خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

واژه های سخت برای تکواژ شماری

سلام لطفا این واژگان رو از نظر تکواژ ها(تعداد) و واژه ها (نوع) مشخص کنید ممنون :
      رنجه- گونه (عضو صورت) - گونه (نوع) - شرمسار ، نگونسار - شوخگن - نیلوفر - زهره (صفرا) - شوربا -لوطی - خورش - دستوری (اجازه) - باره (اسب) - بارگی- خرمن- عمله - فعله - تهمتن- خوش آیند (خوش +آ +ینده)؟- خویشاوند- پدیده- هزاهز -رستاخیز - خون پالا - خزانه - خزینه- تگاور- برزن- کینه- روزی(رزق) - شب در (گیاه) - تکیده- سرگین- آخته- بازی (سرگرمی) - زمزمه- دری (درباری) - دری (کبک دری) - خرگه- کرانه - قلماسنگ- مالیه - کارزار - شبستان - سره (خالص) - پیوند - پاره - سگزی - بامداد - چرک تاب - دوری (بشقاب) - گله به گله- شبیخون - خداوند - الوهیت - عصبیت- حمیت- مقالات- مقامات- خاطرات- کرامات- مخلفات- حیثیت - موالات - لوطی - نامه رسان (ص ۱۲۳ کتاب درسی آن را به صورت اسم + بن گرفته است آیا باید «ان» گذراساز را تجزیه نمود بالاخره یا خیر؟ واگرنه تکلیف سایر کلمات مثل رسانه و ... چه ؟ )- صفاتی نظیر طبیعی، استعاری، معنوی، لغوی، عشقی . .. آیا دو تکواژند یا یکی؟
      ویرایش توسط Soroosh-Bsl : 29 خرداد 1395 در ساعت 22:03

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      خیلی جالبه بیشترشون اجزای تاریخی دارند که دیگه استفاده نمیشه.من این لیست رو به استادم نشون میدم.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      دقیقا مثل شوخگن...
      فرق من با اونا اینه که ،وقتی سخت میشه من ادامه میدم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Enigma نمایش پست ها
      خیلی جالبه بیشترشون اجزای تاریخی دارند که دیگه استفاده نمیشه.من این لیست رو به استادم نشون میدم.
      تمام لغات رو شخصا از کتاب درسی ادبیات ها و زبان فارسی ۳ درآوردم اکثرا واژه های شک برانگیز ‌‌...

لطفا این کارو بکنید محل های اختلاف رو هم نوشتم اونهارو هم بیان کنید.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی نمیدونه ؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن