خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 10 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 136
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

تأثیر معدل در کنکور فقط مربوط به امتحانات استاندارد و سراسری است

نایب رئیس دوم مجلس اعلام کرد تأثیر معدل در کنکور فقط مربوط به دروسی است که طبق استاندارد و مصوبه شورایعالی آموزش و پرورش به صورت یکنواخت و سراسری برگزار می‌شود و امتحانات مناطق، مدارس و ... در کنکور تأثیری نخواهد داشت.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدرضا باهنر نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی که در غیاب لاریجانی ریاست ساعتی از صحن علنی را بر عهده داشت، پیش از پایان نشست علنی امروز (سه‌شنبه) پارلمان به ارائه توضیحاتی درباره طرح اصلاحیه اجرای قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور پرداخت و اظهار داشت: اولاً امروز فقط کلیات این طرح در صحن علنی پارلمان به تصویب رسید و جزئیات آن هفته آینده مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی افزود: در ثانی مجلس شورای اسلامی در اصلاحیه این قانون مقرر کرده که تأثیر معدل در کنکور فقط مربوط به دروسی باشد که طبق استاندارد و مصوبه شورایعالی آموزش و پرورش به صورت یکنواخت و سراسری برگزار می‌شود و امتحانات مناطق، مدارس و ... در کنکور تأثیری نخواهد داشت.

باهنر همچنین خاطرنشان کرد: طبق طرح مذکور، آموزش و پرورش مکلف است تمهیدات لازم را برای جبران سوابق تحصیلی کسانی که در امتحانات مدارس عقب مانده‌اند، را اتخاذ کند، لذا نگرانی‌ از این بابت وجود ندارد و یکشنبه هفته آینده 19 اردیبهشت‌ماه بررسی طرح مذکور در صحن علنی مجلس ادامه خواهد یافت، دانش‌آموزان محترمی هم که نزدیک به ایام کنکور هستند، از این بابت نگرانی نداشته باشند.

پ.ن: احتمالا تا کامل شدن سوابق تحصیلی در سال ۹۸ تاثیر معدل سال سوم را که موضوع مناقشه است به شکل
      مثبت اعمال مینمایند تا حق همه تاحدودزیادی رعایت شود.
      ویرایش توسط Goodbye forever : 14 اردیبهشت 1395 در ساعت 19:05

2. Top | #2
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      یعنی چی این؟ آخرش چی شد مشخص نشد امروز؟
      از قصد هی دارن عقب میندازن! من که از جلساتشون سر درنمیاوردم ولی دقت کردین چجوری دارن بازی میدن!!! آخرشم بی نتیجه میمونه! مثل خیییییییلی موضوعات دیگه که براش جلسه ی "" صوری "" تشکیل میدن! لعنتیا.

با دلام*_*

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اون کلمه استاندارد ایجاب میکنه آدم سرش رو بکوبه به دیوار

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.ali نمایش پست ها

نماینده هایی که رأی آوردن من جمله جناب آقای علی مطهری (منتخب معتدل مجلس دهم مردم شریف تهران) موافق بودن! بعد جناب آقای احمد توکلی و دیگر افراطیون تندرو مخالف طرح بودن!
      نتیجه هر انتخابی به خود مردم بر میگرده!
      توکلی مستقیم از بیت رهبری هر سال مجلس پلاسه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      حتما باید 85 درصد تاثیر قطعی بدن تا بعضی دوستان اینجا به این باور برسن که همه چیز مشخص شده

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biology115 نمایش پست ها
      دوستان خواهشا یه خرده ادب رو رعایت کنید ،

گفتم که هنوز چیزی مشخص نشده ...
      معلوم شد عزیزم باید مژده بگی به درسخون ها
      و هم دردی کنی با معدلهاي پايين از جانب بنده حقیر که خودم هم ازشون هستم
      ((((((( نمرات سال سوم نهايي به صورت مستقيم نه مثبت در كنكور اعمال ميشود))))))
      خسته نباشید

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فوری فوری بچه ها
      گوش کنین
      توی امروز 110 نماینده مجلس به طرح رای مثبت دادن.از دو سوم چنتا رای کمتر داره.این طرح 2 فوریتی بود و به دو سوم نیاز داشت ولی نیاورده این رای رو.من این موضوع رو با یه وکیل مطرح کردم گداره پی گیری میکنه.لطفا همه سعی کنن به آقای توکلی یا مشهدی عباسی انتقال بدن موضوع رو تا توی جلسه عصر بررسی شه.لطفا سریع همه همکاری کنین.امروز 200 نماینده در مجلس حاضر بودن و 110 رای مواف داشته طرح.یعنی 55 درصد و این از دو سوم کم تره.ظاهرا اشتباه نایب رییس مجلس بوده.لطفا همه همکاری کنین

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Moein a نمایش پست ها
      و هم دردی کنی با معدلهاي پايين از جانب بنده حقیر که خودم هم ازشون هستم
      خسته نباشید
      داداش تاثیر قطعی نمیشه

خیالت راحت ...

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Moein a نمایش پست ها
      و هم دردی کنی با معدلهاي پايين از جانب بنده حقیر
      خسته نباشید
      :troll (21):

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biology115 نمایش پست ها
      داداش تاثیر قطعی نمیشه خیالت راحت ...
      عزیز از کجا مطمئنید؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش شما شاهکاری
      احتمالا وقتی سازمان سنجش اطلاعیه هم بده باز میگی نههه نمیشه بعد میری کنکور میدی میبینی اااا شد اما باز میگی نههه میریم شکایت خخخخ
      یکم منطقی باش اینقد ساده لوح نباش

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فوری فوری بچه ها
      گوش کنین
      توی امروز 110 نماینده مجلس به طرح رای مثبت دادن.از دو سوم چنتا رای کمتر داره.این طرح 2 فوریتی بود و به دو سوم نیاز داشت ولی نیاورده این رای رو.من این موضوع رو با یه وکیل مطرح کردم گداره پی گیری میکنه.لطفا همه سعی کنن به آقای توکلی یا مشهدی عباسی انتقال بدن موضوع رو تا توی جلسه عصر بررسی شه.لطفا سریع همه همکاری کنین.امروز 200 نماینده در مجلس حاضر بودن و 110 رای مواف داشته طرح.یعنی 55 درصد و این از دو سوم کم تره.ظاهرا اشتباه نایب رییس مجلس بوده.لطفا همه همکاری کنین
      منبع خبرتصویب کلیات طرح اصلاح اجرای قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsansh نمایش پست ها
      فوری فوری بچه ها
      گوش کنین
      قضیه چیه؟؟ راس میگن ایشون؟؟

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

15. Top | #15
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      توکلی مستقیم از بیت رهبری هر سال مجلس پلاسه
      کاری ندارم هست یا نیست!
      فعلاً همون نماینده هایی که بهشون تندرو افراطی اطلاق میشد امروز با طرح مخالف بودن! آقایونی هم که معتدل و میانه رو بودن موافق طرح بودن!
      حالا هی افراطی افراطی کنید!
      SaM019

صفحه 1 از 10 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن