خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمک برای انتخاب منابع زیست و شیمی

سلام
      بنده از کنکور قبلیم 6 سال میگذره و حالا میخوام دوباره کنکور بدم ضمنا من 4 سال فرصت دارم چون سال آینده پاییز باید برم سربازی.رشته من ریاضیه که انشاالله میخوام تجربی و فقط به نیت پزشکی بخونم-در حال حاضر شروع کردم به حفظ لغات انگلیسی و عربی به روش جعبه لایترز و همچنین از فردا میخوام روزی 1.5 شیمی بخونم و همچنین 1 زیست- میخواستم در ابتا بدونم نظرتون راجع به شرایط و برنامه من چیه ؟ و نظرتون راجع به منابع زیست و شیمی چیه (هم آموزشی و هم تستی)؟و اگه نکاتی به ذهنتون میرسه که میتونه منو برا رسیدن به هدفم کمک کنه اونارو از من دریغ نکنید-
      متشکرم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      salam. khaste nabashid.aghaye dr man emsal mikham posht konkoor bemoonm age tafrihatamo bezaram kenar ke majboorm bezaram vaziate drsim khoobe vli moshkelam ineke nemidoonm az koja shuru konm chetor shuru konm sale ghabl khodam tanbali krdm nakhoondam vli age az in sar dar gomi dar biam shuru konm be drs khoondan mitoonm bad az shoma khahesh mikonm sharayet posht konkoor va inke mn ta key drsamoo bekhoonm tamoom konm bem etela bedin reshteyi ham ke mikham darusazie mersi mamnoon

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb

می خواستم نظرتون راجع به سی دی های اموزشی استاد احمدی بپرسم؟

4. Top | #4
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 46ve64ww نمایش پست ها
      می خواستم نظرتون راجع به سی دی های اموزشی استاد احمدی بپرسم؟

برای خوندن نظرات بچه ها پیرامون این مجموعه به لینک زیر برو

http://konkur.us/thread376.html

5. Top | #5
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alibehroozi نمایش پست ها
      سلام
      بنده از کنکور قبلیم 6 سال میگذره و حالا میخوام دوباره کنکور بدم ضمنا من 4 سال فرصت دارم چون سال آینده پاییز باید برم سربازی.رشته من ریاضیه که انشاالله میخوام تجربی و فقط به نیت پزشکی بخونم-در حال حاضر شروع کردم به حفظ لغات انگلیسی و عربی به روش جعبه لایترز و همچنین از فردا میخوام روزی 1.5 شیمی بخونم و همچنین 1 زیست- میخواستم در ابتا بدونم نظرتون راجع به شرایط و برنامه من چیه ؟ و نظرتون راجع به منابع زیست و شیمی چیه (هم آموزشی و هم تستی)؟و اگه نکاتی به ذهنتون میرسه که میتونه منو برا رسیدن به هدفم کمک کنه اونارو از من دریغ نکنید-
      متشکرم

سلام . بهتره تا میتونین در ابتدا کار دروس تحلیلی بذارین . ( ریاضی ، فیزیم . عربی ) لا به لای اینا کارهای توصیفی سبک . مشاوره های خودم از صفر در سایت اصلی در ستون سمت راست و همین طور سایت خودم موجود هست که می تونید استفاده کنید

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

6. Top | #6
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aylar نمایش پست ها
      salam. khaste nabashid.aghaye dr man emsal mikham posht konkoor bemoonm age tafrihatamo bezaram kenar ke majboorm bezaram vaziate drsim khoobe vli moshkelam ineke nemidoonm az koja shuru konm chetor shuru konm sale ghabl khodam tanbali krdm nakhoondam vli age az in sar dar gomi dar biam shuru konm be drs khoondan mitoonm bad az shoma khahesh mikonm sharayet posht konkoor va inke mn ta key drsamoo bekhoonm tamoom konm bem etela bedin reshteyi ham ke mikham darusazie mersi mamnoon
      سلام . مشاوره های من در سایت اصلی و سایت خودم از صفر هست . می تونید از اونا استفاده کنید . فارغ التحصیلی میتونه موفق باشه که دست دست نکنه مثل پارسال و خوب و قوی شروع کنه برای خوندن . درس ها تا آخر اسفند یا نهایت فرردین باید تموم بشه

www.alirezael.ir

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام-آیا کتاب های درسی امسال تغییر کرده ؟ برای رشته تجربی کدام کنابها تغییر کرده؟آیا واقعیت داره که سال آینده کتابها تغییرات اساسی میکنند ؟ممنون میشم اگه پاسخ بدهید

8. Top | #8
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام-آیا کتاب های درسی امسال تغییر کرده ؟ برای رشته تجربی کدام کنابها تغییر کرده؟آیا واقعیت داره که سال آینده کتابها تغییرات اساسی میکنند ؟ممنون میشم اگه پاسخ بدهید
      سلام . به غیر از دین و زندگی ها بقیه تغییرات برای کنکور 92 همچون کنکور 91 جزئی هست . شاید کتابی از سال های پایه در چاپ 91 تغییر کرده باشه ولی اون منبع کنکور نیست و منبع کنکور چاپ سال چهارم 91 . سوم 90 و دوم 89 هست

www.alirezael.ir

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام-ببخشید برای هر سه سال برای درس های شیمی و زیست کتابهای تستی خوب معرفی کنید(به عنوان مثال من شیمی 2 بازرگان رو دارم که بیشتر توضیحی هست و برای تسلط بیشتر به موضوع نیاز به حل تست دارم)پس لطف کنید در این زمینه ها برای من کتابهای تستی خوب و همچنین کتابهای توضیحی خوب(من اصلا جزوه ندارم ) رو به من معرفی کنید

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام-ببخشید برای هر سه سال برای درس های شیمی و زیست کتابهای تستی خوب معرفی کنید(به عنوان مثال من شیمی 2 بازرگان رو دارم که بیشتر توضیحی هست و برای تسلط بیشتر به موضوع نیاز به حل تست دارم)پس لطف کنید در این زمینه ها برای من کتابهای تستی خوب و همچنین کتابهای توضیحی خوب(من اصلا جزوه ندارم ) رو به من معرفی کنید
      برای حل تست در شیمی کتاب "پرسش های چهارگزینه ای" مهندس بازرگان رو خریداری کنید. ظاهراً در مورد شیمی 3 هم کتاب جدید با تست های بسیار سخت در دو جلد انتشار داده اند.

موفق باشید.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید لطف کنید برای شیمی پیش و همچنین زیست سه سال هم منابع تستی خوب معرفی کنید-

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام جناب دکتر شاید شما به خاطر سوالات تکراری من خسته شده اید و جواب نمیدیت - اما انصافا من جواب سوالم رو کامل نگرفتم و مجبور شدم دوباره سوالم رو با کمی تغییرات بپرسم(من در سوالم برای تک تک درس های زیست یعنی هر سه سال و شیمی هم همچنین منابع آموزشی خوب و تستی میخواستم که شما لطف کردیت برای شیمی 2 و3 منابعی رو پیشنهاد دادید اما بقیه دروس از قلم افتاد) لطف کنید در صورت امکان جواب سوال من رو کامل بدیت

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      متشکرم
      من هم مشکل این دوستمون را دارم آقای دکتر البته تمامی مشاوره شما را در سایت دیدم ولی برای من نامفهوم بود

14. Top | #14
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببخشید لطف کنید برای شیمی پیش و همچنین زیست سه سال هم منابع تستی خوب معرفی کنید-
      سلام . شیمی دو مبتکران . شیمی سوم و جهارم خیلی سبز
      زیست هم جامع تخته سیاه . خیلی سبزها .

www.alirezael.ir

15. Top | #15
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام جناب دکتر شاید شما به خاطر سوالات تکراری من خسته شده اید و جواب نمیدیت - اما انصافا من جواب سوالم رو کامل نگرفتم و مجبور شدم دوباره سوالم رو با کمی تغییرات بپرسم(من در سوالم برای تک تک درس های زیست یعنی هر سه سال و شیمی هم همچنین منابع آموزشی خوب و تستی میخواستم که شما لطف کردیت برای شیمی 2 و3 منابعی رو پیشنهاد دادید اما بقیه دروس از قلم افتاد) لطف کنید در صورت امکان جواب سوال من رو کامل بدیت
      سلام . به این مطلب در سایتم برین .کتاب های برگزیده کنکور92 همه رشته

www.alirezael.ir

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)