خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

درخواست مشاوره برای درس فیزیک تجربی

با سلام و عرض خسته نباشید.
      من داوطلب کنکور 92 هستم. بعد از گرفتن لیسانس و گذشت تقریبا 8 سال از سالی که کنکور داده بودم، دوباره تصمیم گرفتم که در کنکور سراسری شرکت کنم و قصدم قبولی در رشته دندانپزشکی در یکی از دانشگاه های شهر تهرانه که می دونم کار دشواریه.
      راستش از نظر شرایط مالی در وضعیتی قرار ندارم که برای درس ها مدرس داشته باشم و یا به کلاس برم.
      می خواستم برای درس فیزیک مشاوره بگیرم که یک منبع خوب به من معرفی کنید تا با خوندن اون بتونم به درصد بالای 80 دست پیدا کنم. آیا هیچ کدوم از کتاب ها و منابع بازار این قابلیت رو دارند؟
      باید بگم در حال حاضر به خاطر گذشت سالیان زیاد چیزی از درس فیزیک خاطرم نیست و باید منبع جامع و کاملی در اختیار داشته باشم.
      برای دروس دیگه هم طبق گفته دوستان کنکوری به این شرح منابعی رو انتخاب کردم
      ادبیات گاج سبز
      دین و زندگی جامع خیلی سبز
      عربی خیلی سبز
      زبان خیلی سبز
      زیست خیلی سبز
      شیمی مبتکران
      ریاضی جامع تجربی تخته سیاه
      از راهنمایی شما پیشاپیش ممنونم.

2. Top | #2
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoori92 نمایش پست ها
      با سلام و عرض خسته نباشید.
      من داوطلب کنکور 92 هستم. بعد از گرفتن لیسانس و گذشت تقریبا 8 سال از سالی که کنکور داده بودم، دوباره تصمیم گرفتم که در کنکور سراسری شرکت کنم و قصدم قبولی در رشته دندانپزشکی در یکی از دانشگاه های شهر تهرانه که می دونم کار دشواریه.
      راستش از نظر شرایط مالی در وضعیتی قرار ندارم که برای درس ها مدرس داشته باشم و یا به کلاس برم.
      می خواستم برای درس فیزیک مشاوره بگیرم که یک منبع خوب به من معرفی کنید تا با خوندن اون بتونم به درصد بالای 80 دست پیدا کنم. آیا هیچ کدوم از کتاب ها و منابع بازار این قابلیت رو دارند؟
      باید بگم در حال حاضر به خاطر گذشت سالیان زیاد چیزی از درس فیزیک خاطرم نیست و باید منبع جامع و کاملی در اختیار داشته باشم.
      برای دروس دیگه هم طبق گفته دوستان کنکوری به این شرح منابعی رو انتخاب کردم
      ادبیات گاج سبز
      دین و زندگی جامع خیلی سبز
      عربی خیلی سبز
      زبان خیلی سبز
      زیست خیلی سبز
      شیمی مبتکران
      ریاضی جامع تجربی تخته سیاه
      از راهنمایی شما پیشاپیش ممنونم.
      سلام
      تبریک
      برای فیزیک اول گاج سفید .... این تا 60 میرسونه ... بعدش و در صورت تمایل نشرالگو
      منابع خودتون هم خوبه ... فقط شیمی دو مبتکران بگیرین و شیمی 3 و پیش خیلی سبز بهتره
      موفق باشین

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
      سلام
      تبریک
      برای فیزیک اول گاج سفید .... این تا 60 میرسونه ... بعدش و در صورت تمایل نشرالگو
      منابع خودتون هم خوبه ... فقط شیمی دو مبتکران بگیرین و شیمی 3 و پیش خیلی سبز بهتره
      موفق باشین
      بسیار متشکرم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن