خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

با مزاحمای هنگام مطالعه چه کنم؟

سلام
      والا من چندتا بدبختی دارم هنگام مطالعه مثل سر و صدای زیاد، موج منفی دادن بهم و... ولی من با همه ی اینا سر میکنم اما یه مشکل دیگه هست که واقعا نمیدونم چه جوری حلش کنم گفتم بیام اینجا شاید کسی پیشنهاد خوبی بده! من چند روزی هست که سفت و سخت شروع کردم برای کنکور میخونم روزی حدود ۱۵ ساعت ولی یه رفیق دارم که با هاش صمیمی هستم درواقع تنها دوستمه که باهاش رفت و اومد دارم ایشون به دلایلی کنکور نمیده و خیالش راحته اما من بدبخت تو استرس دارم میمیرم و مشکل اینجاس که روزی قشنگ ۴ ساعت خونه ی ماست ولی هرچی هم به طعنه بهش گفتم که اقا نیا فعلا تا من کنکورم دادم بعد اصلا هر روز بیا چون اصلا نمیتونم به صورت مستقیم بهش بگم ولی گوش شنوا نداره و بخدا وقت مطالعم و حسمو میگیره به نظرتون من با این ادم چه کار کنم بحث ۱۰ سال رفاقته نمیتونم بهش مستقیم بگم نیا میترسم قهر کنه به نظرتون چکار کنم ایندمو چی
      ویرایش توسط Reza.IQ : 07 اردیبهشت 1395 در ساعت 02:40

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.IQ نمایش پست ها
      سلام
      والا من چندتا بدبختی دارم هنگام مطالعه مثل سر و صدای زیاد، موج منفی دادن بهم و... ولی من با همه ی اینا سر میکنم اما یه مشکل دیگه هست که واقعا نمیدونم چه جوری حلش کنم گفتم بیام اینجا شاید کسی پیشنهاد خوبی بده! من چند روزی هست که سفت و سخت شروع کردم برای کنکور میخونم روزی حدود ۱۵ ساعت ولی یه رفیق دارم که با هاش صمیمی هستم درواقع تنها دوستمه که باهاش رفت و اومد دارم ایشون به دلایلی کنکور نمیده و خیالش راحته اما من بدبخت تو استرس دارم میمیرم و مشکل اینجاس که روزی قشنگ ۴ ساعت خونه ی ماست ولی هرچی هم به طعنه بهش گفتم که اقا نیا فعلا تا من کنکورم دادم بعد اصلا هر روز بیا چون اصلا نمیتونم به صورت مستقیم بهش بگم ولی گوش شنوا نداره و بخدا وقت مطالعم و حسمو میگیره به نظرتون من با این ادم چه کار کنم بحث ۱۰ سال رفاقته نمیتونم بهش مستقیم بگم نیا میترسم قهر کنه به نظرتون چکار کنم ایندمو چی
      سلام عزیز
      درک میکنم-ولی وقتی خودش نمیفهمه!!! همون کاریو بکن که با یهدم نف.هم میکنن

به نظرم مستقیم باهاش درمیون بذار
      اگه نمیتونی ساعتای که اون میاد یا کل روزو برو کتابخونه یا جای دیگه
      میتونی از طریق خانواده بش بگی-حالا یا خونواده خودش یا خونواده خودت
      خلاف قوانین.

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو خیلی لوسی
      خب مستقیم و دوستانه بهش بگو دیگه فوقش قهر کنه مگه چیه
      مگه من که الان یه ساله شمارمو عوض کردم و زیادبا کسی در ارتباط نیستم و تنهام چه مشکلی دارم؟؟؟؟؟خیلی هم راحتم اصن اعصابم ریلکسه
      سه ماه دیگه که رتبه نجومی اوردی میفهمی که قهر کردن یه ادم بهتره یا خراب شدن ایندت
      من که همون ارتباط کم رو هم تا کنکور کلا قطعش کردم الان فقط خودمم و خودم.
      تو این زمونه دوست کنکوری هم مزاحم حساب میشه و از درس میندازه تو رو چه برسه به کسی که کنکور نداره.
      و تو آهسته آهسته بلند میشوی
      و راه می افتی و می روی
      و در این راه رفتن دست و بالت بارها زخمی می شود
      اما آبدیده می شوی
      و می آموزی که از جاده های ناشناس نهراسی
      از مقصد بی انتها...از نرسیدن نهراسی
      و تنها بروی و بروی و بروی...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قشنگ دو سه مین قبل اینکه اون بیاد از خونه بزن بزن بیرون

الفرار !

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آخه درسته با رفیقت اینکارو کنی؟؟؟؟؟
      درست واجبتره یا رفیق 10سالت؟؟؟ ؟؟؟؟
      خدا رو خوش نمیاد اینکارا
      توبه کن توبه برادر
      خدمت به رفیق از بالاترین نکو هاست

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بهش واقعیتو بگو تا زمانی واقعت نگی نمیتونی از خودتون دور کنین
      ضمنا اگه هم دور کنینبا طعنه و... بازم عذاب وجدان میگیرین
      شما بیا واقعیتو بهش بگو مطمئنان قبول میکنه
      موفق و پیروز باشی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من دور همه رو خط قرمز کشیدم
      یکساله خطمو عوض کردم...
      اصلنم دلم برا هیچکدوم از دوستا و هم کلاسیام تنگ نشده
      فقط خودم و خودمممم

دوستا همیشه هستن اما کنکور تا 78 روز دیگه هست و اگه بهش نرسیم فرصت از دستمون رفته و اون دوستتم هیچ کاری نمیتونه واست بکنه

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      age vaqean behet ahamiyat bede nemiyad,,,,,,doste samimiyie k ba in harfet bekhad bere,,,,,beza bere,,hamoon behtar

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      زمان کنکور هیچی به اندازه رفیق به ادم نمیتونه ضربه بزنه
      خواسته یا واقعا ناخواسته
      این موی سپیدم میگه اگه ایندتون براتون مهمه تا کنکور هرچی رفیق دارین بتدازین دور
      خودخواه باشین و بزارید هرچی میخوان پشت سرتون بگن

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط comet97 نمایش پست ها
      تو خیلی لوسی.

پسر لووس
      چه شود!!!!!

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminyoohi نمایش پست ها
      age vaqean behet ahamiyat bede nemiyad,,,,,,doste samimiyie k ba in harfet bekhad bere,,,,,beza bere,,hamoon behtar
      بله داداش منم همینو میگم چرا منو درک نمیکنه!!! واقعا تو این دوره زمونه حتی دوست صمیمی هم خیر خواه ادم نیست میدونه با این کارش چه ضربه ای به من میزنه ولی بازم دست بردار نیست. اصلا همون بهتر این یدونه دوستم نداشته باشم من تصمیم گرفتم دیگه مستقیم بش بگم هر چه بادا باد. ممنون از همتون خیلی کمکم کردید.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از طریق واسطه بهش یگو
      یا خونواده
      یا بهش اس ام اس بده
      و محترمانه بهش بگو که اگه به تو اهمیتو ارزش قائله،تا کنکور تنهات بزاره
      همین

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      سلام ایشون اگه دوست صمیمیتون هستن مستقیم بگو بهش !
      شخصا دوستای صمیمیمو رباهاش راحت ترم ! نمیدونم شما چجوری با دوست صمیمیت راحت نیستی !
      دختر هم نیستی که بگیم روت نمیشه و خجالت داری و میترسی دوستت ناراحت شه ! معمولا پسر بودن خوبیش اینکه حرفای بین پسرا بی رودروایسیه !
      حتی یبار حوصله نداشتم دوستم شب پی ام داد . بلاکش کردم .فرداش از بلاک دراوردم . رابطمون هیچ تغییری نکرده . فقطم بهش گفتم اون شب اعصابم خورد بود حوصله نداشتم...

اگه باهاش رودروایسی دارین یا اگه از رک گفتنتون ناراحت میشه ، پس کلا ایشون جزو دوستای صمیمی نباید به حساب بیاد !

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      دوست خوبی وجود نداره,ادما برحسب موقعیت ها و منافع خودشون تصمیم های متفاوتی میگیرین ,وقتی دوست جناب عالی هم انقدر درک نداره , که وضعیت و شرایط شما رو هضم کنه بهتره موضوع رو باهاش بطور مستقیم در میون بذارید رفتن همچین ادمایی خیلی بهتر از موندنشون هست,اینده خودتون رو با یه همچین ادمی تعویض نکنید

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام

ببینید آقا رضا دوست واقعی باعث کشتن وقت های آدم نميشه اگه رفیقین مستقیم بگو رک وراست... آینده آدم مهم تر از يه رفیقه که آینده معلوم نيس چه اتفاقی بيفته رفاقت فقط صحبت و خنده و شوخی نیست اصل رفاقت تو سختی هاست..... اون بیخیاله خب باید درک کنه شما درس داری نه اینکه بندازدت توی چاه.. نگرانی بخاطر قهر و قطع رابطه با اونکه ارزشی نداره شما نگران میشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن