خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر فعال

bazande
      نمایش مشخصات

انتخاب منبع برای همه ی دروس کنکور !

سلام با توجه به این که نمایشگاه کتاب نزدیکه و ما سومی ها از تابستون باید استارت بزنیم چند تا سوال دارم
      تو هر درس اول کتابایی که دارمو مینویسم بعدش کتاب ها ی مورد نظرمو میگم که نظرتون رو بگید لطفا اگه پیشنهاد بهتری هم دارین دریغ نکنین
      دین و زندگی:کتابی ندارم بین خیلی سبز و گاج شک دارم
      عربی:تو اینم از قبل کتابی ندارم و کتاب مورد نظرم گاج کامل هست، نظرتون؟
      زبان : بین گاج و مببتکران شک دارم نمیدونم کدوم واقعا
      ادبیات : میخوام خیلی سبز جامع بخرم و از لقمه های لغت و املا و تاریخ ادبیات و قرابت مهروماه هم برای مبحثی خوندن استفاده کنم بعدا هم گاج موضوعی بخرم و از زبان فارسی و ارایه هفت خوان خیلی سبز
      زمین شناسی : مهروماه یا خیلی سبز کدوم ؟نمیدونم
      ریاضی برای سال دوم و سوم گاج نقره ای دارم برای چهارم و جامع خیلی سبز بخرم یا مهروماه نمیدونم پیشنهادی دارین؟
      زیست :برای سال دوم میخوام خیلی سبز بخرم و برای سوم الگو دارم و چهارمو نمیدونم خ سبز یا الگو ؟ یا هردو؟
      فیزیک : برای همه سال ها میخوام مبتکران بخرم نظرتون ؟
      شیمی :برای دو سال پایه گاج نقره ای دارم و برای چهارم میخوام خ سبز بخرم و برای گاج نقره ای پیش هم شک دارم برای پایه کتاب دیگه ای لازمه؟
      خیلی ممنون از وقتی که میذارین اگه سوال دیگه ای داشتم تو همین تاپیک میپرسم بازم ممنون
      ویرایش توسط salam55 : 15 اردیبهشت 1395 در ساعت 00:06

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط salam55 نمایش پست ها
      سلام با توجه به این که نمایشگاه کتاب نزدیکه و ما سومی ها از تابستون باید استارت بزنیم چند تا سوال دارم
      تو هر درس اول کتابایی که دارمو مینویسم بعدش کتاب ها ی مورد نظرمو میگم که نظرتون رو بگید لطفا اگه پیشنهاد بهتری هم دارین دریغ نکنین
      عربی:تو اینم از قبل کتابی ندارم و کتاب مورد نظرم گاج کامل هست نظرتون؟
      ادبیات : میخوام خیلی سبز جامع بخرم و از لقمه های مهروماه هم برای مبحثی خوندن استفاده کنم بعدا هم گاج موضوعی بخرم و از زبان فارسی هفت خوان خیلی سبز
      ریاضی برای سال دوم و سوم گاج نقره ای دارم برای چهارم و جامع خیلی سبز بخرم یا مهروماه نمیدونم پیشنهادی دارین؟
      زیست :برای سال دوم میخوام خیلی سبز بخرم و برای سوم الگو دارم و چهارمو نمیدونم خ سبز یا الگو ؟ یا هردو؟
      شیمی :برای دو سال پایه گاج نقره ای دارم و برای چهارم میخوام خ سبز بخرم و برای گاج نقره ای پیش هم شک دارم برای پایه کتاب دیگه ای لازمه؟
      خیلی ممنون از وقتی که میذارین اگه سوال دیگه ای داشتم تو همین تاپیک میپرسم بازم ممنون
      سلام
      برا زمین شناسی مهر و ماه
      برای زیست اگه سطحت خوبه الگو و اگه نه خیلی سبز
      برا شیمی مبتکران
      برا فیزیک الگو-مبتکران رو نمیدونم چطوریه1
      عربی:میگن مبتکران خوبه ولی من میخوام سیر تا پیاز گاج رو بخرم
      بقیه رو نمیدونم
      موفق باشید...!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      برای شیمی بهتره از مبتکران سال دوم و خیلی سبز سوم و پیش استفاده کنی
      .
      .
      زبان هم بدون شک جامع مبتکران
      .
      .
      .
      .
      کتابای 4 جلدی فیزیک خیلی سبز که تازه اومدن بنظر جالب میان .حتما یه نگاه به pdf شون بنداز

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ادبیات : میخوام خیلی سبز جامع بخرم و از لقمه های لغت و املا و تاریخ ادبیات و قرابت مهروماه هم برای مبحثی خوندن استفاده کنم بعدا هم گاج موضوعی بخرم و از زبان فارسی و ارایه هفت خوان خیلی سبز
      داداش من دو ماه دنبال منبع بودم همه مطالبشونو خوردم.
      شمارتو بفرست برام
      با هم بخث کنیم بت میگم و هر سوالی داشتی بت میگم
      اگه نمیخوای شمارتو بدی بگو همینجا بت بگم

5. Top | #5
      کاربر فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      hellion @Mr.Dr @par.rah @ah.at @farshad7 @a.z.s @Forgotten@
      و بقیه ....
      ویرایش توسط salam55 : 15 اردیبهشت 1395 در ساعت 00:24

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دین و زندگی:کتابی ندارم بین خیلی سبز و
      گاج شک دارم
      جامع خیلی سبز
      زبان : بین گاج و
      مبتکران شک دارم نمیدونم کدوم واقعا
      ادبیات : میخوام خیلی سبز جامع بخرم و از
      لقمه های لغت و املاو تاریخ ادبیات و قرابت مهروماه هم برای مبحثی خوندن استفاده کنم بعدا هم گاج موضوعی بخرم و از زبان فارسی هفت خوان خیلی سبز و ارایه هفت خوان خیلی سبز
      زمین شناسی :
      مهروماه یا خیلی سبز کدوم ؟نمیدونم
      ریاضی برای سال دوم و سوم گاج نقره ای دارم برای چهارم و
      جامع خیلی سبز بخرم یا مهروماه نمیدونم پیشنهادی دارین؟
      زیست :برای سال دوم میخوام
      خیلی سبز بخرم و برای سوم الگو دارم و چهارمو نمیدونم خ سبز یا الگو ؟ یا هردو؟
      ندیدم
      شیمی 2 مبتکران ، شیمی 3 و پیش خیلی سبز، موج الگو (پایه و پیش)
      ...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      گاج کتاب خوبیه بدون شک
      جامع خیلی سبز بهتر از گاج کامله
      گاج
      برنامت خوبه فقط قرابت خیلی سبز فوق العادست فقط فکر نمیکنی بهتره یک کتاب جامع بگیری به جای دوتا
      بدون شک مهروماه
      زیاد فرقی ندارن یک جامع بخر بقیه کتابارو بزارکنار دیگه
      نظری ندارم
      فیزیک : برای همه سال ها میخوام مبتکران بخرم نظرتون ؟ برنامه خودمم به عنوان منبع اول مبتکرانه اگر وقت کردی منبع دیگه ای رو هم کار کن
      درباره پیش اطلاع ندارم اما پایه ها مبتکران خوبن و باید دیگه از کتابای آزمون هم برای شیمی استفاده کنی
      پاسخ داده شد

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ادبیات :

لغت و املا : نشر الگو

آرایه های ادبی :---------- آموزش : نشر دریافت ------ تست : نشر الگو

تاریخ ادبیات : مصور تخته سیاه و لقمه مهر و ماه

زبان فارسی : نشر دریافت

قرابت : به نظرم نرسی همه نشر دریافتو بخونی .... نشر الگو رو بگیر ....

عربی : اگه صفری .... مبتکران ... بعدشم یه کتاب مثه خیلی سبز جامع یا گاج نقره ای ....

اما اگه صطحت خوبه از اول یا گاج کامل رو بگیر و یا خیلی سبز جامع ... فرقی ندارن ....

دینی : گاج نقره ای :

زبان : مبتکران - شبقره

زمین : مهرو ماه

ریاضی : اگه صفر صفری از گتابای ژرف اندیشان شرو کن هر چهارتاشو بگیر ... بعدشم خیلی سبز .... اما اگه نه ... یه چیزایی از ریاضی اول یادته مستقیم برو سراغ خیلی سبز ....

زیست : نشر الگو همه پایه ها .... جز این هیچی نگیر ...

اگه تونستی حتتتتتتتتتتمن حتتتتتتتتتتمن فاگو زیست رو هم بگیر .....

فیزیک : همه خوبن .... هر کدومو بگیری ضرر نکردی ... چه نشر الگو چه گاج چه خیلی سبز و چه مبتکران ... فرقی ندارن ...

شیمی : درسنامه ای مبتکران + تست فار

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      اول از همه بگم هیچ منبعی نیست که کامل باشه و توی یه سطح دیگه باید سلیقه ای عمل کنی. مثل انتخاب گوشی های پرچمدار شرکت ها.هر کدوم یه خوبی دارن هر کدوم یه بدی اینجاس که سلیقه وارد میشه...
      حالا میرم سراغ منابع:
      ادبیات:
      لغت و تاریخ ادبیات: اینا که کلا چیز خاضی نیست که یه کتاب بهتر از کتاب دیگه باشه لغته دیگه . بین نشر الگو و خ سبز یکی رو انتخاب کن(من خودم نشر الگو رو دارم،راضیم)
      قرابت:قرابت اگه هیچی سرت نمیشه هامون سبطی بگیر(اگه احتمال میدی نمیخونیش نگیرش) اگه خیلی مشکل نداری جلو تر میگم چی بگیری
      کتاب چهارموضوعی گاج همه ی این مباحث رو داره و توصیه میکنم بگیری( اکثر رتبه برترا داشتن)

دینی: اصن به جز گاج به چیز دیگه ای فکر نکن.

عربی: عربی درسیه که خیلی نیاز به تست تالیفی نداره و با کنکور و سنجش های قبل میشه به نتیجه مورد نظر رسید. بین گاج و خ سبز یکی رو انتخاب کن به سلیقه ی خودت( 8 تیک گاج لغات هم توصیه میکنم بگیری)

زبان انگلیسی: من داداشم زبانش صفر بود کتاب جامع شهاب اناری رو خوند بالای 60 زد! (1201 لغت مهر و ماه هم بخونی بد نیست)

---------------------------
      زیست: تنها درسی که باید منابع مختلف داشت!!!
      اینو که باید کتاب رو بجویی و که هممون میدونیم ولی برای منابع من خودم ازینا استفاده میکنم قلم چی تا 90 هم میزنم.
      اول خ سبز بعد نشر الگو .
      نشر الگو یه سری تست های مسخره داره اما خداییش یه سری تست های خوب هم داره که هیچ کتاب دیگه نداره و سطح بالاتره خ سبزه.

ریاضی:من خودم خ سبز جامع رو میخونم و تستای قلم چی رو راحت میزدم.

فیزیک : من خودم برای سال سوم خ سبز میزدم اما برای تابستون توصیه نمیشه.
      دو کتاب شاخ این درس گاج نقره ای و خ سبز جامع اند. به نظر من گاج نقره ای بهتره.

شیمی :این جا باید سلیقه ای عمل کنی.
      من کلا با مبتکران حال نمیکنم نه با تم کتابش نه با لحنش.
      برای همین برای سوم و چهارم خ سبز میخونم.
      برای دوم مبتکران خوبه و جدیدا کتاب نشر الگو اومده که به سبک جدیده کنکوره و سطحش بالاس.
      در کل گفتم سلیقه ایه تو اگه با مبتکران حال میکنی همونو بگیر.

اینم بگم اون درس هایی که چند منبع گفتم هر کدومو بگیری و خوب بخونی به درصد مورد نظرت میرسی.
      خب دیگه چیزی به دهنم نمیاد اگه سوالی داشتی یا کتاب دیگه ای مد نظرته بپرس در خدمتم.
      شاید بپرسی این حرفا از کجا میزنم
      1- منابع رتبه های برتر
      2- دو ماه گشتن توی انجمن
      3- کتاب هایی که خودم دارم و نتیجه گرفتم.

موفق باشی

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام به همگی

ببین منابع خوب خیلیه ولی نظرات متفاوته بهتره خودت هم بررسی کنی

خوب

ادبیات: خرید هم زمان گاج موضوعی با خیلی سبز جامع اشتباهه

گاج موضوعی خوبه میکرو(فکر کنم عکس سهراب روشه)چرته

برای قرابت و ... می تونی از لقمه مهر و ماه یا الگو یا هفت خوان خیلی سبز استفاده کنی خدایی شبیه همند
      ولی مثلن به نظر من تاریخ ادبیات مهر و ماه تو این زمینه بهتری یا مثلا قرابت خیلی سبز به خاطر تستای متنوعش در کل کفه ترازو بیشتر سمت خیلی سبزه ولی مهر و ماه چون رنگیه البته به جز لغتش دل گشا هست

دینی:همون گاج کافیه خیلی سبز بهش نمیرسه الگو یا سفیر خرد چون پاسخ نامه نداره خیلی گیجت میکنه

زبان :مبتکران و گاج هر دو خوبند من خودم گاجو می گیرم

عربی: خیل سبز جامع درسنامش خوبه اخرش هم اشتباه بچه ها رو گذاشته ولی من گاجو بیشتر دوست دارم
      دوستان عزيزم فعلا خداحافظ !
      ویرایش توسط farshad7 : 15 اردیبهشت 1395 در ساعت 17:43 دلیل: یعنی تو روحم با این سرعت تایپ کردنم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اختصاصی:

ریاضی :گاج رو بیخیال خیلی سبز درسنامش عالیه مهر و ماه پاسخش گنگه

ای کیو هم خوبه ولی بعضی جاهاش زیاده روی داره

فیزیک: من خودم گاج یا خیلی سبز جامع می گیرم مبتکران اگه وقت کردم می گیرم

برای تست سخت هم متمم یا سال به سال خیلی سبز خوبه

شیمی: دوم گاج خوب نیست من داشتم ولی سومش عالیه

دوم مبتکران و الگو سوم:خیلی سبز و مبتکران پیش 1 :خیلی سبز پیش 2 :مبتکران

موج الگو هم بگیر

زیست:

ای کیو

دوم خیلی سبز من الگو رو هم خوندم

سوم الگو خیلی سبز فقط درسنامش خوبه

پیش هم الگو

زمین : اگه کامل میخای مهر و ماه ولی دریافت رو من می گیرم
      دوستان عزيزم فعلا خداحافظ !
      ویرایش توسط farshad7 : 15 اردیبهشت 1395 در ساعت 17:41

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شیمی : مبتکران و نقره ای گاج
      فیزیک : نقره ای و الگو
      ریاضی : ندارم ! ولی تعریف خیلی سبز شنیدم
      زیست : الگو 100%
      زمین : ندارم ولی مهر و ماه خوبه
      ادبیات : جامع خیلی سبز 100%
      زبان فارسی : هامون سبطی 100%
      دینی : لقمه مهروماه و گاج
      زبان : مبتکران

درضمن بگم که هیچوقت منبع اصلیت رو این کتابای بالا قرار نده
      در درجه اول کتاب درسی و جزوه معلم .
      این کتاب ها برای تثبیت مطالب و تست هستند
      مــــــــــوفقیت

شانـــــسی نیست !

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام سلام
      منو چرا خبر نکردی تایپک زدی سلام؟
      خب بریم
      ادبیات : موضوعی گاج واقعا کتاب خوبیه ، دوسش دارم واقعا برای قرابت رو کتاب جدا لازم نیست بخری خدایی با همین گاج موضوعی میشی مث موشک تو زدن تستای قرابت ، زبان فارسی سوال خودمم هست و برای آرایه اول خود گاج رو کار میکنم اگه جواب نداد میرم سراغ منبع دیگه تا ببینیم چه شود
      عربی : من هم گاج رو داشتم و هم خیلی سبز ،پیشنهاد من خیلی سبزه ، فقط باید حواست باشه کتابای جامع درس به درس نیستن و گرامر و ترجمه و مفهوم و متن جدا هستن ، همه رو باید حواست باشه کار کنی .
      دینی : من دین و زندگی گاج دارم ، بدون جلد پاسخش البته کتاب خوبیه ، تالیفیاش رو اگه بزنی واقعا صد رو تو کنکور میشه باهاش زد ، متن کتاب رو هم کامل داره و نکات مهم رو مشخص کرده تا چیزی از دستت در نره
      زبان : مبتکران شهاب اناری رو کار میکنم الان ، کتاب خوبیه ، و البته خود شهاب هم که طراح کانونه ، میرسم به سوالاش میفهمم این طراحش شهاب اناریه
      ریاضی : به عنوان دانش آموز ریاضی مال سروش مویینی جامع رو که دیدم واقعا خوشم اومد ، کتاب خوبیه
      فیزیک : به نظر من پایه خیلی سبز کتاب خوبیه ، مبتکران رو خوشم نیومد
      شیمی : شیمی 2 کتاب خاصی رو ندیدم تا الان ، شیمی 3 خیلی سبز مطمئنا
      زیست و زمین رو که نمیدونم دوستان از من صاحب نظر ترن

14. Top | #14
      کاربر فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAria.M نمایش پست ها
      سلام سلام
      منو چرا خبر نکردی تایپک زدی سلام؟
      خب بریم
      ادبیات : موضوعی گاج واقعا کتاب خوبیه ، دوسش دارم واقعا برای قرابت رو کتاب جدا لازم نیست بخری خدایی با همین گاج موضوعی میشی مث موشک تو زدن تستای قرابت ، زبان فارسی سوال خودمم هست و برای آرایه اول خود گاج رو کار میکنم اگه جواب نداد میرم سراغ منبع دیگه تا ببینیم چه شود
      عربی : من هم گاج رو داشتم و هم خیلی سبز ،پیشنهاد من خیلی سبزه ، فقط باید حواست باشه کتابای جامع درس به درس نیستن و گرامر و ترجمه و مفهوم و متن جدا هستن ، همه رو باید حواست باشه کار کنی .
      دینی : من دین و زندگی گاج دارم ، بدون جلد پاسخش البته کتاب خوبیه ، تالیفیاش رو اگه بزنی واقعا صد رو تو کنکور میشه باهاش زد ، متن کتاب رو هم کامل داره و نکات مهم رو مشخص کرده تا چیزی از دستت در نره
      زبان : مبتکران شهاب اناری رو کار میکنم الان ، کتاب خوبیه ، و البته خود شهاب هم که طراح کانونه ، میرسم به سوالاش میفهمم این طراحش شهاب اناریه
      ریاضی : به عنوان دانش آموز ریاضی مال سروش مویینی جامع رو که دیدم واقعا خوشم اومد ، کتاب خوبیه
      فیزیک : به نظر من پایه خیلی سبز کتاب خوبیه ، مبتکران رو خوشم نیومد
      شیمی : شیمی 2 کتاب خاصی رو ندیدم تا الان ، شیمی 3 خیلی سبز مطمئنا
      زیست و زمین رو که نمیدونم دوستان از من صاحب نظر ترن
      داداش به دو دلیل عمده زیر تگت نکردم
      1.نوشتن اسمت سخت بود و پیدا نکردمش
      2. خب من چه بدونم تو تو کتابای تجربی هم دستی داری اخه ریاضی میخونی

دوما مگه میشه کسی از فیزیک مبتکران شهریاری خوشش نیاد عالیه پیشنهاد میکنم یه بار قشنگ بگیری بخونیش خیلی خوبه !

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز تو خرید منابع نظر بقیه رو بدونی و مشورت بگیری خوبه اما حواست باشه زیاد شهرت مولف و بزگی برندواین جور چیزا چشتو نگیره
      عین من نشی که یه سالم هدر رفت

تا 4 نفر از یه کتاب تعریف کردن جو گیر نشو
      اونی که بقیه باهاش حال میکنن شاید واسه تو ته ضدحال شه!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن