خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 59 از 59
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      داداش شما جوری از مهندس مسعودی داری طرفداری میکنی که انگار نسبت فامیلی باهاشون داری یا انگار شاگرد خصوصیش هستی .از این تبلیغات و کوفتن ها و تعریفات نه پولی به جیب شما میره و نه به جیب سایرین . پس بهتره که حقیقت رو بگیم . شاید یه بنده خدایی با پول کارگری و... و با هزار امید و ارزو دنبال خریدن این جور cd ها باشه . باجو سازی که شما دارید میکنید به هیچ نتیجه ای نمیشه رسید. شما اگه طرفدار ایشون هستی و با ایشون به درصد هایی بالای 60-70 رسیدید ،با مدرک و دلیل صحبت کن . از نقاط قوت ایشون بگو تا سایرین هم هزاران هزار نقطه ی ضعف فیزیک و ریاضی اقای مسعودی رو بگن.
      این همه ادم اومدن میگن سادات نسبت به مسعودی حداقل در چند سال اخیر بهتر کار کرده . کسی هم به اقای مسعودی توهین نکرد . شما بعد اینطوری داری یه تنه طرفداری میکنی اونم با پرخاش!!!!!
      من به عنوان کسی که هم فیلم ها اقای مسعودی رو دیدم و هم اقای سادات رو ،میگم قطعا سطح تدریس مهندس سادات خیلی بالاتره اما شیوایی کلام اقای مسعودی به مراتب بهتره . درصد منم در فیزیک یه سطح معمول(میانگین65)هست . بچه های دیگه که خیلی درصداشون از من بالاتره هم رو ی سطح تدریس و مفهوم اقای سادات تکیه میکنند و نه روی تکنیک های به قول خودشون خودساخته و بدون هیچ اثبات ریاضیاتی اقای مسعودی (که البته مهندس سادات با اثبات ریاضیاتی و فیزیکی از روی مفاهیم همون قلق هارو درمیاره درفیلم) .
      در تاپیک های مختلف درباره این موضوعات به مراتب صحبت شده که باز کردنشون به هیچ نتیجه ای ختم نمیشه .
      اخر این بحث ها هم معمولا این میشه که باید قبول کرد که صرفا با دیدن فیلم حالا چه افبا باشه و چه کنکوراسان است و چه..... نمیشه درصد بالایی در کنکور زد. شاید دیدن این فیلم ها میتونه ساعت ها از زمانی که باید برای تسلط روی یه مبحث گذاشت ،کم میکنه اما این زدن تست معقول هست که ابهامات و مشکلات رو مشخص میکنه و چابکی در حل سوالات میده.
      ببخشید که طولانی شد اما امیدوارم حداقل یه کمکی برای بچه های کنکور 96 و حتی 95ی ها بشه که از همون اول منابع شون رو درست و با توجه به سطحشون اتخاب کنند و درگیر این جو سازی ها نشند.
      منتظر نظرات قانع کننده ی شما و دیگران هم هستم که اگر خلاف این واقع رو قبول دارید ، با دلیل و مدرک ارائه کنید
      داداش لطف میکنی بگی چرا سادات بهتر از مسعودیه؟؟

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sh7777777 نمایش پست ها
      داداش لطف میکنی بگی چرا سادات بهتر از مسعودیه؟؟

من الان برات چندتاشو میگم
      اولا مفهومی درس میده واقعا میفهمی نمیاد مث بعضیا ۹۰۰ تا فرمول برا هر مدل سوال بهت بده مثلا فصل گرما مسعودی ۸۰۰ تا فرمول رنگ و وارنگ داد در حالی که اقای سادات حتی یه فرمولم نداد فقط سوالا رو توضیح داد من الان دارم بدون هیچ فرمولی همه سوالا گرمارو فقط با تحلیل سوال تو ذهنم حل میکنم هیچ فرمولی حفظ نیستم
      اقای سادات وقت برا بدیهیات و توضیح های واضح و پیش پا افتاده نمیزاره و فیلماش اصلا وقتتو تلف نمیکنه مثلا اقای سادات تو نیم ساعت با توضیح حداقل ۲۵ تا سوال حل میکنه در حالی که مسعودی تو نیم ساعت به زور یه سوال حل میکنه انقد حرف اضافی میزنه روانی میشی
      کلا مسعودی خوشش میاد همینجور فرمول تولیدات کنه و به اسم خودش بزاره مثلا همون تکنیکی که تو فصل نور گفت و به اسم خودش ثبت کرد تموم معلمای دبیرستان ما گفتن این فرمول مال عهد بوقه بعد مسعودی اومده به اسم خودش دراورده کلاهبرداره دیگه
      درضمن مسعودی کاملا حفظی درس میده همشم کپی از کتابای دیگه
      ویرایش توسط yasi20 : 09 اردیبهشت 1395 در ساعت 02:26

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زنگ بزن کنکور اسان است...بگو dvdمشابهت های همایش مسعودی رو میخوام برای کنکور 94....رایگانه...اونو نگا کم بعد سوالاتو ببین ک تو کنکور اومده شاید فکر کنی مسعودی طراح بوده...دوما اکثر کسایی که با مهندس به بن بست میرسن بخاطر خودش نیست بخاطر سایر دروس ب درد نخوره مثلا طرف 5 تومن میده کل پک تجربی میخره میبینه ن زیستش خوبه ن شیمی ن عربی و....خب معلومه نظرش از مسعودیم عوض میشه...سوما مشاورای کنکور اسان دزد هستن وباعث این میشن داوطلب دچار استرس بشه..بله من همه اینارو قبول دارم...اما مثلا تو همین مبحث حرکت مسعودی 36 ساعت تدریس کرده و500 تست حل کرده بگو ببینم ایا کلا تو کتاب گاج 500 تابیشتر هست؟مسعودی پر انرژی توانا وهرچی داره میذاره...قول بهت میدم همین الان همه دبیرای فیزیک بیان تی وی تدریس کنن کنارهم خودت میفهمی چقدر فرق هست بین اینا با مسعودی...من پک سادات پک حرف اخر پک نادری پک اعلم همه رو دارم اما مسعودی یه چیز دیگه اس...دراخر داداش من هرکس با هرچیز شروع کنه وبهش اعتماد کنه موفقه...سادات مسعودی یا هرکسی...من فامبلش نیستم اما تونشبایی که سادات سروش مویینی خوابن شاهد بودم مسعودی تا صبح بیادر بوده تا چهارتا سوال خوب از کتابا و نکات خوب از کتابای مرجع دربیاره....هنوزم بعد از اینهمه افکار منفی مسعودی منابعش پرفروشه...درضمن ازمون برتر یادته که زنده تدریس میکرد ..منم قبول دارم زیاد جو میده وب نکات عادیم میگه تکنیک اما مسعودی شخصا دزد نیست وبدون خیلی از شگردایی ک میگه ابتکاریه...وتو کتابا ندیدم ...من همه چی دارم..منم دنبال اون خوبه هستم...برنامممم اینه با مسعودی سادات جلو برم تو این 18 ماه...امااگه سادات بهتر بود برام تایپیک میزنم اعتراف میکنم...انشاااا توام بترکونی بخدا بخدا من شاد میشم...

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      اون مشکل توعه

ببین برادر اینجا تاپیک عمومیه و این دوست عزیز هم اومده نظر بقیه رو بپرسه منم نظرمو دادم ...

پس احترامو شخصیت خودتو نگه دار ...

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب چیز بدی نگفتم گفتم مشکل تو بوده...منم با خلیلی حال نکردم اینم مشکل من بوده ن خلیلی که 30 سال درس میده....

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مسعودی برا گرما هم درس میده هم 500 تا سوال حل میکنه تو 36 ساعت؟؟؟؟ هر سوال 5 مین در نظر بگیریم میشه بیش از 40ساعت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟))
      جل الخالق

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حرکت شناسی

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام به نظر من باور آدم هاست که زندگی شون میسازه اگ باور داری مسعودی خوبه برو بشین دی وی دی هاشو ببین مطمئن باش موفق می شی انقدرم هی از دیگران در مورد نوع درس خوندن خودت سوال نکن چون هرکسی طبق روحیات خودش جواب می ده نه تو... امیدوارم موفق بشی هم تو وهم بقیه

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والله من هزینه کافی ندارم تا پکیج مهندس سادات رو تهیه کنم... فقط جمع بندی مسعودی و کتاب گاج رو دارم
      ایشالا بتونم با اینا درصد خوبی کسب کنم

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگ بجای بحث کردن سر استادا و...
      بری بخونی
      بهت قول میدم بقبولی
      البته اگ واقعا تلاش کنی.....

11. Top | #56
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.من پارسال ککور دادم.از دی وی دی ها هم مسعودی داشتم هم پرواز داشتم هم آفبا.تنها دی وی دی که کمکم کرد.البته اونم نه زیاد!!!پرواز بود.یه چیزی که خیلی مهمه دوست گلم سعی کن مطالب زیاد یاد نگیری ولی همونی که یاد میگیری رو به اندازهخ کافی تست بزن و مسلط شو.دوست عزیز نصف و نیمه بری سر آزمون کنکور درست که نمیزنی هیچ.منفی میشی .اینو بهت قول میدم.موفق باشی یاعلی

12. Top | #57
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مهور ماه خوبه

13. Top | #58

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      گاج تو کانال تلگرامش پست گذاشته که به زودی خط ویژه فیزیک میاد

آیا واقعا صحت داره؟

Sent from my K019 using Tapatalk

14. Top | #59
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      با مسعودی اصلا موافق نیستم
      بیشتر باعث سر در گمی میشه دی وی دی هاش
      نحوه بیانش استرس میده چ برسه باهاش تست کار کرد
      تکنیک هاش هم تنها برای یک تیپ خاص کاربرد داره
      ب ا همون گاج نقره یی جلو برو +جزوه معلم

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن