خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

دین وزندگی مرور از اول یا جمع بندی؟

سلام
      من میخوام دینیو 100بزنم.کتاب گاجو چند ماه پیش میشه گفت تو بهمن تموم شده.احساس میکنم فراموشم شده.هیچ مروریم نداشتم تاحالا
      حالا مشاورم گفته واسه جمع بندی کتاب زیپ بگیرم.
      ب نظر شما دوباره گاج رو مرور کنم بعد زیپ یا زیپ جواب میده؟ باز میگم میخوام 100بزنم.حداقل بگم 90ب بالا.لطفا اونایی ک دینیشون قویه و از این کتاب شناخت دارن بگن
      I wanna thank me for believing in me

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      آخرِ گاج که یه جمع بندی خوب از همه درسا داره . آیه ها رو هم مرور کن . تستایی که نشانه دارنم دوباره بزن تا بفهمی اگه چیزی یادت رفته دقیقا از کجا های کتابه
      دوستان ، خوبی که حلال کردن نمی خواد
      بدی هم که ندیدین از ما .
      پس حرفی نمی مونه .
      حس کردم این انجمن داره وقتمو زیادی هدر میده .

طی یه عملیات متفکرانه ، دست ها را بی وقفه روی دکمه های کیبورد لغزاندیم و چرت پرتی همچون "ختذسحگختبسثثذحذ" تایپ کردیم . آن را کپی کرده ، و رمز اکانت خویش را عوض نمودیم . بعد از عوض شدن امضایی که میخونید می زنیم "خروج" و بای فور اور سی یو افتر کنکور !!!!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      اگه خیلی گاج قبول داری تا 15 اردیبهشت صبر کن... یه کتاب خوب جمع بندی میده !

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      چه جمع بندی بخونی چه جامع تضمینی برا صد زدن وجود نداره
      اما به نظر من!!!اگه میخوای نتیجه خوبی بگیری جمع بندی بخون و در کنار ش تست بزن
      جامع زیاده درسنامش(که بنظرم لازم هم نیست!!)و خسته کنندس

من خودم دین و زندگی نخوندم و میخوام 70به بالا بزنم جمع بندی مهروماه رو از 1خرداد روزی یه سات میخونم
      فکر کنم برا رسیدن به این درصد تو دین و زندگی!برنامه من مناسبه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      اگه خیلی گاج قبول داری تا 15 اردیبهشت صبر کن... یه کتاب خوب جمع بندی میده !
      هر کتابی که 15 ام تو نمایشگاه باشه همون روز تو سایتم قرار میدن ؟؟؟منتظر جمع بندی شیمی گاجم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koenigsegg نمایش پست ها
      هر کتابی که 15 ام تو نمایشگاه باشه همون روز تو سایتم قرار میدن ؟؟؟منتظر جمع بندی شیمی گاجم
      1- من سیب مهروماه دینی دارم عالیه... الان دارم سوم و پیش دوره میکنم خیلی خوبه ! با همون روزی یه ساعت دو درس میخونم :d

2- تو سایت چیع دو سه روز بعدش میاد شهرتون اصلا :d

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      1- من سیب مهروماه دینی دارم عالیه... الان دارم سوم و پیش دوره میکنم خیلی خوبه ! با همون روزی یه ساعت دو درس میخونم :d

2- تو سایت چیع دو سه روز بعدش میاد شهرتون اصلا :d
      مهروماه دارم اصلا خوب نیست برا دوهفته اخر خوبه من شیمی پیش 3و4 و 2:4و5 رو نخوندم حوصله هم ندارم از رو جامع بخونم خط ویژه پارسال خوب بود درسنامش اما شیمی پیش امسال تغییرات زیاد داشته و نمیتونم اونو استفاده کنم

2-الان گاج جمع بندی شیمی مناسب95 نداره منظورم اینه که اگه احتمالا امسال هم جمع بندی شیمی رو چاپ کرده باشن و تو نمایشگاه بیارن 15ام رو سایتشون برا سفارش قرار میدن؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koenigsegg نمایش پست ها
      مهروماه دارم اصلا خوب نیست برا دوهفته اخر خوبه من شیمی پیش 3و4 و 2:4و5 رو نخوندم حوصله هم ندارم از رو جامع بخونم خط ویژه پارسال خوب بود درسنامش اما شیمی پیش امسال تغییرات زیاد داشته و نمیتونم اونو استفاده کنم

2-الان گاج جمع بندی شیمی مناسب95 نداره منظورم اینه که اگه احتمالا امسال هم جمع بندی شیمی رو چاپ کرده باشن و تو نمایشگاه بیارن 15ام رو سایتشون برا سفارش قرار میدن؟
      اشتباه نکن میتونی برای درسی مثل دین از جمع بنید استفاده کنی ولی برای درسای اختصاصی و مفهمومی هیچ وقت این کارو نکند ضرر میکنی چون مفهموم برات جا نمیفته و فقط حفظ میکنی و در نهایت وقتت تلف نمیشه !
      این تجربه ی خود من اشتباه منو نکن !

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مرسی.پس باید یه دور جمع بندیو بخونم

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه خوندید و تموم کردید پس باید جاهای مهم متن رو خودتون هایلایت میکردید که الان استفاده کنید...
      ولی اگه اینکارو نکردید از کتاب جمع بندی استفاده کنید و به ایه ها مسلط شید...مرور کنین و مرور...

دفترچه ی عمومی یکی از سال هارو از خودتون امتحان بگیرید(توی زمان مشخص خودش)...مثل خود کنکور و هر 4 درس رو بزنید و ببینید درصدتون چند میشه...بعد از اون ببینید اشتباهی که انچام دادید توی کدوم قسمت بوده...متن-ایه-شک کردن و یا...

برای 100زدن هیچ کتاب و تستی کافی نیست...چون فقط خوندن نیست...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Hosein نمایش پست ها
      اگه خوندید و تموم کردید پس باید جاهای مهم متن رو خودتون هایلایت میکردید که الان استفاده کنید...
      ولی اگه اینکارو نکردید از کتاب جمع بندی استفاده کنید و به ایه ها مسلط شید...مرور کنین و مرور...

دفترچه ی عمومی یکی از سال هارو از خودتون امتحان بگیرید(توی زمان مشخص خودش)...مثل خود کنکور و هر 4 درس رو بزنید و ببینید درصدتون چند میشه...بعد از اون ببینید اشتباهی که انچام دادید توی کدوم قسمت بوده...متن-ایه-شک کردن و یا...

برای 100زدن هیچ کتاب و تستی کافی نیست...چون فقط خوندن نیست...
      آره تسلط ک مهم تره .بچه های اینجا ک دینی رو 90 ب بالا زدن نکاتی ک گفتنو منم با دقت خوندم مثل اونا.اما فراموشم شده.هایلایتم نکردم متاسفانه

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      آره تسلط ک مهم تره .بچه های اینجا ک دینی رو 90 ب بالا زدن نکاتی ک گفتنو منم با دقت خوندم مثل اونا.اما فراموشم شده.هایلایتم نکردم متاسفانه
      اشکالی نداره...کتاب جمع بندی بگیرید و از روی اون مرور کنید...اگه سرعت خوندتون خوبه پیشنهاد میکنم روزی 2 درس بخونید(از روی کتاب جمع بندی)و بعد از هر6درس(یا 4درس به انتخاب خودتون)جمع بندی کنید و بعد از هر پایه هم جمع بندی کنید و تست بزنید...این بار هم حتما هایلایت کنید نکاتی رو که توش ممکنه به شک بیوفتید یا یادتون میره حتی اگه منبعتون جمع بندی باشه...

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ب نظر من واس دین خود کتابش هم کافیه.
      من خودم واس جمع بندی کتابو بخونم راحت ترم
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)