خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

Question لطفا بیاین در مورد شیمی راهنمایی میخوام

سلام دوستان خسته نباشید میخواستم ببینم اگه من شیمی سوم رو اصلا نخونم و کل تمرکزمو رو پیش و دوم بذارم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟ یعنی فصلای سوم هیچکدوم پیش نیاز پیش نیستن؟؟؟البته دوم وپیش رو یه چیزایی خوندم ولی تسلط کامل ندارم سوم هم فقط مساعل استو رو قبلا خوندم. راستی پیش و دوم حدود چند درصدن؟؟؟؟ ممنون میشم زود جواب بدین

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ye konkoori95 نمایش پست ها
      سلام دوستان خسته نباشید میخواستم ببینم اگه من شیمی سوم رو اصلا نخونم و کل تمرکزمو رو پیش و دوم بذارم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟ یعنی فصلای سوم هیچکدوم پیش نیاز پیش نیستن؟؟؟البته دوم وپیش رو یه چیزایی خوندم ولی تسلط کامل ندارم سوم هم فقط مساعل استو رو قبلا خوندم. راستی پیش و دوم حدود چند درصدن؟؟؟؟ ممنون میشم زود جواب بدین
      سلام
      شما دوم و پیش رو که کامل نخوندی . سوم رو هم نمیخوای بخونی ! خب چی خوندی ؟؟ شما از دوم شروع کن به ترتیب کتابها فصل به فصل برو جلو همه رو هم کامل با تست بخون .

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      کتابارو ناخونک نزن

یکیو کامل و مفهومی بخون و مطمئن شو که میتونی تستاشو بزنی بعدش برو کتاب بعدی

اگه بخای هر کدومو نصفه نیمه بخونی و به تسلط نرسی خدای نکرده کنکور پایین میزنی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من به خاطر مشکلاتی که داشتم اصلا شرایط خوندنو نداشتم همین قسمتایی که خوندمم به زور و واسه دلخوشی بوده(آخه همیشه دانش آموز ممتاز بودم و از اواسط سال سوم به شدت افت کردم) وگرنه خودم میدونستم خوندنم چنگی به دل نمیزنه حالا میخوام بدونم سومو نخونم مشکلی پیش میاد یانه؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تمام تلاشتو بکن که کامل بخونی.اگرم نتونستی حتما رو استوکیومتری و مسائل محلول ها مسلط شو.ولی بازم نظرم اینه که کامل بخونی.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه با تمرکز بخونم تو یادگیری مشکلی ندارم به نظرتون اگه دوم و پیش رو با هم پیش ببرم و بعد برم سراغ سوم میتونم با تسلط شیمی رو جمع کنم

7. Top | #7
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      میتونی.تا آخر خرداد همرو بخون.از 1 تیر تا کنکور فقط تست بزن.
      راستی حواست باشه سوالای مفهومی شیمی گزینه هاش ترکیبی میاد پس حتما سوم رو بخون.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عزیزم مطالب به هم پیوسته است
      نا امید نباش من هنوز شروع نکردم تازه میخوام شروع کنم و هیچی نخوندم
      اوضاعت خوبه
      اگه تلاش کنی میتونی کامل تموم بکنیش
      حتما شیمی سال سوم بخون چون طبق سال های قبل از شیمی سال سوم نسبت به حجمش سوالات بیشتری می آید

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      استوکیومتری هم تو سینتیک کاربرد داره هم تعادل هم اسید و باز هم الکتروشیمی
      از طرفی محلول ها هم تر اسید و باز کاربرد دارن. پس نمیشه شیمی سوم رو نخوند

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من به خاطر مشکلاتی که داشتم اصلا شرایط خوندنو نداشتم همین قسمتایی که خوندمم به زور و واسه دلخوشی بوده(آخه همیشه دانش آموز ممتاز بودم و از اواسط سال سوم به شدت افت کردم) وگرنه خودم میدونستم خوندنم چنگی به دل نمیزنه حالا میخوام بدونم سومو نخونم مشکلی پیش میاد یانه؟؟؟
      وسواس نداشته باش.... هیچی نمیشه
      وقت کمه
      همون سال دوم رو بخون بهش تسلط پیدا کن و تستاشو کامل بزن
      اگه وقت کردی دو فصل اول پیش رو هم کامل به تسلط برس.... اگه چیزی موند برو فصلای دیگه رو هم بخون

اگه همش به آخر راه و کارای نکردت فکر کنی بیشتر اضطراب میگیری... از یجا فقط شروع کن

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سال سوم ک اسون تر از دوم و پیشه !!!!!
      بعدشم از هر چیزی ی تیکه ناقص نخون ...ی سوال بتونی بزنی سر کنکور خیلی بهتر از اینه ک هیچی نتونی بزنی !امتحان تشریحی نی ک بگی نصفه می نویسم باز ی نیم نمره می گیرم ..خودت میدونی دیگه تو تستا جواب اخر فقط ملاکه !
      ببین اگرم نمی خوای سومو بخونی حداقل اون واکنش ها رو باید بلد باشی گاهی با پیش ترکیبی میدن
      تو مبتکران کل واکنشارو تو سه صفحه ی جا واست نوشته ک کنارشم علامت زده ک کدوما حتما باید خونده بشن
      موفق باشی !

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      بنظر من دوم رو که خوندی...سوم رو بخون جای پیش!
      وقت کردی پیش رو هم بخون...
      در کل با ترتیب پیش برو!
      اما کلا استوکیومتری رو بخون..بیشتر جاها بدردت میخوره

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      منم به مشکل خوردم . برای کنکور قرار بود که پیش 2 رو نخونم . حالا برای امتحان نهایی مجبورم که بخونم . نمیدونم اون 2 فصل رو کنکوری بخونم یا ابکی برای نهایی ؟!!
      چون شنیدم تست اسید و باز رو که نمیشه زد توی کنکور . الکتروشیمی هم که اصلا تا الان نخوندم .

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام شماتاسوم بلدنباشید (موازنه-معادله-انواع واکنش ها-استوکیومتری-ترمودینامیکو....) اصلانمیتونید واردحل سوالات محاسباتی پیش بشیدوفکراینکه سومونخونیدبسیاراشتباهه وتوصیه ام اینه که حتماحتماسوموبخونیدتاکنکور موفقی داشته باشیددردرس شیمی.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون از اینکه وقت گذاشتین و جواب دادین.با توجه به سخنان گهربارتان تصمیم گرفتم همشو بخونم.ان شا الله بتونم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)