خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

نظر درباره دی وی دی های ادبیات شاهین زاد

سلام وقت همگی بخیر اقا خواهشا نظرتونو درباره دی وی دی استاد شاهین زاد بگید میگن زبان فارسی رو خوب توضیح داده
      به نظر شما بهترین دی وی دی ادبیات کدامه؟
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش من دی وی دی هاش رو دارم زبان فارسی و ارایه رو باهاش می خونم . کتاب زبان فارسی و تاریخ ادبیاتش رو خریدم . دی وی دی زبان رو حتما با کتابش بخون . تاریخ هم کتابش مصور هست تو یادگیریش خیلی کمک می کنه . هیچ یک از اسمارو از قلک ننداخته کامله کامله . قرابت و موضوع های دیکه رو هم تکنیک تست زنی میگه . دی وی دیش واسه همه موضوعاتش خوبه منکه راضیم . ولی کتاباشو بررسی کردم فقط اون دوتایی که گفتم خوبن . کلا به من نتیجه میده ولی واسه کسه دیگه ای نمیدونم .

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Legolas نمایش پست ها
      داداش من دی وی دی هاش رو دارم زبان فارسی و ارایه رو باهاش می خونم . کتاب زبان فارسی و تاریخ ادبیاتش رو خریدم . دی وی دی زبان رو حتما با کتابش بخون . تاریخ هم کتابش مصور هست تو یادگیریش خیلی کمک می کنه . هیچ یک از اسمارو از قلک ننداخته کامله کامله . قرابت و موضوع های دیکه رو هم تکنیک تست زنی میگه . دی وی دیش واسه همه موضوعاتش خوبه منکه راضیم . ولی کتاباشو بررسی کردم فقط اون دوتایی که گفتم خوبن . کلا به من نتیجه میده ولی واسه کسه دیگه ای نمیدونم .
      ممنون دمت گرم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن