خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

Cool موج آزمون ریاضی تجربی + ( پاسخ‌های تشریحی )

خلاصه درس و بیان تمام نکات کنکوری به صورت مجزا در هر فصل، مناسب برای جمع‌بندی
      بیش از 100 آزمون‌های طبقه‌بندی شده ی مرحله‌ای و جامع از کتاب‌های ریاضی 2 ، 3 ، ریاضی عمومی، هندسه 1 و آمار و مدلسازی
      آزمون‌های جامع و شبه جامع از هر کتاب به صورت مجزا
      آزمون‌های جامع مشابه کنکور منطبق با سرفصل‌های کنکور سراسری
      به همراه کتاب ضمیمه شامل پاسخ‌های تشریحی کلیه‌ی آزمون‌ها
      کتابی کامل و جامع برای داوطلبان کنکور رشته تجربی

files-books-mohhhhh%5B607de3db6fbcdd65692a502f99b210e1%5D.jpg

قطع کتاب :رقعی
      قیمت کتاب :41,000 تومان

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ماشالله !! بيش از 100 آزمون جامع !!!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خدا وکیلی نگاه کنید 41 هزار تومن کتاب جمع بندی 100 آزمون! چه خبره. قیمت جامع خیلی سبز36 تومنه!!!!
      یه نگاه به نمونه صفحات بندازید آخه کجای دنیا میرن یه آزمون فقط واسه نمایی و ضمنی بزارن!
      مولفا هیچکدوم کار تجربی نکردن مغلومه اینطوری میشه.
      البته من کتابو ندیدم اما همینطور با یه نگاه این اشکالات بهش وارده.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حالا همچینم بدک نیستا... اقا من نفهمیدم این تجربی کار و ریاضی کار یعنی چی؟؟؟!!! اقا قاعدتا ریاضی بچه های ریاضی از تجربیا سخت تره دیگه غیر اینه؟؟؟ کسی ک ریاضی کار باشه خب دید سخت تری داره مگه بده ک سوالات سخت تر حل بشه؟؟؟
      کتاب محسنی منش خیلی سبز هم خب توسط کسی نوشته شده ک اونم ریاضی کاره! قبول دارم تعداد ازموناش زیاده ولی ولی الان حدود ما ه و نیم وقت هست... همشو نه اما از هر مبحث به نظرم بشه چند تا شو زد... اگه ازش 50 تا 60 ازمون هم زده بشه به نظرم کفایت میکنه خلاصه درسشم ک نمونشو دیدم خوب بود روون توضیح داده بود.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      خدا وکیلی نگاه کنید 41 هزار تومن کتاب جمع بندی 100 آزمون! چه خبره. قیمت جامع خیلی سبز36 تومنه!!!!
      یه نگاه به نمونه صفحات بندازید آخه کجای دنیا میرن یه آزمون فقط واسه نمایی و ضمنی بزارن!
      مولفا هیچکدوم کار تجربی نکردن مغلومه اینطوری میشه.
      البته من کتابو ندیدم اما همینطور با یه نگاه این اشکالات بهش وارده.
      خواست دیگه کاملا همه مباحثشو کامل هر نوع سوالی بدن.. قبول دارم بیش از حد زیاده اما بدم نیست...
      متاسفانه الگو همیشه کتاباش لوکس و گرونه... ولی خدایییششش خیلییی کیفیت کتابا از لحاظ سخت افزاری خوبه... قشنگ همچین برگاش به هم چسبیدن باهاش فوتبالم بازی کنی درنمیاد ورقاش... ولی متاسفانه.... گاج یا خیلی سبز کیفیت کتاباشون خوب نیست... توجه کنید با کتابچه پاسخنامه تشریحیش 41 تومنه... خودش 36 تومنه.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      خواست دیگه کاملا همه مباحثشو کامل هر نوع سوالی بدن.. قبول دارم بیش از حد زیاده اما بدم نیست...
      متاسفانه الگو همیشه کتاباش لوکس و گرونه... ولی خدایییششش خیلییی کیفیت کتابا از لحاظ سخت افزاری خوبه... قشنگ همچین برگاش به هم چسبیدن باهاش فوتبالم بازی کنی درنمیاد ورقاش... ولی متاسفانه.... گاج یا خیلی سبز کیفیت کتاباشون خوب نیست... توجه کنید با کتابچه پاسخنامه تشریحیش 41 تومنه... خودش 36 تومنه.
      آقا شنیدی میگن هر چیزی زیادیش بده در مورد اینم صادقه! بعد 36 تومن قیمت یه کتاب جامعه و این کتاب هر چقدر هم کیفیت چاپ داشته باشه بازم قیمتش اینقدر نمیشه مگر با در نظر گرفتن حجم زیاد که برای به قول شما یک ماه و نیم سمه. بعد قرار نیست دوران جمع بندی هر تستی زده بشه و همه نوع سوال حل بشه.
      مطلب بعدی اینه که قرار نیست با کتاب فوتبال بازی کنی همین که باز نشه خوبه حالا اگه بشه باش کشتی هم گرفت که چه بهتر!!!!!
      مطلب بعدی در مورد ریاضی کار یا تجربی کار اینه که تفاوتش در تجربه و همین تشخیص حد و حدود مطالبه. شما شاید سوالی رو که واسه ریاضیا آسونه نتونی برای تجربی بدی.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

آقا شنیدی میگن هر چیزی زیادیش بده در مورد اینم صادقه! بعد 36 تومن قیمت یه کتاب جامعه و این کتاب هر چقدر هم کیفیت چاپ داشته باشه بازم قیمتش اینقدر نمیشه مگر با در نظر گرفتن حجم زیاد که برای به قول شما یک ماه و نیم سمه. بعد قرار نیست دوران جمع بندی هر تستی زده بشه و همه نوع سوال حل بشه.
      مطلب بعدی اینه که قرار نیست با کتاب فوتبال بازی کنی همین که باز نشه خوبه حالا اگه بشه باش کشتی هم گرفت که چه بهتر!!!!!
      مطلب بعدی در مورد ریاضی کار یا تجربی کار اینه که تفاوتش در تجربه و همین تشخیص حد و حدود مطالبه. شما شاید سوالی رو که واسه ریاضیا آسونه نتونی برای تجربی بدی.
      قرار نیست با کتابا فوتبال بازی بشه... منظورم کیفیت کتاب بود دوست محترم ... فک میکنم مولفای الگو و کادرشون همچینم که شما میگی بی اطلاع نیستن...
      قاعدتا اونا دنبال اینن که معروف تر بشن و رقابت بکنن.... شما جوری حرف میزنی انگار کلاغ سفید موج ازمون ریاضی تجربی داده الگو با هر ادمی همکاری نمیکنه و هرکتابی بیرون نمیده..... ما که تو سمپاد هستیم اکثر کتابامونو تو سالای پایه از الگو استفاده میکردیم... قیاستونم کاملا فرافکنیه... قاعدتا مباحث مشترک ریاضی و تجربی همچین چیزی که شما میگی ندارن... مگه میشه یه احتمالو بچه های ریاضی خیلیییی ایون حل کنن ولی تجربیا حل نکن یا معادله درجه 2 یا لگاریتم؟؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تعداد آزموناش دیگه خیلی زیاده
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظرم عقیده ی اشتباهیه که فکر کنیم موج آزمون های الگو برای جمع بندی چاپ شدن.....به نظرم بهترین استفاده ای که میشه از موج ازمونا کرد اینه که نزدیک ازمون های ازمایشی ازموناشو بزنی چون سوالای قوی ای هم داره اونم نه الان از ابتدای سال

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه میشه نمونه صفحه بزارید

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      قرار نیست با کتابا فوتبال بازی بشه... منظورم کیفیت کتاب بود دوست محترم ... فک میکنم مولفای الگو و کادرشون همچینم که شما میگی بی اطلاع نیستن...
      قاعدتا اونا دنبال اینن که معروف تر بشن و رقابت بکنن.... شما جوری حرف میزنی انگار کلاغ سفید موج ازمون ریاضی تجربی داده الگو با هر ادمی همکاری نمیکنه و هرکتابی بیرون نمیده..... ما که تو سمپاد هستیم اکثر کتابامونو تو سالای پایه از الگو استفاده میکردیم... قیاستونم کاملا فرافکنیه... قاعدتا مباحث مشترک ریاضی و تجربی همچین چیزی که شما میگی ندارن... مگه میشه یه احتمالو بچه های ریاضی خیلیییی ایون حل کنن ولی تجربیا حل نکن یا معادله درجه 2 یا لگاریتم؟؟
      چرا انقدر ناراحتی عزیزم فوتباله رو شوخی کردم!!!
      خداوکیلی نمی دونی من چقدر مهرداد کیوان رو دوست دارم یعنی فوق العاده است! من نگفتم مولفا نا آگاه هستن دیف الگو که یکی از بهترین های دیف هستش حاصل کار همین مولف هاست. بعد حرفی که من در نظر قبلی گفتم در واکنش به اون گفته شما بود که(
      کسی ک ریاضی کار باشه خب دید سخت تری داره مگه بده ک سوالات سخت تر حل بشه؟؟؟
      ) نه قرار نیست هر سوال سختی رو تجربی حل کنه و هر سوالی هم مناسب تجربی نیست. حالا بحث روی این قسمت یکم سخته و نسبیه یعنی واقعا شاید(و به احتمال زیاد) در چهارچوب تجربی باشه.
      ولی همونطور که قبلا هم گفتم من کتابو کامل ندیدم ولی همون یه نمونه که دیدم این سیاق و سبک آزمون و سوال رو برای جمع بندی نمی پسندم و مناسب نمی دونم.
      و نهایتا هر کسی یه سلیقه ای داره ممکنه ما اینطوری خوشت بیاد من یه جور دیگه. همیشه گفتم کتاب ایده آل هر کس فرق میکنه.
      عزت زیاد

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

چرا انقدر ناراحتی عزیزم فوتباله رو شوخی کردم!!!
      خداوکیلی نمی دونی من چقدر مهرداد کیوان رو دوست دارم یعنی فوق العاده است! من نگفتم مولفا نا آگاه هستن دیف الگو که یکی از بهترین های دیف هستش حاصل کار همین مولف هاست. بعد حرفی که من در نظر قبلی گفتم در واکنش به اون گفته شما بود که(
      کسی ک ریاضی کار باشه خب دید سخت تری داره مگه بده ک سوالات سخت تر حل بشه؟؟؟
      ) نه قرار نیست هر سوال سختی رو تجربی حل کنه و هر سوالی هم مناسب تجربی نیست. حالا بحث روی این قسمت یکم سخته و نسبیه یعنی واقعا شاید(و به احتمال زیاد) در چهارچوب تجربی باشه.
      ولی همونطور که قبلا هم گفتم من کتابو کامل ندیدم ولی همون یه نمونه که دیدم این سیاق و سبک آزمون و سوال رو برای جمع بندی نمی پسندم و مناسب نمی دونم.
      و نهایتا هر کسی یه سلیقه ای داره ممکنه ما اینطوری خوشت بیاد من یه جور دیگه. همیشه گفتم کتاب ایده آل هر کس فرق میکنه.
      عزت زیاد
      نه اقا ناراحت نیستم که... من که مثل بعضیا نیستم درباره انتشاراتا جوری جرف میزنن که انگار مال باباشونه....
      قبول دارم تعداد ازموناش بیش از حد زیاده... ولی یکی مثل من که ریاضیش از فیزیکش خیلی بهتره و بالا زدن ریاضی براش خیلی راحت تره به نظرم اگه وقت فیزیکو یه مقداریشو برای این بزارم خوب جواب بده... بله.. درست میفرمایید دوست عزیز...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به به
      این کتابو معلم ما خیلی ازش تعریف میکرد

کی میگه این کتاب برای جمع بندیه ؟ این کتاب به عنوان یه منبع آزمونی هست که شما از کتاب تست جامعتون اگر تست زدید و نیاز به آزمون داشتید برای سنجش سطح خودتون از این کتاب استفاده کنید
      مطمئن باشید این سه تا مولف خیلی بیشتر از منو و شما نیاز مارو میدونن

ولی الان فکر نکنم کار معقولی باشه برنامه ریزی برای خوندن کامل این کتاب

14. Top | #14
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      كلا بچه ها چرا شماها اينقدر جو گيريد !

هر تاپيكي رو كه باز ميكنيم دعواست

بيشتر افرادم يه دليلي دارن برا كاراي خودشون

عجب
      ------
      ر.ا: كتاب براي جمع بمدي نيست اما تا بازار داغه ميخوان اين كتابا رو بندازن تو كاسه ي ما

هوشيار باشيم

به نظرم رياضي به جاي خريد كتاب جمع بندي ! كتاب جامعي كمك درسيمون رو جمع بندي كنيم خيلي بهتره البته اگه بهش اطمينان داريم و نحوه جمع بندي رو بلديم

موفق باشيم و سر بلند
      گيسوان تو شبيه اند به شب اما نه

شب كه اينقدر نبايد به درازا بكشد !

اینجام همیشه

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقا این کتاب را من دارم یک کتاب جامع برای آموزش و تست هست از اوایل سال ازش استفاده کنید عالیه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن