذتش رو ببر

موفق باشید

masirekonkur.ir

11. Top | #11
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      انگیزه ی شما کم میشه اینطور مواقع،توجه بفرمایید که شما دریکی از مهم ترین و حساس ترین دوره های زندگی تون هستید و به احتمال زیاد اعضای خونوادتون این مقطع شمارو رد کردن یا هنوز بهش نرسیدن که الان راحت میرن پارک و گردش،ولیییییی ((شما فرق دارید)) کنکور روبروی شماست و کنکور ((اصلا))رحم نداره.
      حالا چه باید کرد(این کاریه که من انجام دادم):.
      1هدفتون رو مشخص کنید(مثلا برق شریف،پزشکی شهید بهشتی ،حقوق تهران.........)2.فاصله ی الانتون رو با هدفتون مشخص کنید(با توجه به ترازاتون و سایر اطلاعات)3.یه برگه کاغذ بچسبونید جلوتون،بزرگ هدفتونو بنویسید بالاش،و موقعیت هر روزتون رو هم هر روز تا کنکور زیرش بنویسید(چقدر پیشرفت کردین و چقدر مطالعه کردین) بعد هر وقت خسته شدین یا بی انگیزه شدین این تابلو رونگاه کنین و مدام هدفتون رو با خودتون تکرار کنید
      توجه بکنید که برای کاهش رخوت و سستی،
      توکل به خدا و دعا معجزه می کنه. هر وقت اینطوری شدین زمزمه کنیداللهم ارفعنی فی اعلی درجات هذه الندبه و اعنی بعزم الاراده)) یا علی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینا رو گفتین، بذارین منم یکی بگم ...
      نزدیکای کنکور، یه وبلاگ زدم! فکرشو بکنین!!!
      یه کتابم داشتم ترجمه می کردم ... الان که فک می کنم عین آدمی که بعد اینکه با دویست رانندگی کرده و سالم رسیده و بعدا می فهمه چه کار خطرناکی کرده، تنم مورمور می شه.

در پاسخ به دوستانی که می گن دعا و توکل: بنده هیچ مشکلی با هیچ کسی ندارم. قصد و غرضی هم ندارم ولی تجربه شخصیم اینه که دعا نه تنها فایده ای نداره، بلکه چیزیه که آدمو فریب هم می ده. خوشمم نمیاد ملت بیاد الان کئوت کنه بگه شما بلد نیستی چجوری دعا کنی. دعا نه!
      Der Himmel soll warten
      ویرایش توسط luxaeterna : 02 خرداد 1395 در ساعت 04:43

13. Top | #13
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط luxaeterna نمایش پست ها
      اینا رو گفتین، بذارین منم یکی بگم ...
      نزدیکای کنکور، یه وبلاگ زدم! فکرشو بکنین!!!
      یه کتابم داشتم ترجمه می کردم ... الان که فک می کنم عین آدمی که بعد اینکه با دویست رانندگی کرده و سالم رسیده و بعدا می فهمه چه کار خطرناکی کرده، تنم مورمور می شه.

در پاسخ به دوستانی که می گن دعا و توکل: بنده هیچ مشکلی با هیچ کسی ندارم. قصد و غرضی هم ندارم ولی تجربه شخصیم اینه که دعا نه تنها فایده ای نداره، بلکه چیزیه که آدمو فریب هم می ده. خوشمم نمیاد ملت بیاد الان کئوت کنه بگه شما بلد نیستی چجوری دعا کنی. دعا نه!
      البته ما دعا کردیم و تجارب شخصیمون نشون میده که فریب نخوردیم ولی شما برا عقایدت مختاری

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن