خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 32 از 32
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      یه دو هفتس خیلی خیلی خیلی خیلییی خوابم میاد بدنم همش خستس مخصوصا چشمام .خوابمو هرجور تنظیم میکنم باز همین حسو دارم.
      سرم درد میگیره گاهی.وقتی ب درس و کنکور فک میکنم یه استرس عجیبی میگیرم طوری ک قلبمو احساسش میکنم ک چطور میزنه یدفه بدنم انگار میلرزه .دستام یخ میشه و عرق میکنه.موقع درس خوندنم جدیدا انگار قلبم ی جوری مث وقت اضطراب میزنه.
      خیلی عرق میکنم دستم حتا کف پاهام.
      نمیدونم چمه.
      من 4 ساله پشت کنکورم استرسم داشتم اما ادم استرسی نبودم! یه استرس عادی.اما جدیدا حس میکنم غیر نرمالم.
      کسی اینجوری هست؟ طبیعیه یا باید دکتر برم؟ میترسم دکتر برم دارو خواب بم بده بدتر بخوابم.
      یا ریتالین بده .دوستام رستالین میخورن شب تا صب بیدارن و با تمرکز میخونن اما مشاورم گفت ریتالین مث شیشس و دکتر مغز و اعصاب باید تجویز کنه.
      از داروام میترسم.
      هرچیزی میخورم.قهوه ام میخورم باز حس خستگی خواب و حس منگ بودنه تو وجودمه.
      میترسم باعث ضربه ب درسم بشه
      عرق کردن زیاد
      تپش قلب غیرعادی
      خستگی همیشهگی و...
      همشون از نشانه های کمبود ویتامین d هستن
      یه ازمایش برین ، احتمالا از همینه...

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از من به شما نصیحت قهوه خوردن توی دوران کنکور اشتباه بزرگیه که دچار خوابالودگی میشه
      توجه کنین هر شخص حدود 8 ساعت به خواب نیاز داره خوده من از ساعت 12 میخابم تا 8 صبح ولی بجاش باید در ساعات بیداری بهترین نتیجه رو از خودتون نشون بدین قهوه نخورین چون باعث اشفتگیتون میشه درسته چندین ساعت بیدار نگهتون میداره ولی ی چیز کاذبه
      موفق باشین

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن