خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شب دراز است و قلندر بیدار ...
      خواهیم دید دوست عزیز!

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samir93 نمایش پست ها
      شب دراز است و قلندر بیدار ...
      خواهیم دید دوست عزیز!
      ظرفيت ها اعلام شد
      زياد شدن كم نشده ( اول تحقيق بعد حرف)
      علم اگه از دست علم دار زمین نمی افتاد / دگر کسی به زیر تازیانه ها نمی مرد

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان اين پيشنهاد من بود دوست داشتيد انجام بديد دوست نداشتيد نديد اگه راه بهتري بلدي همون كار را بكن
      فقط اگه معدلت خيلي پايينه بدون تو كنكور اگه تاثير قطعي باشه به سختي جبران مي شه ( براي دو سه رشته تاپ نه همه رشته ها )
      فقط اگه كسي نشست كنج خونه و يك شنبه تاثير قطعي نيا بگو چرا ؟

پ،ن ؛ مديران اگه صلاح دونستير تايپيك را پاك يا ببنديد
      من اهل فروم نيستم از تاريخ عضويت و تعداد پست ها معلومه ! فقط ي راه بود و وسلام
      @
      اين /اين + يك شنبه اگه خدايي نكرده قطعي شد اولين طلب مار ها همين افرادي اند كه مي گن ول كنيد درست مي شه @

،ياحق
      خدافظ براي هميشه

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.den نمایش پست ها
      عاشقتونم
      اندازه یه جلبک ای کیو ندارید
      اون یکی که میگه زنگ زدم به من گفتن اموزش پرورش مخالفه خخخخخخخ داداش اموزش پرورش خودش گفته اثیر قطعی مثل اینکه اون اقای سحر خیز رو یادت رفته
      شما ها مقل کبک هستین امیدوارم درستون و اینجوری نخونید وگرنه رتبه های 200 هزار هم نمیارید شماها
      اون یکی میگه شورای نگهبان مخالفه خخخخخخخخخ اخه اوسکول شورای نگهبان رو چه حساب مخالفت کنه این طرح و 2 سال پیش تایید کردن این اصلاحیه بود

برید گند بزنید به اون سبطی احمق که دست نماینده هارو باز گذاشت برا جو سازی
      لطفا توی باغ وحش نیستین اینجوری صحبت میکنین پس ادبتونو رعایت کنین @Araz

5. Top | #20
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تنها چیزی که میدونم اینه که تو این مملکت کسی به حرف چهارتا بچه 18 ساله گوش نمیده!!!!!!!!!!!
      و تو آهسته آهسته بلند میشوی
      و راه می افتی و می روی
      و در این راه رفتن دست و بالت بارها زخمی می شود
      اما آبدیده می شوی
      و می آموزی که از جاده های ناشناس نهراسی
      از مقصد بی انتها...از نرسیدن نهراسی
      و تنها بروی و بروی و بروی...

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط متاسفم گاهی اوقات از اینکه دارم با چ ادمایی زندگی میکنم
      حالا طرف اومده میگه ...کاریه سبطیه
      تقصیر سبطیه
      بدبخت بیچاره اصلا بگیم سبطی برای سایت خودش این کار کرده قبول یعنی ی درصدشم هدفش توهه دانشاموز نبوده که معدلش کم بوده؟
      متاسفم براتون
      تف سربالاس!

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliyar نمایش پست ها
      دوستان اين پيشنهاد من بود دوست داشتيد انجام بديد دوست نداشتيد نديد اگه راه بهتري بلدي همون كار را بكن
      فقط اگه معدلت خيلي پايينه بدون تو كنكور اگه تاثير قطعي باشه به سختي جبران مي شه ( براي دو سه رشته تاپ نه همه رشته ها )
      فقط اگه كسي نشست كنج خونه و يك شنبه تاثير قطعي نيا بگو چرا ؟

پ،ن ؛ مديران اگه صلاح دونستير تايپيك را پاك يا ببنديد
      من اهل فروم نيستم از تاريخ عضويت و تعداد پست ها معلومه ! فقط ي راه بود و وسلام
      @
      اين /اين + يك شنبه اگه خدايي نكرده قطعي شد اولين طلب مار ها همين افرادي اند كه مي گن ول كنيد درست مي شه @

،ياحق
      خدافظ براي هميشه
      شما کر خودت انجام بده رفیق
      شما که نمیخای با حرف مملکت بدبخت ما زندگی کنی؟
      مچکرم تا الان هر وقتی گذاشتی

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliyar نمایش پست ها
      ظرفيت ها اعلام شد
      زياد شدن كم نشده ( اول تحقيق بعد حرف)
      یعنی مشخصه باسواد ومسلطی به همه چی!
      ظرفیت هرسال تو دفترچه شماره 2 دقیقا چندروز قبل ازشروع انتخاب رشته مشخص میشه.
      من دیگه ادامه نمیدم؛به قول سرهنگ علیفر:نرود میخ آهنین درسنگ!
      موفق باشید

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حتی سرسوزنی هم به این شک نکن که امثال سبطی بخاطر من وتو کاری نمیکنن دوست عزیز'سبطی به هدفش رسید!قهرمان قصه ی قانون تاثیر معدل و تمام!
      مابه هدفمون رسیدیم آیا؟!نه ...
      احساسات همیشه بلای جان ما ایرانیها بوده و هست و متاسففانه خواهد بود که امثال این اقایون سپرش کنن و به امیال شومشون برسن'خداپشت و پناهت

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بهرحال زمان هاي استراحتم اين كارو انجام ميدم...
      كار از محكم كاري عيب نميكنه..
      مرسي

بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید.. نه کارهایی که انجام داده اید،
      پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آبهای آزاد برانید و خطر کنید.
      جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید.
      (مارک تواین)

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب که چی؟!این همه مخالف تاثیر قطعی هسین چون ننشستین 4 روز برا نهایی بخونین؟!!!این کارا لج نمیانده ها رو در میاره این همه یکی به خود شما هم زنگ بزنه لج میکنین باهاش!!ی هفتس هزار تا پست و تاپیک که فلان کنین واای فلان کنین!!!

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان وزیر بهداشت اعهلام کرد ظرفیتا1500 تا افزایش پیدا خواهدکرد

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      دوستان وزیر بهداشت اعهلام کرد ظرفیتا1500 تا افزایش پیدا خواهدکرد
      ​لینک لطفا حامد جان... سه رشته یا در مجموع؟ پردیس یا روزانه؟

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وزیر بهداشت گفت: ظرفیت رشته های پزشکی در دانشگاه ها افزایش پیدا می کند با این تفاوت که هدف گیری ما حذف طرح اجباری برای کسانی است که وارد رشته های پررقابت می شوند.دکتر سیدحسن هاشمی امروز در حاشیه شورای آموزش پزشکی و تخصصی در محل دانشگاه علوم پزشکی تهران درباره ظرفیت کنکور سراسری در گروه علوم تجربی در گروه دکتری حرفه ای پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی گفت: ظرفیت افزایش پیدا می کند. فکر می کنم در مجموع دانشگاه های دولتی و آزاد حداقل در حدود ۱۵۰۰ نفر ظرفیت افزایش پیدا خواهد کرد. با این تفاوت که هدف گیری ما حذف طرح برای کسانی است که وارد رشته های پررقابت می شوند.وی گفت: افرادی که وارد رشته های علوم پزشکی می شوند برای طرح مشکلات زیادی دارند و گاهی اوقات به دلیل دوره ای که باید بگذرانند، ۸ تا ۱۰ سال به یک سربازی نانوشته محکوم هستند.هاشمی افزود: بنا این است که اگر کارها خوب پیش برود بخش عمده ای از ظرفیتی که افزایش پیدا کرده است را به بومی اختصاص بدهیم.وی اظهار داشت: همچنین تلاش می کنیم ظرف ۱۰ سال بتوانیم طرح را حذف و آن را رقیق کنیم. با این روند اگر دوره ای چهار ساله است، سه یا دو سال و در نهایت حذف می شود. یا حتی اگر افزایش مهارت نیاز است، فقط افراد به مناطق دور دست اعزام شوند و یا در شبکه های روستایی و بهداشتی حضور پیدا کنند.وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: حذف طرح برای همه گروه های پزشکی باید به تدریج اتفاق بیافتد. ما قبلا کمبود نیرو داشتیم و پرداخت ها هم مناسب نبوده است، طرح اجباری را گذاشتیم و در کنار سربازی یک عده ای باید به طور اجباری حضور پیدا می کردند. این موضوع نیاز کشور بود و در بسیاری از جاهای دنیا نیز وجود دارد. اولین بار هم از سال ۱۳۱۸ شروع شده و جدید نیست اما باید به تدریج از غلظت آن کاسته شود و فارغ التحصیلان این رشته بتوانند زندگی مطلوبی داشته باشند.همچنین از مدت ها قبل هم اعلام شده بود ظرفیت در رشته پرستاری 2 برابر می شود.بدین ترتیب وضیعت پذیرش امسال بسیار بهتر از سال گذشته خواهد بود.البته تا منتشر نشدن دفترچه شماره 2 سازمان سنجش نمی توان اظهارنظر قطعی کردمنبع:خبرگزاری مهر

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samir93 نمایش پست ها
      یعنی مشخصه باسواد ومسلطی به همه چی!
      ظرفیت هرسال تو دفترچه شماره 2 دقیقا چندروز قبل ازشروع انتخاب رشته مشخص میشه.
      من دیگه ادامه نمیدم؛به قول سرهنگ علیفر:نرود میخ آهنین درسنگ!
      موفق باشید
      اوني كه در دفترچه دوم مشخص مي شه ظرفيت هر دانشكده س
      اين مه الان اعلام شده ظرفيت كل ه
      ببخشيد در حد شما سواد ندارم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن