خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.IQ نمایش پست ها
      حالا فوتبال بازی میکنید یا فقط نگاه میکنید؟
      متاسفانه الان نه....ولی قبلا بازی می کردم. حتی تو مدرسه هم بازی می کردم ولی معلم ورزش و مدیرمون با فوتبال بازی کردن دخترا مخالف بودن و نذاشتن پیشرفت کنیم......

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یادش بخیر یه روزی شیاطین سرخ تو لیگ پادشاهی میکرد! واقعا یاد فرگی بخیر خیلی دلم براش تنگ شده!
      اینم از این فن خال که نمیدونه اصن با خودش چند چنده! فقط دوس دارم زود بره

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام ب همگی.

شاید زیاد مرتبط با موضوع تاپیک نباشه ولی خالی از لطف هم نیس.

دیگه همه ی دوستان میدونن ک اول فصل هیچ کارشناسی و آدم فوتبالی روی قهرمانی لستر سیتی حساب باز نمیکرد.(یه جا یه مطلبی خوندم اونایی ک روی قهرمانی لستر سیتی

شرط بندی کرده بودن فکر کنم پولشون 1 یا 2 هزار برابر میشه. از بس ک احتمال قهرمانی لستر رو کم پیش بینی کرده بودن دقیقا اونایی ک حدس زدن میلیاردر شدن)

اما قهرمانی لستر سیتی چند تا درس خوب ب ما کنکوری ها و کلا بچه هایی ک قراره کنکور بدن داشت.

یکیش این بود ک این تیم وقتی بسته شد. میشه گفت یه مشت بازیکنی ک اصن کسی روشون حساب باز نمیکرد دور هم جمع شدن ک حتی بعضی از اونا سابقه جنایی هم داشتن و

.... اما در آخر کار چون خودشون رو باور کردن تونستن ستاره بشن و حتی یه بازیکن از لستر هم بهترین بازیکن فصل انگلیس شد.(خودمون رو باور کنیم ک میتونیم)

دومیش این بود ک خیلی تلاش کردن برا بدست آوردن این جایگاه و مقام و هیچوقت ناامید نشدن و بار ها شکست خوردن و پر قدرت تر از قبل برگشتن.

سومیش این بود ک هیشوقت خودمون رو با کسی مقایسه نکنیم. دقیقا عین لستر سیتی ک اگه میخواست بگه وای الان کلی تیم متمول و پولدار تو لیگ

جزیره هست و ما چیکار میتونیم بکنیم وسط این همه غول و تیم های شاخ

از نظر من مهمترین عاملی هم ک تونست اونا رو قهرمان کنه این بود ک ب کم قانع نشدن و تا ته خط ادامه دادن.

البته در کنار همه ی این ها کلی بجث های کارشناسی دیگه هم راجب قهرمان شدن لستر سیتی هست ک خب اونا رو ب اهلش واگذار میکنیم
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mhsn.1177mj نمایش پست ها
      یادش بخیر یه روزی شیاطین سرخ تو لیگ پادشاهی میکرد! واقعا یاد فرگی بخیر خیلی دلم براش تنگ شده!
      حیف شد جشن قهرمانی رو تو منچستر نگرفتن...خخ

5. Top | #20
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NIRVANA نمایش پست ها
      متاسفانه الان نه....ولی قبلا بازی می کردم. حتی تو مدرسه هم بازی می کردم ولی معلم ورزش و مدیرمون با فوتبال بازی کردن دخترا مخالف بودن و نذاشتن پیشرفت کنیم......
      گري مدل ( بازيكن شيلي و اينتره ! خخخ) چرا نوشتم نميدونم ! قاطي كردم
      بله
      طرفداری- گری لینه کر هفت سال در تیم لسترسیتی بازی کرده است. وی هم اکنون مجری برنامه معورف مچ آف د دی (Match Of The Day) است. وی در ماه دسامبر گفته بود که اگر لستر قهرمان لیگ برتر شود، این برنامه را با لباس زیر اجرا خواهد کرد.

ايا ميدانستيد حسين كعبيم در لستر بازي كرده !

حسين فيگو
      گيسوان تو شبيه اند به شب اما نه

شب كه اينقدر نبايد به درازا بكشد !

اینجام همیشه

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چه بد...
      اصلا به اونا چه ربطی داره

7. Top | #22
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mhsn.1177mj نمایش پست ها
      واقعا یادش بخیر.....فرگی
      فن خال که ما رو کشت! تازه امروزم از خودش تعریف کرده و گفته "من یکی از بهترین مربیان جهان هستم"
      خدایا خودت به ما صبر بده......
      ایشالا مورینیو میاد و یونایتد به روزای خوبش برمیگرده

8. Top | #23
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      سلام ب همگی.

شاید زیاد مرتبط با موضوع تاپیک نباشه ولی خالی از لطف هم نیس.

دیگه همه ی دوستان میدونن ک اول فصل هیچ کارشناسی و آدم فوتبالی روی قهرمانی لستر سیتی حساب باز نمیکرد.(یه جا یه مطلبی خوندم اونایی ک روی قهرمانی لستر سیتی

شرط بندی کرده بودن فکر کنم پولشون 1 یا 2 هزار برابر میشه. از بس ک احتمال قهرمانی لستر رو کم پیش بینی کرده بودن دقیقا اونایی ک حدس زدن میلیاردر شدن)

اما قهرمانی لستر سیتی چند تا درس خوب ب ما کنکوری ها و کلا بچه هایی ک قراره کنکور بدن داشت.

یکیش این بود ک این تیم وقتی بسته شد. میشه گفت یه مشت بازیکنی ک اصن کسی روشون حساب باز نمیکرد دور هم جمع شدن ک حتی بعضی از اونا سابقه جنایی هم داشتن و

.... اما در آخر کار چون خودشون رو باور کردن تونستن ستاره بشن و حتی یه بازیکن از لستر هم بهترین بازیکن فصل انگلیس شد.(خودمون رو باور کنیم ک میتونیم)

دومیش این بود ک خیلی تلاش کردن برا بدست آوردن این جایگاه و مقام و هیچوقت ناامید نشدن و بار ها شکست خوردن و پر قدرت تر از قبل برگشتن.

سومیش این بود ک هیشوقت خودمون رو با کسی مقایسه نکنیم. دقیقا عین لستر سیتی ک اگه میخواست بگه وای الان کلی تیم متمول و پولدار تو لیگ

جزیره هست و ما چیکار میتونیم بکنیم وسط این همه غول و تیم های شاخ

از نظر من مهمترین عاملی هم ک تونست اونا رو قهرمان کنه این بود ک ب کم قانع نشدن و تا ته خط ادامه دادن.

البته در کنار همه ی این ها کلی بجث های کارشناسی دیگه هم راجب قهرمان شدن لستر سیتی هست ک خب اونا رو ب اهلش واگذار میکنیم
      درسته.اتفاقا یکی از دلایلی که من این خبر رو گذاشتم همین بود.....چون واقعا لستر به همه درس بزرگی داد.بین اون همه تیم بزرگ و پولدار اومدن قهرمان شدن و ثابت کردن که همه چی پول نیست و حتما لازم نیست کلی ستاره تو تیمت داشته باشی تا بتونی موفق بشی.....
      باید به معنی واقعی "تیم" باشی و واقعا "ایمان" داشته باشی و واسه رسیدن به هدفت "بجنگی"......

پس بیاین از "لستر سیتی" یاد بگیریم.....

9. Top | #24
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED REZA نمایش پست ها
      گري مدل ( بازيكن شيلي و اينتره ! خخخ) چرا������������ نوشتم نميدونم ! قاطي كردم
      بله
      طرفداری- گری لینه کر هفت سال در تیم لسترسیتی بازی کرده است. وی هم اکنون مجری برنامه معورف مچ آف د دی (Match Of The Day) است. وی در ماه دسامبر گفته بود که اگر لستر قهرمان لیگ برتر شود، این برنامه را با لباس زیر اجرا خواهد کرد.

ايا ميدانستيد حسين كعبيم در لستر بازي كرده !

حسين فيگو������
      بله.اتفاقا منم تعجب کردم.گفتم گری مدل چه ربطی به قضیه داره که من نمی دونم!!!!
      اشتباهه دیگه.پیش میاد

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا یادش بخیر.....فرگی
      فن خال که ما رو کشت! تازه امروزم از خودش تعریف کرده و گفته "من یکی از بهترین مربیان جهان هستم"
      خدایا خودت به ما صبر بده......
      ایشالا مورینیو میاد و یونایتد به روزای خوبش برمیگرده
      اره مصاحبه شو خوندم! واقعا اعتماد به سقفش منو کشته!
      امید دارم که اقای خاص میاد و ماهم به روزای خوبمون برمیگردیم!

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      لستر سیتی = استقلال خوزستان

هر دو بدون هزینه های گزاف و بازیکنان ستاره، صدر جدولو فتح کردن ..

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      Forza Azzuri !

Forza Raniery

اهم ! این است مکتب رومانتیک ! فوتبال ایتالیا،

بی نهایت خوشحال شدم!
      حکایت ما جاودانه شود

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      فکر نمیکردم قهرمان شه.
      ولی من دلیلشو قرار نداشتن در لیگ اروپا و کنار کشیدن زود هنگام از جام اتحادیه . fa cup میدونم.
      آخه نصف تیمی مثل آرسنال هم بازی نکردن
      فکر کنم از قبل برنامه ریزی شده بود.
      ___
      امیدوارم فن خال سال بعد هم باشه بعدش گیگز بشه سرمربی.

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      انصاااااااااااااااااااااا فن خعععععلي شاد شدم...و خب چقققد غصه خوردم واس نتيجه هاي ضعيف شياطين سرخ... هععععي چرا اون تيم با اون تاريخ بايد جايگاهش اين باشه؟؟..

بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید.. نه کارهایی که انجام داده اید،
      پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آبهای آزاد برانید و خطر کنید.
      جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید.
      (مارک تواین)

15. Top | #30
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arnika نمایش پست ها
      انصاااااااااااااااااااااا فن خعععععلي شاد شدم...و خب چقققد غصه خوردم واس نتيجه هاي ضعيف شياطين سرخ... هععععي چرا اون تيم با اون تاريخ بايد جايگاهش اين باشه؟؟..
      واقعا.....ببین فن خال چی به روز ما آورده با اون فلسفه ش! ولی حداقل چند تا بازیکن جوون خوب آورد تیم اصلی! مثل رشفورد
      ایشالا هر چه زودتر فن خال میره و یونایتد با آقای خاص به جایگاه واقعی خودش برمی گرده آرنیکا جان

WE ARE UNITED

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)